انتظارات تون از پیام نور چیه؟

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
میشه گفت روال پیام نور توی این چند سال صعودی بوده .بالا و پایین داشته اما در کل رو به بهبود بوده. این را خیلی راحث میشه حس کرد.برای مثال این 6 میان ترم خیلی خوب شده.
اما انتظار شما چیه ؟ جای خالی چی از همه پر رنگ تره؟

نظر بدید و خواستید تشکر هم بکنید تا من با انگیزه بیام .
یاحق

Gholche

عضو جدید
سلام 100af عزيز از فعاليت هات در اين بخش و به خصوص اين تاپيك خوبت خيلي ممنونم.
حداقل انتظار من از اين دانشگاه اينه كه هزينه هاشو بالا نبره من خودم وردي 88ام، هنوز نيومده 15% شهريه رو بالا بردن (ثابت و متغير) من يه سوال دارم اين افزايش شهريه به ازاي كدوم امكانات اضافه شده به اين دانشگاهه؟
انتظارم اينه كه شهريه اش از اين كه هست بيشتر نشه يا حداقل اگه ميشه يه امكاناتي به اين دانشگاه اضافه كنن.
امتحاناش هم كه ديگه نگو و نپرس...

م_جوانمردی

عضو جدید
چی بگم هرچی بگم کم گفتم چه امتحانایی تازه بعضی از استاداش هم هستند که باید خودتو بکشی تا بهت نمره میان ترم بدن
من اولین ترمه که توی ایندانشگاه درس می خونم اما انشا ا.. کنکور شرکت می کنم یه دانشگاه درست قبول می شم
این ترم کهکار من شده گریه و زاری

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم ترمه اول احساسه تورو داشتم.کم کم عادت میکنی.همشهری عزیز
100af خانوم همشهریهامو میبینی چه زیادن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
منم ترمه اول احساسه تورو داشتم.کم کم عادت میکنی.همشهری عزیز
100af خانوم همشهریهامو میبینی چه زیادن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
اره !من که از همون اول گفتم گلی به جمال مشهدی ها! آقا تسلیم!

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من حداقل انتظار دارم یه تجدیدنظری توی منابع درسی بشه. بهتر نیست به جای اینکه فقط تالیف بشه به کیفیت هم فکر کنن!

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
یه انتظار دیگه که کلافه ام کرده: "سرعت سایته!"
صبح تا حالا درگیر یه نمره ام!

gizmo

عضو جدید
به نام خدا
انتظار من:این می باشد که کاسه کوزه اَش را جمع کند و عالمی را از شر خود راحت کند
اگر نمی تواند ترتیب اثر دهد حداقل دیگر معماری نگیرد؛و در حق این رشته و بچه های مردم ظلم نکند
با تشکر:w22:
عضو سندیکای زجرکش شدگان در پیام نور

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
به نام خدا
انتظار من:این می باشد که کاسه کوزه اَش را جمع کند و عالمی را از شر خود راحت کند
اگر نمی تواند ترتیب اثر دهد حداقل دیگر معماری نگیرد؛و در حق این رشته و بچه های مردم ظلم نکند
با تشکر:w22:
عضو سندیکای زجرکش شدگان در پیام نور

doroste dars khondan toye pnu zajr avare ama reshtehayi me3 memari kheyli rahat ba pnu kenar miyan .chon intor ke bachehaye memari migoftan aksaran emtehan ha ba khode ostade.

gizmo

عضو جدید
doroste dars khondan toye pnu zajr avare ama reshtehayi me3 memari kheyli rahat ba pnu kenar miyan .chon intor ke bachehaye memari migoftan aksaran emtehan ha ba khode ostade.
من که نگفتم از امتحانای پی ان یو ناراضیم...نخیر اتفاقا خیلی هم خوبه که عمومیارو مجبور نبودم کلاس برم و سوالام تستی بود-تستیو به تشریحی ترجیح میدم.
مشکل من اوضاع بهم ریخته و شیر تو شیر پیامه که هیچی سرجاش نیست,مشکل من جابجایی های مکرر و نبود فضای آموزشی مناسب و درخوره اونم واسه رشته ای مثل معماری که عملا به آتلیه های وسیع نیاز داره نه کلاسای خفه که تا خرخره پر صندلی شدن,مشکل من سایت مزخرفشونه با سوخت هیزمی که پدرت در میاد وقت انتخاب واحد و نمره گرفتن,مشکل من دیر اعلام شدن نمراته بخاطر مشکلات شخصی و حقوقی بین استاد و دانشگاه,مشکل من اینه که بعد 1ترم وقتی اتفاقی رفتم سایت می بینم نمره درس پاس شده تو لیستمو واسم 8 رد کردن و جلوشم نوشتن-مردود- دنبالشم می رم قول تصحیح می دن تا 4-5 ماه بعد هربار سر می زنم سایت همونه,مشکل من اصرار مسئولین این دانشگاه تو فله ای دانشجو گرفتنه که چی می خوان به خیال خودشون روی آزادو کم کنن ,اونوقت جمعیت دانشجوها روز بروز بیشتر می شه درحالیکه امکانات و تسهیلات همونه........
مشکل من وجهه خراب این دانشگاه تو مملکته که دلیلشم همون پذیرش بی اندازست
گناه من چیه که رتبم بد نبود ولی معماریو دوست داشتم؟!!
بسه یا بازم بگم؟:wallbash:

شکلات فندقی

عضو جدید
امتحاناش که بدتر استاداش بی خوده.:mad:

تازه ما معماریارو به حساب نمیارن رئیس دانشگامون میگه معماریا جو دانشگاهو خراب میکنن،این یعنی احترام به دانشجوهاشون.:mad::mad::mad:

سر امتحان هنوز شروع نشده و بچه ها نیمدن کارت دوستمو گرفتن که چرا بلند شدی از رو زمین مدادتو برداری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟این چه وضعیه؟ :mad:
از امکانات هم نگیم بهتره:mad:

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
در تکمیل فرمایشات دوستان:
1- چرا سیستم گلستان فقط با اکسپلورر 6 و 7 باز میشه ؟ وقتش نشده یه کم بهش برسن ؟ کم کم داره عطیقه میشه:razz:
2- چرا دروس تخصصی تستی و تشریحیه؟ باید کاملاً تشریحی یا نمره ی کمی رو به تستی اختصاص بدن! مثلاً درس مکانیک خاک که امتحانش نیمسال اول 89-88 برگزار شد 8 نمره تستی و 6 نمره تشریحی بود! بخاطر حجم کتابم استاد نرسید 2 فصلو درس بده و حذف کرد و هرچی سوال تو تستی بود از اون دو فصل بود:razz:
آخه وقتی منابع مهندسی عمران تو دانشگاه دولتی رو اعلام می کنن باید نحوه سوال و بارمشونم مثل اون باشه:razz:
3- کلاس بندیه درستی نداره! برای مثل چون یه درسی رو که ترم قبل فقط 20 دانشجو بر داشته بودن ، این ترم 3 رشته رو میذارن تو یه کلاس که تو هزینه ها صرفه جویی بشه. بعد می بینن 200 نفر اون درسو برداشتن! حالا خر بیارو باقالی بار کن!
فعلا همینا یادم بود.....

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من که نگفتم از امتحانای پی ان یو ناراضیم...نخیر اتفاقا خیلی هم خوبه که عمومیارو مجبور نبودم کلاس برم و سوالام تستی بود-تستیو به تشریحی ترجیح میدم.
مشکل من اوضاع بهم ریخته و شیر تو شیر پیامه که هیچی سرجاش نیست,مشکل من جابجایی های مکرر و نبود فضای آموزشی مناسب و درخوره اونم واسه رشته ای مثل معماری که عملا به آتلیه های وسیع نیاز داره نه کلاسای خفه که تا خرخره پر صندلی شدن,مشکل من سایت مزخرفشونه با سوخت هیزمی که پدرت در میاد وقت انتخاب واحد و نمره گرفتن,مشکل من دیر اعلام شدن نمراته بخاطر مشکلات شخصی و حقوقی بین استاد و دانشگاه,مشکل من اینه که بعد 1ترم وقتی اتفاقی رفتم سایت می بینم نمره درس پاس شده تو لیستمو واسم 8 رد کردن و جلوشم نوشتن-مردود- دنبالشم می رم قول تصحیح می دن تا 4-5 ماه بعد هربار سر می زنم سایت همونه,مشکل من اصرار مسئولین این دانشگاه تو فله ای دانشجو گرفتنه که چی می خوان به خیال خودشون روی آزادو کم کنن ,اونوقت جمعیت دانشجوها روز بروز بیشتر می شه درحالیکه امکانات و تسهیلات همونه........
مشکل من وجهه خراب این دانشگاه تو مملکته که دلیلشم همون پذیرش بی اندازست
گناه من چیه که رتبم بد نبود ولی معماریو دوست داشتم؟!!
بسه یا بازم بگم؟:wallbash:

khodar ra 100 hezar martabe shokr ostade ma chand roz bad az emtehan hata tashrihi ha ra ham say karde bod.ke vaghan ey val dare
man dige pa gozashtam to terme 6 va daram ya vash yavash good bye parti rah mindazam.
danshjoye kodom vahedi shoma?

nattygirl

عضو جدید
من مشكلم با نوع سوالاشه
مخصوصا سوالاي IT و كامپيوتر
اصلا استاندارد نيست
هميشه چند تا سوال اشتباه توشون پيدا ميشه
از خود دانشگاه و تقريبا از بيشتر استادامون راضيم
ديگه چيزي به ذهنم نمياد:smile:

gizmo

عضو جدید
امتحاناش که بدتر استاداش بی خوده.:mad:

تازه ما معماریارو به حساب نمیارن رئیس دانشگامون میگه معماریا جو دانشگاهو خراب میکنن،این یعنی احترام به دانشجوهاشون.:mad::mad::mad:

سر امتحان هنوز شروع نشده و بچه ها نیمدن کارت دوستمو گرفتن که چرا بلند شدی از رو زمین مدادتو برداری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟این چه وضعیه؟ :mad:
از امکانات هم نگیم بهتره:mad:
اصلن بدعت استاد دانشگاهِ دانشجوی فوق لیسانس نوآوری پیام نور بود...نه دسته گل پیام نور بود
حالا می گیم فوق به درک دکتراش که نمیان پیام درس بدن ولی دانشجوی فوق دیگه خیلی ......ه
khodar ra 100 hezar martabe shokr ostade ma chand roz bad az emtehan hata tashrihi ha ra ham say karde bod.ke vaghan ey val dare
man dige pa gozashtam to terme 6 va daram ya vash yavash good bye parti rah mindazam.
danshjoye kodom vahedi shoma?
سرت سلامت دوست من,خوش بحالت
من واحد ساری هستم ولی خداوکیلی اگه پیام نور واحد مونترالتون معماری داره برو ازشون بپرس ببین چنتاشون راضین؟!!
پیام نورو چه به معماری آخه!!!:w00:
پاشو از گلیمش درازتر کرده مام ازخدا بیخبر رفتیم رو گلیمش نشستیم
منم این ترم هشته بره و ترم 9ام که اشانتیون پیام نوره بگذره خلااااااااصصص
زنده باد آزادی:w14:
برات کارت پستال میفرستم:w12:

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اصلن بدعت استاد دانشگاهِ دانشجوی فوق لیسانس نوآوری پیام نور بود...نه دسته گل پیام نور بود
حالا می گیم فوق به درک دکتراش که نمیان پیام درس بدن ولی دانشجوی فوق دیگه خیلی ......ه

سرت سلامت دوست من,خوش بحالت
من واحد ساری هستم ولی خداوکیلی اگه پیام نور واحد مونترالتون معماری داره برو ازشون بپرس ببین چنتاشون راضین؟!!
پیام نورو چه به معماری آخه!!!:w00:
پاشو از گلیمش درازتر کرده مام ازخدا بیخبر رفتیم رو گلیمش نشستیم
منم این ترم هشته بره و ترم 9ام که اشانتیون پیام نوره بگذره خلااااااااصصص
زنده باد آزادی:w14:
برات کارت پستال میفرستم:w12:

arz kardam khedmate dostan :" man vahede arak " hastam

lonely girl

عضو جدید
گلستانش درس حسابی باز شه
دیگه ما به ذغالی بودنشم شک داریم
فقط با زیارت عاشورا و ناد علی امید به باز شدنش داریم
امروز من و دوستام دقیقا دو ساعت تو کافی نت بودیم تا تونستیم تاریخ انتخاب واحدامونو بگیریم

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
گلستانش درس حسابی باز شه
دیگه ما به ذغالی بودنشم شک داریم
فقط با زیارت عاشورا و ناد علی امید به باز شدنش داریم
امروز من و دوستام دقیقا دو ساعت تو کافی نت بودیم تا تونستیم تاریخ انتخاب واحدامونو بگیریم

:biggrin:
باهاتون موافقم شدید

این طرفها سر بزنید.خوشحال میشیم!

lonely girl

عضو جدید
:biggrin:
باهاتون موافقم شدید

این طرفها سر بزنید.خوشحال میشیم!

اگه در راه پیام گور شهید نشم حتما

baroonearamesh

عضو جدید
کاربر ممتاز
پیام نوررررر نگین که دل همه خونه .........

بیشتر از همه دانشجو ها توی این دانشگاه عذاب میشن ....
اما ارزش کمتری داره ....

برا سایتش راست گفتینا ...
با سلام و صلوات باید امید به باز شدنش داشته باشیم ..:razz:

یکم به وضع سیستم اموزشیشم برسن بد نیست .. البته اگه وقت کردن ..!!!:redface::razz:

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز

اما ارزش کمتری داره ....

یکم به وضع سیستم اموزشیشم برسن بد نیست .. البته اگه وقت کردن ..!!!:redface::razz:

این رفیق مشهدی ما میگه نه! تو دهات شما سرعت پایینه!
(به دلیل واکنش سریع و السیر جناب حمید خان اینجانب فرار را به قرار ترجیح میدهم!!!!!!!!!!!)

lonely girl

عضو جدید

اما ارزش کمتری داره ....

استاد کلیات فلسفه ما جلسه اخر میخندید میگفت هه هه من خودم بار اوله اینا رو میخونم

این رفیق مشهدی ما میگه نه! تو دهات شما سرعت پایینه!
(به دلیل واکنش سریع و السیر جناب حمید خان اینجانب فرار را به قرار ترجیح میدهم!!!!!!!!!!!)

بهشون بگید اگه سرعت ایشون بلاس بنده یوزر و پسمو بدم برن چک کنن

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
استاد کلیات فلسفه ما جلسه اخر میخندید میگفت هه هه من خودم بار اوله اینا رو میخونم
بهشون بگید اگه سرعت ایشون بلاس بنده یوزر و پسمو بدم برن چک کنن
شما یوزرتو و پستو بده من چک میکنم.

آخرین ویرایش:
بالا