انتخاب ترین های باشگاه- فاز صفر - قوانین اولیه

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره آره من اصلا بابک رو قبول ندارم
بهنام هم نباشه
بهنام تبریزی رو میگم
خیلی تنده!!!

از کی تا حالا تو تعیین می کنی کی باشه کی نباشه؟
اصلا کی گفته من تبریزی ام؟
تند هم وجودته فلفل تو باشی که اصلا من اون تاپیک نمیام !

me-myself

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره
میتونند
تعدادشون هم میتونه زیاد تر شه
البته کار خاصی نمیخواد بکنند
فقط حواسشون به نامزدها باشه که اگه تعداد بیشتر از ده تا شد (چون تو رای گیری محدودیت داریم ) اونهایی انتخاب بشن که بیشتر ازشون نامبرده شده
همه میتونند نظارت داشته باشند
فقط یه چیز صوریه که مشکل پیش اومد یقه یکی رو بچسبیم

خوبه .....

#parisa#

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاام
به به
چه باشگاه هیجان انگیزی شده اینجا!!!!!
میگم فقط یه چیزی این مستر نخودیان نیست فعال سیاسیه همش تو کارای جدی مشارکت داره.به نظرتون قبول میکنه بیاد بشه عضو این کمیته صیانت از آرا آیا؟؟؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا رو منم حساب کنید.......البته واسه رای دادن!!! :surprised::D
رای خود را به بالاترین نرخ پیشنهادی به شما میدهم!!! :cool:

malo0osak

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بچه ها من میرم فردا میام ادمای خوب رو انتخاب کنید که خوشمان بیاید

#parisa#

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا آتیلا و من خوب می سازیم

چی میگی؟:eek::eek::eek:
والا تا جایی که یادمه آتیلا دو روزی یه بار یا با یکی دعوا میکنه یا قهر!
تا حالا هیچکدومش شامل تو نشده؟
پس از اونی که من فکر میکردم خیلی خوش اخلاق تره!
باشه پس تو عضو کمیته نمیتونی بشی

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای وای حرف زشت!!!!

من فقط جواب حرف زشت رو دادم

اوه اوه
توام که مثل آتیلایی
اعصاب نداریا بهنام جان!

من فقط هر کی تخت گاز بره ترمزشو می کشم
چیه انتظار داری بگم نه تو رو خدا جون من نرو بمون بی تو هرگز سعی می کنم خودمو دلخواه تو بکنم؟

babak 123

عضو جدید
کاربر ممتاز
به علاوه می توانید موارد دیگری مثل بهترین کاربر ماه به اعتقاد کاربران
بهترین تاپیک
مفیدترین تاپیک و ......
و در آخر می توانید از مدیر سایت خواهش کنید کاربران برتر مورد تقدیر یا ستایش مثلا با افزایش امتیاز و یا اضافه شدن یک دستاورد در لیست آنها قرار گیرند .

#parisa#

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فقط جواب حرف زشت رو دادم

من فقط هر کی تخت گاز بره ترمزشو می کشم
چیه انتظار داری بگم نه تو رو خدا جون من نرو بمون بی تو هرگز سعی می کنم خودمو دلخواه تو بکنم؟

حالا چرا با من دعوا میکنی؟:cry:
دوست باشید با هم.دعوا نکنید خوب؟
آفرین پسر خوب

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
امیر از بین خانما من و سحر هستیم و از بین اقایون به اتیلا و مصطفی بگو . بدون کمیته صیانت از ارا کار به بحث های جدی تر میکشه.

در ضمن قانون بذار بد اخلاقی و کل کل و حرف و حدیث نداشته باشیم. یعنی چی تو باشی من نیستم ؟؟؟ همه شرکت می کنیم .

ناسلامتی همه مدعی هستیم تحصیلکرده ایم اونوقت تو فضا مجازی هم نمیتونیم انتخابات برگذار کنیم ؟؟؟

من با می مای سلف و مصطفی و اتیلا هم تا اخرش میمونم

Sarp

مدیر بازنشسته
من که همینجا خودم رو به عنوان مرد آزار ترین عضو باشگاه کاندید میکنم:w07:
مادرزن من نازترین و مهربانترین و مردترین و شوهرکشترین و کدبانوترین و همه چیز خوبترین باشگاه هست
دراگون فقط بابک نباشه هرکی رو بذاری خوبه
از دخترا یکیش مرلین باشه ملودی هم باشه می سلف هم باشه ملودی شاید قبول نکنه اگه قبول نکرد مرلین رو بیاریم
آره آره من اصلا بابک رو قبول ندارم
بهنام هم نباشه
بهنام تبریزی رو میگم
خیلی تنده!!!
شما دو تا بچه سوسول از خود راضی دهان گشاد باز پیداتون شد ؟
اگر بهنام و بابک اینجا باشن من نیستم
خداحافظ
آره
همون بهتر که گورتو گم کنی بچه ننه

me-myself

عضو جدید
کاربر ممتاز
امیر از بین خانما من و سحر هستیم و از بین اقایون به اتیلا و مصطفی بگو . بدون کمیته صیانت از ارا کار به بحث های جدی تر میکشه.

در ضمن قانون بذار بد اخلاقی و کل کل و حرف و حدیث نداشته باشیم. یعنی چی تو باشی من نیستم ؟؟؟ همه شرکت می کنیم .

ناسلامتی همه مدعی هستیم تحصیلکرده ایم اونوقت تو فضا مجازی هم نمیتونیم انتخابات برگذار کنیم ؟؟؟

پری جان من دو نفر دیگه رو هم پیشنهاد میکنم برای اینکه از هر مدلی توی گروه باشه
آوای علم
و حامد یا میرحسین ( هر کدوم که میتونن)

#parisa#

عضو جدید
کاربر ممتاز

پری تشکرام غیبن ولی با اون قرمزه خیلی موافقم
در ضمن نظر مستر نخودیانم بپرس ببین تو بحث غیر سیاسی شرکت میکنه یا نه!

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز

والا این حرفا رو اگه بزنن دخترا می زنن پسرا کل بندازن تا آخرش هستن
خودت هم بودی که؟ یادته که من و امیر داشتیم شوخی می کردیم که ایشون اومد گفت نمی دونم آنا ال می کنه آنا بل می کنه؟
الان می خوام ببینم منظورش چی بوده؟

تازه اصلا من عصبی! بابک رو چی می گی؟ ندیدم کسی با اون مشکل جدی داشته باشه! پس اینجاست که نتیجه می گیریم دود از کجا بلند می شه
آدم هم اینقده از خود متشکر؟

#parisa#

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا این حرفا رو اگه بزنن دخترا می زنن پسرا کل بندازن تا آخرش هستن
خودت هم بودی که؟ یادته که من و امیر داشتیم شوخی می کردیم که ایشون اومد گفت نمی دونم آنا ال می کنه آنا بل می کنه؟
الان می خوام ببینم منظورش چی بوده؟

تازه اصلا من عصبی! بابک رو چی می گی؟ ندیدم کسی با اون مشکل جدی داشته باشه! پس اینجاست که نتیجه می گیریم دود از کجا بلند می شه
آدم هم اینقده از خود متشکر؟

بهنام جان
بیخیال
کشش ندیم دیگه.همه بچه ها باشن تو و بابکم باشید ولی نه با اوقات تلخی
اصلا شتر دیدیم ندیدیم.اوکی؟

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
پری جان من دو نفر دیگه رو هم پیشنهاد میکنم برای اینکه از هر مدلی توی گروه باشه
آوای علم
و حامد یا میرحسین ( هر کدوم که میتونن)

سحر جان باشه . 3 تا خانم 3 تا اقا . اوای علم هم خانم صبور و مهربونی هستن و میتونن به ما کمک کنن .

از بین اقایون هم بهنام میگه درس و کار داره باید با حامد صحبت کنیم و یا هر فرد مناسب دیگری. فقط خیلی زود خودت باهاشون صحبت کن تا کمیته کارشو شروع کنه. اینطوری اعضای کمیته می تونن بر انتخابات و صحت ارا نظارت کنن

دست گلت درد نکنه . حداقل برای یکبار هم شده در فضای مجازی بتونیم با قانون پیش بریم

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
مادرزن من نازترین و مهربانترین و مردترین و شوهرکشترین و کدبانوترین و همه چیز خوبترین باشگاه هست

شما دو تا بچه سوسول از خود راضی دهان گشاد باز پیداتون شد ؟

آره
همون بهتر که گورتو گم کنی بچه ننه

بی خیال بابک
چرا زود جوش میاری
همینجوری هیچی نشده داره گرد و خاک میشه که این وسط
حالا سحر میگفت صفات منفی رو هم بذاریم
بچه ها یه کم بیشتر از خودتون جنبه نشون بدید
هر کی هر چی گفت که نباید جواب داد

BAW705

عضو جدید
کاربر ممتاز
سحر جان باشه . 3 تا خانم 3 تا اقا . اوای علم هم خانم صبور و مهربونی هستن و میتونن به ما کمک کنن .

از بین اقایون هم بهنام میگه درس و کار داره باید با حامد صحبت کنیم و یا هر فرد مناسب دیگری. فقط خیلی زود خودت باهاشون صحبت کن تا کمیته کارشو شروع کنه. اینطوری اعضای کمیته می تونن بر انتخابات و صحت ارا نظارت کنن

دست گلت درد نکنه . حداقل برای یکبار هم شده در فضای مجازی بتونیم با قانون پیش بریم

همش سه تا ؟؟؟!!!!

me-myself

عضو جدید
کاربر ممتاز

باشه من خودم از حامد و میرحسین میپرسم هر کدومشون وقت داشتن بیان