انتقادها و پیشنهادهای مدیریتی

unipaper

اخراجی موقت
سلام
سوالی از مدیران عزیز ذاشتم ایا محتویات پیام خصوصی در این انجمن چک و بازبینی میشوند ایا این محتویات شامل قوانین انجمن خواهند شد
مثلا بنده در انجمنم از دو کاربر فعال اینجا درخواست بازدید کردم و نظرشون رو درباره انجمن خواستم که بعدا فهمیدم به من اخطار تخلف از قوانین داده شد
ایا بخاطر محتوای پیام خصوصی است
ممنون میشم در این مورد توضیح دهید

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
سوالی از مدیران عزیز ذاشتم ایا محتویات پیام خصوصی در این انجمن چک و بازبینی میشوند ایا این محتویات شامل قوانین انجمن خواهند شد
مثلا بنده در انجمنم از دو کاربر فعال اینجا درخواست بازدید کردم و نظرشون رو درباره انجمن خواستم که بعدا فهمیدم به من اخطار تخلف از قوانین داده شد
سلام
من مدیران عزیز نیستم ولی پاسخ سوال شما روشنه
اون دو نفر به احتمال زیاد گزارش تخلف رد کردن

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
سلام

سلام
به هیچ وجه پیام خصوصی ها بازبینی نمیشه
پیام خصوصی ها تنها در یکصورت دیده میشه و اون هم گزارش تخلف توسط کاربر هست
در اینجور مواقع مدیر مربوطه به گزارش تخلف کاربر رسیدگی میکنه .

آخرین ویرایش:

Setayesh

مدیر تالار
سلام

در اکثر تاپیک ها من روی گزینه ی امتیاز که کلیک می کنم فقط یک آپشن داره اون هم "تایید می کنم" هست

لطفا یه آپشن مخالف هم بهش اضافه کنید - ما اگر بخواهیم نظر مخالفمون رو درباره ی یک پست ابراز کنیم حتما باید پست بدیم ! شاید اصلا نخواهیم غیر از خود کاربر بقیه نظرمون رو در مورد پستش بدونند

البته من نمیدونم در همه ی تاپیک ها فقط همین یک آپشن فعاله یا به صورت تصادفی هرجا من فعالیت داشتم اینطور بوده - منتها اگر کلی هست لطفا یه دستی به سر و روش بکشید

ممنون

سلام
قبلا این مورد بود
اما متاسفانه با سوءاستفاده ی برخی مواجه شد
و نتیجه ی خوبی نداشت.
و مشکلاتی رو به بار آورده بود که برداشته شد.

نظر مخالف رو در بحث ها هم میشه مطرح کرد.
نهایتا در پیام خصوصی.
چون بالاخره کاربر هم حرفی برای نظر مخالف شما خواهد داشت.

آخرین ویرایش:

دختر شرقی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درود به مدیران گرامی

پیش از هر چیز سپاس بابت زحمات بی دریغی که از دیرباز میکشید ، تلاش و علاقه شما به این امر تحسین برانگیزست
میدونم گاهی برخی از برخوردهای اهالی عزیز باشگاه چه خستگی و رنجشی برای سطوح مختلف مدیریت ایجاد میکنه ... اینو توی همون مدت کوتاه عمر نیمچه مدیریتی خودم کاملا حس کردم ..
همینطور هم میدونم توی انتخاب افرادی که اندک دسترسی مدیریتی دارن چه وسواسی از لحاظ اخلاقی وجود داره (نمیدونم شاید گاهی هم پیش اومده باشه که این مسئله جدی نبوده باشه ! )

با همه ی این موارد ، نمیدونم اسمش رو انتقاد بذارم یا پیشنهاد ولی
زمانی که مجادله ای بین اشخاص صورت میگیره ، بخصوص زمانی که یکی از طرفین مدیر هست و توی مذاکرات بچه های بالا حضور داره ! پیش از هرگونه برخورد یا هشدار یا اخطار ، اندکی صبورانه تر و عادلانه تر به قضیه نگاه بشه و با دید اینکه همیشه حق با مدیر هست یا کاربر دردونه یا هر چیز مشابه ای به قاضی نرید . شاید دلی شکسته شه یا اعتمادی سلب شه ...

و یه پیشنهاد دیگه اینکه شاید لازم باشه برخی اصطلاحات از قبیل مالکیت یک تاپیک به قانون اساسی باشگاه اضافه بشه تا همه معنی اونو بدونن بخصوص کسانی که قرار هست راجع به اون به بقیه آموزش بدن !
برخوردی از یک مدیر محترم دیدم که اشتباهش رو با تعبیر نادرست از یک قانون توجیه میکرد و این موجب کدورتی عمیق تر از اشتباهش شد ...

پاینده باشید :gol:

شادیاخ

عضو جدید
با درود

لطفا بحث های سازنده حذف نشن این به ضرر انجمن تموم میشه ، ای کاش ادمین قبل از راه اندازی سایت اصول این کار رو هم فرا میگرفت .

86412740152

کاربر فعال
با سلام خسته نباشيد خدمت مديريت باشگاه
اگه ميشه يه قسمت تهيه كنيد واسه نظام مهندسي وامدگي واسه اين امتحان
چون اطلاعات خيلي كمه اگه بشه وبتونيم مطالب جمع جور كنيم واسه بچه ها عالي ميشه
ممنونم
واسه هر رشته اي جداگانه تو قسمت رشته خودش

DDDIQ

مدیر ارشد
با سلام خسته نباشيد خدمت مديريت باشگاه
اگه ميشه يه قسمت تهيه كنيد واسه نظام مهندسي وامدگي واسه اين امتحان
چون اطلاعات خيلي كمه اگه بشه وبتونيم مطالب جمع جور كنيم واسه بچه ها عالي ميشه
ممنونم
واسه هر رشته اي جداگانه تو قسمت رشته خودش

سلام دوست خوبم با سپاس از پیشنهاد شما
جناب مهندس در رابطه با ایجاد بخشی مجزا در رابطه با یک موضوع معمولا چند فاکتور در نظر گرفته میشه , از جمله :
وجود پتانسیل و فعالیت مناسب در اون زمینه و نیاز به تفکیک این بخش به دلیل زیاد بودن مطالب و تاپیک ها در آن تالار و همچنین همسان و هم تراز بودن با دیگر بخش های موجود آن تالار

با توجه به اینکه آزمون نظام مهندسی در رابطه با رشته های مرتبط با ساختمان و شهرسازی هست و مستقیما مرتبط با همه گرایش های رشته شما نمیشه ....
مهندسي تأسيسات برقي ساختمان رشته های اصلی

پس از قبولی در آزمون ، رشته های مرتبط صلاحیت طراحی را کسب نخواهند کرد لیست رشته های اصلی و مرتبط رشته برق را در ذیل ملاحظه می کنید:
رشته های اصلی : برق (قدرت) *الكترومكانيك (برق) قبل از سال 60 * برق خارج از كشور *الكتروتكنيك * مهندسي برق و الكترونيك * شبكه‌هاي انتقال و توزيع

رشته های مرتبط با مهندسي تأسيسات برقي ساختمان :

: معادل كارشناسي مهندسي برق (قدرت) *دبيري فني برق (قدرت) *مهندسي برق- مخابرات *مهندسي برق- كنترل *مهندسي كنترل و ابزار دقيق *مهندسي تكنولوژي كنترل و ابزار دقيق *مهندسي برق (الكترونيك)

این موضوع در چند تاپیک در بخش های مرتبط تر تالار برق پیگیری میشه که میتوانید در این تاپیک ها ادامه بدین .... و در صورت گسترش و نیاز به تفکیک بیشتر میتوانید با مدیریت محترم تالار برق در این رابطه مشورت بفرمائید
[h=3]مجموعه سوالات ، منابع و کتاب های نظام مهندسی[/h] [h=3]نظام مهندسی برق[/h]

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
درود بر مدیران گرامی
یه پیشنهاد ضروری براتون دارم
لطفا تو فکر جور کردن یه آپلود سنتر برای باشگاه باشین
در حال حاضر کاربرا برای آپلود فایل های حجیم(حتی فایل های 20-30 مگابایتی) مشکل دارن و همینطور بعضی کاربرا بخصوص کاربرای تالار مقالات برای آپلود کردن مقالات تو سرور باشگاه به منظور موندگاری لینک دانلود با مشکل کمبود حجم مواجه میشن
لطفا پیگیر باشید
باشد که رستگار شوید:biggrin:

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
درود به مدیران گرامی

پیش از هر چیز سپاس بابت زحمات بی دریغی که از دیرباز میکشید ، تلاش و علاقه شما به این امر تحسین برانگیزست
میدونم گاهی برخی از برخوردهای اهالی عزیز باشگاه چه خستگی و رنجشی برای سطوح مختلف مدیریت ایجاد میکنه ... اینو توی همون مدت کوتاه عمر نیمچه مدیریتی خودم کاملا حس کردم ..
همینطور هم میدونم توی انتخاب افرادی که اندک دسترسی مدیریتی دارن چه وسواسی از لحاظ اخلاقی وجود داره (نمیدونم شاید گاهی هم پیش اومده باشه که این مسئله جدی نبوده باشه ! )

با همه ی این موارد ، نمیدونم اسمش رو انتقاد بذارم یا پیشنهاد ولی
زمانی که مجادله ای بین اشخاص صورت میگیره ، بخصوص زمانی که یکی از طرفین مدیر هست و توی مذاکرات بچه های بالا حضور داره ! پیش از هرگونه برخورد یا هشدار یا اخطار ، اندکی صبورانه تر و عادلانه تر به قضیه نگاه بشه و با دید اینکه همیشه حق با مدیر هست یا کاربر دردونه یا هر چیز مشابه ای به قاضی نرید . شاید دلی شکسته شه یا اعتمادی سلب شه ...

و یه پیشنهاد دیگه اینکه شاید لازم باشه برخی اصطلاحات از قبیل مالکیت یک تاپیک به قانون اساسی باشگاه اضافه بشه تا همه معنی اونو بدونن بخصوص کسانی که قرار هست راجع به اون به بقیه آموزش بدن !
برخوردی از یک مدیر محترم دیدم که اشتباهش رو با تعبیر نادرست از یک قانون توجیه میکرد و این موجب کدورتی عمیق تر از اشتباهش شد ...

پاینده باشید :gol:

سلام دوست عزیز
نمی دونم مورد شما چی بوده و یا هر موضوع دیگه ای.
ولی این را حداقل توی این 5 سالی که اینجا بودم شاهد هستم که همیشه ادمین حق را به کاربران می دن و انتظارشون از مدیران بیشتره.
چه مواردی که کاربر عصبانی بوده و حرفهایی زده که به شدت موجب رنجش مدیر شده ولی در نهایت می تونم بگم کسی که گذشت کرده و به نحوی حقش (اگر دو طرف را برابر فرض کنیم ) ضایع شده مدیر بوده.
مثلما اینجا عدل خدایی نیست و حقیقتا تخشیص حق و ناحق بدون داشتن علم کامل بر هر ماجرایی کار ناممکنی هست.
ولی بهتره یک مقدار ادبیاتمون را اصلاح کنیم. همون طور که یه کاربر می تونه اشتباه کنه یه مدیر هم از انبیا با صبر عیوب و منزه از اشتباه نیست. عادلانه نیست که انتقاد و اختلافات شخصی را به مدیر بودن و یا نبودن مربوط کرد. مثل اوضاع کنونی که اگر یه فرد در خارج کشور عملیات مخربانه ای را انجام بده اگر دین شخص اسلام باشه سریع می گن یه مسلمون عملیات تروریستی انجام داده و کل جامعه مسلمین را زیر سوال می برن ولی اگر همین کار را یه شخص سفید پوست و مسیحی انجام بدن اصلا اسمی از دینش برده نمی شه.
مطمئن باشید همون قدر که برای دادن امکانات حتی دستیاری سخت گیری می شه در موارد دادن اخطار شدت بیشتری داره و هیچ عملی بدون تفکر و مطابق با میل شخصی اجرا نمی شه.

همه جا مشکل هست ولی جایی پیشرفت هست که به جای بحث بر سر مشکلات و ازدیاد تنش ها افراد گذشت و تفکر مثبت را پیشه بگیرن.

انشالله اگر اعتمادی هم اشتباها صلب شده دوستان به بزرگواری خودشون ببخشن و همیشه سعی کنیم در کنار هم باشیم تا در مقابل هم چون افرادی هم که اینجا بدون هیچ چشم داشتی کار می کنن تنها هدفشون بهبود هست و ارتقا.

یا حق :gol:

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
درود بر مدیران گرامی
یه پیشنهاد ضروری براتون دارم
لطفا تو فکر جور کردن یه آپلود سنتر برای باشگاه باشین
در حال حاضر کاربرا برای آپلود فایل های حجیم(حتی فایل های 20-30 مگابایتی) مشکل دارن و همینطور بعضی کاربرا بخصوص کاربرای تالار مقالات برای آپلود کردن مقالات تو سرور باشگاه به منظور موندگاری لینک دانلود با مشکل کمبود حجم مواجه میشن
لطفا پیگیر باشید
باشد که رستگار شوید:biggrin:

دوستان ... اگر سروری برای آپلود تو سایت در نظر بگیرید .. عالی میشه ... واقعا الان نمی شه فایل های حجیم رو آپلود کرد ... خواهشا در جلشاتتون رسیدگی کنید ..

با تشکر:gol:

دختر شرقی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
نمی دونم مورد شما چی بوده و یا هر موضوع دیگه ای.
ولی این را حداقل توی این 5 سالی که اینجا بودم شاهد هستم که همیشه ادمین حق را به کاربران می دن و انتظارشون از مدیران بیشتره.
چه مواردی که کاربر عصبانی بوده و حرفهایی زده که به شدت موجب رنجش مدیر شده ولی در نهایت می تونم بگم کسی که گذشت کرده و به نحوی حقش (اگر دو طرف را برابر فرض کنیم ) ضایع شده مدیر بوده.
مثلما اینجا عدل خدایی نیست و حقیقتا تخشیص حق و ناحق بدون داشتن علم کامل بر هر ماجرایی کار ناممکنی هست.
ولی بهتره یک مقدار ادبیاتمون را اصلاح کنیم. همون طور که یه کاربر می تونه اشتباه کنه یه مدیر هم از انبیا با صبر عیوب و منزه از اشتباه نیست. عادلانه نیست که انتقاد و اختلافات شخصی را به مدیر بودن و یا نبودن مربوط کرد. مثل اوضاع کنونی که اگر یه فرد در خارج کشور عملیات مخربانه ای را انجام بده اگر دین شخص اسلام باشه سریع می گن یه مسلمون عملیات تروریستی انجام داده و کل جامعه مسلمین را زیر سوال می برن ولی اگر همین کار را یه شخص سفید پوست و مسیحی انجام بدن اصلا اسمی از دینش برده نمی شه.
مطمئن باشید همون قدر که برای دادن امکانات حتی دستیاری سخت گیری می شه در موارد دادن اخطار شدت بیشتری داره و هیچ عملی بدون تفکر و مطابق با میل شخصی اجرا نمی شه.

همه جا مشکل هست ولی جایی پیشرفت هست که به جای بحث بر سر مشکلات و ازدیاد تنش ها افراد گذشت و تفکر مثبت را پیشه بگیرن.

انشالله اگر اعتمادی هم اشتباها صلب شده دوستان به بزرگواری خودشون ببخشن و همیشه سعی کنیم در کنار هم باشیم تا در مقابل هم چون افرادی هم که اینجا بدون هیچ چشم داشتی کار می کنن تنها هدفشون بهبود هست و ارتقا.

یا حق :gol:

درود بانو شهناز
پیش از هر چیزی شاید لازم باشه بگم تقریبا نیمی از مدیران محترم باشگاه از کله گنده ترین هاش تا اون نخودی ها از بهترین دوستان من هستن و به طور کلی اغلب مدیران با اخلاق ترین ها و دوست داشتنی ترین ها هستند ، این نگرش عمومی به جای خود
اما از طرفی دیگر ، وقتی کسی مسئولیت مدیریت رو میپذیره (یا درخواست میکنه و ... ) باید بدونه که بیش از یک کاربر معمولی ازش انتظار میره . پس ادمین حق داره به مدیر بیشتر سخت بگیره !
اما مسئله ضایع شدن (که اصلا این واژه رو دوست نداشتم ) خوشبختانه در یک جمع بسیار خاص صورت میگیره ;)
بحث دین رو بگذریم ...
به هر صورت قصد من مسلما ایجاد بدبینی نسبت به مدیریت نبوده ، بلکه بیان صمیمانه و محترمانه ی دلخوری عمیقی بود که کاملا دور از انتظارم شکل گرفت ... برام عجیبه که ادبیاتم از دید شما مورد انتقاد قرار گرفت !!!
به هر حال همین پست سبب شد یه دوست خوب برای زدودن اون کدورت نهایت تلاشش رو بکنه و همینجا ممنونم ازش

در پایان از توجه و پاسخگوییت ممنونم دوست خوبم

با نشاط باشی :gol:

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام و خسته نباشيد اگر امكاني براي سرچ كابران در باشگاه قرار بديد ممنون ميشيم گاهي وقتها احتياج مبرم به يك كابر خاص داري كه جز ادليستات نيست و پيدا كردنآن در انبوه كابران خيلي سخت و طاقت فرساست

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام و خسته نباشيد اگر امكاني براي سرچ كابران در باشگاه قرار بديد ممنون ميشيم گاهي وقتها احتياج مبرم به يك كابر خاص داري كه جز ادليستات نيست و پيدا كردنآن در انبوه كابران خيلي سخت و طاقت فرساست

سلام.شما نام کاربری هر شخصی رو که داخل باشگاه عضو هستش رو داخل جستجوی پیشرفته(بالای صفحه) ، سرچ کنید صفحه پروفایلشون رو براتون به نمایش در میاد.

آخرین ویرایش:

روژین 1368

اخراجی موقت

باشگاه ی جستجوی پیشرفته داره

اگر اسم کاربری بزنید پیدا میکنه :gol:

مارجين

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
کاربر ممتاز
با سلام به مديريت باشگاه مهندسان
من مشكل ورود به سايت داشتم و سيستم ايميلم رو هم قبول نميكرد كه بتونم گزارش كنم...
اما خوشبختانه نميدونم به چه صورت دوباره همه چي درست شده...به هرحال ميخواستم كه درخواستي كه براي رفع مشكل داده بودم ملغي شود..
با تشكر از زحمات شما..شادباشيد.

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

با آرزوی سلامتی و قبولی نماز و روزه های همه ی دوستان به خصوص مدیران

اگه این تغییر رو بدید که با حذف پیامهای بازدیدکنندگان پروفایل همه ی اون پیامهای پاک شده به طور کامل پاک بشن و اصلا نوشته ای باقی نمونه هم دسرسیه ما به پیامهای باقی مونده راحت تر میشه و هم تاثیر بسزایی در کاهش حجم پروفایلها داره و حتی ناچیزم تاثیری در سرعت باشگاه خواهد داشت

مچکرم

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

اگه این تغییر رو بدید که با حذف پیامهای بازدیدکنندگان پروفایل همه ی اون پیامهای پاک شده به طور کامل پاک بشن و اصلا نوشته ای باقی نمونه هم دسرسیه ما به پیامهای باقی مونده راحت تر میشه و هم تاثیر بسزایی در کاهش حجم پروفایلها داره و حتی ناچیزم تاثیری در سرعت باشگاه خواهد داشت

مچکرم

سلام. پیغامی که میاد "این نوشته به وسيله فلان پاک شده است" فقط برای شما میاد و کاربران دیگه این پیامو نمیبینند

روژین 1368

اخراجی موقت
سلام

مچکرم

پیام بازدید کنندگان به دلیل مشکلاتی که بعضا به وجود میاد (مشاجره بین اعضا و ....)

و امکان پیگیری توسط مدیران برخلاف پیام خصوصی امکان حذف کاملش وجود نداره ....

آخرین ویرایش:

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پیام بازدید کنندگان به دلیل مشکلاتی که بعضا به وجود میاد (مشاجره بین اعضا و ....)

و امکان پیگیری توسط مدیران برخلاف پیام خصوصی امکان حذف کاملش وجود نداره ....

یعنی با اینکه ما خود پیامو نمیبینیم مدیرا میتونن ببیننش؟؟

واسه پیگیری اینجور مشکلات بله واقعا حق با شماست

اما واسه مایی که مشاجره نداریم تعداد زیادش سردرگممون میکنه

javelin

عضو جدید
با سلام
دوستان عزیزی که انتقاد یا پیشنهادی در رابطه با مدیریت باشگاه دارند اینجا مطرح کنند و از ایجاد تاپیک های جداگانه بپرهیزند.
انتقاد و پیشنهاد در مورد تالارهای تخصصی معمولا داخل همون تالار و توسط مدیر مربوط رسیدگی میشه، پس لطفا اینجا پیشنهادات و انتقادات کلی رو مطرح کنید.
با تشکر
سلام با تشکر از سایت خوبتون اما یه گله داشتم . اینه که هیچ فایلی رو نمیشه از سایت شما دانلود کرد وقتی رو گزینه دریافت کلیک میکنی یا ارور میده یا میگه فایل مورد نظر در دسترس نیست لطفا لینکهارو درست کنید یا لینک مستقیم بزارین با تشکر.:gol:

pedrame2

عضو جدید
با عرض ادب وارادت خدمت مدیران محترم سایت .دوستان نازنینم بنظر میرسه فقدان چت باکس برا سایت تا حدی نیاز مبرم باشه .هزینه انچنانی هم نداره .حداقل در حد سوال کوتاه .وعرض ادب فکر میکنم مورد توجه قرار بگیره .لطفا اگه ممکن هست ممنون سپاسگزار میشم .
با سپاس

RIG

متخصص C#.net
مدیران عزیز من یوزر دیگری ندارم و فکرم نکنم یاهو هم 2 ایمیل یکسان داشته باشه !!
سلام banooye_ziba2 عزيز!
ما متوجه شديم كه شما مدتيست در باشگاه مهندسان ايران فعاليتي نداشته ايد و ما شما را به عنوان يك كاربر ارزشمند از دست داده ايم.
آيا مي توانيم منتظر بازگشت شما باشيم؟
اگر شما پسورد خود را فراموش كرده ايد مي توانيد درخواست پسورد جديد دهيد: http://www.www.www.iran-eng.ir/login.php?do=lostpw
نام كاربري شما در ابتداي همين نامه ذكر شده است. اميدواريم شما را هر چه زودتر و با فعاليت علمي پربار ببينيم.
با تقديم احترام
باشگاه مهندسان ايران
http://www.www.www.iran-eng.ir

Hello banooye_ziba2!

We've noticed that you have not been active on Iranian Engineers' Club for quite some time now, and we miss you!
Could we not tempt you back?

If you don't remember your password, you can request it here: Lost Password
We hope to see you on www.www.www.iran-eng.ir soon!

Kindest Regards,
Iranian Engineers' Club

To stop receiving this email, click unsubscribe

farzadyar

عضو جدید
راه اندازی بخش آموزش مجازی

راه اندازی بخش آموزش مجازی

سلام
سپاس و تشکر بابت تمام زحماتی که شما مدیران محترم جهت فعال نگه داشتن این سایت می کشید
من یه پیشنهاد دارم
اگه امکانش هست یه بخش با عنوان آموزش مجازی راه اندازی کنید
چون واقعا جای خالیش احساس میشه
برای مثال اول میشه از دوره های عمومی مثل icdl، دوره های عمومی مدیریت و......... شروع کرد
بعدش هم که یه خورده تجربه بالا رفت میشه تو زمینه های تخصصی هر رشته گسترشش داد.
کل طرح رو هم میشه به این صورت انجام داد:
اول مطالب آموزشی رو در اختیار کاربران داوطلب آموزش قرار می گیره و بعد از یه مدت مشخص به صورت مجازی آزمون برگذار میکنید و در صورت کسب حد نساب قبولی یه مدرک بها نام باشگاه مهندسان براش ایمیل میکنید
خیلی از سایت های آموزش مجازی الان به این شیوه دارن کار میکنن
البته یه هزینه ای هم از داوطلبان دریافت بشه بهتره
چون کلا ما ایرانی ها به چیز ارزون و مفت ارزش آنچنانی نمی زاریم.

sahar_d23

عضو جدید
سلام.
میخوام یه انتقادی بکنم و برم.
اسم این سایت،باشگاه مهندسان ایرانه. همه تحصیلکرده،همه باسواد،همه با شعور، اما نمیدونستم نمیشه اینجا حرفی که تو دلت هست رو بزنی،مشکلت رو بگی به امید پیدا شدن راه حلی، چون اونوقته که همین مهندس ها مسخره می کنن و سر به سرت میزارن!اونوقت که حالت از چیزی که هست بدتر میشه. و هیچ نظارتی هم نمیشه. خیلی بهم برخورد،اما یادم میمونه.
پایان

programmer69

عضو جدید
یه سوال دارم از تمامی مدیران این سایت اسم سایت مهندسان ایران و باید تو سایت بحث مهندسی و اموزش های خوبی باشه ولی خبری ازش نیست چرا ؟

بهتر نیست اسم سایت رو بزارید عاشقانه ها چون من هر چی دیدی از اینا توش بیشتر آپ میشه

یه بحث تخصصی چیزی که خودتون تجربه کردید بزارید نه اینکه کپی کنید والا من سایت داشتم هر کسی می یومد توش کیف می کرد بحث ادبیات و عشق و اینا چیه

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
با عرض سلام و خسته نباشید :d

عاقا این تاپیک درخواست تغییر نام کاربری داستانش چیه؟ تحریم شده؟
یک ماهه درخواست ملت رو زِمین مونده ، کارشونو انجام نمیدین فقط دنبال اسپم و بهونه میگردین ؟!
حداقل قفلش کنید ملت تکلیف خودشونو بدونن
والا

Setayesh

مدیر تالار
با عرض سلام و خسته نباشید :d

عاقا این تاپیک درخواست تغییر نام کاربری داستانش چیه؟ تحریم شده؟
یک ماهه درخواست ملت رو زِمین مونده ، کارشونو انجام نمیدین فقط دنبال اسپم و بهونه میگردین ؟!
حداقل قفلش کنید ملت تکلیف خودشونو بدونن
والا

یک ماه؟
دو هفته گذشته از اخرین رسیدگی
و در تاپیک اعلام شده یک هفته
و با توجه به درگیر بودن مدیران ارشد قرار بر این شد حداکثر بعد از دو هفته رسیدگی بشه.
شما هم بهتره تا یک اخطار میگیرید سریع راه این تاپیک رو در پیش نگیرید
نه شما نه کاربران دیگه
مدیر هم بیکار نیست که دنبال بهونه بگرده.
اسپم کردید و اخطار گرفتید که کاملا صحیح بوده.
اون هم بعد این همه اسپمی که میکنید و چشم پوشی کردیم بارها.

پس به قوانین احترام بذارید.
و مطمئن باشید که مدیران هم در حد توان و در اسرع وقت به امورات کاربران رسیدگی میکنن.

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک ماه؟
دو هفته گذشته از اخرین رسیدگی
و در تاپیک اعلام شده یک هفته
و با توجه به درگیر بودن مدیران ارشد قرار بر این شد حداکثر بعد از دو هفته رسیدگی بشه.
شما هم بهتره تا یک اخطار میگیرید سریع راه این تاپیک رو در پیش نگیرید
نه شما نه کاربران دیگه
مدیر هم بیکار نیست که دنبال بهونه بگرده.
اسپم کردید و اخطار گرفتید که کاملا صحیح بوده.
اون هم بعد این همه اسپمی که میکنید و چشم پوشی کردیم بارها.
پس به قوانین احترام بذارید.
و مطمئن باشید که مدیران هم در حد توان و در اسرع وقت به امورات کاربران رسیدگی میکنن.

البته از نظر تعداد روز بیشتر از دو هفته هست ولی تا از یک ماه تجاوز نکنه، به صورت هفته‌ای نشون میده. اگه توجه کنید توو اون پست قبل پست شما نوشته 3 هفته، پس اگه یه روز یا چند ساعت شما دیرتر جواب میدید مال شما هم میشد 3 هفته.
به هر حال 2 هفته یا 3 هفته‌ش جای مناقشه نداره چون توو اون تاپیک گفته شده 1 هفته، پس انتظار دوستان برای جواب دادن در یک هفته منطقیه. شما کافی بود نصف وقتی که بابت نوشتن این پست کردید رو صرف علنی کردن اون قراری که میگید می‌کردید (یعنی یه پست میذاشتید که سرمون شلوغه و تا N هفته نمیتونیم به درخواستتون رسیدگی کنیم). اینطوری برای کاربرا این شبهه پیش نمیومد که کلاً دارن نادیده گرفته میشن، یعنی یک هفته‌ی اول تاپیک رو می‌کردید دو هفته یا یه ماه، اون موقع تکلیف همه روشن میشه و کسی نمیتونه اعتراض کنه که چرا بعده دو هفته‌ای و خورده‌ای به درخواستشون رسیدگی نشده.

وارد بحث مصداق شدن کلاً چیز خوبی نیست. آخرین باری که اینجا یه مدیر اومده به پست‌ها جواب داده حداقل 3 صفحه‌ی اخیر من چیزی ندیدم، در حالی که کمتر از یک ساعت از پست بالا، شما اومدید جواب دادید و این شائبه پیش میاد که شما نسبت به یه کاربر خاص حساس هستید.
ما از نفس کسی خبر نداریم، همان طور که شما ادعا میکنی Coraline به خاطر اخطار ناراحت شده و اومده انتقاد کرده، من هم ادعا می‌کنم ایشون به خاطر دوستش که تازه عضو شده(الهام بود فکر کنم) که چند بار درخواست داده اسمش رو تغییر بدند و کسی اهمیت نداده اومده اینجا این پست رو گذاشته. حتی دوست ایشون توو تاپیک پزشکی هم گفته که نام کاربریم زشت هست، در نتیجه من هم اگه جای ایشون بودم میومدم میگفتم تکلیف اونا رو مشخص کنید.
طبق گفته‌ی شما ایشون هر وقت اخطار میگیره می‌دوئه این تاپیک. واقعاً اینطوره؟ :')
در کل فکر می‌کردم دوره‌ی بگم بگم تموم شده. آیا شما به عنوان یه مدیر این حق رو دارید که چیزهای خصوصی بقیه (مثل اخطار) رو علنی اعلام کنید؟

آخرین ویرایش:
بالا