[ انتخاب نام شرکت ] اعلام نظر نامگذاری شرکت و دفتر مهندسی

ateke

عضو جدید
kasi mituni chand sherkate rah dar teh moarefi kone?merc

آخرین ویرایش توسط مدیر:

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
kasi mituni chand sherkate rah dar teh moarefi kone?merc

شرکت چولاب

نیکویه نام مدیر: ۸۸۷۵۸۶۴۷ الی ۹ تلفن: ۸۸۷۶۶۲۵۰ فکس: تهران - منطقه ۷ - سهروردی شمالی - بالاتر از میدان شهیدقندی (پالیزی) - خ. ابن یمین - پ. ۳۱ آدرس:
صندوق پستی: ۱۵۵۵۹۱۸۶۶۱

شرکت راه سازی و عمران ایران

سیدمجتبی مدنی زاده نام مدیر: ۸۸۴۶۲۳۵۵, ۸۸۴۶۸۴۹۸, ۸۸۴۶۵۱۸۸ تلفن: ۸۸۴۶۶۳۸۵ فکس: تهران - منطقه ۷ - بزرگراه رسالت - خ. شهیدکابلی (دبستان) - ک. شهیدبرادران شیخ شعبانی - پ. ۴۳ آدرس:
صندوق پستی: ۱۶۳۱۷۱۷۸۸۱ کد پستی: www.omraniran.ir وب سایت: omraniran@isiran-net.com ایمیل:

• ساختمان و/یا راه سازی: راه سازی و جاده سازی

دیگر شرکتها رو میتونین اینجا پیدا کنین

http://www.ketabeavval.ir/Directory/0452228.aspx

harab1363

عضو جدید
کمک برای انتخاب نام شرکت ساختمانی

کمک برای انتخاب نام شرکت ساختمانی

سلام
من و چند تا از رفقا میخوایم یه شرکت ساختمانی تو شمال(پیمانکاری-نقشه کشی و سایر کارهای مربوط به گرایشهای رشته عمران رو توش انجام بدیم) راه بیندازیم، حالا میخوایم نام شرکت رو انتخاب کنیم،از دوستان عمرانی خواهش می کنم یک نام با مسما و با کلاس پیشنهاد کنن(با در نظر گرفتن تمام معذورات مثل عدم استفاده از واژه های خارجی و...)
با تشکر

saye-2010

عضو جدید
درخواست همفکری

درخواست همفکری

سلام
بچه ها نمیدونستم این تاپیکو کجا بزنم این شد که تو تالار خودمون زدم :D
میخوام یه شرکت نقشه برداری ثبت کنم ولی اسم پیدا نمیکنم هرچی اسم هم تا حالا دادم رد شده :( این شد که گفتم مهندسای گل باشگاه مهندسان حتما کمکم میکنن
خلاصه این که اگه اسمی به نظرتون میاد یه لطفی کنید تو این تاپیک بزارید
مرررررررررررررررسی :gol::gol:
راستی تو اسما نباید گستر. نوین و ایران به کار رفته باشه 3 کلمه ای هم باشه

Omid Jackson

عضو جدید
سلام
میخوام یه شرکت نقشه برداری ثبت کنم ولی اسم پیدا نمیکنم هرچی اسم هم تا حالا دادم رد شده :( این شد که گفتم مهندسای گل باشگاه مهندسان حتما کمکم میکنن

حداقل میگفتی تو چه مایه هایی میخوای؟!

saye-2010

عضو جدید
آخه همشون گستر و نوین داشتن همشونم ترکیبات نقشه و نوین و گستر و ایرانیان و پارس بودن :D
به خاطر توجهتون ممنون:gol::gol:

k2_h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شركت نقشه برداران نوين گستر ايران :w16:

يا نقشه برداران ايران گستر
:w05:

بازم بگم ؟ :child:

شركت نقشه برداري خالي

شركت نقشه برداري برادران فلاني

اين يكي جديه :

شركت نقشه برداري كاوشگران اوج

saye-2010

عضو جدید
شركت نقشه برداران نوين گستر ايران :w16:

يا نقشه برداران ايران گستر:w05:

بازم بگم ؟ :child:

شركت نقشه برداري خالي

شركت نقشه برداري برادران فلاني

اين يكي جديه :

شركت نقشه برداري كاوشگران اوج
مرسی مهندس
ولی اون سبزا خیلی خلاقیتی بودنااااااااااا!:eek:
نقشه برداران برادران فلانی هم بد نیست:D فقط مشکلش اینه که ما برادر نداریم خواهر داریم:surprised:

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شرکت دورنگاران قلم
شرکت طرح پردازان نوین کار
شرکت مدادنویسان رسام
شرکت نگارشگران دقیق کار

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شرکت پژوهش نگاران جوان
شرکت پژوهش مداران دقیق کاز
شرکت نوطراحان رسّام نگار
شرکت ثابت نگاران طرح ساز

Omid Jackson

عضو جدید
سلام

شرکت رقوم نگاران پارسی

valentino

عضو جدید
انتخاب نام شرکت همراه با جایزه

انتخاب نام شرکت همراه با جایزه

سلام دوستان
من و چندتا از دوستانم می خواهیم شرکت تاسیس کنیم اما چند ماهی هست که به دنبال اسم مناسب می گردیم.
زمینه کاری ما در زمینه نقشه برداری و عمران هستش البته یه کار نوینی را داریم انجام می دیم که هنوز توی ایران خیلی کمه و اونم تور مجازی هستش
اسمش یه جوری باشه که مفهوم نوین بودن - ایده جدید داشتن را بده
همونجوری که می دونید اسم شرکت باید یه اسمی باشه که راحت باشه و تو ذهن بمونه. در ضمن قابلیت اینکه اسم را بشه برند جهانی کرد را داشته باشه.
قوانینی هم برای ثبت اسم وجود داره که به شرح زیر است:
سه سیلابی باشه
اسمی حتما ایرانی باشه
اسم خاص نباشه مثلا ایران ولی اسم شهر و کوه و محل مشکل نداره
از لغت نامه دهخدا کلمه های خوبی می شه دراورد که اگر کلمه های اصیل باشه بهتره مثلا آروین ....
و البته اسمش هم قبلا ثبت نشده باشه

حالا قسمت شیرین جایزه!
دو سال VPN رایگان برای شخصی که بهترین اسم را پیشنهاد بده و شرکت را به اون اسم ثبت کنیم

اگر هم سوالی داشتید یا واقعا می تونید کمک کنید با ایمیلم در ارتباط باشید
poyan01@yahoo.com
با تشکر

omiyan

عضو جدید
ایول به این ولخرجی اول کار با اینهمه دست و دلبازی و ولخرجی اونم برای فقط یه برند جهانی ورشکست نشید !

nasim azali

عضو جدید
کمک در انتخاب نام و ثبت شرکت

کمک در انتخاب نام و ثبت شرکت

سلام به همه دوستان...
1سوال خیلی خیلی مهم در مورد ثبت شرکت:
اسمی که برای شرکت انتخاب میکنیم حتما باید سه جزئی باشه؟یا هر اسمی که دوست داشته باشیم میتونیم انتخاب کنیم؟!وسوال دوم اینکه اسم شرکت میتونه باعث ایجاد محدودیت در قراردادها بشه؟یعنی برای مثال اگر توی پسوند یا پیشوند اسم شرکت از اسم یک منطقه خاص استفاده شده باشه،تمام قراردادهای این شرکت محدود به اون منطقه میشه؟یا هیچ محدودیت منطقه ای برای قراردادها وجود نداره؟
امیدوارم دوستانی که سابقه ثبت شرکت یا اطلاعات کافی تو این زمینه دارندبتونند کمکم کنند.
خواهش میکنم هر چه سریعتر به این سوال ها جواب بدید :heart:

آخرین ویرایش توسط مدیر:
سلام دوست عزيز بله اسم شرکت بايد مطابق قانون جديد سه سيلابي باشه در مورد سئوال دوم هم خير هيچ محدوديتي از لحاظ محدوديت منطقه اي با اسم شرکت ايجاد نمي شود و مهمترين چيز اساس نامه شرکت هست که آيا موضوع قرارداد در اساس نامه شرکت موجود مي باشد يا خير.
پيشنهاد ميکنم در موضوع شرکت و فعالطت هاي شرکت از کشيدن آب حوض تا خفه کردن پيره زن رو بياري تا با اين تيپ مشکلات برخورد نکني.

simiar

عضو جدید
سعی کن اسم منطقه خاصی رو که نشون بده از شهر یا استان خاصی هستی، انتخاب نکنی .

ربط تاپیک رو به قسمت نقشه بردای نفهمیدم!

nasim azali

عضو جدید
دوستان عزیز 1 دنیا ممنون:smile:
آقای برهانی،در مورد موضوع شرکت،قانون خاصی برای نوشتن موضوع و فعالیت های شرکت وجود نداره؟ میشه موضوعات مختلف رو نوشت؟برای مثال برای شرکت نقشه برداری جدا از فعالیت های مختلف نقشه برداری میشه برای محکم کاری ،پروژه های عمرانی و معماری! رو اضافه کرد؟!!!بعدا یقه آدم رو نگیرن که اینا چه ربطی به هم دارن؟!!:surprised:
میشه لطفا و !!!pleeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaseیه نمونه از این فعالیت ها رو که میشه برای شرکت نقشه برداری تعیین کرد بنویسید؟فعالیت هایی که به ذهن من رسیده اینان:نقشه برداری زمینی-فتوگرامتری-هیدروگرافی-GİS- پردازش تصاویر ماهواره ای-طراحی و تشکیل بانکهای اطلاعاتی پایگاه داده (همون ماجرای کشیدن آب حوض و خفه کردن پیرزن!!!:biggrin:)به نظرتون دیگه چه چیزایی اضافه کنم بهتره؟!
راستی فکر کنم ربط تاپیک به قسمت نقشه برداری مشخص شد...ایشالا قراره شرکت نقشه برداری ثبت بشه:smile:

koydun

عضو جدید
سلام دوست عزیز
قوانین انتخاب اسم شرکت اینا هستن :
1-اسم خاص نباشه
2-اسم لاتین نباشه و حتما در زبان فارسی معنی دار باشه
3-تکراری نباشه
4-سه سیلابه باشه
5-هر سه سیلاب اسم باشه نه صفت یا پیشوند و ..
6-نام انتخابی مرتبط با تخصص شرکت باشه وبرای کار گرفتن در حوزه های بیشتر بهتره چند تا عنوان عام مثل محوطه سازی و خدمات و ... دنبال عنوان شرکت بیارین
7-آوردن نام منطقه خاصی در اسم انتخابی هیچ محدودیتی برای کار گرفتن ایجاد نمیکنه
اینا چیزایی بود که من یادم مونده بود امیدوارم بتونه کمکتون کنه

mostafa solaris

عضو جدید
سلام
من رشته ام عمران ولی یه چند سالی هست تو رشته شما فزولی میکنم. تو ثبت شرکتم واسه خودتون محدودیت ایجاد نکنید هرچه میخواهد دل تنگت تو اساس نامه بنویس.
یه سوالم دارم از شکا کسی سابقه بیمه داره؟

mahboob21

عضو جدید
[ نام دفتر مهندسی ] اعلام نظر و پیشنهاد نام گذاری دفتر مهندسی

[ نام دفتر مهندسی ] اعلام نظر و پیشنهاد نام گذاری دفتر مهندسی

سلام دوستان:smile:
من می خوام یک اسم برای دفتر مهندسی عمران که در زمینه راه سازی و ساختمان سازی فعالیت داره انتخاب کنم، یک اسم سه کلمه ای.
لطفا اگر اسمی به ذهنتون می رسه عنوان کنید.
ممنون از وقتی که می گذارید.

Moein.B

دستیار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص مباحث اجرایی
سلام دوستان.
من می خوام یک اسم برای دفتر مهندسی عمران که بیشتر در زمینه ساختمان سازی فعالیت داره انتخاب کنم، یک اسم سه کلمه ای.
لطفا اگر اسمی به ذهنتون می رسه عنوان کنید.
ممنون از وقتی که می گذارید.:smile:
----------------------------------------------------------------------
سازه پارس اسم قشنگیه حالا اگر میخوایید سه کلمه باشه میتونید مثلا منطقرو هم اضافه کنید بهش مثل سازه پارس غرب

mehraz_007

عضو جدید
نام برای شرکت

نام برای شرکت

سلاااااااااااااااااااااااااااام
به یه مشکلی برخوردم که نمی تونم یه نام مناسب برای شرکت پیدا کنم. شرکت مد نظرم یه شرکت ساختمانی و تاسیساتی . از پی کنی تا تحویل کلید. لطفا کمکم کنید

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
سلاااااااااااااااااااااااااااام
به یه مشکلی برخوردم که نمی تونم یه نام مناسب برای شرکت پیدا کنم. شرکت مد نظرم یه شرکت ساختمانی و تاسیساتی . از پی کنی تا تحویل کلید. لطفا کمکم کنید

درود بر شما دوست عزیز ..........

چند تا نام که پسوند و پیش وند ........هم داشته باشه ............ حدود 5 مورد رو انتخاب کنید............و جهت ارائه به ثبت شرکتها شهر مورد نظر ارائه بدید............در صورتیکه نام های شما تکراری نباشه ............ تایید میشه .........

به این نوع هم دقت داشته باشید .......... با اضافه کردن مثلا کلمه مهندسی در ابتدا نام شرکت تون ............ احتمال تشابه .....رو کم میکنه ............

به اسامی زیر دقت کنید..........

1- شرکت مهندسی راه پرداز .......... 2- شرکت مهندسی راه پرداز سبزوار .............. 3- شرکت راه پرداز..............

مطمئنن .......... اسم شماره 3 .......... تایید نمیشه ...........و تشابه میخوره ........و اسم شماره 1 احتمال 20 % رو برای ثبت داره ..............و اسم شماره 2 ......... 98 درصد احتمال ثبت رو داره و علت اون هم پیشوند و پسوندی هستش که اون رو مختص کرده ...........

اضافه نمودین کلمات (فنی و مهندسی ) ............ (مهندسی) ..................(نام شهر) ............ در متخص کردن اسم نقش داشته و در نتیجه زودتر به ثبت میرسه ............. هر چند که اسم شرکت رو طویل میکنه اما چاره ای نیست .......

پا نوشت : از یک بنده خدایی شنیدم در کشور چین یک شرکت در کمتر از یک روز به ثبت میرسه ............ :surprised:

آخرین ویرایش:

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
دستورالعمل انتخاب نام و نامگذاری برای شرکت

دستورالعمل انتخاب نام و نامگذاری برای شرکت

دستورالعمل اجرایی تعیین نام اشخاص حقوقی ...

پیوست ها

• Instruction-Name-Final1.pdf
    237.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0