اولین باری که یه ( دختر / پسر ) غریبه به دلایل مختلف باهات حرف زد چیکار کردی؟...دستو پاتو گم نکردی ؟(اسپم ها)

middbox

کاربر بیش فعال
ای بابا چه بحثیه آخه
میخای بزنگ صحبت کنم باهات مطمئن شی

میخوای شماره بدی ... این راهش نیستااا... مثل یه خانم بگو دوس داری به من شماره بدی و باهام حرف بزنی.... دیگه لازم نیست از این کارا کنی.....

منم سعی میکنم بر خلاف میلم باهات کنار بیام ....:D ( مرکز سنجش جنبه )

middbox

کاربر بیش فعال
اولین بار تو دانشگاه بود....امتحان شیمی مهندسی..... مثل یه مرد بهش جواب سؤال ها رو رسوندم....ولی نامرد بعد از امتحان مثل گاو سرشو انداخت پایین و رفت.....بدون هیچ تشکری....کوفتش بشه جواب هایی که بهش رسوندم

آخی....................
حالا مطمئنی تو رسوندی بهش؟
آخه اون زودتر بلند شده........;)

niloo66

عضو جدید
آخی....................
حالا مطمئنی تو رسوندی بهش؟
آخه اون زودتر بلند شده........;)
نه بابا،آه نداشت با ناله سودا کنه،چه برسه به اینکه .....
رشته اش آبیاری گیاهان دریایی بود،شیمی مهندسی که هیچ شیمی دبیرستانش رو هم بعید میدونم بالای 10شده بود

amireza_2000

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دعواش کردم خیلی هم جدی بعد هم ازش متنفر شدم.
دفعه دوم هم یادمه ضایعش کردم این یکی اینقدر جدی بود که الان همه میدونن یارو میخواد سر به تنم نباشه البته منم همینطور.
چه دل سنگ!!!

zahra.71

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه اتفاقا خیلی عادی برخورد کردم،انگار که مثلا بار 1000 هست که با هم حرف می زنیم.
کلا من تحت هیچ شرایطی جو گیر نمیشم.;)
از اعتماد به نفسه بالایی برخوردای؟؟؟؟؟؟؟آیا؟

lord of darkness

عضو جدید
راهنمایی بودم که یه پسره مزاحمم شد
داشتم از مدرسه بر میگشتم
هوا وحشتناک گرم بود
یادش بخیر با اخم نگاش کردم
بنده خدا دست و پاشو گم کرد دوید رفت
هه

چه مزاحم خطرناک و برفشنالی
بخ میکردیی یکم میترسوندیش خوب!;)

88145002

عضو جدید
من تازه عضو شدم.میخواستم بدونم با مطرح کردن این تاپیک ها چی رو میخواید به دوستاتون یاد بدید؟من یه جواب بدم یه دوست دیگه یه جواب از این جوابا جی عایدت میشه؟اینجوری باید خودمو یه عضو فعال کنم؟

middbox

کاربر بیش فعال
من تازه عضو شدم.میخواستم بدونم با مطرح کردن این تاپیک ها چی رو میخواید به دوستاتون یاد بدید؟من یه جواب بدم یه دوست دیگه یه جواب از این جوابا جی عایدت میشه؟اینجوری باید خودمو یه عضو فعال کنم؟

دوست عزیز عنوان تالار روبخونی بد نیست، بعضی اوقات برای هر کسی پیش اومده که حوصلش سر رفته یا بیکاری، بیخوابی زده به سرش دنبای یه تفریح ساده و کم خرج میگرده ، اینم یه ایده یا فکری بود که برام جالب بود گفتم مطرحش کنم اونم تو تالار زنگ تفریح... اگه تو بحثهای تخصصی مطرح میشد حق با شما بود ولی الان شما هیچحقی بنظر من ندارید، البته با عرض معذرت...

در ضمن من فکر میکنم شما هم دنبال این هستی که فقط پست ها تو زیاد کنی، اگه نبودید همچین ایرادی اونم اینجا نمیگرفتید بی اهمیت از کتار همچین مسئله بی اهمیتی میگذشتید...
باتشکر