اولین دوره مسابقات شطرنج باشگاه مهندسان ایران

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Akshay Kumar

عضو جدید
آنچه که مشخصه مهندس های کامپیوتر در شطرنج از همه قوی ترن <3 :D :)) پیشنهاد جالبی برای سری دوم مسابقات دارم . برای روابط دوستانه صمیمی تر . تمایل دارم سری دوم مسابقات رو به صورت تیمی برگزار کنیم . هر تیم شامل 3 بازیکن . طوری که بازیکنان هر تیم به ترتیب از 1 تا 3 شماره گذاری میشوند . و در مقابل تیم های دیگر .با شماره مشابه خود در تیم حریف مسابقه میدهند . و در مجموع امتیاز هر 3 بازیکن جمع شده و نتیجه نهایی تیم مشخص می شود . تنها در این صورت خودم هم تو میز یک بچه های کامپیوتر بازی می کنم :)
در این گونه بازیها روابط صمیمانه بالایی وجود دارد و بی مسوولیتی ها کمتر می شود . البته در حد یه جرفه شاید اصلا عملی نشد :)

خیلی خوب میشه :) منم منم میشم هم تیمی شما . من به عنوان قهرمان اولین دوره مسابقات از شما حمایت میکنم :))

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
آنچه که مشخصه مهندس های کامپیوتر در شطرنج از همه قوی ترن <3 :D :)) پیشنهاد جالبی برای سری دوم مسابقات دارم . برای روابط دوستانه صمیمی تر . تمایل دارم سری دوم مسابقات رو به صورت تیمی برگزار کنیم . هر تیم شامل 3 بازیکن . طوری که بازیکنان هر تیم به ترتیب از 1 تا 3 شماره گذاری میشوند . و در مقابل تیم های دیگر .با شماره مشابه خود در تیم حریف مسابقه میدهند . و در مجموع امتیاز هر 3 بازیکن جمع شده و نتیجه نهایی تیم مشخص می شود . تنها در این صورت خودم هم تو میز یک بچه های کامپیوتر بازی می کنم :)
در این گونه بازیها روابط صمیمانه بالایی وجود دارد و بی مسوولیتی ها کمتر می شود . البته در حد یه جرفه شاید اصلا عملی نشد :)

تقصیر هوش مصنوعی هست که خوندیم :) (هوش مصنوعی رو من از بازی شطرنج یادگرفتم :D)

منم موافقم تیمی .. منم بشم نفر سوم تیم (چه شود:) )

فقط مشکل تعداد نفرات فکر کنم پیدا کنیم
برا 6 تیم شدن هم 18 نفر میخوایم

M.Ghane

متخصص شطرنج باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
تقصیر هوش مصنوعی هست که خوندیم :) (هوش مصنوعی رو من از بازی شطرنج یادگرفتم :D)

منم موافقم تیمی .. منم بشم نفر سوم تیم (چه شود:) )

فقط مشکل تعداد نفرات فکر کنم پیدا کنیم
برا 6 تیم شدن هم 18 نفر میخوایم

چون میخوایم مسابقات به سال حدید نخوره با عجله دور اولو برگزار کردیم . اما اونور سال میشه تعداد بازیکن بیشتری آورد . مخصوصا هم اینکه به صورت تیمی باشه . حذابیتش بیشتر میشه. و میتونیم وقت بیشتری هم بزاریم

sanijoon

کاربر فعال تالار مقالات ,
کاربر ممتاز
نتیجه بازی من و دوست عزیز sanijoon : من بردم. همینجا از وقتی که گذاشتن واسه این یازی از ایشون تشکر میکنم.
لینک بازی
سلام. شما هم خسته نباشید خیلی خوب بودین. منم ضعیف ترین بازی این چندوقتم همین بازی بود.

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا امروز moris اومد اما من اون چند ساعت رو نبودم که بازی کنیم ... گفته بود شاید فردا نیاد ، اگه نیومد برامون مساوی بزنید ، حذفمون نکنید:D

sanijoon

کاربر فعال تالار مقالات ,
کاربر ممتاز
مرسی. اگه شرایط بازی مساعد نبود، حاضرم یکبار دیگه باشما بازی کنم حتی اگه ببازمم مهم نیس.
سلام. درسته که من اولبن بار بود در lichess بازی میکردم ولی شرایط خوب بود و به دلیل بازی خوب شما بازی رو باختم.:gol:

M.Ghane

متخصص شطرنج باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
آقا امروز moris اومد اما من اون چند ساعت رو نبودم که بازی کنیم ... گفته بود شاید فردا نیاد ، اگه نیومد برامون مساوی بزنید ، حذفمون نکنید:D

چشم :) اگه نیومد مساوی میزنیم به جفتتون :) . کسی الان تو فاز بازی هست با من بازی کنه ؟؟ خوابم نمیاد :)

M.Ghane

متخصص شطرنج باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
از شما زودتر رز درخواست بازی داد :) . هرکدوم که بلدین تو اون سایت ایرانیه بهم یه درخواست بازی بفرستین منم جوین میشم . بازی میکنم باهاتون

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
قانع جان ولش کن نمیخواد لینک بازیمونو بذاری ... خخخ
برد و باخت که مهم نیست

آخرین ویرایش:

mer30fery

دستیار مدیر مهندسی مکانیک, متخصص سالید ورک
کاربر ممتاز
نتایج دور چهارم اولین دوره مسابقات شطرنج با مدیریت جناب استاد قانع عزیز:

Akshay-kumar40-13wooer-man
miilladd30-12MinaJigili
Sanijoon21-03Artmiss1
gharybeh2.50-11MORIS-eng
mer30fery11-02.5dzzv_13
kardoyorz1BYE

آخرین ویرایش:

M.Ghane

متخصص شطرنج باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
فعلا نتیجخ بازی موریس مشخص نیست .قرار شد اگه تا شب نیومد مساوی بزنیم

M.Ghane

متخصص شطرنج باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
gharybe - moris_eng
برنده : غریبه
با تشکر از دوست عزیزم موریس که لطف کرد اومد و خیلی با عجله بازی کرد ، فکر کنم مهمترین دلیل باختش همین با عجله بازی کردن بود
http://fa.lichess.org/5X0HjDkyT82O

بنده تماشاگر بازی شما به صورت زنده بوذم :) . بله ایشون سریع بازی میکردن . هر دو عزیز خسته نباشید . تا یکی 2 دقه دیگه قرعه کشی دور اخرو میزنم

M.Ghane

متخصص شطرنج باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
قرعه کشی دور آخر
خوب رسیدیم به استگاه آخر مسابقات :) . کیفیت مسابقات بی نظیر بود . از دوستانی که در دورهای قبل حذفشون کردم معذرت میخوام . ولی در نظر بگیرید اگه اینکارو نمیکردم . الان تو یکی دو دور اول درجا میزدیم . به هرحال حسن نیتم فقط دور هم بودن و بازی کردن بوده نه چیز دیگه ! بگذریم . تو این دور دیگه کسی حذف نمیشه بعد از پایان این دور تمام دوستان با امتیازشون در رده بندی نهایی قرار میگیرند . 3 نفر اولی که در قرعه کشی نیومدن تکلیف 5 دور بازیشون مشخص شده . آکشی با میلاد افتاده بود که جلو جلو بازی کردن دیگه دلیلی نبود تو قرعه کشی بیارمشون . موریس هم که بای خورده و 1 امتیاز بهش تعلق گرفته . آکشی که اول شده
برنده بازی های artmiss با gharybeh و بازیه dzzv_13 با wooer مشخص کننده نفرات دوم و سوم رده بندی نهایی خواهد بود . بعد از پایان تمام بازی ها بلافاصله رده بندی نهایی رو میزنم . آخرین فرصت برای بازی چهارشنبه شب می باشد . در بدترین حالت چهارشنبه ساعت 12 شب رده بندی رو خواهم زد . موفق باشییییییییید :)

وضعیت
موضوع بسته شده است.