امیر کویت درباره ایرانی ها به جرج بوش چه گفت؟

esmaeili60

عضو جدید
کاربر ممتاز

یک منبع دیپلماتیک کویتی ، ناگفته ای از سفر سه سال پیش جرج بوش رییس جمهور سابق آمریکا به کویت را مطرح کرد.

وی که نخواست نامش ذکر شود به خبرنگار عصرایران گفت: سه سال پیش جرج بوش سفری به کویت داشت.
او در این سفر با صباح الاحمد الجابر الصباح امیر کویت نیز دیداری داشت که در آن مسایل منطقه، وضعیت نظامیان آمریکا در کویت و مهم تر از همه، طرح بوش برای حمله به ایران مورد ارزیابی قرار گرفت.

این مقام کویتی افزود: سفر بوش مصادف بود با ایام محرم و سوگواری شیعیان برای امام سوم شان حسین علیه السلام که نواده پیامبر اسلام است.

بوش در ملاقات با امیر کویت نظر وی درباره حمله به ایران را می پرسد و او نیز بلافاصله به رییس جمهور آمریکا می گوید: اگر موافق باشی تو را به مناطق شیعیان کویت می برم تا ببینی آنها بعد از 1300 سال، هنوز برای کشته شدن یکی از رهبران خود سوگوار و خشمگین اند. حمله به ایران نیز چنین تبعاتی خواهد داشت و ایرانی ها که عمدتا شیعه هستند تا همیشه تاریخ در اندیشه انتقام از شما خواهند بود؛ آنها با بقیه فرق دارند و بهتر است با ایرانی ها در نیفتی.

سايت خبري بولتن كدخبر: ۳۴۶۵۵ ۳۴۶۵۵
تاريخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۸۹ - ۱۲:۰۵

آخرین ویرایش:

Parsi.Eng

عضو جدید

یک منبع دیپلماتیک کویتی ، ناگفته ای از سفر سه سال پیش جرج بوش رییس جمهور سابق آمریکا به کویت را مطرح کرد.

وی که نخواست نامش ذکر شود به خبرنگار عصرایران گفت: سه سال پیش جرج بوش سفری به کویت داشت.
او در این سفر با صباح الاحمد الجابر الصباح امیر کویت نیز دیداری داشت که در آن مسایل منطقه، وضعیت نظامیان آمریکا در کویت و مهم تر از همه، طرح بوش برای حمله به ایران مورد ارزیابی قرار گرفت.

این مقام کویتی افزود: سفر بوش مصادف بود با ایام محرم و سوگواری شیعیان برای امام سوم شان حسین علیه السلام که نواده پیامبر اسلام است.

بوش در ملاقات با امیر کویت نظر وی درباره حمله به ایران را می پرسد و او نیز بلافاصله به رییس جمهور آمریکا می گوید: اگر موافق باشی تو را به مناطق شیعیان کویت می برم تا ببینی آنها بعد از 1300 سال، هنوز برای کشته شدن یکی از رهبران خود سوگوار و خشمگین اند. حمله به ایران نیز چنین تبعاتی خواهد داشت و ایرانی ها که عمدتا شیعه هستند تا همیشه تاریخ در اندیشه انتقام از شما خواهند بود؛ آنها با بقیه فرق دارند و بهتر است با ایرانی ها در نیفتی.
عجب!!!!!!!:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
:w25::w25::w25::w25:
:w15::w15::w15::w15:

خردبین

عضو جدید
کاربر ممتاز
مطرح کردن چنین صحبت هایی اززبان یک عرب سنی درمورد ایران شیعه درحالیکه هیچ منبعی هم خبرموردنظرندارد،بیشترشباهت به خارج شدن حرفی اززبان یک ایرانی شیعه متعصب دارد! گویی ایرانیان به خاطرانتقام جویی هرساله مراسم عاشورارابرگزارمی کنند!!

esmaeili60

عضو جدید
کاربر ممتاز
مطرح کردن چنین صحبت هایی اززبان یک عرب سنی درمورد ایران شیعه درحالیکه هیچ منبعی هم خبرموردنظرندارد،بیشترشباهت به خارج شدن حرفی اززبان یک ایرانی شیعه متعصب دارد! گویی ایرانیان به خاطرانتقام جویی هرساله مراسم عاشورارابرگزارمی کنند!!

منبع سايت خبري بولتنه

ولي جدا از خبر مگه شيعيان براي مراسم عاشورا به فكر انتقام از دشمنان نبايد باشند؟

ولي اين خبر از ديدگاه يه شيخ نشين به فكر خود اينو ميرسونه كه شيعيان ايراني اجازه به كسي نميدن به كشورشون تجاوز كنه و در صورت حمله تا زماني كه كشورشون ازاد نشه ول كن نيستند و دست از مبارزه نميكشن

حالا مشكل كجاست

خردبین

عضو جدید
کاربر ممتاز
منبع سايت خبري بولتنه
دوست گرامی. صرف وجودمنبع که دلیل برصحت خبرنیست.من ازشماودوستان خواهش می کنم مطالب این سایت روبررسی کنندتاکاملا متوجه اخباروجهت گیری های این سایت بشوند.آن طورکه مشخص است این سایت کاملا طرفداردولت است وفقط اخباری رامنتشرمی کندکه درجهت خواسته هاواهداف دولت باشد.اخبارمضحکی مثل امریکادرمحاصره بسیجیان است به خوبی نشان دهنده افکارتندروی گردانندگان این سایت می باشدوفقط هدف این سایت القای تفکرات خاصی می باشدکه شمابهترازبااین تفکرات آشنایی دارید.فقط به بررسی منابعی که این خبررامنتشرکرده اندتوجه کنیدتابیشتربه جعلی بودن آن پی ببرید.

ولي جدا از خبر مگه شيعيان براي مراسم عاشورا به فكر انتقام از دشمنان نبايد باشند؟

گاهی برای جعلی بودن خبری می توان به تناقضات درونی خبرتوجه کرد! چراکه معمولا جاعل به خاطرتعصباتی که داردفاقدمنطق وخرداست وسوتی های زیبایی می دهد! قیاس انجام شده کاملا مع الفارق است چراکه درحقیقت بحث پیرامون حس انتقام جویی شیعیان اولاکه مهمل است الان شیعیان ازچه کسی حس انتقام جویی دارند؟البته ماشالله درمملکتی زندگی می کنیم که همواره نیازبه دشمن وحس انتقام جویی درآن وجوددارد!
دوما عاشورا یک بحث مذهبی است وبحث حمله به ایران یک بحث ملی! امانتیجه گیری که ازاین مطلب شده است این است که چون شیعیان درعاشورابرای امام حسین عزاداری می کنند،پس حس انتقام جویی دارند! وچون حس انتقام جویی دارنداگرامریکا به ایران حمله کند،حس انتقام جویی آنان باعث می شودکه آمریکابدببیند! تناقضات درونی تاپیک رامشاهده می کنید؟ این مسخره است که بخواهیم چنین عقایدی رامطرح کنیم حس انتقام جویی ربطی به عاشوراندارد،شمابه هرکسی که ظلم کنیداو می تواند حس انتقام جویی نسبت به شماداشته باشدودرتاریخ نمونه های بی شماری وجودداردکه عده ای برای انتقام جویی ازستمی که برآنهایاپدرانشان شده است دست به حمله زده اند.

nena_129

عضو جدید
شیخ کویت حتما سرش خورده بوده به یه جایی ، کی گفته اگر کسی به ما حمله کرد ما انتقام میگیریم و ال می کنیم و بل میکنیم؟ :surprised::surprised::surprised:

مگه بوش کوره و عراق رو نمی بینه؟ عراقیا 8 سال مردم مارو غل و غم کردن مگه حالا دارن بد میبینن؟ تا آب خوردنشونم دارن از ایران میگیرن مجانی!!!!!

انتقام !!!!!! :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
غیر از این هم نیست برای شیوخ ها وامیر ها وملک عبد الله ها حلال است هر بلایی سرمان بیاورند

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست گرامی. صرف وجودمنبع که دلیل برصحت خبرنیست.من ازشماودوستان خواهش می کنم مطالب این سایت روبررسی کنندتاکاملا متوجه اخباروجهت گیری های این سایت بشوند.آن طورکه مشخص است این سایت کاملا طرفداردولت است وفقط اخباری رامنتشرمی کندکه درجهت خواسته هاواهداف دولت باشد.اخبارمضحکی مثل امریکادرمحاصره بسیجیان است به خوبی نشان دهنده افکارتندروی گردانندگان این سایت می باشدوفقط هدف این سایت القای تفکرات خاصی می باشدکه شمابهترازبااین تفکرات آشنایی دارید.فقط به بررسی منابعی که این خبررامنتشرکرده اندتوجه کنیدتابیشتربه جعلی بودن آن پی ببرید.

گاهی برای جعلی بودن خبری می توان به تناقضات درونی خبرتوجه کرد! چراکه معمولا جاعل به خاطرتعصباتی که داردفاقدمنطق وخرداست وسوتی های زیبایی می دهد! قیاس انجام شده کاملا مع الفارق است چراکه درحقیقت بحث پیرامون حس انتقام جویی شیعیان اولاکه مهمل است الان شیعیان ازچه کسی حس انتقام جویی دارند؟البته ماشالله درمملکتی زندگی می کنیم که همواره نیازبه دشمن وحس انتقام جویی درآن وجوددارد!
دوما عاشورا یک بحث مذهبی است وبحث حمله به ایران یک بحث ملی! امانتیجه گیری که ازاین مطلب شده است این است که چون شیعیان درعاشورابرای امام حسین عزاداری می کنند،پس حس انتقام جویی دارند! وچون حس انتقام جویی دارنداگرامریکا به ایران حمله کند،حس انتقام جویی آنان باعث می شودکه آمریکابدببیند! تناقضات درونی تاپیک رامشاهده می کنید؟ این مسخره است که بخواهیم چنین عقایدی رامطرح کنیم حس انتقام جویی ربطی به عاشوراندارد،شمابه هرکسی که ظلم کنیداو می تواند حس انتقام جویی نسبت به شماداشته باشدودرتاریخ نمونه های بی شماری وجودداردکه عده ای برای انتقام جویی ازستمی که برآنهایاپدرانشان شده است دست به حمله زده اند.
منظورش این جمله از امام بوده که:
تا عاشورا زنده است، اسلام زنده است.
و شیعیان سر سازگاری با این مدل آمریکای جنایتکار را نخواهند داشت....
ایران هم اکنون تنها کشور تماماً شیعی خاورمیانه است و ایران رو به کشوری شیعی میشناسن، پس بحث حمله به ایران، حمله به شیعیان خواهد بود و این همون ارتباط ملیت و مذهب هستش....

nena_129

عضو جدید
ایران هم اکنون تنها کشور تماماً شیعی خاورمیانه است و ایران رو به کشوری شیعی میشناسن، پس بحث حمله به ایران، حمله به شیعیان خواهد بود و این همون ارتباط ملیت و مذهب هستش....

wooooooooooooooooooooooooooow
beravo ( شکلک سوت بلبلی )

خردبین

عضو جدید
کاربر ممتاز
قبل ازاینکه درموردصحبت های ایشان صحبت کنیم ابتدابهتراست که درستی اصل خبرثابت شود.مثلااگرمن الان ازسایتی اسراییلی درموردایران خبری رونقل کنم مسلماشمابه آن ایرادواردمی کنیدپس طبیعتاسایت های مربوط به دولت وحکومت درایران هم سایت هایی هستندکه نمی توان وقتی چنین خبری رومنتشرمی کنند،بادیده ظن به آن نگاه نکرد.
لطف کنیدبفرماییداین ادعاروبرچه اساسی می کنیدکه منظورشیخ عرب اینگونه بوده است.برچه اساسی بایدبرداشت بدیهی که می توان ازصحبت های این شیخ کردروبه کناری گذاشت وبرداشت محیرالعقول شماروکرد؟زنده بودن اسلام چه ربطی به انتقام جویی دارد؟
باتمام احترامی که برای اعتقادات شماقائل هستم بایدبگویم که همین حکومت شیعه باجنایات گسترده شاه اسماعیل صفوی جنایتکارتاسیس شده است.همانگونه که می دانیدپیش ازشاه اسماعیل فقط تعداداندکی ازجمعیت ایران شیعه بودنداماشاه اسماعیل سفاک باکشتن هزاران نفراهل سنت به زورمردم ایران روشیعه کرد.توجه داشته باشیدکه شاه اسماعیل همه این جنایات رابانایب امام زمان خطاب کردن خودانجام می داد! واین توجیه جنایاتش بود.حال همین حکومت شیعه که بردریایی ازخون ایرانیان بی گناه پای ریزی شده است وحیات امروزی خودرامدیون شاه اسماعیل سفاک است دم ازحمایت ازمظلومان می زند! ووظیفه خودمی داندکه درمقابل امریکای جنایتکاربایستد! اگرشاه اسماعیل نبودامروزولایت فقیه ونایب امام زمان وحکومت شیعه ای درایران وجودنداشت...
گرامی، اولاکه نامیدن ایران به یک کشورتماماشیعه کاری اشتباه است.چراکه اهل سنت هم درایران کم نیستندبگذریم که بسیاری هم فقط شناسنامه ای شیعه هستندواصولااعتقادی به مذهب و دین وتشیع ندارند.فقط کافی است نگاهی به اطراف خود داشته باشیدتاببینیدکه هرروزبیشترشاهد دین گریزی جوانان هستیم! امااگرقراربه اسم است بله همه مانام شیعه رایدک می کشیم! امادرعمل مشاهده می کنیدکه بسیاری ازجوانان حتی مطالعه ای دردین خودنداشته اندوبدیهیات دینی خودرانمی دانندوبه آن بی توجه هستند.پس نامیدن ایران به یک کشورتمام شیعی اشتباهی بزرگ است چراکه روح وتفکرات شیعه واسلام درایران دربین جوانان روزبه روزکمرنگ ترمی شود. چیزی که من رابه مقابله بادشمن فرامی خواندحس میهن پرستی است ونه مذهب شیعه! البته هستندکسانی که برای دین خوددربرابردشمن می ایستندامااین موضوع مربوط به شیعه نمی شود،هرشخصی به خاطرتعصبات دینی وملی دربرابردشمن می ایستدامامتاسفانه شیعیان به طورقابل درکی تمایل به فضیلت تراشی برای خوددارند...

saeedhashemee

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب که در قبل از حمله به عراف نظرشون رو نپرسیدند و گرنه هنوز عراقیها در زیر چپاول و تجاوز صدام بودند

esmaeili60

عضو جدید
کاربر ممتاز

پس طبق گفته شما به هيچ سايت يا روزنامه يا خبري نميشه استناد كرد كه بنابر هزاران دليل

در ضمن من مخالف اين نكته ام كه عاشورا يه بحث مذهبيست = به نظر من عاشورا يه بحث انسانيست -

مگه اسلام جز مكتب درستي و معرفت چيز ديگري هست وامامان جز تبليغ انصاف كاري كردن - مگه ما هدف از دفاع از كشورمون به خاطر وطن پرستي و انسانيت و نيست

كه اين موارد زماني كه در سايه خداپرستي و اسلام باشه رنگ واقعي ميگيره

نمونشم همين 8 سال جنگ كه خيلي ها به خاطر اسلام و خدا و كشور ( هر 3تا باهم) رفتن و جون دادن و خيلي از همين وطن پرستان زدن به چاك و رفتن

و بعضي ها هم خرابكاري و مال اندوزي كردن

esmaeili60

عضو جدید
کاربر ممتاز
شیخ کویت حتما سرش خورده بوده به یه جایی ، کی گفته اگر کسی به ما حمله کرد ما انتقام میگیریم و ال می کنیم و بل میکنیم؟ :surprised::surprised::surprised:

مگه بوش کوره و عراق رو نمی بینه؟ عراقیا 8 سال مردم مارو غل و غم کردن مگه حالا دارن بد میبینن؟ تا آب خوردنشونم دارن از ایران میگیرن مجانی!!!!!

انتقام !!!!!! :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

مردم عراق كه بي عرضه اند والا الن و قبلا امريكا و صدام بالا سرشون نبودن

و زمان جنگ هم اگر امريكاو بقيه نبودن كه الان عراق مال ما بود

esmaeili60

عضو جدید
کاربر ممتاز
باتمام احترامی که برای اعتقادات شماقائل هستم بایدبگویم که همین حکومت شیعه باجنایات گسترده شاه اسماعیل صفوی جنایتکارتاسیس شده است.همانگونه که می دانیدپیش ازشاه اسماعیل فقط تعداداندکی ازجمعیت ایران شیعه بودنداماشاه اسماعیل سفاک باکشتن هزاران نفراهل سنت به زورمردم ایران روشیعه کرد.توجه داشته باشیدکه شاه اسماعیل همه این جنایات رابانایب امام زمان خطاب کردن خودانجام می داد! واین توجیه جنایاتش بود.حال همین حکومت شیعه که بردریایی ازخون ایرانیان بی گناه پای ریزی شده است وحیات امروزی خودرامدیون شاه اسماعیل سفاک است دم ازحمایت ازمظلومان می زند! ووظیفه خودمی داندکه درمقابل امریکای جنایتکاربایستد! اگرشاه اسماعیل نبودامروزولایت فقیه ونایب امام زمان وحکومت شیعه ای درایران وجودنداشت...

اين حرف قابل استناد نميتونه باشه

والا مغول و روم بارها به ايران حمله كرده چرا به دين اونا نرفتيم

علت اسلامي شدن ما به خاطر عميق بودن خداپرستي در دل ايرانياست

خردبین

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس طبق گفته شما به هيچ سايت يا روزنامه يا خبري نميشه استناد كرد كه بنابر هزاران دليل
می شودبفرماییدازکدام جمله من چنین برداشتی کردید؟این موضوع خیلی بدیهی است که وقتی یک سایت خبری متعصب وتندرومثل بولتن شروع به تعریف ازایران وشیعه می کندپس بایدبه دیده شک وتردیدبه موضوع نگاه کرد.اینقدرراحت چیزی رابه صرف اینکه باافکاروایدئولوژی شمامطابقت داردباورنکنید.بایددنبال منابعی گشت که طرفداردولت ونظام شیعه ایران نیستندوچنین خبری رامنتشرکرده اندگرنه سایت های طرفداردولت ونظام دلایل وانگیزه های قوی برای جعل اخباردارند.درموردسایرحرفهایتان هم ترجیح می دهم صحبتی نداشته باشم.چراکه دلایل واعتقادات شخصی شماست وبرایم محترم است.
اين حرف قابل استناد نميتونه باشه

والا مغول و روم بارها به ايران حمله كرده چرا به دين اونا نرفتيم

علت اسلامي شدن ما به خاطر عميق بودن خداپرستي در دل ايرانياست

قیاس شمامع الفارق است.اولا که قوم مغول انگیزه های دیگری برای حمله به ایران داشت ومثلا هماننداعراب برای تغییردادن مذهب ایرانیان حمله نکرد.دوماکه ایران پیش ازحمله شاه اسماعیل یک کشورمسلمان بود،فقط گناه آن هزاران نفری که شکل های فجیعی کشته شدنداین بودکه سنی بودندولابدنایب امام زمان(شاه اسماعیل) اعتقادبه کافربودن سنی هاداشت که آن هاراقتل عام کرد.بزرگوار،پیشنهادمی کنم دراین موردنگاهی به مقالات وکتب تاریخی بیندازید،کشتارسنی هابه دست شاه اسماعیل وتغییریافتن مذهب ایرانیان به تشیع درزمان اوچیزی نیست که شمابتوانیدبامقایسه آن باحمله قوم مغول یاهرحمله دیگری ماست مالی کنید.

esmaeili60

عضو جدید
کاربر ممتاز
می شودبفرماییدازکدام جمله من چنین برداشتی کردید؟این موضوع خیلی بدیهی است که وقتی یک سایت خبری متعصب وتندرومثل بولتن شروع به تعریف ازایران وشیعه می کندپس بایدبه دیده شک وتردیدبه موضوع نگاه کرد.اینقدرراحت چیزی رابه صرف اینکه باافکاروایدئولوژی شمامطابقت داردباورنکنید.بایددنبال منابعی گشت که طرفداردولت ونظام شیعه ایران نیستندوچنین خبری رامنتشرکرده اندگرنه سایت های طرفداردولت ونظام دلایل وانگیزه های قوی برای جعل اخباردارند.درموردسایرحرفه� �یتان هم ترجیح می دهم صحبتی نداشته باشم.چراکه دلایل واعتقادات شخصی شماست وبرایم محترم است.

خب الان تماما يا اينورين يا اون وري و حد وسط من نميشناسم ( البته طبق گفته شما)

طرفداراي دولت به استناد به سخن شما كه به نفعشون ميگن و البته مخالفاي دولت و نظام و ... مسايل مربوط به نفع دولت رو يا نميگن يا تفسيرش ميكنن

پس هميشه مشكل هست

والبته اعتقادشما هم براي من محترمه

قیاس شمامع الفارق است.اولا که قوم مغول انگیزه های دیگری برای حمله به ایران داشت ومثلا هماننداعراب برای تغییردادن مذهب ایرانیان حمله نکرد.دوماکه ایران پیش ازحمله شاه اسماعیل یک کشورمسلمان بود،فقط گناه آن هزاران نفری که شکل های فجیعی کشته شدنداین بودکه سنی بودندولابدنایب امام زمان(شاه اسماعیل) اعتقادبه کافربودن سنی هاداشت که آن هاراقتل عام کرد.بزرگوار،پیشنهادمی کنم دراین موردنگاهی به مقالات وکتب تاریخی بیندازید،کشتارسنی هابه دست شاه اسماعیل وتغییریافتن مذهب ایرانیان به تشیع درزمان اوچیزی نیست که شمابتوانیدبامقایسه آن باحمله قوم مغول یاهرحمله دیگری ماست مالی کنید.

باور كن اعراب و مغولها و روم صرفا براي كشور گشايي اومدن و چرا ما مسلمان شديم فقط براي اينه كه اسلام دينه قلبيه

والبته نميشه منكر اين شد كه از اسلام سو استفاده شده مثل زمان حمله اعراب به ايران

ولي كي گفته ما با كشتار سني ها موافقيم -

خردبین

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب الان تماما يا اينورين يا اون وري و حد وسط من نميشناسم ( البته طبق گفته شما)

طرفداراي دولت به استناد به سخن شما كه به نفعشون ميگن و البته مخالفاي دولت و نظام و ... مسايل مربوط به نفع دولت رو يا نميگن يا تفسيرش ميكنن

پس هميشه مشكل هست

والبته اعتقادشما هم براي من محترمه
حرف من خیلی واضح است ودیگرآن راتکرارنمی کنم:ازآنجایی که سایت موردنظرسایت طرفداردولت وحکومت جمهوری اسلامی ایران است پس طبیعتاانگیزه های قوی برای جعل خبرداردواخبارش رادراین باره نمی توان به عنوان یک خبرمستندومستدلل قبول کرد.لطفاشمانام سایت هایی راکه این خبررامنشترکرده اندرابیابید.چندخبرگزاری این خبررامنتشرکرده اند؟همه چیزاین خبرمجهول ومبهم است وبه تناقضاتش اشاره کردم.این خبراینگونه شروع می شودکه یک منبعی که نمی خواهدنامش فاش شود! خب کاملا واضح است که چرانبایدنامش فاش شودچون اگرفاش شودباکمی تحقیق گندش درمی آیدکه این خبرجعلی است.خلاصه این خبر،خبری است که برای عده ای که همواره دنبال مطالبی هستندکه برصحت وقدرت حکومت شیعه ایران صحه می گذاردتادرخواب وخیال زندگی کنند.جالب است که اگربه سایراخباراین سایت نگاه کنید،اخباربسیاری ازاین دست پیدامی کنید،اخباری که تلاش می کندتاقدرت حکومت جمهوری اسلامی ایران راالقاکند.مثل محاصره شدن امریکایی هاتوسط بسیجیان! و...
اگرمن الان خبری راازیک سایت امریکایی اینجانقل کنم که مثلا دولت ایران درعراق خرابکاری می کندآیا شمانمی گویید که این سایت یک سایت امریکایی است وقصدش تخریب ایران است؟پس می بینیدکه بایدهمیشه انگیزه هایی که یک خبرگزاری داردراموردبررسی قرارداد.

باور كن اعراب و مغولها و روم صرفا براي كشور گشايي اومدن و چرا ما مسلمان شديم فقط براي اينه كه اسلام دينه قلبيه

والبته نميشه منكر اين شد كه از اسلام سو استفاده شده مثل زمان حمله اعراب به ايران

ولي كي گفته ما با كشتار سني ها موافقيم -

اولاکه همین الان حرف خودتان رانقض کردید.چراکه من ازبه زورشیعه شدن ایرانیان درزمان شاه اسماعیل گفتم وشماجواب دادیدکه پس چراایران درحمله مغول به دین مغولان گرایش پیدانکرد؟وبااین حرفتان سعی درالقای این مفهوم داشتیدکه مغولان سعی کردنددینشان رابه ایران تحمیل کننداماچون فقط اسلام دین قلبیه،پس موفق نشدند! اماحالابه صراحت دلیل حمله مغول راچیزدیگری می دانیدکه خوشحالم حداقل تاریخ راپذیرفتید.بعدهم توصیه می کنم کتب تاریخی رادرموردحمله اعراب موردمطالعه قراردهید.حتی من درسایت های شیعه هم این موضوع رااززبان علمای شیعه خوانده ام که آنهااصل حمله به ایران رابه خاطرگسترش دین اسلام درست می دانندوآن رابه خاطراینکه مسلمانان می خواستند دین الله رادرجهان گسترش دهندکاملا توجیه پذیرمی دانندواعتقاد دارندچون حکومت ایران حکومتی فاسدبود،پس اجازه نفوذدین الله رادرایران نمیدادوبرای همین اعراب به ایران حمله کردند.البته سایرمسائل ازجمله غارت کشورهم مربوط به احکام مسلمانان می شود.20 درصد حق حاکم رامی دهی 80 درصدباقی مانده غنایم جنگی مال خودت به اضافه زن وبچه طرف! بروحالشوببر! پس حرفی نزنیدکه حرف علمای خودتان راهم نقض کند.

و چرا ما مسلمان شديم فقط براي اينه كه اسلام دينه قلبيه
من دلیلی برای این ادعایتان نمی بینم.یک سوال:چرا مردم وجوانان روزبه روزازاین دین قلبی فاصله می گیرند؟چرااینقدرفساددرجامعه ومملکت امام زمان روزبه روزگسترده ترمی شود؟دوروبرخودتان رانگاه کنید.
شب خوش.

esmaeili60

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرف من خیلی واضح است ودیگرآن راتکرارنمی کنم:ازآنجایی که سایت موردنظرسایت طرفداردولت وحکومت جمهوری اسلامی ایران است پس طبیعتاانگیزه های قوی برای جعل خبرداردواخبارش رادراین باره نمی توان به عنوان یک خبرمستندومستدلل قبول کرد.لطفاشمانام سایت هایی راکه این خبررامنشترکرده اندرابیابید.چندخبرگزاری این خبررامنتشرکرده اند؟همه چیزاین خبرمجهول ومبهم است وبه تناقضاتش اشاره کردم.این خبراینگونه شروع می شودکه یک منبعی که نمی خواهدنامش فاش شود! خب کاملا واضح است که چرانبایدنامش فاش شودچون اگرفاش شودباکمی تحقیق گندش درمی آیدکه این خبرجعلی است.خلاصه این خبر،خبری است که برای عده ای که همواره دنبال مطالبی هستندکه برصحت وقدرت حکومت شیعه ایران صحه می گذاردتادرخواب وخیال زندگی کنند.جالب است که اگربه سایراخباراین سایت نگاه کنید،اخباربسیاری ازاین دست پیدامی کنید،اخباری که تلاش می کندتاقدرت حکومت جمهوری اسلامی ایران راالقاکند.مثل محاصره شدن امریکایی هاتوسط بسیجیان! و...
اگرمن الان خبری راازیک سایت امریکایی اینجانقل کنم که مثلا دولت ایران درعراق خرابکاری می کندآیا شمانمی گویید که این سایت یک سایت امریکایی است وقصدش تخریب ایران است؟پس می بینیدکه بایدهمیشه انگیزه هایی که یک خبرگزاری داردراموردبررسی قرارداد.

صرف نبودن يه پيام دليلي بر نادرست بودنش نيست والبته هر چند صحتشو زير سوال ميبره

والبته اگه شما از سايت امريكايي بياريد من هم به سختي قبول ميكنم - و اين براي همه يكسانه

اولاکه همین الان حرف خودتان رانقض کردید.چراکه من ازبه زورشیعه شدن ایرانیان درزمان شاه اسماعیل گفتم وشماجواب دادیدکه پس چراایران درحمله مغول به دین مغولان گرایش پیدانکرد؟وبااین حرفتان سعی درالقای این مفهوم داشتیدکه مغولان سعی کردنددینشان رابه ایران تحمیل کننداماچون فقط اسلام دین قلبیه،پس موفق نشدند! اماحالابه صراحت دلیل حمله مغول راچیزدیگری می دانیدکه خوشحالم حداقل تاریخ راپذیرفتید.بعدهم توصیه می کنم کتب تاریخی رادرموردحمله اعراب موردمطالعه قراردهید.حتی من درسایت های شیعه هم این موضوع رااززبان علمای شیعه خوانده ام که آنهااصل حمله به ایران رابه خاطرگسترش دین اسلام درست می دانندوآن رابه خاطراینکه مسلمانان می خواستند دین الله رادرجهان گسترش دهندکاملا توجیه پذیرمی دانندواعتقاد دارندچون حکومت ایران حکومتی فاسدبود،پس اجازه نفوذدین الله رادرایران نمیدادوبرای همین اعراب به ایران حمله کردند.البته سایرمسائل ازجمله غارت کشورهم مربوط به احکام مسلمانان می شود.20 درصد حق حاکم رامی دهی 80 درصدباقی مانده غنایم جنگی مال خودت به اضافه زن وبچه طرف! بروحالشوببر! پس حرفی نزنیدکه حرف علمای خودتان راهم نقض کند.

شما اگه دين رو يه مكتب فكري قبول كنيد هر كسي كه بياد براي كشور گشايي براي اينكه بعدا دچار مشكل نشه خط مشي فكريشو گشترش ميده

واسه همينه كه امريكا هر جا حمله ميكنه سعي ميكنه از اسلام مردم رو دور كنه

من قبول ندارم كه عمر براي اسلام به ايران حمله و نابودش كرد و صد البته براي خاكمون بود

چون كسي كه خلافت علي ع رو ميگيره و بدعتو وارد اسلام كرد و همه مشكلات رو به همراه اورد نميشه انديشه اسلامي براش درنظر گرفت

ولي اين ضرب المثل رو نبايد كنار بزاريم كه (عدو شود سبب خير گر خدا بخواهد) و اگر هم كسي حرفي ميزنه به خاطر همينه

من دلیلی برای این ادعایتان نمی بینم.یک سوال:چرا مردم وجوانان روزبه روزازاین دین قلبی فاصله می گیرند؟چرااینقدرفساددرجامع ه ومملکت امام زمان روزبه روزگسترده ترمی شود؟دوروبرخودتان رانگاه کنید.

براي دوري جوانان = چون شيطان و دشمن متاسفانه قوي شده و ما ضعيف

البته نميدونم به اين شكلي كه شما ميگيد هم دور نشدن

نمونش عاشورا و ......

شب شما هم خوش

saeedhashemee

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گفتن نداره
آمریکایی خودشون ایرانیارو خوب میشناسن حتی بهتر از خودمون وگرنه تا حالا حمله کرده بودن.

مگه زده به سرشون / از قبل ایران دارند میلیارد میلیارد به عربها اسلحه میفروشند/ اسرییل هم که بعد از امدن احمدی نژاد دیگه خداشون رو داده/ همه دنیا رو بر علیه ما بسیج کردند. هر وقت دیگه منفعتی نداشتند راحت کله پامون میکنند. دلم میخواست یک جورایی هم رو میشناختیم تا بعد ها که به واقعیت پیوست چشممون توی چشم هم باشه /ببینم اونموقع چی میگفتید

• Like
واکنش ها: Sarp

nena_129

عضو جدید
مردم عراق كه بي عرضه اند والا الن و قبلا امريكا و صدام بالا سرشون نبودن

و زمان جنگ هم اگر امريكاو بقيه نبودن كه الان عراق مال ما بود

مردم عراق بی عرضه هستن.
مردم فلسطین مظلوم هستن.
مردم لبنان شیعه و برادر دینی هستن.
مردم افغانستان جنگ زده هستن و .....
خوش به حال خودمون که هیچ مشکلی و دغدغه ای نداریم غیر از خیرات اموال کشور عزیزمون ایران.