انتقادها و پیشنهادهای مدیریتی

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
تاپیک

چرا جز خدا را ميخوانيد در حاليكه...؟؟؟؟؟؟؟ كمي در اين آيات بينديشيد..

تعریف من وشما ممکنه از توهین وبی ادبی یکی نباشه ولی اگر به مرجع تقلید بنده نسبت درغگو داده بشه وبه شیعیان تهمت
،نه فقط مدیر تالار که کل کاربران فعال وغیر فعال سایت که کمی دغدغه ی دین دارند انتطارشون تعطیلی چنین گفتگویی هست
ضمن اینکه قفل کردن تاپیک تنها با نظر شخصی بنده صورت نگرفت .

منم اتفاقا با این حرف آگاهدخت خانوم موافقم
منم با اینکه آدم مذهبی نیستم ولی وقتی به دینم و اعتقاداتم توهین بشه بهم بر میخوره، توهین که همیشه مستقیم نیست
گاهی همین تمسخرا ، کنایه ای حرف زدنا و... یه جورایی توهینه
من بقیه تاپیکا رو کار ندارم ولی اون تاپیک بایدم بسته میشد
من هنوز تو کفم ک تاپیک با چی شروع شد و به کجا ختم شد
تماما هدف تاپیک مشخص بود اینکه میخاست شیعیانو یه عده آدم خرافاتی جلوه بده و بکوبونتشون و یه عده از دوستانم خوب بلد بودن چطور با تفسیر آیات به نفع خودشون از آب گل آلود ماهی بگیرن :D

اتفاقا اگه تاپیک پیش میرفت بیشتر به اختلافات بین شیعه و سنی دامن می زد
ا

من دیگه حرفی ندارم:D

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام دوستان
سپاسگزارم از حضور و همراهی شما , مطمئنا نظرات شما در جهت بهتر شدن عملکرد به ما کمک خواهد کرد ؛
در رابطه با نحوه مدیریت با گذشته یک تالار فکر نمیکنم مقایسه چندان صحیح باشد ؛ البته اگر انتقاد صحیحی از عملکرد باشه میپذیرم چرا که هیچ چیزی بدون اشکال نیست و بنده از ضعف های عملکرد خودم عذرخواهی میکنم ؛

در مورد محدودیت های اعمال شده در گفتگو ها براساس قانون 18 اساسنامه باشگاه مهندسان ما نقد مذهبی و سیاسی نداریم چرا که کلا اهداف سایت چیز دیگری است

تاپیک: قوانین و اساسنامه باشگاه مهندسان ایرانقانون شماره 18) ارسال مطلب سياسي يا نقد مذهبي در اين باشگاه ممنوع است.

ولی با توجه به درخواست و تمایل اعضا به صحبت در رابطه با این موضوعات سعی شده در قوانین تالار اسلام و قرآن که به طبع به موضوعات مذهبی اختصاص دارد تا جای امکان بحث ها و گفتگوهای معمول مذهبی هم صورت بگیرد ؛ حال میفرمائید یک سری گفتگوها پتانسیل این را داشته اند که در چارچوب قوانین باشگاه ادامه پیدا کنند میتوانید چند نمونه از این تاپیک ها را به صورت پیام خصوصی برای بنده بفرستید تا بررسی کنم
ولی به صورت کلی در رابطه با نحوه هدایت گفتگوهای تالار اسلام و قرآن با مدیر محترم تالار با در نظر گرفتن انتقادات و پیشنهادات دوستان مشورت خواهم کرد که ببینیم در چارچوب قوانین باشگاه تا چه میزان میتوانیم گفتگوهایی که اشاره داشتید را در باشگاه داشته باشیم

در رابطه با سوتفاهمات به وجود آمده بنده عذرخواهی میکنم
شادکام و تندرست باشید

خیلی ممنون از پاسخ و پیگیری شما
تاپیک مورد نظر رو براتون ارسال میکنم .

ولی خواهشا سعی کنید فرد متعادل که نه به مذهب تعصب داره و نه ضد مذهب باشه برای مدیریت انتخاب بشن. چون این قضیه شبیه به اینکه دو نفر با هم مباحثه میکنند ولی حکم نهایی رو فقط یکی از اونها میتونه صادر کنه . در این صورت اگر فرد غیرعادل باشه اون وقت حق مباحثه کننده دیگه ضایع میشه.

:gol:

سلام

ارسال شما خطاب به مدیران محترم و مدیر محترم سایت هست ولی مواردی که ذکر کردید مستقیما در ارتباط با مدیریت تالار اسلام

به همین خاطر در حیرتم چرا در ابتدا به دفتر تالار اسلام مراجعه نکردید

1-
درمورد اینکه تالار اسلام مدیرانی دارد !باگرایشات مذهبی شدید! و تالار ملک شخصی اشون هست ! و انتقاد پذیر نیستند!

سوالی که از شما دارم این هست که خود شما چندبار تا به الان با من گفتگو داشتید؟کجا و درچه مواردی؟چه انتقادی بهم وارد کردید که با جواب نادرست یا نامفهوم مواجه شدید؟

ویرایش شد .

آخرین ویرایش:

okanava

عضو جدید
کاربر ممتاز
قانون شماره 18) ارسال مطلب سياسي يا نقد مذهبي در اين باشگاه ممنوع است.

این قانون رو در مورد عدم ارسال تاپیک سیاسی رعایت میکنید مدیر گرامی و متخلف هم شناسایی میکنید اخطار و اخراج ... اما در مورد تاپیکهای مذهبی خیر ...
پس قانون شما گذرگاه تخلف رو ایجاد کرده است .
وقتی پست مذهبی گذاشته میشود چون اطاعت تقلیدی ایده ی بدون اشکالی هست و جوری رواج پیدا کرده است و با اعتماد به نفسی گفته میشه مرجع تقلید من )
که اصلا" برهان منطقی و استدلال عقلایی را توهین و بی احترامی تلقی میکنند ...در واقع حق پرسش نمیدهند ...این یعنی تو نمیفهمی و من میفهمم...
هر چند خودشان هم جوابی جز کپی پیست ندارند ...در همان کپی کردن هم جوابی نیست ...
وجود تالار ادیان طبق قوانین شما خودش اشکال زاست .
و عدم نقد و نظر به آن دوچندان

و اینکه چون فردی در دنیای مجازی تعدادی آیکون و شکلک بیشتر از یک کاربر معمولی داره و خودش را علامه ای دهر میشناسه و عالم به علم پر تردید... بنده جز خندیدن به اون فرد و نقد بیرحمانه ، معذور از هرگونه لطف و مماشات...
انگونه که دهخدا در سالیان پیش انتقاد بی ترس به روش دولتمردان داشت و قلمی بدون تاریخ مصرف از خود برجای گذاشت ... ما اینجا به خوش آمد فلان کاربر و فلان مدیر زانوی اطاعت خم نمیکنیم ...
چرا که چنین رفتاری ندیده ایم که بخواهیم مطیع باشیم ...
پر واضح است که بعضی مدیران بسیار سلیقه ای عمل میکنند و در این شکی نیست ...سلیقه ای که به فیل*ت*رینگ هم ارتباطی ندارد ...
آگاهان خودشان میدانند میرغضب وقتی حرصش دربیاید به ضرب چماق کاربر را از پای درمی آورد

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
مقصر اصلی مدیران تالارها نیستن با اینکه اوناهم به این مشکلات دامن میزنن. مقصر کسایی هستند که برا این فروم سیاست گذاری میکنن و خطی مشی مدیران تالارها رو روشن میکنن . مثل ادمین یا پیر جو یا..... که من فقط این دو نفر رو میشناسم
چند وقت پیش بود که این فروم برا یه مدت فیلتر شد فکر میکنم اینا از اون موضوع ترسیدن و دیگه خیلی دارن زیاده روی میکنن و به اصطلاح خودمون از اون طرف بام افتادن
اگه یه حد وسط رو سر لوحه میکردن هم رضایت کاربر رو فراهم میکردن وهم خطر فیلترنیگ دوباره سایت رو . در هر صورت این چند مدته این فروم فوق العاده خسته کننده و آبکی شده و اکثرا مطالبی تو اون به عنوان تا پیک به نمایش در میاد که تو سایتای خیلی سطح پایینتر از اون اینطوره

پ.ن: مدیران این فروم ودر کل فضای مجازی از یه کاربر عادی با یه سری دسترسی های مدیریتی هیچ چیزی اضافه ندارن مطلقا هیچ چیز . پس نباید اینجوری با غرور و تکبر با بقیه رفتار کنن همونطوری که بسیاری از کسانی که تو این فروم مسئولیت اجرایی دارن (اسم نمیبرم) با تغیر و تکبر با کاربران رفتار میکنن
نباید فراموش کنن که بخاطر زحمات کاربرانی که بدون هیچ چشمداشتی تو رونق این فروم سهم داشتن اینجا هنوز پا برجاست

سلام ..جناب عباد ........میدانید مقصر کیست؟......شما که خود را انتقاد پذیر میدانید و انتظار دارین بقیه انتقاد پذیر باشند ....بگردید ببینید مقصر کیست!

آیا مقصر مدیران هستند که همه راه را رفته اند و برخی کاربران بی توجه بوده اند ؟.....مقصر کاربران مالتی یوزر هستن که متاسفانه گاهی اوقات زیر فحاشی هایشان هم پست تشکر برخی دیده میشود!
یا کاربرانی که برخلاف قوانین باشگاه عمل میکنند؟ آیا کسی هم قوانین باشگاه را خوانده؟....یا کسانیکه یک تاپیکی که بحثش یک بحث بسیار مفید است را به حاشیه میکشانند؟......مقصر در وهله اول ما کاربران هستیم ...اگر بهتان برنخورد شما رو هم شامل میشود و خود بنده را نیز به همچنین .........

بی دلیل مدیریت رو مقصر اصلی جلوه ندین!.سهم تقصیرات رو همه بپذیریم .مدیریت بارها تحمل و صبرشونو نشون دادن .....ولی کاربران چه کرده اند؟.....این صبر و تحمل تا جایی بود که همونطور که کاربران میدانن برای باشگاه چه مشکلاتی پیش آمد ......
و یقینا هزینه ای که برای سایت ایجاد میشود تا هزینه ای که یک کاربر با تخلفاتش نهایتا اخراج یا بن آی پی شود زمین تا اسمان متفاوت است

در همین تاپیک یک نمونه بسیار بارزش در قبال مدیریت محترم تالار فلسفه مشخص شد ....که کاربرانی که ابتدا از مدیر ارشد انقدر تعریف میکردن!.سرانجام کارشان شد توهین و اهانت به ایشان..0چون به راهی که اونها خواستن نرفت!.همان که خوب بود و متین و کاردرست ....آخر کار شد بد بد!) .....که البته مثل همیشه مدیر محترم ارشد بسیار خوب و با احترام پاسخ این افراد رو دادن و البته طبق قوانین هم رفتار کردن

در قبال این موضوع .......مدیریت تقصیر ندارد .سلایق متفاوت است و طبق قوانین هم اعمال سلیقه برقرار است یعنی این اجازه را داده است .پس مشکل اول کاربران بعد برخی بندهای قوانین است .....چون مصداقی ارائه نشده ........برخی قوانین تالار اسلام که توسط جواد عزیز نگاشته شده کاملا بیانگر این قضیه است .....

2.6- از آنجایی که محوریت سایت با موضوعات مذهبی نیست موضوعات مطرح شده باید در چارچوب گفتگو های معمول ص.رت گیرد و دوستان برای بحث های تخصصی به سایت های مذهبی مراجعه کنند.

قوانين تالار اسلام و قرآن(حتما مطالعه بفرماييد)

(یکی از پیشنهادهایی که من میتونم بدم اینه که مدیریت جدید مصداق تعیین کنند برای گفتگوهای معمول .....یا قوانین رو خود هم بنویسند )

البته ما یادمان هست به جواد هم چقدر توهین و افترا زده شد!.بنابراین شاید یک پیشنهاد دیگر هم این باشد که کسانیکه عقایدشان متفاوت است( البته همونطور که نام تالار اسلام است مشخص است اون کاربر بایستی عقیده مذهبی لااقل داشته باشد!)...فردی را از بین خودشون انتخاب کنند و در صورت تائیدادمین محترم و همینطور خود مدیر تالار اسلام به عنوان همکار در کنار ایشون قرار گیرند....
نمیشود که همش بیرون گود بود و از زمین و زمان شاکی!

ضمن اینکه بنده پیش از مدیریت سرکار خانم آگاهدخت ....بارها پیشنهاد هم دادم که ای کاش اسم این تالار تالار ادیان الهی بود .که البته تاکنون مدیریت نپذیرفتن و شاید یک دلیلش هم همین مسئله بحث های کارشناسی مذهبی باشد که مغایر قوانین باشگاه است درست یا غلط

شما و کسان دیگری که میفرمایند سایت آبکی شده!.فارغ از اینکه این حرف خودش کم بی انصافی نیست نسبت به کاربرانی که در سایت فعالیت میکنند و همینطور بی احترامی اشکار به مدیران محترم باشگاه که بنده به عنوان یکی از کاربران قدیمی باشگاه ازشون عذر میخوام ......میشود بپرسم دلیل ماندن شما و تمام کسانی که نگاهشان این همه سال این است چیست؟!

چرا مدیران باشگاه یک چیز اضافه دارند!........فارغ از اینکه بدون حقوق و چشمداشتی اینجا دارند فعالیت میکنند ......اوقات بسیاری رو اینجا صرف میکنند جهت پاسخگویی به کاربران .جهت رسیدگی به شکایات با اینکه برخی با حرف های ناحق مدام اونها رو مقصر جلوه میدن ....کسانیکه مدیر یک کاری بکند میگن فکر کرده علامه دهر است!.(یکی نیست به خود اینها بگه شما چرا فکر میکنید علامه دهر هستید و برای کار مدیریت کلی تفسیر درست میکنید؟.....

شما به عنوان یک کاربر آیا در مقام قاضی هستین؟....یا صرفا شاکی که حرف از استعفا و فلان و بهمان میزنید) ....جهت برقراری آرامش ......و رفع شبهات و در تالارهای علمی هم که خدمتشان بعید میدانم بر کسی پوشیده باشد..

ای کاش یک بار مدیریت رو به مدعیان میدادن تا طعم این کار رو بچشن .ممکن است برخی بگن مدیریت در فروم ها درجه سه و دو داشته اند که شاید راست هم گفته باشند .ولی فکر میکنم اگر واقعا اندکی منصف میباشند میدانند تفاوت باشگاه مهندسان ایران تا سایر فروم ها از کجا تا کجاست .........

از اندیشه ها تا دیدگاه های مختللف بگیر تا تعداد کاربران

ضمنا دوستانی که به کپی پیس ایراد میگیرن! بد نیست یک نگاهی به قوانین تالار اسلام که جواد عزیز نگاشته اند بیندازند ....

در صورت نقل قول از سایت های مرجع ، منبع را ذکر کنید
ایشون و هر کسی که این چنین کند بنابراین طبق قانون عمل کرده و مطلب رو به نقل از متخصص این کار زده است .....حالا اگر انتقاد شخصی دارند واقعا برخی کاربران بحث این مسئله اینجاست؟........
جالب است که در دفتر مدیریت ایشان هیچ چیزی گفته نشده .....فورا این جا .و برخی طوری حرف میزنند که انگار علم روان شناسی هم دارند!

اما در قبال سرکار خانم اگاهدخت مدیریت محترم و لایق تالار اسلام .....آیا کاربران فکر میکنند ایشون یک شبه مدیر شدن؟......

مگر ایشون مدتی دستیار همون جواد عزیز نبودن؟....آیا جواد تمام زمان در سایت بوده ؟......

آیا کسی پیام ادمین رو در تقدیر و تشکر از جواد عزیز خوانده؟ پیام در معرفی سرکار خانم آگاهدخت؟.......

آنجایی که گفته شد وقتی ایشون رفت با اینکه هنوز عنوان مدیریت داشت کارها رو سرکار خانم آگاهدخت مدیریت میکرده اند

به نوبه خودم معتقدم تواضع ایشون مثال زدنی است و امید است کاربرانی از این مسئله سواستفاده نفرمایند و البته امیدوارم دست بردارند از این تقسیم بندی ها!....همه ما با هر طرز تفکر و عقیده ای هم وطن هستیم و ایرانی

پ.ن:این تاپیک جای انتقاد و پیشنهاد است و پست حمایت همراه پیشنهاد دلیلی برای پاک شدنش نیست آن هم وقتی به پست های تند و بعضا با نیش و کنایه برخی کاربران بها داده میشود و اجازه انتشار ...به خصوص منظورم تائید کردن های یکدیگر است که حرفها یکی است.....هرچند نظر مدیریت ارجح است و قابل احترام با توجه به دیدشان

درود برشما
- در اینکه بعضی کاربران که موافق و چه منتقد(مذهب) بعضی مواقع پاشونو از حد ادب بیرون میذارن شکی نیست و قبول دارم این مسائل به آموزه های خانواده بر میگرده ( درخت سیب گلابی نمیده) و هر کدوم ما نماینده تربیت خانواده مون تو جامعه هستیم. ولی این تنها عامل حذف تاپیکا نیست وبه کرات دیده شده تاپیکهایی کهموضوعشون مذهب رو به چالش میکشه و بحثهایی در اون میشه هرچند در چارچوب ادب و احترام هم که باشه بازم حذف میشه نمونه اشم فراوانه
- شما میگین محوریت اصلی سایت مذهبی نیست منم قبول میکنمولی عملکرد متناقض مدیران برام قابل قبول نیست . دو دلیل دارم:
1-- هرکسی به موضوعات خاص خودش علاقه داره یکی به طالع بینی یکی به تاپیکهای شکست عشقی و ...... و یه سری ها از جمله خودم به تاپیکای بحث دینی . اگه اینطور باشه که شما میگی تاپیکهای عشقی و تو لد و طالع بینی ام باید حذف بشن چون محوریت سایت نیستند.
2-مدیران تالارها مخصوصا تالار گفتگوی آزاد (محدود) خانوم پارمهر دقیقا انتخابی عمل میکنن و برا پاک کردن تاپیک کاربرا یه چارت نوشته شده و یه قانون تعیین شده ندارن که اگه داشتن تو این تاپیک جواب منو میدادن
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/59412-دفتر-مدیریت-تالار-گفتگوی-ازاد
اگر لیست افرادی که تاپیکاشون حذف میشه رو داشته باشین متوجه میشین که این حذف شدنها بیشتر مربوط به یه گروه خاص هستش (گروهی که مذهبی دو آتیشه نیستند و دینشونو چشم بسته قبول نکردن) کسایی که جزو گروه و دارو دسته خودشون هستند البته منظور من کلی هست و قصد توهین به گروه خاصی رو ندارم حتی به مذهبیای دو آتیشه و متعصب
دلیل ماندن توجیه بر فعالیت نیست هستند کسانی که خیلی وقته عضو هستند ولی فعالیت دندون گیری ندارن . تو این مدت یکسال آخر تنها و تنها چیزی که منو تو این فروم نگه داشته دوستانم هستن

- در مورد جواد مسی نظری نمیدم چون خودم منتقد سختش هستم و خیلی خوشحال که بالاخره تشریف بردن و مدیریت عوض شد

-در مورد بقیه پستتون هم نظری ندارم چون فقط تملق و مداحی برای خانوم آگاهدخت بود (ضمن احترام به ایشون). چیزی که ادمو میسازه تملق نیست انتقاده

خوش باشید

عباد عزیز مواردی رو گفتی ........برخی نیاز به جواب نیست چون جواب در خود اظهارات شماست .اما گفتید حذف پستها این چنین است ......شما بنده رو چه جور آدمی میدانید؟......فکر میکنید بنده کم پست و تاپیکام حذف شده؟......مدیریت اگر صلاح دانستند لیست تاپیکهای حذف شده بنده رو قرار بدن ....با توجه به اینکه از جانب شما و دوستانتون لااقل در تاپیکها بنده رو مذهبی دو آتشه البته محترمانه اش بارها خطاب کرده این
بسیاری از تاپیکهای مذهبی که حذف شده اند من دیده ام برادرم!.داخل تالار گفتگوی آزاد بوده!...مگر در قوانین نیست که تاپیکها در جای خودش زده بشه که البته من دلیل حذف خیلی از تاپیکها رو در این باره دوباره مصداقی نکردن این بند قانون میدونم .....بارها تاپیک اقتصادی زدیم حذف شده .گفته اند میرود به سمت سیاست .یک بار هم واقعا کاربران بردن....و من وقتی تاپیکم حذف شد فقط شرمنده اون مدیر شدم

اولا که بنده تملقی نکردم ....باوری که از مدیریت ایشون و در برخوردهای متعدد با ایشون داشتم رو بیان کردم .....خانم آگاهدخت میدونن که انتقاد هم چقدر در جای خود از ایشون کردم ....
ولی انتقاد داریم تا انتقاد .......
اونی که شما میگی آدمو میسازه انتقاد سازنده است ......انتقاد سازنده هم جاش در دفتر مدیریت تالار اسلام و صحبت با خود مدیر است ....
کاری که شما و برخی دوستان دارن انجام میدن با کمال احترام بهشون با توجه به اینکه گفته اند با خود ایشون صحبتی نکرده اند بیانگر تخریب است ......
البته عیب هم داره هم نداره ....ان شاالله مدیر ارشد محترم رسیدگی میکنند و مشخص میشه طبق معیار قانون حق با کیست ....البته اگر قبول داشته باشیم قاضی بایستی بین شاکی و متهم! قضاوت کند!

یک کاربر از ایشون به زعم خودش شکایت داشته ....نظرشو هم داده ...بقیه شاکیان جالبه هم تشکر کرده اند و هم دوباره همون نظر رو با بیان دیگر مطرح!

آخرین ویرایش:

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز

چندی پیش پیشنهادی گذاردیم مبنی برین که مدیران را کاربران انتخاب کنند ؛ گویا این شیوه کاملا اشتباه است و اصل نظر بزرگان سایت هست و نه کاربران.

حال پیشنهادی دیگر به همان رنگ ولی شفاف تر ؛ مدیرانی که کاربران از انها ناراضی اند را کنار بگذارید ؛ چه معنا میدهد مدیری با وجود نارضایتی کاربران همچنان مدیر باقی بماند،البته اگر نظر کاربران برایتان مهم هست و ارزش قائلید .

پی نوشت " اگر این نظر هم اخطاری در پی دارد تقاضا دارم در همین تاپیک گذارده شود و خصوصی مایل به دریافت اخطار نیستم .

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز

چندی پیش پیشنهادی گذاردیم مبنی برین که مدیران را کاربران انتخاب کنند ؛ گویا این شیوه کاملا اشتباه است و اصل نظر بزرگان سایت هست و نه کاربران.

حال پیشنهادی دیگر به همان رنگ ولی شفاف تر ؛ مدیرانی که کاربران از انها ناراضی اند را کنار بگذارید ؛ چه معنا میدهد مدیری با وجود نارضایتی کاربران همچنان مدیر باقی بماند،البته اگر نظر کاربران برایتان مهم هست و ارزش قائلید .

پی نوشت " اگر این نظر هم اخطاری در پی دارد تقاضا دارم در همین تاپیک گذارده شود و خصوصی مایل به دریافت اخطار نیستم .

سلام !.میشه مصداقتون رو در این باره بفرمائید؟

پارامتر شما برای راضی بودن کاربران یا ناراضی بودن کاربران از یک مدیر چیست؟

..........
بهتر نیست اگر خود ناراضی هستیم صرفا از جانب خود سخن بگیم و به سایرین نسبت ندهیم ؟
اگر شما در قبال فلان مدیری ناراضی هستی چه بسا بنده و تعداد بیشتری از کاربران راضی باشند و بالعکس
معیار قوانین است ....اگر خدایی نکرده هم مدیری تخلفی مرتکب شود هر کس اندکی از اصول ثبات مدیریتی بداند خوب میداند که با یک تخلف آن هم در فضای مجازی! مدیری رو برکنار نمیکنند ....تالاری رو هم حذف نمیکنند!....اگر تخلفات عدیده بود و به تذکرات توجه نشده بود آن وقت بحث برکناری مطرح است.....

پیشنهاد بنده به مدیریت:
اینکه مدیران توسط کاربران انتخاب شوند پیشنهاد خوبی است البته قطعا با تائید ادمین محترم و جناب مهندس پیرجو ......که فکر میکنم یک بار در قبال تالار ورزش و شاید هم مهندسی صنایع این کار انجام شد ......البته نمیدانم دقیقا نتایجش تحلیل و بررسی اش چگونه بود که ایا این شیوه موفق بوده یا خیر.البته به طبع این کار در قبال تالارهایی بایستی صورت بگیرد که مدیر ندارند!

خواهشی که از مدیریت دارم..نگذارند فضای سایت این گونه شود که کاربری مدیری رو در فضای عمومی خار و زشت کند و تهش مشخص شود طبق قضاوت عادلانه قاضی مدیر تقصیری ندارد و چه بسا کاربر مقصر است یا حتی تقصیرات تقسیم میشود .......

یقینا در این صورت هم مسئله عدم صحت یا خدایی نکرده دروغگویی آن کاربر بایستی عمومی مطرح شود که خود به نوعی عبرت هم بشود.چون اگر فضا به این سمت پیش برود که یک کاربر از یک مدیری خوشش نیاد یا حتی کاربر از کاربر یا حتی مدیری از کاربر ...بعد در فضای عمومی اتهامات متعددی بهش روانه دارد و بعد اینکه ثابت شود اتهامات درست نبوده منطبق با معیار قانون .....با خاطی در عمومی برخورد نشود ....میشود که این چرخه ها باز تکرار شود ....و خدایی نکرده بدین ترتیب امنیت روانی سایت دچار خدشه خواهد شد که امیدوارم هیچ وقت این چنین نشود

آخرین ویرایش:

eb@d

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام ..جناب عباد ........میدانید مقصر کیست؟......شما که خود را انتقاد پذیر میدانید و انتظار دارین بقیه انتقاد پذیر باشند ....بگردید ببینید مقصر کیست!

آیا مقصر مدیران هستند که همه راه را رفته اند و برخی کاربران بی توجه بوده اند ؟.....مقصر کاربران مالتی یوزر هستن که متاسفانه گاهی اوقات زیر فحاشی هایشان هم پست تشکر برخی دیده میشود!
یا کاربرانی که برخلاف قوانین باشگاه عمل میکنند؟ آیا کسی هم قوانین باشگاه را خوانده؟....یا کسانیکه یک تاپیکی که بحثش یک بحث بسیار مفید است را به حاشیه میکشانند؟......مقصر در وهله اول ما کاربران هستیم ...اگر بهتان برنخورد شما رو هم شامل میشود و خود بنده را نیز به همچنین .........

بی دلیل مدیریت رو مقصر اصلی جلوه ندین!.سهم تقصیرات رو همه بپذیریم .مدیریت بارها تحمل و صبرشونو نشون دادن .....ولی کاربران چه کرده اند؟.....این صبر و تحمل تا جایی بود که همونطور که کاربران میدانن برای باشگاه چه مشکلاتی پیش آمد ......
و یقینا هزینه ای که برای سایت ایجاد میشود تا هزینه ای که یک کاربر با تخلفاتش نهایتا اخراج یا بن آی پی شود زمین تا اسمان متفاوت است

در همین تاپیک یک نمونه بسیار بارزش در قبال مدیریت محترم تالار فلسفه مشخص شد ....که کاربرانی که ابتدا از مدیر ارشد انقدر تعریف میکردن!.سرانجام کارشان شد توهین و اهانت به ایشان..0چون به راهی که اونها خواستن نرفت!.همان که خوب بود و متین و کاردرست ....آخر کار شد بد بد!) .....که البته مثل همیشه مدیر محترم ارشد بسیار خوب و با احترام پاسخ این افراد رو دادن و البته طبق قوانین هم رفتار کردن

در قبال این موضوع .......مدیریت تقصیر ندارد .سلایق متفاوت است و طبق قوانین هم اعمال سلیقه برقرار است یعنی این اجازه را داده است .پس مشکل اول کاربران بعد برخی بندهای قوانین است .....چون مصداقی ارائه نشده ........برخی قوانین تالار اسلام که توسط جواد عزیز نگاشته شده کاملا بیانگر این قضیه است .....

2.6- از آنجایی که محوریت سایت با موضوعات مذهبی نیست موضوعات مطرح شده باید در چارچوب گفتگو های معمول ص.رت گیرد و دوستان برای بحث های تخصصی به سایت های مذهبی مراجعه کنند.

قوانين تالار اسلام و قرآن(حتما مطالعه بفرماييد)

(یکی از پیشنهادهایی که من میتونم بدم اینه که مدیریت جدید مصداق تعیین کنند برای گفتگوهای معمول .....یا قوانین رو خود هم بنویسند )

البته ما یادمان هست به جواد هم چقدر توهین و افترا زده شد!.بنابراین شاید یک پیشنهاد دیگر هم این باشد که کسانیکه عقایدشان متفاوت است( البته همونطور که نام تالار اسلام است مشخص است اون کاربر بایستی عقیده مذهبی لااقل داشته باشد!)...فردی را از بین خودشون انتخاب کنند و در صورت تائیدادمین محترم و همینطور خود مدیر تالار اسلام به عنوان همکار در کنار ایشون قرار گیرند....
نمیشود که همش بیرون گود بود و از زمین و زمان شاکی!

ضمن اینکه بنده پیش از مدیریت سرکار خانم آگاهدخت ....بارها پیشنهاد هم دادم که ای کاش اسم این تالار تالار ادیان الهی بود .که البته تاکنون مدیریت نپذیرفتن و شاید یک دلیلش هم همین مسئله بحث های کارشناسی مذهبی باشد که مغایر قوانین باشگاه است درست یا غلط

شما و کسان دیگری که میفرمایند سایت آبکی شده!.فارغ از اینکه این حرف خودش کم بی انصافی نیست نسبت به کاربرانی که در سایت فعالیت میکنند و همینطور بی احترامی اشکار به مدیران محترم باشگاه که بنده به عنوان یکی از کاربران قدیمی باشگاه ازشون عذر میخوام ......میشود بپرسم دلیل ماندن شما و تمام کسانی که نگاهشان این همه سال این است چیست؟!

چرا مدیران باشگاه یک چیز اضافه دارند!........فارغ از اینکه بدون حقوق و چشمداشتی اینجا دارند فعالیت میکنند ......اوقات بسیاری رو اینجا صرف میکنند جهت پاسخگویی به کاربران .جهت رسیدگی به شکایات با اینکه برخی با حرف های ناحق مدام اونها رو مقصر جلوه میدن ....کسانیکه مدیر یک کاری بکند میگن فکر کرده علامه دهر است!.(یکی نیست به خود اینها بگه شما چرا فکر میکنید علامه دهر هستید و برای کار مدیریت کلی تفسیر درست میکنید؟.....

شما به عنوان یک کاربر آیا در مقام قاضی هستین؟....یا صرفا شاکی که حرف از استعفا و فلان و بهمان میزنید) ....جهت برقراری آرامش ......و رفع شبهات و در تالارهای علمی هم که خدمتشان بعید میدانم بر کسی پوشیده باشد..

ای کاش یک بار مدیریت رو به مدعیان میدادن تا طعم این کار رو بچشن .ممکن است برخی بگن مدیریت در فروم ها درجه سه و دو داشته اند که شاید راست هم گفته باشند .ولی فکر میکنم اگر واقعا اندکی منصف میباشند میدانند تفاوت باشگاه مهندسان ایران تا سایر فروم ها از کجا تا کجاست .........

از اندیشه ها تا دیدگاه های مختللف بگیر تا تعداد کاربران

ضمنا دوستانی که به کپی پیس ایراد میگیرن! بد نیست یک نگاهی به قوانین تالار اسلام که جواد عزیز نگاشته اند بیندازند ....

ایشون و هر کسی که این چنین کند بنابراین طبق قانون عمل کرده و مطلب رو به نقل از متخصص این کار زده است .....حالا اگر انتقاد شخصی دارند واقعا برخی کاربران بحث این مسئله اینجاست؟........
جالب است که در دفتر مدیریت ایشان هیچ چیزی گفته نشده .....فورا این جا .و برخی طوری حرف میزنند که انگار علم روان شناسی هم دارند!

اما در قبال سرکار خانم اگاهدخت مدیریت محترم و لایق تالار اسلام .....آیا کاربران فکر میکنند ایشون یک شبه مدیر شدن؟......

مگر ایشون مدتی دستیار همون جواد عزیز نبودن؟....آیا جواد تمام زمان در سایت بوده ؟......

آیا کسی پیام ادمین رو در تقدیر و تشکر از جواد عزیز خوانده؟ پیام در معرفی سرکار خانم آگاهدخت؟.......

آنجایی که گفته شد وقتی ایشون رفت با اینکه هنوز عنوان مدیریت داشت کارها رو سرکار خانم آگاهدخت مدیریت میکرده اند

به نوبه خودم معتقدم تواضع ایشون مثال زدنی است و امید است کاربرانی از این مسئله سواستفاده نفرمایند و البته امیدوارم دست بردارند از این تقسیم بندی ها!....همه ما با هر طرز تفکر و عقیده ای هم وطن هستیم و ایرانی

پ.ن:این تاپیک جای انتقاد و پیشنهاد است و پست حمایت همراه پیشنهاد دلیلی برای پاک شدنش نیست آن هم وقتی به پست های تند و بعضا با نیش و کنایه برخی کاربران بها داده میشود و اجازه انتشار ...به خصوص منظورم تائید کردن های یکدیگر است که حرفها یکی است.....هرچند نظر مدیریت ارجح است و قابل احترام با توجه به دیدشان
درود برشما
- در اینکه بعضی کاربران که موافق و چه منتقد(مذهب) بعضی مواقع پاشونو از حد ادب بیرون میذارن شکی نیست و قبول دارم این مسائل به آموزه های خانواده بر میگرده ( درخت سیب گلابی نمیده) و هر کدوم ما نماینده تربیت خانواده مون تو جامعه هستیم. ولی این تنها عامل حذف تاپیکا نیست وبه کرات دیده شده تاپیکهایی کهموضوعشون مذهب رو به چالش میکشه و بحثهایی در اون میشه هرچند در چارچوب ادب و احترام هم که باشه بازم حذف میشه نمونه اشم فراوانه
- شما میگین محوریت اصلی سایت مذهبی نیست منم قبول میکنمولی عملکرد متناقض مدیران برام قابل قبول نیست . دو دلیل دارم:
1-- هرکسی به موضوعات خاص خودش علاقه داره یکی به طالع بینی یکی به تاپیکهای شکست عشقی و ...... و یه سری ها از جمله خودم به تاپیکای بحث دینی . اگه اینطور باشه که شما میگی تاپیکهای عشقی و تو لد و طالع بینی ام باید حذف بشن چون محوریت سایت نیستند.
2-مدیران تالارها مخصوصا تالار گفتگوی آزاد (محدود) خانوم پارمهر دقیقا انتخابی عمل میکنن و برا پاک کردن تاپیک کاربرا یه چارت نوشته شده و یه قانون تعیین شده ندارن که اگه داشتن تو این تاپیک جواب منو میدادن
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/59412-دفتر-مدیریت-تالار-گفتگوی-ازاد
اگر لیست افرادی که تاپیکاشون حذف میشه رو داشته باشین متوجه میشین که این حذف شدنها بیشتر مربوط به یه گروه خاص هستش (گروهی که مذهبی دو آتیشه نیستند و دینشونو چشم بسته قبول نکردن) کسایی که جزو گروه و دارو دسته خودشون هستند البته منظور من کلی هست و قصد توهین به گروه خاصی رو ندارم حتی به مذهبیای دو آتیشه و متعصب
دلیل ماندن توجیه بر فعالیت نیست هستند کسانی که خیلی وقته عضو هستند ولی فعالیت دندون گیری ندارن . تو این مدت یکسال آخر تنها و تنها چیزی که منو تو این فروم نگه داشته دوستانم هستن
- در مورد جواد مسی نظری نمیدم چون خودم منتقد سختش هستم و خیلی خوشحال که بالاخره تشریف بردن و مدیریت عوض شد
-در مورد بقیه پستتون هم نظری ندارم چون فقط تملق و مداحی برای خانوم آگاهدخت بود (ضمن احترام به ایشون). چیزی که ادمو میسازه تملق نیست انتقاده

خوش باشید

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یک مدیر باید دارای فن بیان و قدرت تشخیص و تحلیل باشد

باید از هر حیض در اون رشته کامل و دارای دانش باشد

مدیر داری مطالب کپی پیست که مدیر نیست همین مطالب را در نت میتوان سرچ کرد

آخرین ویرایش:

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من باید تو تاپیک اسلام قران بخشی به نام پرسش و پاسخ قرار گیرد

در ان هم مسائل دینی از عبادات و غیره

هم محوریت ادیان مختلف بحث گردد با قوانیین خاصی که نه به کسی بی احترامی و نه به کسی ظلم شود

ضمنن مسئول اون بخش از تالار باید شخصی دارای علم بالا باشد نه مطالب کپی پیست گوگل باشد

آخرین ویرایش:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود برشما

خوش باشید

عباد عزیز مواردی رو گفتی ........برخی نیاز به جواب نیست چون جواب در خود اظهارات شماست .اما گفتید حذف پستها این چنین است ......شما بنده رو چه جور آدمی میدانید؟......فکر میکنید بنده کم پست و تاپیکام حذف شده؟......مدیریت اگر صلاح دانستند لیست تاپیکهای حذف شده بنده رو قرار بدن ....با توجه به اینکه از جانب شما و دوستانتون لااقل در تاپیکها بنده رو مذهبی دو آتشه البته محترمانه اش بارها خطاب کرده این
بسیاری از تاپیکهای مذهبی که حذف شده اند من دیده ام برادرم!.داخل تالار گفتگوی آزاد بوده!...مگر در قوانین نیست که تاپیکها در جای خودش زده بشه که البته من دلیل حذف خیلی از تاپیکها رو در این باره دوباره مصداقی نکردن این بند قانون میدونم .....بارها تاپیک اقتصادی زدیم حذف شده .گفته اند میرود به سمت سیاست .یک بار هم واقعا کاربران بردن....و من وقتی تاپیکم حذف شد فقط شرمنده اون مدیر شدم

اولا که بنده تملقی نکردم ....باوری که از مدیریت ایشون و در برخوردهای متعدد با ایشون داشتم رو بیان کردم .....خانم آگاهدخت میدونن که انتقاد هم چقدر در جای خود از ایشون کردم ....
اونی که شما میگی آدمو میسازه انتقاد سازنده است ......انتقاد سازنده هم جاش در دفتر مدیریت تالار اسلام و صحبت با خود مدیر است ....
کاری که شما و برخی دوستان دارن انجام میدن با کمال احترام بهشون با توجه به اینکه گفته اند با خود ایشون صحبتی نکرده اند بیانگر تخریب است ......
البته عیب هم داره هم نداره ....ان شاالله مدیر ارشد محترم رسیدگی میکنند و مشخص میشه طبق معیار قانون حق با کیست ....البته اگر قبول داشته باشیم قاضی بایستی بین شاکی و متهم! قضاوت کند!

و اما اینکه چند کاربر یک حرف رو مدام در دفتر مدیریت ارشد بزنند معذرت میخوام از این لفظ استفاده میکنم آیا جز حمله هماهنگ لقب دیگری میشه بهش داد؟
یک کاربر از ایشون به زعم خودش شکایت داشته ....نظرشو هم داده ...بقیه شاکیان جالبه هم تشکر کرده اند و هم دوباره همون نظر رو با بیان دیگر مطرح!

آخرین ویرایش:

eb@d

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

و اما اینکه چند کاربر یک حرف رو مدام در دفتر مدیریت ارشد بزنند معذرت میخوام از این لفظ استفاده میکنم آیا جز حمله هماهنگ لقب دیگری میشه بهش داد؟
من از شخص خاصی و اسم خاصی (مدیریت) ناراضی نیستم اگه منظورتون خانوم آگاهدخت هست اتفاقا من با ایشون دوست هستم و هیچ مشکلی در روند دوستیم هم با ایشون نداشته و ندارم چون خانومه محترمی هستند و براشون خیلی احترام قائلم..
بحث شخص نیست سیاست این فرومه محمد آقا اگه پستای قبلیه منو بخونین گفتم که مقصر مدیران تالارها نیستن کسایی هستند که خطی مشی کلی این فروم رو تعیین میکنن ومدیران تالارها هم مجبور به انجامش میشن( حالا کاری ندارم بعضی مواقع سلایق و نظرات شخصی رو هم چاشنی کار میکنن)
شما میگی این کاری که تو چند صفحه انجام شد نتیجه فعالیت مخفیانه و سری یه گروه خاص برا براندازی مدیریت بوده؟؟:D نزن از این حرفا محمد آقا به این میگن توهم توطئه . نشین مثل یه سری مسئولین که فقط از ادبیات توطئه و دشمن استفاده میکنن .عوض شدن مدیران تالار هیچ تاثیری تو روند این فروم نداره چون همونطوری که گفتم خطی مشی اینجا توسط کس دیگه ای مشخص شده و مدیران تالارها بیشتر بازرس هستند تا مدیر
خب اینجوری باشه منم میتونم مدعی بشم که شما طی یه عملیات انتحاری اومدی به کمک خانوم آگاهدخت و شما سرباز گمنام امام زمانی:biggrin:

*breath*

عضو جدید
کاربر ممتاز

از کدوم مدیر ناراضین جناب ؟
از مدیر اسلام و قران ؟
ماراضیم !!!! بدون تعارف بیشترین فعالیت هم ایشون داشته؟

چرا بعضیا ناراحتن که تالار اسلام و قران دوباره جون گرفته؟
دوباره داره فعالیت خوبی نشون میده
تالار اسلام و قران و بدیم به کسی که هیچ اعتقادی به اسلام و قرآن نداره
این کدوم منطق میگه به اون دوستم بگم
کار کردن تو تالار اسلام جز سخت ترین کارهاست.....
به شدت از مدیریت اسلام و قرآن حمایت میکنیم به شدت ...

آخرین ویرایش:

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من اینجا از بعضی از دوستان که سو برداشت کردن حرفای منو پوزش میخواهم

اگر تشکر زدم برای کسی به رسم عادت همینشکلی میزنم هرکی تشکر خورد خورد نخورد نخورد

تشکر های من مبنا تصدیق و تایید حرف کسی نیست

از اگاهدخت بانو هم پوزش میخواهم

من توجه نداشتم به اینکه منظور از مدیر تالار ایشون هستن من کلی حرف زده بودم

من اینجا رسما از اگاهدخت خانوم عذر میخوام و تمنای عفو و بخشش را از ایشون دارم

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با عرض سلام خدمت کاربران
دوستان محترم در این تاپیک تنها میتوانید انتقاد و پیشنهادات خود را مطرح نمایید
تا توسط مدیران و مسئولان مربوطه بررسی های لازم صورت پذیرد
لطفا از هرگونه بحث و مشاجره در این بخش با سایر کاربران بپرهیزید.
باتشکر از همه دوستان گرامی:gol:

olel_albab

مدیر تالار ریاضی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من نمی دونم این سیر انتقاد ها که اخیرا شکل تخریب به خودش گرفته کی می خواد تموم بشه.

این نظر من رو به عنوان یک کاربر معمولی این سایت بخونین:
فکر می کنین یک مدیر در این تالار جز سر و سامون دادن به پست ها و انتقال اون ها به تاپیک های مناسب چیکار می کنه؟ حالا توی این بین نظر بعضی ها مخالف عملکرد مدیریتی هست خب، من به عنوان یه کاربر معمولی چیکار باید بکنم؟ دیدم یک نفر اومده و نوشته با مدیر تالار اسلام و قرآن بحثی نداشته و از روی پست ها شخصیت ایشون رو حدس زده!!! بهتر نبود اول با خودش ایشون مطرح می کردند این موضوع رو؟؟؟ بعد اگر به نتیجه نمی رسیدند میومدند و اینجا مطرح می کردند قضیه رو؟
بعد از ایشون سیر انتقاد های کلی مطرح شده، بدون دلیل، بدون ذکر مصداق. مخصوصا پست های اخیر. من به عنوان یک کاربر باشگاه تقاضا می کنم بیان و مصداق انتقاد خودشون رو قرار بدند و مدیران ارشد هم بررسی کنن تا حقیقت روشن بشه که این چیزی که این افراد به عنوان انتقاد مطرح می کنن کدومش درسته و کدومش نادرست، هیچ اصراری بر درست بودن حرف هیچ تفکری هم نیست، اگر حقیقت روشن بشه که اشتباهی رخ داده همه مدیران هم دوست دارن این اشتباه برطرف بشه و بارها من دیدم که مدیران عذر خواهی هم کردند.
یکی از کاربرا رو دیدم که گفته بودند با انتخابات مدیر مشخص بشه، دوست عزیز، این مدیری که عنوانش زیر آواتار قرار می گیره با اون مدیری که توی واقعیت می بینی و قدرت هایی که داره زمین تا آسمون فرق داره این جا منظور از مدیر بودن رسیدگی به اسپم ها و ایجاد تاپیک و مدیریت اون هست که من با اکثر مدیر ها که صحبت دارم و میشناسمشون باب پیشنهاد و انتقاد رو باز گذاشتند و کامل براتون توضیح میدند دلیل کارشون رو البته اگر باهاشون صحبت کنین.
بعدش هم اگر واقعا این پیشنهاد مطرح میشه من واقعا از تیم مدیریتی تقاضا دارم به تاپیک های خاله بازی و دوست داری نفر بعدیت چه شکلی باشه و این تاپیک ها هم رسیدگی کنن، پرواضحه که رده سنی بیست به بالا با مهد کودک فرق داره، لااقل اگر کسی میخواد انتقاد کنه کسی باشه که پست های علمی داره و باشگاه از تخصصشون استفاده می کنه و به بقیه خیر می رسونن. من به شخصه و به عنوان یه کاربر عادی وقتی می بینم یه نفر اومده انتقاد کرده و پست های علمی که میذاره هیچی هیچی نیست و از سایت به عنوان چت روم استفاده می کنه زیاد انتقادش رو جدی نمی گیرم.

پ.ن: دوستانی که به تالار اسلام و قرآن سر می زنن، دوست عزیز، برای اینکه عقیده ای خلاف این مسائل مطرح کنین برین تالار مناسب تر مثل فلسفه. تالار قرآن و اسلام اسمش مشخصه، حتما این دسته از دوستان به یه سری چیزها معتقد هستند دیگه، حداقل به عقاید مسلمون ها احترام بگذارین، لااقل خودتون مصداق آزادی اندیشه و احترام متقابل باشین، وقتی میبینین یه تاپیک برای یه اعتقاد شیعه و سنی زده میشه برای چی میاین و میخواین از ریشه بزنین اون رو؟ این تاپیک ها برای تبادل نظر بین مسلمون ها ایجاد میشه نه تقابل بین مسلمون ها و سایر اعتقادات، برای طرح این مسایل از بحش های باشگاه و سایت های مناسب تری استفاده کنین.

آخرین ویرایش:

mehrce

کاربر فعال مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
با سلام خدمت دوستان گرامی و مدیریت
یه صحبتی با دوستان عزیز کاربر دارم و اون اینکه من خودم منتقد بعضی از مدیران تالارها هستم ولی دلیل نمیشه که کار به توهین برسه. من انتقاد خودم رو در قسمت مدیریت همون تالار مطرح میکنم ومطمئنم که مدیران ارشد هم اون رو میبینن. اگر خواستن تالار بهتر بشه بهش عمل میکنن و اگر نخواستن دیگه نمیشه کاری کرد و باید به نظر اونها احترام بزاریم.

و یه صحبتی هم دارم با مدیریت که یه برخوردی هم با کسانی که اسپم میکنن انجام بدن. چون اگر اسپم پاک کردن از کارهای مدیران حذف بشه ، اونها با فکر بهتر و وقت بیشتری میتونن به تالارها رسیدگی کنن وشاید با ایده های بهتری بتونن تالارهارو تقویت کنن. یکی از نمونه های خوب این فکر در مورد برگزاری مسابقات شطرنج هستش که من تازه باهش آشنا شدم.

امیدوارم نتیجه این بحثا بهتر شدن باشگاه باشه.

ولادت امام حسن مجتبی را به همه دوستان عزیز باشگاه تبریک میگم.

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
" شما برای چه داوری می کنید؟ کدام جمله من به مدیر تالار اسلام مربوط می شد؟

من یک پیشنهاد برای کادر مدیریت داشتم نه وارد بحث شدن با شما ؛ خواهشا نظرات را با دقت بیشتری بخوانید .
برای سوال چما جناب محمد ... یکی ازین مدیران سرکار خانوم پارمهر

سلام !.میشه مصداقتون رو در این باره بفرمائید؟

پارامتر شما برای راضی بودن کاربران یا ناراضی بودن کاربران از یک مدیر چیست؟

..........
بهتر نیست اگر خود ناراضی هستیم صرفا از جانب خود سخن بگیم و به سایرین نسبت ندهیم ؟
اگر شما در قبال فلان مدیری ناراضی هستی چه بسا بنده و تعداد بیشتری از کاربران راضی باشند و بالعکس
معیار قوانین است ....اگر خدایی نکرده هم مدیری تخلفی مرتکب شود هر کس اندکی از اصول ثبات مدیریتی بداند خوب میداند که با یک تخلف آن هم در فضای مجازی! مدیری رو برکنار نمیکنند ....تالاری رو هم حذف نمیکنند!....اگر تخلفات عدیده بود و به تذکرات توجه نشده بود آن وقت بحث برکناری مطرح است.....

پیشنهاد بنده به مدیریت:
اینکه مدیران توسط کاربران انتخاب شوند پیشنهاد خوبی است البته قطعا با تائید ادمین محترم و جناب مهندس پیرجو ......که فکر میکنم یک بار در قبال تالار ورزش و شاید هم مهندسی صنایع این کار انجام شد ......البته نمیدانم دقیقا نتایجش تحلیل و بررسی اش چگونه بود که ایا این شیوه موفق بوده یا خیر.البته به طبع این کار در قبال تالارهایی بایستی صورت بگیرد که مدیر ندارند!

خواهشی که از مدیریت دارم..نگذارند فضای سایت این گونه شود که کاربری مدیری رو در فضای عمومی خار و زشت کند و تهش مشخص شود طبق قضاوت عادلانه قاضی مدیر تقصیری ندارد و چه بسا کاربر مقصر است یا حتی تقصیرات تقسیم میشود .......

یقینا در این صورت هم مسئله عدم صحت یا خدایی نکرده دروغگویی آن کاربر بایستی عمومی مطرح شود که خود به نوعی عبرت هم بشود.چون اگر فضا به این سمت پیش برود که یک کاربر از یک مدیری خوشش نیاد یا حتی کاربر از کاربر یا حتی مدیری از کاربر ...بعد در فضای عمومی اتهامات متعددی بهش روانه دارد و بعد اینکه ثابت شود اتهامات درست نبوده منطبق با معیار قانون .....با خاطی در عمومی برخورد نشود ....میشود که این چرخه ها باز تکرار شود ....و خدایی نکرده بدین ترتیب امنیت روانی سایت دچار خدشه خواهد شد که امیدوارم هیچ وقت این چنین نشود

از کدوم مدیر ناراضین جناب ؟
از مدیر اسلام و قران ؟
ماراضیم !!!! بدون تعارف بیشترین فعالیت هم ایشون داشته؟

چرا بعضیا ناراحتن که تالار اسلام و قران دوباره جون گرفته؟
دوباره داره فعالیت خوبی نشون میده
تالار اسلام و قران و بدیم به کسی که هیچ اعتقادی به اسلام و قرآن نداره
این کدوم منطق میگه به اون دوستم بگم
کار کردن تو تالار اسلام جز سخت ترین کارهاست.....
به شدت از مدیریت اسلام و قرآن حمایت میکنیم به شدت ...

عاشق پیشه

عضو جدید
" شما برای چه داوری می کنید؟ کدام جمله من به مدیر تالار اسلام مربوط می شد؟

من یک پیشنهاد برای کادر مدیریت داشتم نه وارد بحث شدن با شما ؛ خواهشا نظرات را با دقت بیشتری بخوانید .
برای سوال چما جناب محمد ... یکی ازین مدیران سرکار خانوم پارمهر
پارمهر به نوعی داره از بالا به بچه ها نگاه میکنه و این اصلا پسندیده نیست و در شان یک مدیر هم نیست
چند بار به پارمهر پیام دادم حتی یک بار هم جواب نداد
مدیر فیتو با اینکه به من اخطار داده ولی نحوه ی عملکردش را قبول دارم
مدیر آگاهدخت را قبولش دارم و تلاش و یه نمه سخت گیریش بیشتر به خاطر این هستش که کسی به دین و اعتقادات مردم توهین نکنه

mehrdad2012

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نسبت به نحوه ی مدیریت پارمهر اعتراض دارم

دليل اعتراضتون چي هستش ؟

به نظر من خيلي هم وقت ميزارن در باشگاه بيشترين مديري كه تو باشگاه وقت ميزاره و كار ميكنه ايشون هستش . مسابقات خيلي خوبي را اجرا كردن كه طرفداران زيادي داشت و به باشگاه رونق داده بود و زحمات زيادي واسه باشگاه كشيدن .

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام به همه...

اینکه به نحوه مدیریت اعتراض دارین،خوبه....یعنی اگر انتقادی دارین بگین و کمک کنید اشون،به هر حال هیچکس کامل نیست....

اما اینکه میاین و درباره کسایی مثله پارمهر ،که وقت میذاره اینجا و زحمت میکشه ،اینطوری حرف میزندی کماله نامردیه...

انتطاراتون بیارین پایین...

ببخشید

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سلام
خسته نباشید
من ی پیشنهادی دارم ک نمی دونم جاش اینجاست یا باید جای دیگه ای مطرح کنم؟!

گاهی میبینیم وقتی کاربری اخراج میشه کلی جنجال راه میفته که چرا فلان کاربر اخراج شده حتما خصومت شخصی بوده و اعمال سلیقه شخصی و از این حرفا
من تو ی فروم دیگه ک عضو بودم ی تاپیک داشتن کاربرای اخراجی ک علت اخراج هر کاربر رو توش اعلام می کردن از نظرم کار جالبی اومد چون دیگه جایی برای گمانه زنی های کاربرا نمیزاره

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام
خسته نباشید
من ی پیشنهادی دارم ک نمی دونم جاش اینجاست یا باید جای دیگه ای مطرح کنم؟!

گاهی میبینیم وقتی کاربری اخراج میشه کلی جنجال راه میفته که چرا فلان کاربر اخراج شده حتما خصومت شخصی بوده و اعمال سلیقه شخصی و از این حرفا
من تو ی فروم دیگه ک عضو بودم ی تاپیک داشتن کاربرای اخراجی ک علت اخراج هر کاربر رو توش اعلام می کردن از نظرم کار جالبی اومد چون دیگه جایی برای گمانه زنی های کاربرا نمیزاره

سلام شادی بانو ؛ سپاسگزارم از پیشنهاد و توجه شما به مسائل باشگاه ؛
در رابطه با پیشنهاد شما عذرخواهی میکنم در واقع ما نمیتوانیم چنین تاپیکی داشته باشیم , از آنجایی که پرونده اعضا در باشگاه مهندسان تنها در دسترس گروه مدیران و محرمانه میباشد از ذکر آن خودداری میگردد و تنها در موارد خاص و معدود با توجه به اعتراض اعضا به اخطاری خاص به صورت عمومی با ذکر جزئیات و با توجه به شرایط و صلاحدید مورد بررسی قرار گرفته است و به صورت کلی ایجاد چنین تاپیکی از این لحاظ امکان پذیر نیست و متن اخطار و با ضمیمه پست تخلف برای اطلاع خود کاربر به صورت پیام و ایمیل برای کاربر ارسال میگردد

ممنونم ؛ شادکام و تندرست باشید
:gol:

eb@d

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خانم پارمهر یا هر کس دیگه ای چرا پستای منو تو این تاپیک پاک میکنید؟از چی میترسید ؟ دلیل این پاک کردن چی هستش؟برا سوالام جواب ندارین؟ بابا شما ها دیگه شورشو در آوردین

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم اعتراااااااااض داارم.آقا این چه وضعشه؟واقعااا که شورشو دیگه درآوردین.

آدم میترسه بره نظرشو بگه!!خو سر درش بزنید موافقا ثبت نام کنن!!
همین یه حرف میزنم فرداش برام اخطار میفرستین!!اَاَهههههه

DDDIQ

مدیر ارشد
با سلام خدمت دوستان , اعضای محترم باشگاه مهندسان ایران

از همراهی و توجه به مسائل و موارد مدیریتی باشگاه سپاسگزارم ؛ مطمئنا مدیریت و حفظ نظم فرومی با نزدیک به هشتصد هزار نام کاربری ثبت شده آن هم با نظرات و گرایش های فکری گوناگون و گاه دور از هم چندان آسان نیست که این امر در یک فروم که اعضای آن تحصیلکرده و دانشگاهی مشکلتر خواهد بود و توقعات بیشتری را نیز به همراه دارد . که سعی ما در گروه مدیریتی باشگاه مهندسان ایران نزدیک شدن حداکثری به خواست های اعضا و ایجاد بستری مناسب و دوستانه برای فعالیت و دستیابی به اهداف شکل گیری فروم می باشد.

در رابطه با صحبت های مطرح شده اخیر مواردی پیش از این عرض شد که به عنوان جمع بندی در پاسخ به موارد مطرح شده در نظرات دیگر دوستان مواردی رو عرض میکنم ؛

- قوانین باشگاه مهندسان ایران
به صورت کلی در مورد قوانین و اساسنامه باشگاه مهندسان که در هنگام عضویت به تایید اعضا سایت میرسد , قوانین را میتوانیم به دو دسته کلی * قوانینی که برای حفظ نظم و بستر لازم برای فعالیت در نظرگرفته شده اند ( که البته در تالارهای مختلف با توجه به شرایط آن تالار بندها و مواردی به آن اضافه شده باشد ) . ** و دیگر قوانینی که چارچوب کلی سایت را با توجه به اهداف باشگاه و همچنین الزامات و مواردی که ما ملزم به رعایت آن هستیم تعیین میکنند و امکان تغییر این چارچوب را نداریم .

حال نظر و انتقاد تعدادی از دوستان به یکسری از موارد متن قوانین بعضی تالارها بود که ممکن است باعث برداشت های متفاوتی شود , که به همین دلیل قوانین این تالارها در حال بررسی و مشورت هستند تا در صورت نیاز در چارچوب قوانین کلی سایت ,متن قوانین تنظیم گردند

- گروه مدیران
به صورت کلی همانطور که عرض کردم مدیریت در فرومی با نظرات مختلف و مخاطبان عمدتا اهل علم و دانشگاهی رسیدگی و ایجاد نظم شایسته کمی مشکل هست و همانطور که در پست های این چند روز اخیر میبینیم ممکن است با توجه به همان گستره طیف مخاطبان گاها در مورد یک رسیدگی در یک سو موافق و در سوی دیگر مخالف داشته باشد ولی مرجع رسیدگی همه این موارد قوانین و الزام به رعایت چارچوب کلی سایت که خدمتتان عرض کردم میاشد.
در مورد انتخاب تیم مدیران سایت با توجه حساسیت هایی که وجود دارد , تلاش شده است تا همگی از بین اعضا با دقت و حساسیت با در نظر گرفتن معیارها و آیتم های مختلفی از جمله میزان شناخت نسبت به قوانین و نحوه برخورد و ارتباط با دیگر اعضا سایت و.... انتخاب گردند , که همانطور که در تالارهای مختلف بارها دیده شده در صورت نیاز به شناخت بهتر پتانسیل ها و اعضا تالار از نظرات اعضا تالار نیز استفاده و در نظر گرفته شده اند ؛
البته مطمئنا مانند هر فعالیت دیگری ممکن است از دیدگاه های مختلف نقاط قوت و کاستی هایی توام نیز داشته باشد که باید بتوانیم به صورت یک کل به آن نگاه کنیم و در مورد نقاط ضعفی هم اگر هست و برای کمک و همراهی در رفع آن نظرات خود را توام با احترام و با در نظر گرفتن شرایط برای مشورت مطرح کنیم

به قول نظامی
در همه چیزی هنر و عیب هست. عیب مبین تا هنر آری بدست​

در واقع نقد و انتقاد صرفا و تنها مطرح کردن کاستی و ضعفهای یک موضوع به صورت کلی و مخالفت با کلیت و تمام آن به دلیل مغایرت یک یا چند مورد با طرز فکر ما نیست و باید سعی داشت حداقل تمامی نقاط قوت و ضعف و شرایط آن موضوع را در نظر داشت .

و در کل اینکه ضعف هایی اگر هست آن را می پذیریم و بنده شخصا از این بابت عذرخواهی میکنم ؛ در عرائضم اشاره داشتم که مدیریت سایتی با گرایشات مختلف فکری ( حتی در بین گروه مدیران سایت که گزینشی از همه گرایشات و طیف های مختلف فکری مجموعه باشگاه می باشند ) چندان آسان نیست و هر تصمیم همزمان ممکن است موافق و در عین حال مخالفیتی داشته باشد و تلاش ما رسیدن به حداکثر خواست اعضا در ایجاد بستری مناسب برای فعالیت در چارچوب های کلی سایت می باشد ؛

و مطمئنا همواره با در نظر داشتن نظرات دوستان و کسب تجربه بیشتر سعی بیشتری در رسیدن به این مهم خواهیم داشت , البته لازم به ذکر است که به صورت کلی در مورد رسیدگی های مختلف تیم مدیریتی سایت هر زمان که مساله ای احساس شده رسیدگی صورت گرفته و در مورد گزاارشات و رسیدگی های مختلف بررسی و نظرات مطرح میگردد و از سوی مدیران ارشد و ادمین سایت بر کلیت روند رسیدگی نظارت میگردد و مواردی نیز که نیاز به مشورت دارند در چارچوب قوانین باشگاه مورد بررسی جمعی قرار میگیرند

از نظراتی که در طول چند روز گذشته در این رابطه مطرح شدند سپاسگزارم مطمئنا موارد مطرح شده مورد بررسی و مشورت قرار گرفته اند و به عنوان درخواست اینکه برای رسیدن به نتیجه مطلوب ابتدا با حفظ احترام مستقیما با خود مدیر محترم تالار موضوع را مطرح بفرمائید ممنونم

در انتها با توجه حاشیه های این تاپیک که منجر اختلاف بین اعضا نیز شد لازم میبینم مواردی رو عرض کنم :

لطفا در نظر داشته باشید که ...
- از آنجایی که باشگاه مهندسان جامعه ای علمی و تحصیلکرده میباشد و بر پایه احترام متقابل بین اعضا بنیان نهاد شده است و این تاپیک جزئی از باشگاه و شامل قوانین آن میشود لطفا انتقادات و مسائل مد نظر خود را با لحن و با استفاده از کلماتی توام با احترام مطرح بفرمائید

- لطفا برای دریافت نتیجه مطلوب از مطرح کردن کلی انتقاد خودداری بفرمائید و برای بررسی و رسیدن به نتیجه مطلوب مساله ای مشخصا به همان موضوع اشاره بفرمائید

- توجه داشته باشید که مانند سیستم گزارشات این تاپیک نیز از مدیریت سایت انتظار بررسی و پاسخ میرود (البته دوستانی که ممکن است نظرات دیگری در مقابل و یا اضافه بر آن نظر دارند با حفظ احترام آن را برای بررسی مدیریت میتوانند مطرح کنند )

- از گزارش و ارسال و بحث پیرامون اختلافات شخصی با دیگر اعضا در این تاپیک خودداری بفرمائید و برای مطرح کردن گزارشات تخلف و اختلاف میان اعضا تنها از سیستم گزارش تخلف به مدیران استفاده بفرمائید

- از ارسال مطالب غیر مرتبط و یا ادامه گفتگو های مطرح شده درون تالارها در این تاپیک و یا دیگر تاپیک های مدیریتی خودداری بفرمائید

- لطفا برای پاسخ و یا مشاهده نتیجه نظرات صبر بفرمائید و از تکرار آن خودداری بفرمائید , چرا که ممکن است بعضی از نظرات نیاز به بررسی و مشورت بیشتر داشته باشند؛ مطئنا تمامی نظرات و انتقادات دوستان مورد بررسی قرار خواهند گرفت .

از توجه شما سپاسگزارم
شادکام و تندرست باشد

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
ضمن خسته نباشید به همه کاربران، دوستان و مدیران
یه نکته ساده در پس این قضایا می تونه باشه:
هر جا و هر کسی هم نکات خوب داره هم نکات بد. اگر انتقاد می کنیم سعی کنیم سازنده باشه نه مخرب
و اگر از ما انتقاد کردن سعی کنیم بررسی کنیم نه جبهه گیری

مشکل اصلی اینه که بیشتر مشکلات پیش اومده وانتقاد ها در مورد مسایل سیاسی، دینی، زنگ تفریح، عکس و... است. کاش در مورد علم بود!
من توی این هفت سال توی این سایت با کسی چه مدیران چه بچه ها مشکلی نداشتم چون فقط اینجا رو به عنوان یک انجمن برای ارتقا علمی ؛ کمک گرفتن و کمک به دیگران می بینم.
توقع که زیاد بشه مشکلات شروع می شه
ما همه با هم دوست هستیم حتی با اینکه همدیگر رو ندیدم و نمی شناسیم.
سعی کنید خاطرات خوب بسازید
یاد بچه هایی که نیستن بخیر مخصوصا باران ،لاله، ردهت(همون شریف) و سایر بروبچه های باشگاه..الان نمی دونم کجا هستن ولی مطمئنم اگر از این سایت خاطره خوبی داشته باشن هر وقت بهش فکر می کنن روی صورتشون لبخندی از رضایت خواهد بود.

شاد باشید دوستان

نقاب خردادی

کاربر بیش فعال
سلام خدمت بچه ها عزیز

وخسته نباشید به فقط مدیر اصلی که تا حالا دلیل موندن به شخصه من شد

اصلا اهله تملق گویی نیستم..

اینکه به سابقه بچه اهمیت نمیدین به کنار

توجه من دعوا ندارم دلخورم نیستم راهه سایتا دیگه رو نرید که استقبالی دیگه نمیشه ازشون

انتقاده من از سایت اینه وحشتناک داره
کسل کننده میشه

من تایپیک میذارم
بدون اطلاع ادغام میشه اصن خودش کلی ضد حاله

اصن
بچه قدیمی نیستن

باور کنید ما
واسه همدیگه قبلا میموندیم تو باشگاه

به نظر من
جز حرفهای بد و ضد انسانی نباید هیچ چیز بلاک شه 12 تا از بهترین ادمینا که تنها دوستام بودن 2 سال پیش رفتن

وجدانی و خدا پسن کار کنید مسئولا سایت

مگه نه اینجا یه
محیط کاربریه و توسط ماها اداره میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه ایطور نیس که بشه
روزنامه علمی مهندسی بهتر نیست

و در ضمن
اینجا جا انتقاده
من ی بار انتقاد کردم اخطار واقعا علکی و بیخودی گرفتم جوان پسند و با خداتر قضاوت کنید

راجع به کاربرا ممنون

آخرین ویرایش:

عاشق پیشه

عضو جدید
سلام من بارها اعلام کردم که نسبت به نحوه ی مدیریت پارمهر انتقاد دارم پارمهر نگاهی از بالا به پایین به کاربرها داره
بنده به پارمهر پیام خصوصی هم دادم
ولی متاسفانه هیچ سیگنالی مبنی بر پیگیری انتقاد بنده دریافت نشد
من نسبت به پارمهر جبهه نگرفتم ولی لازمه بعد از یه مدت حرکت کردن به ایستی و به مسیری که اومدی نگاهی بکنی تا در ادامه مسیر بهتر حرکت کنی

آخرین ویرایش:

mehrdad2012

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول سلام مي كنم به همه ي دوستان و مديران محترم و اميدوارم كه عبادت هاي همشون مورد قبول واقع شده باشه .

در مورد انتقاد بايد بگم كه انتقاد ها بايد درست و به جا باشه و منطقي ، اينكه بيايم و اينجا بگيم كه فلاني تايپيك منو حذف ميكنه و ادغام ميكنه انتقاد درستي نيست علت حذف شدن تايپيك ها قوانيني هستش كه براي سايت ها تعيين شده و سايت مهندسان ايران هم ازاين قاعده مستثنا نيست . اگه طبق قوانين تايپيك زده نشه خوب طبعا حذف خواهد شد . پس بايد واقع بين بود همه ي مديران محترم از جمله خانم پارمهر اگر تايپيكي را حذف مي كنن به خاطر نقض قوانين بود و دليلش هم موقع اخطار واسه ي شخص مورد اخطار قرار گرفته ارسال ميشه .

در مورد كسل كننده شدن و اينكه كاربران قديمي به باشگاه سر نمي زنن با دوستان موافق هستم كه لازم هستش فضاي مسابقات را جذاب تر و كيفيت تايپيك ها و مطالب ارتقا پيدا كنه كه 50 درصدش مربوط ميشه به خود كاربران و افرادي كه عضو باشگاه هستن . در نهايت نتيجه ميگيريم كه انتقاد تند و بدون دليل و سطحي جز بحث و جدال و تنش چيزي در پي نخواهد داشت و به سازندگي و ارتقاء باشگاه كمكي نخواهد كرد ، لذا از دوستان خواهشمندم انتقاد ها سازنده و درستي داشته باشند .

بالا