امروز سویشرت نارنجی‌مو واسه اولین بار پوشیدم و حالا توجه شما رو به تیکه‌ها جلب میکنم

anjam.vazife

عضو جدید
آزموده را ازمودن خطاست;داخل قران گفته میشه که پیامبران و ... برای اینکه افراد خیلی خوبی بودند و گناه و .... نداشتند و اینکه خدا میخواسته تستشون کنه و .... اینقدر مشکلات و .... داشتند و افرادی هم که انسانهای بد و .... بودن به این خاطر که بد بودند و گناه و ... داشتند اینقدر مشکلات و عضاب الهی و رعد برق و ... براشون پیش اومده:smile: که حتی با همین توجیه هم شما اگر تصادف کردید یعنی خدا شما رو دوست داره یا خدا از شما خوشش نمیاد:smile: اگر از منزلتون سرقت شد یعنی خدا بیشتر شما رو دوست داره یا اصلا از شما خوشش نمیاد:smile: و اگر مریض شدید و ... یعنی خدا عاشق شماست یا خدا از شما متنفر هست:smile: هر شخصی بیشتر تیکه بندازند خدا بیشتر دوستش داره و جاش داخل پنت هاوس بهشت هست یا موتورخونه جهنم:smile: به همین خاطر هست که میگم هیچ توجیهی برای بلاها و .... که برامون اتفاق میفته وجود نداره و نباید سعی کنیم با دلیل و ... اتفاقاتی که برای افراد عادی و امامان و پیامبران و ... رخ داده رو توجیح کنیم برای اینکه این اتفاقها برای هر انسانی با هر وضعیت دینی و اخلاقی و ... پیش میاد فقط در اخرت تفاوتش مشخص میشه و این تفاوت از پنت هاوس بهشت تا موتورخونه جهنم هست :smile:

عزیزم برام مهم نیست که خدا درموردم چی فک میکنه خوشش میاد یا نه بلا نازل میکنه یا نه فلان بندشو عذاب داده یا نه برام فقط این مهمه که هیچ انسانی و حتی موجودی ازم ناراضی حالا نمیدونم با کدوم ز هست نارازی ،نباشه همین و بس و به این اعتقاد دارم که جواب اکثر کاراتو قبل این که عمرت به پایون برسه اینجا میدی الباقی من و تو خبر نداریم نمیتونم یا نمیشه گفت که فلانی اینجا گناه کرد یا منو رنجوند پس جهنمی هست این بحث فلسفیه چیزی که اصلا دوست ندارم یه چیز بگین بخندیم !

anjam.vazife

عضو جدید
[FONT=&quot]شیخی به زنی فاحشه گفتا مستی[/FONT]
[FONT=&quot]هر لحظه به دام دگری پــا بستی[/FONT]
[FONT=&quot]گفتا شیخا هر آن چه گویی هستم[/FONT]
[FONT=&quot]آیا تو چنان که می نمایی هستی[/FONT]
خیام

از آق بابک خواهش میکنم این یکیو دیگه حذف نکنه خیلی حرف داره توش

anjam.vazife

عضو جدید
[FONT=&quot]طرف 6بار شماره اشتباه گرفته[/FONT][FONT=&quot]
بار آخر بش میگم آقا دقت کن اشتباه نگیری
میگه مرتیکه این چه طرز حرف زدنه[/FONT]
[FONT=&quot][/FONT]

anjam.vazife

عضو جدید
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]بچه که بودم تو مسافرت بابام دستمو میگرفت توی پارک از مردم سوال میکرد: دستشویی کجاس این بچه میخواد بره[/FONT][FONT=&quot][/FONT]

skolar76

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله متاسفانه ولي فكر ميكنم نسبت به چندسال پيش اوضاع خيلي بهتر شده!البته به جو اون شهر بستگي داره.بعضي شهرها هنوز ديد سنتي دارن.

ساز دهني

اخراجی موقت
بله متاسفانه ولي فكر ميكنم نسبت به چندسال پيش اوضاع خيلي بهتر شده!البته به جو اون شهر بستگي داره.بعضي شهرها هنوز ديد سنتي دارن.
پای دانشجو هرجا بخوره فرهنگ اون جارو عوض میکنه , الان همه شهرها یه جورن

anjam.vazife

عضو جدید
پای دانشجو هرجا بخوره فرهنگ اون جارو عوض میکنه , الان همه شهرها یه جورن
دقیقا - من اصالتم یه شهر کوچیکه البتهه نمیخوام تعریف کنم شهرمو ولی با اینکه کوچیکه یه 15 سالی هست که دانشکده داره و اکثر دانشجوهاش بومی نیست ولی فرهنگ و رفتاری که اینجا با دانشجو ها میشه الل خصوص دختر خیلی متفاوت و نسبت خوب هست با مرکز استان.

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا متاسفم بابت این حرف ها، اینها یک مشت آشغالند که مطمئن باشید خواهر خودشونم از این حرفها در امان نخواهد بود و یکی پیدا میشه که اذیتشون کنه.

افرادی که چشم بد به ناموس دیگران دارن اتفاقا خودشون چهار چشمی ناموسشون رو میپان......چون تصور می کنن همه مثل خودشون چشما و روح بیماری دارند .

mim.shimi

کاربر فعال
واقعا متاسفم بابت این حرف ها، اینها یک مشت آشغالند که مطمئن باشید خواهر خودشونم از این حرفها در امان نخواهد بود و یکی پیدا میشه که اذیتشون کنه.
حالا شما چرا داغ میکنید!!!!
این دوستمون یه حرفی زد واسه مزاححححححح.

IR IRAN

عضو جدید
يه بار از يه خيابون خلوت رد ميشدم 3 تا دختر داشتن از رو به رو ميومدن داشتم با موبايل با بابام حرف ميزدم يه تيكه بهم انداختن كه تا يه ربع نتونستم هضمش كنم جوابشونم نميتونستم بدم چون گوشي دستم بود ... :(:cry: بابامم شنيده بود :redface:
اين تنها خاطره ي من در امر تيكه بود نه به كسي چيزي گفتم نه ديگه كسي بهم چيزي گفته .

حالا شما ميگيد پسرا تيكه ميندازن ؟ :razz:

anjam.vazife

عضو جدید
[FONT=&quot]یه پسر ايرانی چند تا دوست دخترم داشته باشه، رو همشون غيرت داره، به همشونم خيانت ميکنه[/FONT]

[FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot][/FONT]

بالا