اوج هیجان در پرش آزاد

♫ ♫ (。◕‿◕。) ♫ ♫

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک شرکت کالیفرنیایی به‌نام سان‌ماتئو دوربین‎های همراهی با برند GoPro تولید می‌کند که برای دوست‌داران ورزش‌های هیجانی طراحی شده و امکان ثبت مناظری را فراهم می‌کنند که حتی خود ورزشکار هم آن‌ها را نمی‌تواند ببیند!

این شرکت، اتصال‌های مناسبی را برای نصب دوربین‌های پرکیفیت عکاسی و فیلم‌برداری روی کلاه و دیگر تجهیزات همراه می‌سازد.
این تصویر را رالف ترنر از دوستش، دکستر مارسلینو وقتی در حال پرش آزاد بر فراز شهر میامی بود، ثبت کرده است.

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم چشم... ;) واسه همتون سفارش میدم

بابا دست ودلباز ..................افسون میگم خعللللللللللی پولداریها:D ...فکر کنم تو خود کالیفرنیا هم مثل شما کمه:eek:....من دوربین نمیخوام اگه میشد یه بار برم میامی بپرم بیرون همین بسه..راستی شنیدم دوربینا تحریمن وارد نمیشه کرد...

♫ ♫ (。◕‿◕。) ♫ ♫

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا دست ودلباز ..................افسون میگم خعللللللللللی پولداریها:D ...فکر کنم تو خود کالیفرنیا هم مثل شما کمه:eek:....من دوربین نمیخوام اگه میشد یه بار برم میامی بپرم بیرون همین بسه..راستی شنیدم دوربینا تحریمن وارد نمیشه کرد...

دیگه نمیشه که دوستان رو ناراحت کرد :دی
براشون سفارش میدم.
حالا شما رو هم میبرم میامی....:D

تا چند دقیقه دیگه فک کنم مجبور بشم تور دور دنیا بذارم :دی :biggrin:

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه جالبه....
دوربینی که میذارن رو کلاه فقط از حلق آدم فیلم میگیره!!!!!!
هیچ جای دیگه معلوم نیست...

♫ ♫ (。◕‿◕。) ♫ ♫

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه جالبه....
دوربینی که میذارن رو کلاه فقط از حلق آدم فیلم میگیره!!!!!!
هیچ جای دیگه معلوم نیست...

خاتون جان با دقت تر میخوندی... دوربین روی کلاه چطور میتونه از حلق فیلم بگیره؟!!!! :biggrin: اتفاقا همه جا معلومه به جز حلق!!!!

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خاتون جان با دقت تر میخوندی... دوربین روی کلاه چطور میتونه از حلق فیلم بگیره؟!!!! :biggrin: اتفاقا همه جا معلومه به جز حلق!!!!

نهههههههههه
اینو نمیگم که...
خوندمش...
اینجا رو میگم باووو (ایران)
یه جوری دوربین رو روی کلاه گذاشتن که فقط حلق و دماغ معلومه....

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز

نظریه ایشون و متن شما با اجازه دوستان تو حلقم....میبینی مردم از بیکاری تو بلاد کفر چه کارها که نمیکنن؟ بعد ما جهان سومی های عقب مانده لنگ یه کنکور زپرتی ارشد هستیم که قبول شیم مثلا بعدا رویاهامون به حقیقت بپیونده...واسه چی واقعا؟ بغضم گرفت:cry: ..اگه.این یارو داره زندگی میکنه ما دقیقا چی کار میکنیم؟

طناز خانمی

عضو جدید
کاربر ممتاز

تو هم خیلی زودباوری دختر. این خانم فقط وعده می ده که دل ما طفلکیها خوش باشه تو باور نکن:cool:

♫ ♫ (。◕‿◕。) ♫ ♫

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو هم خیلی زودباوری دختر. این خانم فقط وعده می ده که دل ما طفلکیها خوش باشه تو باور نکن:cool:

:دی
دختر نیستن ایشون... البته بنده قصد شومم همین بود :دی
: ))
نظریه ایشون و متن شما با اجازه دوستان تو حلقم....میبینی مردم از بیکاری تو بلاد کفر چه کارها که نمیکنن؟ بعد ما جهان سومی های عقب مانده لنگ یه کنکور زپرتی ارشد هستیم که قبول شیم مثلا بعدا رویاهامون به حقیقت بپیونده...واسه چی واقعا؟ بغضم گرفت:cry: ..اگه.این یارو داره زندگی میکنه ما دقیقا چی کار میکنیم؟
من اخرم نظریه ایشون رو نفهمیدم...این دوربینه از هز طرف نگاهش می کنم ربطشو با حلق و دماغ نمی فهمم!!!! :D
واسه این که مردم تو بلاد کفر میرن دنبال علایقشون...همه که دنبال 1 چی نیستن...اینجا فقط هی میخونن هی میخونن...ارشد..دکترا...اخرشم... nothing!!!! بماند!

نهههههههههه
اینو نمیگم که...
خوندمش...
اینجا رو میگم باووو (ایران)
یه جوری دوربین رو روی کلاه گذاشتن که فقط حلق و دماغ معلومه....

اینجا اصن از این چیزا گیر نمیاد که بخوان باهاش عکس حلق و دماغ رو بگیرن...همون دوربین های معمولی چشه مگه...با اون از دماغ و حلق میشه عکس گرفت :D

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:دی
دختر نیستن ایشون... البته بنده قصد شومم همین بود :دی
: ))

من اخرم نظریه ایشون رو نفهمیدم...این دوربینه از هز طرف نگاهش می کنم ربطشو با حلق و دماغ نمی فهمم!!!! :D
واسه این که مردم تو بلاد کفر میرن دنبال علایقشون...همه که دنبال 1 چی نیستن...اینجا فقط هی میخونن هی میخونن...ارشد..دکترا...اخرشم... nothing!!!! بماند!

اینجا اصن از این چیزا گیر نمیاد که بخوان باهاش عکس حلق و دماغ رو بگیرن...همون دوربین های معمولی چشه مگه...با اون از دماغ و حلق میشه عکس گرفت :D

جامپینگ که هست اینجا....

♫ ♫ (。◕‿◕。) ♫ ♫

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب من پریدم دیگه ...
رو کلاه دوربین گذاشته بودن...
فیلم رو که میبینی دماغ و حلق پیداس فقط :biggrin:

این دماغ و حلق مهمه :D

اره نقش مهمی دارن کلاً :biggrin:
خب از اول میگفتی دختر جان جریان دوربین رو کلاه شما بوده...مبهم چرا صحبت می کنی شیطون!
:d