انتقادها و پیشنهادهای مدیریتی

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام پارمهر جونم مرسی که این همه دقیق و سریع جواب بچه ها رو میدی
میخواستم بدونم کاربرای فعال دقیقا چه طوری انتخاب میشن؟
مرسی از کارای قشنگت
سلام خانوم طلای عزیز :)
مبنای انتخاب کاربران فعال میزان فعالیت مفید و پیوسته آنها در تالار مورد فعالیت ،
هماهنگی و رعایت قوانین تالارها می باشد که بعد توسط مدیران محترم تالار ها معرفی و انتخاب می شوند.

موفق و پیروز باشید:gol:

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام خسته نباشین
من ی انتقاد از تالار زنگ تفریح دارم وضیعیتش از نرمش گذشته
تاپیک: *پسرای باشگاه*=>ازچجوردختری خوشتون میاد؟؟؟

سلام دوست خوبم:gol:

سپاس از جمله اولتون و انتقاد دوستانه از لینکی که قرار دادید
شما صحیح تر بود که از پستایی که بهشون انتقاد دارید دکمه گزارش تخلفو بزنید
تا به مشکل اون پست رسیدگی بشه و با کاربر متخطی برخورد بشه
انتقاد به کل تاپیک به صورت عمومی باعث ناراحتی دوستانی میشه که توی اون تاپیک فعالیت کردن
دوست خوبم شما میتونید به صورت کلی به برخی مواردی که در
هر تالارمشاهده فرمودید و خلاف قوانین بوده اشاره بفرمایید
ما حتما رسیدگی میکنیم :gol:

ممنون از شما موفق باشید
:)

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام..
یه سوال واسم پیش آمده میگم چرا تاریخ عضویت ها درست نیس منو زده 2012...من از اونجایی که میدونم 3 سال ایناس که اینجا عضوم..

سلام دوست خوبم نرگس جان:gol:
اینکه سیر پاسخگویی به شما کمی طولانی شد بدلیل این بود که من باید بررسی میکردیم تا زمان عضویت شمارو چک میکردم
هرچند از لحاظ فنی چنین چیزی امکان نداره اما بنده برای راحتی خیال شما بررسی کردم
:)
با بررسی های صورت گرفته تاریخ اولین پست ها و همینطور اولین کامنت ها و شروع فعالیتتون با این تاریخ فعلی هماهنگی داره ؛
و
خب حدودا دو سال میشه و جز کاربران قدیمی و خوب ما هستین و از لحاظ تاریخی بخوایم حساب کنیم
شما در اواخر سال 90 عضو باشگاه شدین

که شاید از این جهت به نظرتون مدت طولانی تری هست عضو شدین، به هرحال دوست خوبم این تاریخ کاملا درسته:smile:

موفق باشید دوست خوبم
:gol:

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نخیر خانم تاریخ رو اشتباه میزنه ... ضمنا بنظر من بعضی ها باید حواسشون باشه :mad:

EHSAN.E

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه
خب خداروشکر انگاری مشکلات باشگاه حل شده که گیر دادن به من
امروز .....
این پیام واسه من اومده
...

كاربر گرامي، EHSAN.E,

شما يك اخطار در باشگاه مهندسان ایران دريافت كرديد.

دليل:
-------
نقض قوانين سايت

بالاآوردن پست های قدیمی خلاف مقررات سایت هست
-------

پست شما:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?p=7177443
اپ;)....

اخطارها براي يادآوري قوانين باشگاه است تا به آن ها توجه كرده و قوانين را رعايت كنيد

موفق باشيد
باشگاه مهندسان ایران

اولا که من رفتم قوانین رو دیدم
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/12173-سيستم-تخلفات-و-امتياز-منفی
ولی همچین موردی نبود!
مورد اخری شبیهه انگار " نقض قوانین سایت" که البته نقض قوانین سایت امتیاز منفیش از یک تا هشته
ولی این واسه من زده امتیاز منفی صفر!!
پس اینم که فک نکنم باشه

" راستی امتیاز صفر یعنی چی؟؟؟:surprised:"

ثانیا این تاپیک اپ شده رو میخواستم بفرستم ولی با توجه به جستجوی قبل از تاپیک!!! ( که بیشتر گمراه میکنه و فقط وقتی تاپیکو زدی از اون پایین که نوشته تاپیک های مشابه میفهمی تکراریه :دی) گفتم چه کاره همینو اپ کنیم بقیه استفاده کنن
حالا من نوشتم "اپ" گیر دادن ؟؟ اگه کامنت بذارم بگم " خوب بود یا مرسی یا تکراری یا....." دیگه مشکل حله؟

....
راستی این "WARNING" خودش اپو تشخیص داده یا یکی مجبورش کرده؟؟ :دی

دیگه حسش نیس ادامه بدم...

چرا اخه؟؟؟؟؟؟؟

jamnaj

عضو
حذف بی مورد و زیر سوال بردن نویسنده!!!!!!!!!!

حذف بی مورد و زیر سوال بردن نویسنده!!!!!!!!!!

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/530918-شب-،روز-»»»صبح-و-غروب-یا-12-نیمه-شب!!!!!!!!
تایپیک فوق چه شده ؟
من این آدرس رو در سایت دیگری لینک داده ام ، که هم متنم رو دوباره ننویسم و هم ارجاعی به این سایت جهت معرفی بیشتر باشد!
ولی وقتی کنترل کردم دیدم حذف شده البته من قبلا متن را ذخیره کرده ام > این چه روشی است که ابتدا تایپیک قبول میشود و بعد که می آیی میبنی حذف شده !!!!!!!!!!!!!!!!
من کاملا دقت میکنم که مطلب نا مناسبی نگذارم این چه برخوردی است که بی هیچ توضیحی حاصل زحمت یکی را حذف میکنید!!!! حد اقل میتوانید به صفحه شخصی انتقال دهید یا اگر به تالار دیگری انتقال میدهید لینک را هم به صفحه مزبور هدایت کنید»»
» تا اگر متن را لینک دادیم »»عبارت : "تاپیک مورد نظر معتبر نیست. براي اطلاعات بيشتر با مديريت سايت تماس بگيريد."!! در منظر مراجعین به لینک و ایجاد سوال برای خواننده نگردد!!!!!!!!!!!!!!!!!
این بار چندمی است که متن من بی هیچ دلیل و اخطار و ذخیره سازی حذف شده!!
من از آنجایی که چند سالی است عضو سایتم اینجا مانده ام وگرنه خیلی از اوضاع و باشگاه ناراحتم

آخرین ویرایش:

EHSAN.E

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی Coraline عزیز
اینو ندیده بودم فقط پست اولشو خونده بودم!

"پس با بالا نیاوردن این گونه تایپیکها برای بقیه هم فرصت مطالعه این تایپیکها رو فراهم کنیم !"
البته هدف من هم از بالا اوردن این نوع تاپیک ها از صفحه 600 و خورده ای!! همین مورد بود:cool:

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام به همه
خب خداروشکر انگاری مشکلات باشگاه حل شده که گیر دادن به من
امروز .....
این پیام واسه من اومده
...

كاربر گرامي، EHSAN.E,

شما يك اخطار در باشگاه مهندسان ایران دريافت كرديد.

دليل:
-------
نقض قوانين سايت

بالاآوردن پست های قدیمی خلاف مقررات سایت هست
-------

پست شما:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?p=7177443
اپ;)....

اخطارها براي يادآوري قوانين باشگاه است تا به آن ها توجه كرده و قوانين را رعايت كنيد

موفق باشيد
باشگاه مهندسان ایران

اولا که من رفتم قوانین رو دیدم
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/12173-سيستم-تخلفات-و-امتياز-منفی
ولی همچین موردی نبود!
مورد اخری شبیهه انگار " نقض قوانین سایت" که البته نقض قوانین سایت امتیاز منفیش از یک تا هشته
ولی این واسه من زده امتیاز منفی صفر!!
پس اینم که فک نکنم باشه

" راستی امتیاز صفر یعنی چی؟؟؟:surprised:"

ثانیا این تاپیک اپ شده رو میخواستم بفرستم ولی با توجه به جستجوی قبل از تاپیک!!! ( که بیشتر گمراه میکنه و فقط وقتی تاپیکو زدی از اون پایین که نوشته تاپیک های مشابه میفهمی تکراریه :دی) گفتم چه کاره همینو اپ کنیم بقیه استفاده کنن
حالا من نوشتم "اپ" گیر دادن ؟؟ اگه کامنت بذارم بگم " خوب بود یا مرسی یا تکراری یا....." دیگه مشکل حله؟

....
راستی این "WARNING" خودش اپو تشخیص داده یا یکی مجبورش کرده؟؟ :دی

دیگه حسش نیس ادامه بدم...

چرا اخه؟؟؟؟؟؟؟

مرسی Coraline عزیز
اینو ندیده بودم فقط پست اولشو خونده بودم!

"پس با بالا نیاوردن این گونه تایپیکها برای بقیه هم فرصت مطالعه این تایپیکها رو فراهم کنیم !"
البته هدف من هم از بالا اوردن این نوع تاپیک ها از صفحه 600 و خورده ای!! همین مورد بود:cool:

سلام دوست خوبمEHSAN.E :gol:
احسان عزیز همانطور که مشاهده فرمودید تا به حال قوانین هر تالار به صورت مشخص بر اساس قوانین کلی باشگاه
(قوانین و اساسنامه باشگاه مهندسان ایران )
در هر تالار تنظیم شده و قرار گرفته , در کل تمامی ارسال های اعضا باید دارای محتوا باشند
و به صورت کلی ارسال شکلک بدون متن خاص و محتوا بر خلاف قوانین و ارسال نامربوط محسوب میگردد
شما میتوانید در تاپیک هایی که نظر خاصی دارید طبق قوانین و مرتبط با موضوع تاپیک نظر خودتان را مطرح کنین

قوانین تالار گفتگوی ازاد (لطفا مطالعه بفرمایید)

ولی بالا آوردن تاپیکی خاص بدون مطرح کردن نظر و محتوایی خاص تخلف محسوب میگردد
دوستای خوبی مثه شما که اعضای فعال و با ذوقمون هستن بخوان توی تاپیک های قدیمی
و دارای اعتبار اسپم کنن من از اعضای تازه رود چه توقعی داشته باشم
این WARNING حاوی تذکر بوده و برای شما هیچ امتیاز منفی در بر نداشته
و انشاله با رعایت قوانین ساده هر تالار در آینده شاهد این وارنینگ ها و خدای نکرده اخطار برای شما وسایر دوستای خوبمون نباشیم:):gol:

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/530918-شب-،روز-»»»صبح-و-غروب-یا-12-نیمه-شب!!!!!!!!
تایپیک فوق چه شده ؟
من این آدرس رو در سایت دیگری لینک داده ام ، که هم متنم رو دوباره ننویسم و هم ارجاعی به این سایت جهت معرفی بیشتر باشد!
ولی وقتی کنترل کردم دیدم حذف شده البته من قبلا متن را ذخیره کرده ام > این چه روشی است که ابتدا تایپیک قبول میشود و بعد که می آیی میبنی حذف شده !!!!!!!!!!!!!!!!
من کاملا دقت میکنم که مطلب نا مناسبی نگذارم این چه برخوردی است که بی هیچ توضیحی حاصل زحمت یکی را حذف میکنید!!!! حد اقل میتوانید به صفحه شخصی انتقال دهید یا اگر به تالار دیگری انتقال میدهید لینک را هم به صفحه مزبور هدایت کنید»»
» تا اگر متن را لینک دادیم »»عبارت : "تاپیک مورد نظر معتبر نیست. براي اطلاعات بيشتر با مديريت سايت تماس بگيريد."!! در منظر مراجعین به لینک و ایجاد سوال برای خواننده نگردد!!!!!!!!!!!!!!!!!
این بار چندمی است که متن من بی هیچ دلیل و اخطار و ذخیره سازی حذف شده!!
من از آنجایی که چند سالی است عضو سایتم اینجا مانده ام وگرنه خیلی از اوضاع و باشگاه ناراحتم

سلام دوست خوبم jamnaj
به صورت کلی ابتدا در صورت عدم تشخیص دلیل حذف تاپیک خود باید در همان تالار و با مدیرانی که به آن تالار رسیدگی میکنند
مشکل خود را مطرح کنید ولی به صورت کلی در گفتگوی آزاد باید عنوان تاپیک و پست استارت طبق قوانین کاملا روشن و مشخصا سوال را مطرح کرده
و این موضوع طبق نظر مدیران این تالار با روند کلی موضوعات هماهنگی داشته باشد
و بتواند در رابطه با موضوع مشخصی که به صورت روشن در متن و در عنوان ذکر شده امکان گفتگو باشد
البته برای موضوعات دیگری که برای آنها تالار مشخصی در نظر گرفته شده باید به آن تالار مراجعه کرد و متن را در تالار مرتبط با موضوع ارسال کرد
در کل اینکه این تاپیک در رابطه با موضوعات کلی و روند کلی رسیدگی می باشد برای پیگیری بهتر این است که مستقیما در دفتر همان تالار مطرح بفرمائید
دفتر مدیریت تالار گفتگوی آزاد

انشاله موفق باشید:gol:

A.8

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.ایشالله ک میزون میزون باشید
میخواستم نام کاربریمو تغییر بدم ولی مثل اینکه نمیتونم درخواست کنم و قفله...
حالا باید چکار کنم؟؟؟
ممنون

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.ایشالله ک میزون میزون باشید
میخواستم نام کاربریمو تغییر بدم ولی مثل اینکه نمیتونم درخواست کنم و قفله...
حالا باید چکار کنم؟؟؟
ممنون
سلام:gol:

در خصوص تاپيك تغيير نام كاربري كه توسط مديريت كل سايت بسته شده ، مدير روابط عمومي باشگاه توضيح دادن

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستش در ابتدا من در رابطه با حضورم در اینجا عذر خواهی میکنم ... البته سلیقه ای هست ... ولی با بعضی از رفتار های پیش آمده اگر مدیریت محترم از بودن اینجانب ناراضی به نظر میرسند ، اعلام بفرمایید در اسرع وقت اینجا را ترک خواهم کرد ... منتظر پاسخ سخنگویتان هستم
باسپاس

haft rang

عضو جدید
عرض ادب

عرض ادب

عرض سلام خسته نباشید دارم و از زحمات دوستان کمال تشکر وقدر دانی را دارم :gol:

kozey

عضو جدید
سلام العلیکم...
اول از همه عذرخواهی کنم سوالمو اینجا پرسیدم چون نمیدونستم کجا باید این کمبود رو عنوان کنم.
دوم تشکر کنم پیشاپیش از اینکه این پیشنهاد منو رسیدگی میکنید

حالا یه سوال دارم چرا بخش حقوق انقدر بی نظمه..با توجه به رشته ام... حقوق تقسیم میشه به
- اموزش حقوق و مشاوره

- حقوق عمومی:
1-حقوق اساسی
2-حقوق کار
3-حقوق اداری

حقوق جزا و جرم شناسی:
1- جزای عمومی
2-جزای اختصاصی
3- آیین دادرسی کیفری
4- بزهکاری اطفال

- کانون وکلا

- اشنایی با قوانین

-حقوق خصوصی:
1-حقوق خانواده
2- حقوق تجارت
3- مسئولیت مدنی
4- حقوق مدنی

- حقوق بین المل

-کتابخونه حقوق
اگه این بخشها تقسیم بشه در اینجا من براتون طبقه بندی میکنم.. و مطالب خوب و بدرد بخوری با منبع براتون میزارم.

آخرین ویرایش:

kozey

عضو جدید
یه سوال دیگه. کی تبدیل اثر میدید. چون مطالب فرار هست و اینکه با توجه به اینکه در بخش حقوق تقسیم بندی صورت نگرفته. با گذاشتن تاپیک یه بی نظمی حاکم میشه..
ممنون میشم جواب این سوال رو هرچه سریع تر به اینجانب بدید. تا مشتاقانه مطالب خود را در این تالار قرار بدم. متشکرم.:cap:

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام العلیکم...
اول از همه عذرخواهی کنم سوالمو اینجا پرسیدم چون نمیدونستم کجا باید این کمبود رو عنوان کنم.
دوم تشکر کنم پیشاپیش از اینکه این پیشنهاد منو رسیدگی میکنید

حالا یه سوال دارم چرا بخش حقوق انقدر بی نظمه..با توجه به رشته ام... حقوق تقسیم میشه به
- اموزش حقوق و مشاوره

- حقوق عمومی:
1-حقوق اساسی
2-حقوق کار
3-حقوق اداری

حقوق جزا و جرم شناسی:
1- جزای عمومی
2-جزای اختصاصی
3- آیین دادرسی کیفری
4- بزهکاری اطفال

- کانون وکلا

- اشنایی با قوانین

-حقوق خصوصی:
1-حقوق خانواده
2- حقوق تجارت
3- مسئولیت مدنی
4- حقوق مدنی

- حقوق بین المل

-کتابخونه حقوق
اگه این بخشها تقسیم بشه در اینجا من براتون طبقه بندی میکنم.. و مطالب خوب و بدرد بخوری با منبع براتون میزارم.

یه سوال دیگه. کی تبدیل اثر میدید. چون مطالب فرار هست و اینکه با توجه به اینکه در بخش حقوق تقسیم بندی صورت نگرفته. با گذاشتن تاپیک یه بی نظمی حاکم میشه..
ممنون میشم جواب این سوال رو هرچه سریع تر به اینجانب بدید. تا مشتاقانه مطالب خود را در این تالار قرار بدم. متشکرم.:cap:

سلام دوست خوبم :)
kozey عزیز ورودتون رو به باشگاه مهندسان ایران خوش آمد میگم
درمورد تالارهای که برای آن مدیریی تعیین نشده از جمله تالار حقوق اولویت با تعیین یک مدیر برای تالار می باشد
و سپس با مشورت مدیر و در نظر گرفتن شرایط و وضعیت تالار بخش بندی هایی برای آن در نظر گرفته خواهد شد
در حال حاضر گزینه هایی برای مدیریت این تالار در نظر گرفته شده و در حال بررسی می باشد
که از شرایط آن می توان به صورت کلی میتوانم به داشتن فعالیت متمرکز در تالار و آشنایی با محیط باشگاه و هماهنگی با قوانین اشاره کنم
با سپاس از پیشنهاد شما بنده با در نظر گرفتن شرایط تالار و نیاز به بخش بندی پیشنهاد شمارو به اطلاع مدیریت کل سایت می رسانم:gol:
مشتاق استفاده از مطالب شما در این تالار هستیم :smile:
با آرزوی موفقیت برای شما

kozey

عضو جدید
kozey عزیز ورودتون رو به باشگاه مهندسان ایران خوش آمد میگم
درمورد تالارهای که برای آن مدیریی تعیین نشده از جمله تالار حقوق اولویت با تعیین یک مدیر برای تالار می باشد
و سپس با مشورت مدیر و در نظر گرفتن شرایط و وضعیت تالار بخش بندی هایی برای آن در نظر گرفته خواهد شد
در حال حاضر گزینه هایی برای مدیریت این تالار در نظر گرفته شده و در حال بررسی می باشد
که از شرایط آن می توان به صورت کلی میتوانم به داشتن فعالیت متمرکز در تالار و آشنایی با محیط باشگاه و هماهنگی با قوانین اشاره کنم
با سپاس از پیشنهاد شما بنده با در نظر گرفتن شرایط تالار و نیاز به بخش بندی پیشنهاد شمارو به اطلاع مدیریت کل سایت می رسانم:gol:
مشتاق استفاده از مطالب شما در این تالار هستیم :smile:
با آرزوی موفقیت برای شما

سلام از ماست/
ممنونم ازاینکه..پیگیر این قضیه هستید..
من فقط یه نظر دیگه هم دارم.. البته این جسارت منو ببخشید...
اگه میشه کسی که مدیریت این بخش رو قبول میکنه.. حتما اشنایی با این رشته رو داشته باشه.. چون نظم دادن این رشته. به تخصص احتیاج داره تا بخش بندیش کنه.. و بتونه.. پاسخگو باشه.. بازم شرمنده.. این نظر رو دادم.
من فقط میخوام بدونم..
فعالیتمو شروع کنم؟
بعدا انشالله مدیر این تالار مشخص شدن.. نظم بدن.. درسته.
متشکرم/

kozey

عضو جدید
ببخشید من مزاحمتون میشم.
من حسن نیتمو نشون دارم میدم. در زمینه گذاشتن مطالب...
و این اطمینان رو بهتون میدم. که مطالب جدید و دست اول رو براتون بزارم. برای تمام حقوق دانها و همکاران محترم.
منتهی من هرچی فکر میکنم. 15صفحه تاپیک های مختلف در زمینه حقوق..الان درحال حاضر در تالاره..بدون بخش بندی. با گذاشتن مطالبی که من میزارم. ایا .خیلی شلوغ نمیشه...؟

سلام
یک سوال داشتم؟؟
چرا اشخاصی که مسیولیت تالار های درخواست مقاله لاتین رو بر عهده گرفتند اینقدر کلاس میذارند وقتی سوالی ازشون پرسیده میشه؟؟؟؟؟؟؟
اینقدر با منت!!!!
خوبه دیگه همه چه کاربران این سایت و چه مسیولان تحصیلات عالی دارن
طرز رفتارو صحبت هاتون و جوری که پیغام میگذارند بر میخوره واقعا به آدم
به هر حال کاربر این سایت هستم و اگه قرار باشه شما با کاربر هاتون اینطور برخورد کنید هم درست نیست هم این که بالاخره مخاطبانتون رو از دست میدید
از لحاظ کیفیت کاری هم که ضعیف هستید همش میگید دسترسی امکانپذیر نیست اون هم از طرز برخوردو پیغام هاتون و اون هم از تعداد درخواست ها روزی 2 تا که خیلی کمه!
اگر مسیولیتی رو پذیرفتید پس به نحو احسن انجامش بدید و بی منت
در نظر بگیرید که مخاطبانتون همه رده سنی هستند و باید صحیح برخورد بشه
لطفا توجه کنید و متذکر بشید

st-eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
یک سوال داشتم؟؟
چرا اشخاصی که مسیولیت تالار های درخواست مقاله لاتین رو بر عهده گرفتند اینقدر کلاس میذارند وقتی سوالی ازشون پرسیده میشه؟؟؟؟؟؟؟
اینقدر با منت!!!!
به هر حال کاربر این سایت هستم و اگه قرار باشه شما با کاربر هاتون اینطور برخورد کنید هم درست نیست هم این که بالاخره مخاطبانتون رو از دست میدید
از لحاظ کیفیت کاری هم که ضعیف هستید همش میگید دسترسی امکانپذیر نیست اون هم از طرز برخوردو پیغام هاتون و اون هم از تعداد درخواست ها روزی 2 تا که خیلی کمه!
این چه حرفیه
همین که از سهمیشون واستون مقاله میزارن باید ممنونشون باشید
کسی به کاربرای اینجا نیازی نداره
کاربرایی که فقط استفاده میکنن.یه نگاه به فعالیت خودتون بندازین 196 تا پست تو تالار مقالات همه درخواست مقاله
کل پستاتون 209 تاست و امتیازتون13 تا این یعنی شما کاربری هستین که فقط از تالار مقالات بهره مبیرین واقعا جالبه که الان طلبکارید!

مشکله شما اینه که لطف رو با وظیفه اشتبا میگیرید

آخرین ویرایش:

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
یک سوال داشتم؟؟
اینقدر با منت!!!!

shirinshadi عزیز از فعالیت شما در باشگاه مهندسان ایران متشکریم:gol:
اما کسانی که ازشون انتقاد فرمودید جز بهترین افراد باشگاه هستن از مدیران تا کاربران فعال این تالار همه خالصانه و بدون هیچ توقعی در باشگاه به فعالیت پرداخته و از هیچ کمکی برای دوستان فرو گذار نیستن
حتی در بسیاری موارد سایت هایی که زیر نظر باشگاه نبوده و امکان برداشت هیچ گونه مقاله جزو و پایان نامه ای را از ان نداشتیم با تلاش، کمک، همکاری و دلسوزیه این عزیزان
مشکل دوستایی که درخواست مقاله داشتن مرتفع و به درخواستشون رسیدگی شده و
جا داره در همین بخش یه خسته نباشید بگیم خدمت همه مدیران و مسئولان تالار مقالات
در رابطه با قوانین و تعداد محدود مقالات دریافتی اگر با دید انصاف نگاه کنیم جدای از این مساله که این از لطف دوستان هست
که از وقت و سهمیه خودشون برای کمک به دوستان استفاده میکنند توجه داشته باشید
با توجه به تعداد اعضا باشگاه مهندسان پاسخگویی به همین تعداد هم زمان زیادی میبره و این قوانین به این دلیل گذاشته شده
که از همین زمان و منابع تمامی افراد بتوانند استفاده کنند
در کل باشگاه مهندسان مسئولیت و وظیفه خاصی نپذیرفته و
سیستم فروم بر مبنای یک جامعه اشتراکی بنیان نهاده شده و افراد مختلفی که در این جامعه جمع شدن
هر یک همانقدر که از دیگران کمک میگیرند برای حفظ این چرخه به دیگری کمک میکنند
برای موردی که شما مطرح فرمودید با مدیر مربوطه مشورت و ایشون ابراز داشتن شما طی درخواستهای گذشته هیچ مورد بررسی نشده ای نداشتید
و با شما هیچ گونه برخوردی صورت نگرفته و بنده اطلاعی از دلیل این صحبت شما ندارم
انشاله در آینده شاهد فعالیت های بیشتری از شما در باشگاه مهندسان ایران خواهیم بود:)

از انتقادهای شما متشکریم:gol:

آخرین ویرایش:
با سلام
من شخصا هر موقع درخواست مقاله یا کتاب لاتین داشتم خیلی محترمانه بوده و بعد از دانلود باز هم تشکر داشتم از دوستان
نارضایتی من از برخورد مدیران تالار های مقالات هست وقتی ازشون سوالی پرسیده میشه همش توی ژست هستند بعضی ها!!!!!!!!!! حالا انگار چه خبره
بعدش هم من اکثر مواقع که درخواست کتاب دادم یا پاسخی داده نشده یا وقتی پست رو تکرار کردم پاسخ دادن امکان پذیر نیست
پس وقتی اطلاع کافی ندارید قضاوت نکنید
باز هم تشکر که حداقل پاسخگو بودید

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام
من شخصا هر موقع درخواست مقاله یا کتاب لاتین داشتم خیلی محترمانه بوده و بعد از دانلود باز هم تشکر داشتم از دوستان
نارضایتی من از برخورد مدیران تالار های مقالات هست وقتی ازشون سوالی پرسیده میشه همش توی ژست هستند بعضی ها!!!!!!!!!! حالا انگار چه خبره
بعدش هم من اکثر مواقع که درخواست کتاب دادم یا پاسخی داده نشده یا وقتی پست رو تکرار کردم پاسخ دادن امکان پذیر نیست
پس وقتی اطلاع کافی ندارید قضاوت نکنید
باز هم تشکر که حداقل پاسخگو بودید

دوست خوبم بنده هم در پی مسئله ای که مطرح فرمودید:gol:
اطلاعات لازم را بدست آوردم تا پاسخی کامل و منصفانه خدمتتان ارائه کرده باشم
در اینجا خدمتتون دونکته رو عرض میکنم که
انشاله در این زمینه شما و دوستای دیگه مونم کاملا متوجه ابعاد موضوع و لایه های زیرین تلاش های دوستان تالار مقالاتمون شوند :)

نکته اول
دوستان خوبمون در تالار مقالات درخواست ها(کتاب + مقاله) رو بررسی میکنند
ولی امکان داره دسترسی نباشه و دانلود نشه
خب مقالات دسترسی راحت تری نسبت به کتاب دارند
و دانلود کتاب به راحتی نیست و بعضا نسخه انلاین موجود نیست که بخوان دانلود کنند و این مشکل از سایت هایی که دارن بارگذاری میکنن نه از بچه های ما

نکته دوم
اینکه دوست خوبم تکرار یک درخواست در صورتی که پاسخ داده شده بر خلاف قوانین این تالار هست
اما شما دوبار درخواست یک موضوعو تکرار کردید
و علاوه بر پاسخگویی کامل دوستان ،باز هم شما درخواستتونو مطرح کردید و این جزء تخلفات میباشد
و بجای اخطار باز هم با برخورد خوب دوستان تالار مقالات فقط به شما دوستانه توضیح داده شده
پس فکر میکنم کمی بی انصافیه شما بخواید بررسی ها و تلاش های دوستانمونو به این شکل مورد انتقاد قرار بدید.:gol:

موفق باشید دوست خوبم:gol:

sanijoon

کاربر فعال تالار مقالات ,
کاربر ممتاز
با سلام خدمت دوستان

این دوستمون درباره دانلود کتاب صحبت کردن و در تالار مقالات گفتن کم لطفی شده ولی اگه شما اینجا رو مشاهده کنید میبینید در همین تالاری که ایشون ازش انتقاد میکنه یکی از

دوستانمون بدون کوچکترین چشمداشتی یک کتاب با حجم 220 مگ رو هم دانلود و هم آپلود کرده.

fateme93

عضو جدید
سلام.
نمیدونم باید سوالمو اینجا بپرسم یا نه....ولی من هر وقت که میخوام وارد سایت بشم بعد از زدن نام کاربری و رمز صفحه ای که ورودمو تبریک میگه باز میشه اما بلافاصله دوباره میاد که من عضو مهمان هستم.از هر ده بار ورود یه بارش درست از آب در میاد.چرا این جوریه؟

مرسی از اینکه جواب دادین!!!!!!!مشکل من هنوز برطرف نشده.الان بعد از حدود یه ماه تونستم دوباره با نام کاربریم وارد بشم.میشه بگید مشکل از کجاست؟

بالا