انتقادها و پیشنهادهای مدیریتی

e.69a_h

عضو جدید
درخواست از مدیران باشگاه

درخواست از مدیران باشگاه

لطفا گزینه ای به نام پست موقت کنار پاسخ به نقل قول قرار بدید که دوستانی که پستهای یک یا دوروزه میزنن خود به خود حذف بشه و فضا اشغال نکنه و همچنین تایپیکها رو شلوغ نکنه
ممنون:gol:
Capture.jpg

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام خدمت صدیق عزیز و مدیریت محترم باشگاه

من یک پیشنهاد دارم که اگه امکانش هست به امکانات پروفایل ها اضافه کنید

" امکان ارسال پیام گروهی به لیست دوستان "

مثلا اگه ما بخوایم یک دعوت نامه یا عکس رو برای دوستان بفرستیم باید تک تک به همه ی پروفایل ها سر بزنیم و لینک رو قرار بدیم

که متاسفانه خسته کننده و زمانبر هست کما اینکه اگه ادد لیست هم زیاد باشه دیگه نمیشه برای همه پیام فرستاد

و ممکنه برای برخی از دوستان هم دلخوری پیش بیاد چون دعوت نشده اند

این امکان میتونه بسیاری از مشکلات رو حل کنه

.
.
.
ممنون میشم دراین خصوص توضیح بفرمایید :gol:

natanaeal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

آیا با توجه به عدم تطابق ورود و خروج به سایت این احتمال که کسی از نام کاربری من و رمز عبورم استفاده کرده باشه وجود داره یا خیر؟

*البته من رمزعبور رو تغییر خواهم داد*

اما امیدوارم در این بازه زمانی با این نام کاربری موردی اخلاقی پیش نیامده باشه..............

"ناتانائیل"

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام
با توجه به اينكه افراد زيادي هستند كه در باشگاه ثبت نام ميكنند و در همان روز يا چند روز بعد يا حداكثر چند ماه بعد از باشگاه مي روند و ديگر برنميگردند يا اگر برگردند در حد سر زدن به باشگاه مي باشد لذا پيشنهاد مي گردد افرادي كه تا يكسال به باشگاه سر نميزندد به صورت اتوماتيك از سيستم حذف شوند بعنوان مثال اين شخص كه لينك پروفايلش را در زيز گذاشتم در 9/10/210 به باشگاه آمده و آخرين فعالت او نيز در همان روز است

http://www.www.www.iran-eng.ir/member.php/295653-**%D9%86%D8%B3%D9%8A%D9%85**
با تشكر

Foster.nicely

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ببخشيد ميشه رشته پرستاري رو هم جز رشته هاي كه وقتي تازه ميخواهيم اطلاعات خودمون رو در قسمت ويرايش مشخصات وارد كنيم اضافه بشه؟ يكي از دوستام گفت كه اينجا ميتونم درخواست اين رو بدم ممنون:gol:
پيشنهادات ديگه هم #34 نوشتم لطفا بخونيدش:gol:

آخرین ویرایش:

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام ببخشيد ميشه رشته پرستاري رو هم جز رشته هاي كه وقتي تازه ميخواهيم اطلاعات خودمون رو در قسمت ويرايش مشخصات وارد كنيم اضافه بشه؟ يكي از دوستام گفت كه اينجا ميتونم درخواست اين رو بدم ممنون:gol:

سلام دوست گرامی به باشگاه مهندسان خوش آمدید
سپاسگزارم از یادآوری , رشته " پرستاری" نیز به گزینه های انتخابی افزوده شد

شاد و تندرست باشید :gol:

farbod.sadeghii

عضو جدید
سلام.
نظری داشتم
چرا یه مقدار محیط انجمن را از اطن حالت خشک در نمیارید؟!
میدونم محیطی علمی میباشد ولی خب دلیل محکمی همثنیست که محیط انجمن خشک و بی روح باشه

اوژنی دزیره

عضو جدید
سلام.روی صحبتم با ادمین عزیز و گرامی.
لطف بفرمایید مدیر تمامی تالارهای باشگاه رو عوض کنید مدتهاست مدیران همونایی هستن که بودن!هرشخص ایده ها و افکار مخصوص به خودشو داره با تغییر مدیران تالارها خیلی چیزها تغییر خواهند کرد.مگه سلطنتی که مدیران ثابت موندن؟من به شخصه از عملکرد خیلی هاشون راضی نیستم.جالبه بعضی هاشون چندین سمت دارن!ما از یکیشون راضی نیستیم چندتا چندتا بهشون سمت دادین؟!
برای تنوع هم که شده مدیران رو عوض کنید.ممنون.:gol:

vinca

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا کادر سمت چپ صفحه اصلی که شامل اطلاعات آخرین تاپیک ها ، آخرین پست ها و آخرین نوشته های وبلاگ میشد دیگه وجود نداره

و چرا یک نظر خواهی نکردید حداقل برای حذفش؟

mahboobeh

عضو جدید
چرا کادر سمت چپ صفحه اصلی که شامل اطلاعات آخرین تاپیک ها ، آخرین پست ها و آخرین نوشته های وبلاگ میشد دیگه وجود نداره

خخیلی سخت شده..
واقعا به اون شرایط عادت کرده بودیم..
مدیران محترم اگه میشه سریعتر رسیدگی کنن.. ممنون از زحماتشون. :gol:

secret11

عضو جدید
اتفاقا خوب شد ک حذف شد!!
یعنی چی که یجا پست میذاشتی 30نفر میدیدن تو کجا پست زدی و از همه بدتر متنی هم مینوشتی نشون میداد!!

واقعا خیلی بد شد الان وب نوشت کاربران هم اون گوشه دیده نمیشه

اگه مدیران لطف کنند به حالت قبلی بازگرداند خیلی خوب میشه الان خخیلی سخت شده..

vinca

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اتفاقا خوب شد ک حذف شد!!
یعنی چی که یجا پست میذاشتی 30نفر میدیدن تو کجا پست زدی و از همه بدتر متنی هم مینوشتی نشون میداد!!

چه ربطی داره - خوب پستی که میزنی برای همیشه میمونه اینجا و هر وقت برای ده ها هزار عضو سایت و همچنین برای عموم کاربران اینترنتی قابل دسترسی هست

بعدشم مگه پیغام خصوصی مینوشتی که نگران دیده شدن عمومیش هستی و بازم هر پستی تو قسمت وقایع اتفاقیه قابل دیدن هست

SHM.IT

عضو جدید
کاربر ممتاز
چیزی که عمومی منتشر میکنید حالا چه همه ببینن چه 10 نفر - به هر حال در حالت عمومی انتشارش دادین

تاپیک درد دل با خدا یا هر چیز دیگه - کسانی که اهل این تاپیک ها هستن خو بالاخره گذرشون میفته به اونجا و میان میبینن و گرنه الان خودمو مثال میزنم من چیکار دارم تو تالار اسلام و قرآن چی میگذره و کی پست میزاره

جلب توجه کردن برای تالاری مثل زنگ تفریح طبیعی هست افراد دنبال اینن که چه تاپیکی اون زمان پست بیشتر میزارن بیاد قاطی بشه و گرنه تاپیک های تخصصی کسی کاری نداره

در مورد بهم ریختن هم متوجه منظورتون نمیشم - اگه کسی هم مشکل خاصی به وجود آورد سیستم اخطار هست و همچنین پیام خصوصی به مدیران سایت هست
اینکه شما بخواهین یه تاپیک رو برای خودتون و چند تا دوستتون در اختیار داشته باشین و کسی نتونه پست ها رو ببینه همچین چیزی در حال حاضر امکان پذیر نیست

من اصلا نگفتم تاپیکی برای خودم و دوستام میخام!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من اصلا تو تالار زنگ تفریح نمیرم ک حالا بخام دفاع کنم!!:biggrin:
بطور کلی گفتم!

حالا بگین بیارنش همون جوری ک شما و رفقاتون میخواین..ما ک بخیل نیستیم!:D:biggrin:

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظرم اصلا نباشه بهتره چون وقایع الاتفاقیه هم داره همون کار رو میکنه

vinca

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظرم اصلا نباشه بهتره چون وقایع الاتفاقیه هم داره همون کار رو میکنه

وقایع اتفاقیه صفحه اول سایت نیست و یه قسمت فرعی هست و آخرین نوشته وبلاگ رو نشون نمیده و همچنین آخرین تاپیک ها رو هم نشون نمیده

saharnaz73

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا کادر سمت چپ صفحه اصلی که شامل اطلاعات آخرین تاپیک ها ، آخرین پست ها و آخرین نوشته های وبلاگ میشد دیگه وجود نداره؟؟؟
اینجوری شرایط خیلی سخته:confused:

DDDIQ

مدیر ارشد

خخیلی سخت شده..
واقعا به اون شرایط عادت کرده بودیم..
مدیران محترم اگه میشه سریعتر رسیدگی کنن.. ممنون از زحماتشون. :gol:

واقعا خیلی بد شد الان وب نوشت کاربران هم اون گوشه دیده نمیشه

اگه مدیران لطف کنند به حالت قبلی بازگرداند خیلی خوب میشه الان خخیلی سخت شده..

چرا کادر سمت چپ صفحه اصلی که شامل اطلاعات آخرین تاپیک ها ، آخرین پست ها و آخرین نوشته های وبلاگ میشد دیگه وجود نداره؟؟؟
اینجوری شرایط خیلی سخته:confused:

سلام دوستان
تب اطلاع رسانی آخرین فعالیت های فروم بازگردانده شده
شاد و تندرست باشید

پیوست ها

• 43343443.jpg
    43343443.jpg
    67 کیلوبایت · بازدیدها: 0

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
نام تاپیک با نام های "مهارت جالب" و "ایران" نام های نامناسبی ان؟؟؟!!؟ ... آیا گذاشتن تاپیکی که یک کلیپ مناسب هست "در بخش کلیپ و آهنگ" جای نامناسبه؟؟!!!.
بخاطراین 3 کلیپ 3تا تخلف رد میکنید ؟مهم نیست!.

آخرین ویرایش:

vinca

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از مدیرا میخوام تالار مناسبت ها که زنگ تفریح 2 باشگاه هست ، امکان تشکر کردن در اون وجود نداشته باشه

اینجا هم مثل همشهری ها باشه

مرسی

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
نام تاپیک با نام های "مهارت جالب" و "ایران" نام های نامناسبی ان؟؟؟!!؟ ... آیا گذاشتن تاپیکی که یک کلیپ مناسب هست "در بخش کلیپ و آهنگ" جای نامناسبه؟؟!!!.
بخاطراین 3 کلیپ 3تا تخلف رد میکنید ؟مهم نیست!.

با سلام
دوست عزیز
طبق قوانین تالار موبایل :
2-از ارسال تاپیک های بی مورد به موضوع تالار جدا خودداری فرمایید.
3-از ارسال تاپیک هایی با مضمون های " کمک! , سوال , فوری " و مضمون های مشابه برای جلوگیری از سردرگم شدن خواننده جدا" پرهیز کنید.
و همچنین,تاپیک
"" دانلود و معرفی کلیپ های تصویری "" وجود داره

با همه ی این اوصاف,باز هم ما برای ایجاد تاپیک های جدید زیاد سخت گیری نمیکنیم, اما تاپیک هایی با مضمون "ایران" و "مهارت جالب" تعریف های بسیار کلی هستند و در صورت ایجاد هم باید توضیح کاملی در مورد اونا داد. هیچ نیازی نیست برای هر کلیپ یک تاپیک باز بشه . همچنین تاپیک شما با مضمون "خخخ" هم که دیگه جای بحثی نداره.
همچنین در اصل اگر بخوایم چهارچوبی عمل کنیم, هیچ کلیپی نباید بدون تصویر باشه که ما سخت گیری نمیکنیم چون کاربرا باید توی تالار راحت باشن.
هیچ کسی بدون دلیل در باشگاه مهندسان اخطار نمیگیره , و تمامی مدیران در صدد هستند که تالار به بهترین نحو اداره بشه.
موفق و موید باشید

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
تو تاپیک چه خصوصیاتی حسادت زنان را بر می انگیزد تو تالار روانشناسی
چند پست حذف شدن که اسپم و نامربوط بودن ...بدون اخطارم حذف شدن که پست خودم از جملش بود ...این کار کار درستی بود منتها یه پست از همون پست های اسپم جامونده وحذف نشده و از طرف استارتر تشکرم شده ...
با ارزوی موفقیت

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
دوست عزیز
طبق قوانین تالار موبایل :
2-از ارسال تاپیک های بی مورد به موضوع تالار جدا خودداری فرمایید.
3-از ارسال تاپیک هایی با مضمون های " کمک! , سوال , فوری " و مضمون های مشابه برای جلوگیری از سردرگم شدن خواننده جدا" پرهیز کنید.
و همچنین,تاپیک
"" دانلود و معرفی کلیپ های تصویری "" وجود داره

با همه ی این اوصاف,باز هم ما برای ایجاد تاپیک های جدید زیاد سخت گیری نمیکنیم, اما تاپیک هایی با مضمون "ایران" و "مهارت جالب" تعریف های بسیار کلی هستند و در صورت ایجاد هم باید توضیح کاملی در مورد اونا داد. هیچ نیازی نیست برای هر کلیپ یک تاپیک باز بشه . همچنین تاپیک شما با مضمون "خخخ" هم که دیگه جای بحثی نداره.
همچنین در اصل اگر بخوایم چهارچوبی عمل کنیم, هیچ کلیپی نباید بدون تصویر باشه که ما سخت گیری نمیکنیم چون کاربرا باید توی تالار راحت باشن.
هیچ کسی بدون دلیل در باشگاه مهندسان اخطار نمیگیره , و تمامی مدیران در صدد هستند که تالار به بهترین نحو اداره بشه.
موفق و موید باشید

سلام. برای هر کلیپ نمیشه یه تاپیک ساخت؟. من توضیح و عکس قرار ندادم اشکالش این بوده...بله درسته ولی شما برای من 3 تا امتیاز منفی دادین!. اخطار نبوده....

joghd123

عضو جدید
کاربر ممتاز
این دیگه چه روش مدیریتیه؟
من تاپیک باید توو تالار PHP با تایید مدیر ایجاد کنم؟؟؟
تالار زنگ تفریحم همینجوریه؟ یکی که میخواد کار مفید کنه رو پشیمون میکنین با این تدبیرای غیر حرفه ایتونوووون.

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام
تو تاپیک چه خصوصیاتی حسادت زنان را بر می انگیزد تو تالار روانشناسی
چند پست حذف شدن که اسپم و نامربوط بودن ...بدون اخطارم حذف شدن که پست خودم از جملش بود ...این کار کار درستی بود منتها یه پست از همون پست های اسپم جامونده وحذف نشده و از طرف استارتر تشکرم شده ...
با ارزوی موفقیت

سلام خانم مهندس
طاعات و عبادات شما مورد قبول پروردگار

در رابطه با پست هایی که فکر میکنید باید رسیدگی صورت گیرد لطفا از طریق سیستم گزارش تخلف به مدیران گزارش بفرمائید تا بررسی و در صورت نیاز رسیدگی شود
- از گزارش و ارسال و بحث پیرامون اختلافات شخصی با دیگر اعضا در این تاپیک خودداری بفرمائید و برای مطرح کردن گزارشات تخلف و اختلاف میان اعضا تنها از سیستم گزارش تخلف به مدیران استفاده بفرمائید

شاد و تندرست باشید

این دیگه چه روش مدیریتیه؟
من تاپیک باید توو تالار PHP با تایید مدیر ایجاد کنم؟؟؟
تالار زنگ تفریحم همینجوریه؟ یکی که میخواد کار مفید کنه رو پشیمون میکنین با این تدبیرای غیر حرفه ایتونوووون.

سلام جناب مهندس
طاعات و عبادات شما مورد قبول پروردگار

در رابطه با تایید پست در تعدادی از تالار های تخصصی مانند مهندسی کامیپوتر و مهندسی مکانیک , مهندسی برق و... با نظر مدیریت تالار چند سال هست که نیاز به تایید تاپیک های جدید توسط مدیر برای مشاهده وجود دارد , دقیقا به همان دلیل جلوگیری از ارسال پست های غیر مفید و خارج نشدن تالار از نظم.
که معمولا مدیران این تالارها سعی میکنند تا پس از مدت کوتاهی تاپیک های ارسال شده را بررسی و تایید کنند که در صورت عدم تایید میتوانید به مدیر تالار مربوطه و یا یکی از مدیران ارشد سایت پیغام بدین و با ذکر عنوان و تالار ارسالی درخواست تایید تاپیکتون رو داشته باشید

تاپیک شما با عنوان آموزش ساخت یک Cms (از ابتدا) تایید شد

شاد و تندرست باشید

joghd123

عضو جدید
کاربر ممتاز
طاعات و عبادات شما هم قبول باشه.
ولی در سایت های بزرگ این روش جایی نداره.
نمونه های ایرانی مثل سایت برنامه نویس و ...
نمونه خارجی مثل سایت stackoverflow و ...

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
سلام. برای هر کلیپ نمیشه یه تاپیک ساخت؟. من توضیح و عکس قرار ندادم اشکالش این بوده...بله درسته ولی شما برای من 3 تا امتیاز منفی دادین!. اخطار نبوده....

قوانین از قبل ذکر شده
ما موافق اخطار دادن به کاربر نیستیم

بالا