انتقادها و پیشنهادهای مدیریتی

hosseinassar

مدیر ارشد
سلام به مدیر عزیز،این سایت احتمالا با فایرفاکس ورژن 10 مشکل داره،من نمیتونم درست حسابی پست بدم ،شکلک نمیخوره، یا وقتی نوشته هارو با یه خط فاصله مینویسم همرو پشت سر هم مینویسه مجبور میشم واسه پست دادن ie رو باز کنم بیزحمت یه پیگیری کنید ببین چجوریاست،ممنون:)
سلام
از تنظیمات شخصی >>> قسمت اختيارات متفرقه>>حالت نمایش ویرایشگر> اديتور استاندارد - با فرمتهاي مختلف انتخاب کنید
ببینید درست میشه یا نه
لطفا نتیجه رو هم اعلام کنید

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام می خواستم بدونم که من یکی از پیام های خصوصیم باز نمیشه می خواستم پاکش کنم اما پاک نمیشه چیکار کنم ؟

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام می خواستم بدونم که من یکی از پیام های خصوصیم باز نمیشه می خواستم پاکش کنم اما پاک نمیشه چیکار کنم ؟
با مرورگر فایرفاکس اینطوری میشه بعضی موقعها ...شما مرورگرتونو عوض کنید پیام خصوصی باز میشه

در ضمن از همه مدیران معذرت خواهی میکنم که در کارشون دخالت کردم ..

mamali-architect

عضو جدید
سلام به مدیر عزیز،درست شدش،ممنون گزاشتمش رو استاندارد درست شدش

بعد دوباره گزاشتم رو پیشرفته بازم سالم بود نفهمیدم چی شد ولی ممنون بابت کمکتون

خیلی ممنون

amirand

عضو
تقدیر نامه

تقدیر نامه

سلام.اگه بتونید برای بچه های باشگاه یک چیزی تو مایه های تقدیر نامه بدید خیلی خوبه.میشه یک خاطره خوب.البته در حد پیشنهاده.
در مورد انتقاد هم سایت 20با مدیریت شما.نیاز به انتقاد نیست.

ali.fatemi4

عضو جدید
سلام
پیشنهاد داشتم
1- سیستمی بذارید که اگه توی تاپیکی از حرفی که زدیم بچه ها نقل قول گرفتن متوجه بشیم
2- امکانی برای دعوت دوستان قرار بدید

با تشکر

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
سلام
پیشنهاد داشتم
1- سیستمی بذارید که اگه توی تاپیکی از حرفی که زدیم بچه ها نقل قول گرفتن متوجه بشیم
2- امکانی برای دعوت دوستان قرار بدید

با تشکر

سلام

1- وقتی توی تاپیکی پست میذارید مشترک میشید و میتونید از توی کنترل پنلتون پست های جدید رو ببینید و اگر نقل قولی گرفته شده پاسخ بدید و پیگیری کنید.
منتها امکان اینکه تک تک نقل قولها از پست هاتون به شما اطلاع داده بشه به علت حجم زیاد این پست ها و پاسخ ها وجود نداره.

2- از اینجا میتونید دوستانتون رو دعوت کنید:
http://www.www.www.iran-eng.ir/misc.php?do=vsaareginv

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام

1- وقتی توی تاپیکی پست میذارید مشترک میشید و میتونید از توی کنترل پنلتون پست های جدید رو ببینید و اگر نقل قولی گرفته شده پاسخ بدید و پیگیری کنید.
منتها امکان اینکه تک تک نقل قولها از پست هاتون به شما اطلاع داده بشه به علت حجم زیاد این پست ها و پاسخ ها وجود نداره.

2- از اینجا میتونید دوستانتون رو دعوت کنید:
http://www.www.www.iran-eng.ir/misc.php?do=vsaareginv

در مورد اول ، VBulletin (نسخه 4 به بعد) همین همچین امکانی رو میتونه ارائه بده !
زمانی که از پست کاربر نقل قول گرفته میشه ، یه پیام برای کاربر فرستاده میشه که شامل لینک پست پاسخ نقل قول هستش !

در مورد دم هم فکر می کنم منظور ایشون دعوت به موضوع جدیده !
زمانی که کاربر تاپیک جدیدی ایجاد می کنه میتونه به طور اتوماتیک برای کاربران دلخواه لینک تاپیکش رو به صورت پیام ارسال کنه !

Setayesh

مدیر تالار
در مورد اول ، VBulletin (نسخه 4 به بعد) همین همچین امکانی رو میتونه ارائه بده !
زمانی که از پست کاربر نقل قول گرفته میشه ، یه پیام برای کاربر فرستاده میشه که شامل لینک پست پاسخ نقل قول هستش !

در مورد دم هم فکر می کنم منظور ایشون دعوت به موضوع جدیده !
زمانی که کاربر تاپیک جدیدی ایجاد می کنه میتونه به طور اتوماتیک برای کاربران دلخواه لینک تاپیکش رو به صورت پیام ارسال کنه !

اوهوم.
ولی میگم مشکل حجم بالای این پست هاست.
همینطوریش هم باشگاه بالا نمیاد و کلی امکانات ساده ی دیگه غیرفعال شده فعلا .

naft.kh

عضو جدید
مهندسای نفت گچساران

مهندسای نفت گچساران

سلام خوب هستید؟دارم نفت میخونم همه هم میگن که اشتباه میکنی وقتتو تلف میکنی کار نیست به نظرشما رشته ارشدمو عوض کنم؟یانفتو ادامه بدم؟راستی میشه با این رشته 1شرکت خصوصی زد؟یعنی میشه چیکار کرد بانفت؟:que:همشو کامل لطفا بجوابید.مرسی.:gol:

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام خوب هستید؟دارم نفت میخونم همه هم میگن که اشتباه میکنی وقتتو تلف میکنی کار نیست به نظرشما رشته ارشدمو عوض کنم؟یانفتو ادامه بدم؟راستی میشه با این رشته 1شرکت خصوصی زد؟یعنی میشه چیکار کرد بانفت؟:que:همشو کامل لطفا بجوابید.مرسی.:gol:

سلام دوست عزیز :gol:

سوالتون رو در تالار مهندسی نفت مطرح کنید !

mousa mp

عضو جدید
مشكل فني در سيستم باشگاه

مشكل فني در سيستم باشگاه

با عرض سلام و خسته نباشي خدمت مدیر عزیز باشگاه، من سه چهار روزه كه واقعا ديگه كلافه شدم، این سایت احتمالا با اين ورژن مشکل داره، من نمیتونم درست حسابی پست بدم، شکلک نمیخوره، یا وقتی نوشته هارو با یه خط فاصله مینویسم همرو پشت سر هم مینویسه، اصلا قسمت word كه فونت، رنگ نوشته ها، جاي عكس گذاشتن و ... از بين رفته ضمنا من با موزيلا وارد سايت ميشم. با opera و IE كه وارد سايت ميشم اصلا قسمت متن نويسيم بطور كلي از بين رفته حتي نميتونم يه تاپيك بذارم بیزحمت یه پیگیری کنید، ممنون

beso

اخراجی موقت
با عرض سلام و خسته نباشید

چرا اینقد به من اخطار می دین

یه همه چیم گیر می دین

ای بابا :razz:

ICE-G

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين چه وضعشه كه سايت پيدا كرده؟نسخه ى موبايل گذاشتيد اما به هيچ دردى نميخوره ...من ديگه با موبايل نميتونم بيام باشگاه...نه ميشه تاپيكا رو برگ زد نه ميشه پيام داد .....اه.....برش گردونيد به حالت قبلش لطفا

آخرین ویرایش:

Eagle Golden

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام میشه یکی به من بگه از 3تا مدیر بخش الکترونیک چرا دوتاشون تخصص قدرت دارن و قادر به پاسخگویی سوال من نیستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hosseinassar

مدیر ارشد
سلام میشه یکی به من بگه از 3تا مدیر بخش الکترونیک چرا دوتاشون تخصص قدرت دارن و قادر به پاسخگویی سوال من نیستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام
سوال ها رو باید تو تالار مطرح بشه نه به صورت خصوصی .این در قوانین تالار گفته شده
این برداشت درستی نیست که مدیر باید بتونه به همه سوال ها پاسخ بده
هر رشته گرایش و زیر شاخه های زیادی داره و هر کسی در حد توانش میتونه کمک کنه

از بین این سه نفر فقط من گرایشم قدرت هست

Eagle Golden

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
سوال ها رو باید تو تالار مطرح بشه نه به صورت خصوصی .این در قوانین تالار گفته شده
این برداشت درستی نیست که مدیر باید بتونه به همه سوال ها پاسخ بده
هر رشته گرایش و زیر شاخه های زیادی داره و هر کسی در حد توانش میتونه کمک کنه

از بین این سه نفر فقط من گرایشم قدرت هست
نخیر این درست نیست که مدیریت بخش الکترونیک قدرت بخونه نخیر اون جناب bigham و یکی دیگه که الان اسمش یادم نیس هم گفتن قدرت میخونیم

hosseinassar

مدیر ارشد
نخیر این درست نیست که مدیریت بخش الکترونیک قدرت بخونه نخیر اون جناب bigham و یکی دیگه که الان اسمش یادم نیس هم گفتن قدرت میخونیم

اسمشون apn1388 ایشونم گفتن قدرت میخونن
شما به تالار الکترونیک برید
اون زیر اسم سه نفر نوشته شده
دو نفری که اسم بردید در قسمت های دیگه تالار برق فعالیت میکنند و مسئول تالار الکترونیک نیستن

beso

اخراجی موقت
یه کاربر به نام

البرز_100

به من تو پستا فحش می ده :(

خیلی هم بی ادبه

چه طوری می شه گزارش داد؟؟؟؟؟؟

DDDIQ

مدیر ارشد
یه کاربر به نام

البرز_100

به من تو پستا فحش می ده :(

خیلی هم بی ادبه

چه طوری می شه گزارش داد؟؟؟؟؟؟

سلام دوست گرامی
در این رابطه با رفتار نامناسب این شخص , بنده عذرخواهی میکنم
در واقع ایشون از افراد مالتی یوزر اخراجی هستند و تمامی یوزرهای ایشان اخراج دائم هستند ....

به صورت کلی برای برای گزارش موارد تخلف میتوانید از سیستم گزارش تخلف به مدیران استفاده بفرمائید
در کنار هر پست و یا پیام خصوصی زیر نام کاربری فرد در گوشه پایین سمت راست

چند گزینه مشاهده میفررمائید ! با کلیک بر روی این گزینه مثلث شکل به صفحه دیگری وارد میشوید میتوانید متن شکایت خود را در این رابطه نوشته که این گزارش شما به همراه پستی که بر روی ان از این گزینه استفاده کرده این برای مدیران ارسال خواهد شد
البته در پیام های پروفایل این گزینه در بالای هر کامنت با عنوان گزارش تخلف به مدیران مشخص شده

موفق باشید

beso

اخراجی موقت
سلام دوست گرامی
در این رابطه با رفتار نامناسب این شخص , بنده عذرخواهی میکنم
در واقع ایشون از افراد مالتی یوزر اخراجی هستند و تمامی یوزرهای ایشان اخراج دائم هستند ....

به صورت کلی برای برای گزارش موارد تخلف میتوانید از سیستم گزارش تخلف به مدیران استفاده بفرمائید
در کنار هر پست و یا پیام خصوصی زیر نام کاربری فرد در گوشه پایین سمت راست

چند گزینه مشاهده میفررمائید ! با کلیک بر روی این گزینه مثلث شکل به صفحه دیگری وارد میشوید میتوانید متن شکایت خود را در این رابطه نوشته که این گزارش شما به همراه پستی که بر روی ان از این گزینه استفاده کرده این برای مدیران ارسال خواهد شد
البته در پیام های پروفایل این گزینه در بالای هر کامنت با عنوان گزارش تخلف به مدیران مشخص شده

موفق باشید

خواهش می کنم عزیزم

خیلی ممنون که راهنمایی کردین :)

از تمام مدیرایی که به کارم رسیدگی کردن همین جا تشکر می کنم

از همه ممنونم

آخرین ویرایش:

میهن دار

عضو جدید
سلام. در مورد تاپیکی دیشب توی تلار گفتگوی آزاد زدم و حذف شد، میشه بدونم دلیلش خود تاپیک و موضوعش بود یا اینکه پستهای تاپیک باعث حذف اون شدن.
پیشاپیش ممنون.
اسم تاپیک: آبروی ملت...

Setayesh

مدیر تالار
سلام. در مورد تاپیکی دیشب توی تلار گفتگوی آزاد زدم و حذف شد، میشه بدونم دلیلش خود تاپیک و موضوعش بود یا اینکه پستهای تاپیک باعث حذف اون شدن.
پیشاپیش ممنون.
اسم تاپیک: آبروی ملت...

سلام
معمولا همه ی تالارهای پربازدید و مهندسی دفتری به نام مدیریت تالار دارن .
شما باید هر تالاری که تاپیکتون اونجا بوده همون جا در دفتر مدیریتش مطرح کنید تا مدیری که رسیدگی کرده ببینه و توضیح بده.

mycobacter

عضو جدید
درخواست حذف یا قفل تاپیک

درخواست حذف یا قفل تاپیک

با سلام.تاپیک زیر در بخش میکروبیولوژی تکراری می باشد.لطفا حذف کنید.
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...س-می-شوند-مانند-انسانها-رفتارشان-تغییر-می-کند

و این هم تاپیک قبلی
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/147354-باكتري-ها-هم-احساس-تنهايي-مي-كنند

لطف کنید انجام بدید تا حق کسی پایمال نشه و تاپیک تکراری ایجاد نشه.

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
عذرخواهی میکنم از دوستانی که تو تاپیک داشتن در مورد ارشد بحث میکردن و من حذف کردم
پستارو منتقل کردم تو این تاپیک میتونین اینجا ادامه بدین
[h=3] ارشد زیست شناسی[/h]

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
مدیر ارشد!!!

مدیر ارشد!!!

افسون خانم که قبلا یکی از محبوب ترین مدیرها بودند، الام انقدر از کاربرا دور شدن که بخوای مطلبی بهشون انتقال بدی فقط از طریق میل کردن امکان پذیر است!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ایشون یک مدیر هستند و فکر نکنم بستن در ارتباطات بر روی کاربران درست باشه!!!! حداقل عرف فروم اینو نمی پذیره!!!!

بالا