انتخاب رشته !!! مرگ وزندگی

20cc

عضو جدید
سلام
والا من نمی دونم چی شد ییهو از معماری خوشم اومد!
الان میگن که باید نقاشیت خوب باشه!! نقاشی خوب یعنی چی؟ ؟؟ من خیلی نقاشیم خوب نیست !علاقه ای زیادی ندارم!
امکانش هست راه بیافتم حتی ااگه کارم بد باشه؟
بعد من کلا با نرم افزار ها خوب کار میکنم! مثل فتوشاپ و کرل و یه کمم 3دی مکس کمکم میکنه؟
شماها چجور هندسه ایی می خونید؟ ربطی به هندسه دبیرستان داره؟
من رتبه ام خیلی خوب نشده 2500 میشه تهران قبول شد؟
اگه نه کدوم دانشگاه ها خوب ان برا این رشته!!

یه سوال دیگه!
نظرتون در مورد عمران! میگن شبیه!!

alipiroozz

عضو جدید
دوست عزيز منظورتون استارت كاره ؟يعني تازه انتخاب رشته دبيرستان رو ميگيد ؟!يا تغيير رشته ؟

در مرود نقاشي كه نه !ربطي نداره !يه جاهايي لازمه كه خود به خود و كم كم با كار كردن راه ميوفتي .

منظورت از هندسه چيه ؟!!!!!

با 2500 فكر نكنم بشه تهران قبول شد !دختري يا پسر ؟(دختر تو تهران بيشتر پذيرش دارن تا پسر)ولي اگه سعيتو بكني بخوني قطعا ميشه

20cc

عضو جدید
دوست عزيز منظورتون استارت كاره ؟يعني تازه انتخاب رشته دبيرستان رو ميگيد ؟!يا تغيير رشته ؟

در مرود نقاشي كه نه !ربطي نداره !يه جاهايي لازمه كه خود به خود و كم كم با كار كردن راه ميوفتي .

منظورت از هندسه چيه ؟!!!!!

با 2500 فكر نكنم بشه تهران قبول شد !دختري يا پسر ؟(دختر تو تهران بيشتر پذيرش دارن تا پسر)ولي اگه سعيتو بكني بخوني قطعا ميشه
انتخاب رشته دبیرستان! من الان پیشم! یعنی بودم!

در مورد هندسه هم یکی از دانشجوهای معماری گفت باید هندسه ات خوب باشه! در مورد احجام! حالا دقیق نمی دونم!
پسرم!

alipiroozz

عضو جدید
ببين من بيشتر اطلاعاتم از فنيه .(در مرود دانشگاهم باز اون اطلاعاتي كه دادم ماله فني بود !)
تو كه رشتت نظري بوده حالا ميخواي بياي معماري البته مشكل داره! ولي خوب تلاشتو كني هيچي جلوتو نميگيره .
ولي باز از دوستانت بپرس سعي كن بهترين انتخاب رو بكني .
در مورد عمران هم مثل اينكه گفته بوديد، عمران همش محاسباته و بايد واقعا تلاش كني من الان معماريم ميخوام واسه عمران هم بخونم و ميدونم كه چيز سبكي نيست !البته معماري هم سبك نيست ولي خوب اون تو يه مبحث ديگس اينم تو يه مبحث ديگه !

ناصر خسرو تو 40 سالگي متحول شد، بعدش شد ناصر خسرو !

پاينده باشي .

hossein00104

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوست من اون طرحی که یه آرشیتکت با دست هنرمندش و با یک حس و حال هنری اتود میزنه بهش میگن اسکیس و ربطش با نقاشی اینکه که شما اگر نقاشیت خوب باشه یه کمک بهت میکنه ولی اگه نقاشیت خیلی بد هم باشه میتونی اتود زدن رو با تمرین استاد بشی تو هر نقطه از کشور هم قبول بشی موفق شدن تو معماری خیلیش به خود دانشجو بستگی داره که چقد تلاش میکنه ، معماری و عمران مکمل هم اند ، عمران تو کار سازه و ایستایی طرحه ولی معمار از اول طراحی هستش تا آخر پس عمران ت یه بازه زمانی خاص میاد و میره این معماره که از استارت طراحی وجود داره و تا آخرین مرحله هستش

بالا