انرژی مثبت در صحبت کردن

meysam480

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نحوه تکلم انسانها بیانگر نحوه تفکر آنهاست. مثبت بیندیشیم و مثبت بگوییم تا انرژی مثبت خود را به دیگران منتقل کنیم.

بگوییم ….
ازاینکه وقتتون رو در اختیارم گذاشتید ممنون “”"”"”"”"”" نگوییم ببخشید مزاحمتون شدم
طول میکشه تا یاد بگیری “”"”"”"”"”"”" نگوییم هیچ وقت یاد نمیگیری
مسئله دارم “”"”"”"”"” نگوییم مشکل دارم
مسئله رو خودم حل میکنم “”"”"”"”"”"”" نگوییم مسئله به تو ربطی نداره
شاد و پر انرژی باشید “”"”"”"”"”" نگوییم خسته نباشید
این کار را بعدا انجام میدهم “”"”"”"”"” نگوییم دچار یاس شدم
صد در صد خواهد شد “”"”"”"”"”" نگوییم ای کاش میشد
ان شا الله حتما موفق میشوی “”"”"”"”"”" نگوییم ان شا الله موفق میشوی
عالی هستم “”"”"”"”"”"”" نگوییم خوب هستم
اولین قانون طبیعت این است كه تو از هر چه هراس داشته باشی همان را به طرف خودت جلب می كنی.
هیجان قدرتی دارد كه جذب میكند .تو از هر چه شدیدا بترسی آن را تجربه خواهی كرد .

مثلا حیوان فورا متوجه میشود كه تو از او وحشت داری. هیچكدام از این ها تصادفی اتفاق نمی افتد . تصادفی در عالم هستی وجود ندارد. هیجان انرژی در حركت است. وقتی تو انرژی را جا به جا می كنی انرژی ایجاد میكنی. اگر به اندازه كافی انرژی جا به جا كنی ماده به وجود می آوری .

ماده انرژی متراكم است كه جا به جا شده و به آن فشار وارد شده است.
فكر انرژی خالص است .
هر فكری كه تو اكنون داری یا قبلا داشتی یا در آینده خواهی داشت خلاق است.
انرژی حاصل از فكر هرگز نمی میرد .این انرژی از فكر تو و ذهن تو وارد عالم هستی می شود و برای ابد ادامه پیدا می كند. همه افكار به هم مربوط هستند. افكار با هم تلاقی پیدا می كنند.

در مسیر اعجاب انگیزی از انرژی با هم تقاطع پیدا می كنند و نقش بدیع و زیبایی از پیچیدگیهای غیر قابل باور به وجود می آورند . همات طور كه دو چیز مشابه همدیگر را جذب می كنند دو انرژی مشابه هم یكدیگر را جذب می كنند .و توده ای از انرژی مشابه به وجود می آورند.

بنابراین حتی افراد معمولی اگر فكرشان(دعا. امید. آرزو . .رویا .ترس) به اندازه كافی قوی باشد میتوانند نتایج شگفت انگیزی را به وجود آورند.

زندگی نمیتواند به هیچ طریق دیگری خودش را نشان دهد جز آن طریقی كه تو تصور میكنی خودش را نشان خواهد داد .تو با فكر كردن خلق می كنی.

پس همیشه به بهترینها فكر كن

آخرین ویرایش:

جاذبه

عضو جدید
اره این کتابایی که این مسایل رو به انسان یاداوری میکنه عالیا برای روحیه بشر امروز من یکی کتاب به اسمه گفتگو باخداخوندم تا چند وقت روحیم عالی بود ولی متاسفانه امکان مرور دوبارشو نداشتم :razz:

meysam480

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
عالی بود.یاد کتاب راز افتادم
:gol:خواهش
مرسی مثل همیشه عالی بود ............

کاش بعضیها هم یاد میگرفتن...........
:gol:خواهش
عالي بود .
منم ياد اون آقا ريشو افتادم ....

:cry::cry::cry:
:gol:خواهش مژده خانم
وای خدا نصیب گرگ بیابونم نکنه:hate: :confused:

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون!
البته من شخصا با انرژی منرژیش موافق نیستم ولی هنر رفتار و گفتار هست که خیلی مهمه.
جریان همون بشین و بفرما و بتمرگه.....
قبول داشته باش چون تو خودت متوجه نمیشی موقع صحبت کردن چه انرژی مثبتی ول میدی
جدی میگم

مهناز جون

عضو جدید
نحوه تکلم انسانها بیانگر نحوه تفکر آنهاست. مثبت بیندیشیم و مثبت بگوییم تا انرژی مثبت خود را به دیگران منتقل کنیم.

بگوییم ….
ازاینکه وقتتون رو در اختیارم گذاشتید ممنون “”"”"”"”"”" نگوییم ببخشید مزاحمتون شدم
طول میکشه تا یاد بگیری “”"”"”"”"”"”" نگوییم هیچ وقت یاد نمیگیری
مسئله دارم “”"”"”"”"” نگوییم مشکل دارم
مسئله رو خودم حل میکنم “”"”"”"”"”"”" نگوییم مسئله به تو ربطی نداره
شاد و پر انرژی باشید “”"”"”"”"”" نگوییم خسته نباشید
این کار را بعدا انجام میدهم “”"”"”"”"” نگوییم دچار یاس شدم
صد در صد خواهد شد “”"”"”"”"”" نگوییم ای کاش میشد
ان شا الله حتما موفق میشوی “”"”"”"”"”" نگوییم ان شا الله موفق میشوی
عالی هستم “”"”"”"”"”"”" نگوییم خوب هستم
اولین قانون طبیعت این است كه تو از هر چه هراس داشته باشی همان را به طرف خودت جلب می كنی.
هیجان قدرتی دارد كه جذب میكند .تو از هر چه شدیدا بترسی آن را تجربه خواهی كرد .

مثلا حیوان فورا متوجه میشود كه تو از او وحشت داری. هیچكدام از این ها تصادفی اتفاق نمی افتد . تصادفی در عالم هستی وجود ندارد. هیجان انرژی در حركت است. وقتی تو انرژی را جا به جا می كنی انرژی ایجاد میكنی. اگر به اندازه كافی انرژی جا به جا كنی ماده به وجود می آوری .

ماده انرژی متراكم است كه جا به جا شده و به آن فشار وارد شده است.
فكر انرژی خالص است .
هر فكری كه تو اكنون داری یا قبلا داشتی یا در آینده خواهی داشت خلاق است.
انرژی حاصل از فكر هرگز نمی میرد .این انرژی از فكر تو و ذهن تو وارد عالم هستی می شود و برای ابد ادامه پیدا می كند. همه افكار به هم مربوط هستند. افكار با هم تلاقی پیدا می كنند.

در مسیر اعجاب انگیزی از انرژی با هم تقاطع پیدا می كنند و نقش بدیع و زیبایی از پیچیدگیهای غیر قابل باور به وجود می آورند . همات طور كه دو چیز مشابه همدیگر را جذب می كنند دو انرژی مشابه هم یكدیگر را جذب می كنند .و توده ای از انرژی مشابه به وجود می آورند.

بنابراین حتی افراد معمولی اگر فكرشان(دعا. امید. آرزو . .رویا .ترس) به اندازه كافی قوی باشد میتوانند نتایج شگفت انگیزی را به وجود آورند.

زندگی نمیتواند به هیچ طریق دیگری خودش را نشان دهد جز آن طریقی كه تو تصور میكنی خودش را نشان خواهد داد .تو با فكر كردن خلق می كنی.

پس همیشه به بهترینها فكر كن

بهترين مطلبي بود كه امروز خونده.البته به قول خودتون عالي بود.

Lillian

عضو جدید
[FONT=&quot][FONT=&quot]
عالی بود... :w30:(کاش فقط فونت خوانا تر و درشتتری انتخاب میکردین)
واقعا باید این چیزارو به جای روشهای ضایع کردن دخترا....یا خیت کردن پسرا یاد بگیریم...:razz::razz:
هنر زیبا حرف زدن....:w16::w16:
[/FONT]
[/FONT][FONT=&quot] [/FONT]

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اره يه كلمه اي كه زياد استفاده مي كنيم خسته نباشيد كه سرشار از انرژي منفي
مي تونيم به جاش بگيم خدا قوت

سبز باش

عضو جدید
ممنون حیلی قشنگ بود یه جمله ای هست که میگه من همون آدم 10 سال پیش هستم که فکر می کردم چه باشم...یعنی اگه فکر می کردم چند سال بعد من یک گیتاریستم الان بعد از گذشت همون چند سال من یک گیتاریستم و الی آخر....

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالب بود:gol:
یکی از دوستان کتابی به من معرفی کردکه میتونه جالب باشه
کتاب " لحظه های حقیقی "از" باربارا دی انجلیس "

تکه هایی از نوشته های کتاب :

در هر روز برای بدست آورن لحظه های حقیقی :

به آفتاب سلام کنید.

نفس عمیق بکشید.

از اعجاز بدن خود شگفت زده شوید.

کاری کنید کسی بخندد.

در پشت چشمان کسی ، روح او را ببینید.

معجزه ای عادی را تحسین کنید.

از زمین به خاطر غذایی که میدهد سپاسگذار باشید.

به سوی پرنده ای دست تکان دهید.

به کسانی بگویید دوستشان دارید.

به خداوند شب به خیر بگویید .

***sara***

عضو جدید
دوست داشتن همیشه گـــفتن نیست گاه سکوت است و گاه نگــــــاه ... غـــــریبه ! این درد مشترک من و توست که گاهی نمی توانیم در چشمهای یکد یگــرنگــــاه کنیم

بهتره که وقتی نمیتونیم مثبت حرف بزنیم سکوت کنیم که با حرفای ناخوشایند دل کسی رو نشکنیم.....