الکترونیک یا قدرت؟

bahareh85

عضو جدید
سلام
من دانشجوی ترم 4 هستم دانشگاه ما دو گرایش الکترونیک و قدرت رو با هم پذیرش میکنه و ترم 5 تصمیم میگیری که بر اساس اولویت نمرات یک گرایش رو انتخاب کنی من اواخر این ترم باید انتخاب کنم به درسی مثل ماشین و الکتر مغناطیس که ترم پیش پاسش کردم با 18 خیلی بیشتر از الکترونیک علاقه دارم البته مدار منطقی رو دوست دارم با این حال تصمیم گرفتم برم قدرت ولی چون دخترم کمی دودلم میترسم بعدا برای کار مشکل پیدا کنم راهنماییم کنید

behrad2791

عضو جدید
سلام بهاره خانوم
من قدرت میخونم ترم آخرم. ببین من فکر نمیکنم نمره بالای ماشین بتونه دلیل خوبی واسه انتخاب گرایش قدرت باشه (تو قدرت به جز ماشین، بررسی 1و 2 و نیروگاه و حفاظت و رله و پست فشار قوی و عایق و...مهمه) خب علاقه خیلی مهمه ولی همون طور که اشا ره کردی و من تکمیل می کنم باید به بازار کار هم نگاه کنی و این رو هم در نظر داشته باش که این طور که من دیدم قدرت زیاد به درد خانوم ها نمی خوره چون کار های پست فشار قوی یا شبکه های انتقال و توزیع و یا سیستم های حفاظت و رله و .. چیزی نیست که با روحیه خانوم ها سازگار باشه نمگم اصلا ، خب ممکنه یکی علاقه داشته باشه و بتونه .
راستش من تا حالا سراغ ندارم:redface:
من پیشنهاد میکنم الکترونیک رو انتخاب کنی ولی اصلا اصرار نمیکنم
مسلما تصمیم با خودته
به هر حال امیدوارم هر چی انتخاب میکنی موفق باشی:gol:

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
سلام
بچه های الکترونیک معمولا با قدرت هم اشنایی نسبی پیدا می کنند
ولی برعکسش بستگی به تواناییهای فرد داره
من پیشنهاد می کنم الکترونیک بخونی و در مقطع ارشد کنترل یا قدرت
باز صلاحدید جنابعالی شرطه
شاد باشی;)

Aros.kabir

عضو جدید
سلام
من هم پیشنهاد می کنم که الکترونیک بخونی ... ولی واسه ارشد بهت پیشنهاد می کنم که حتماً مخابرات بخون ...

مخابرات هم برای خانومها خوبه هم آقایون ...

ایرانیکا

عضو جدید
من هم با نظر دوست خوبم آروس جان کاملا موافقم. مخابرات هم رشته اینده داری است و هم برای خانمها بسیار مناسبتر است. ضمنا کسی که در الکترومغناطیس 18 گرفته ساخته شده برای مخابرات. الکترونیک را بخوانید و برای فوق بروید مخابرات.

شاد باشید.

آخرین ویرایش:
مگه خانوما هم ميتونن قدرتي باشن؟

مگه خانوما هم ميتونن قدرتي باشن؟

سلام
اگه اسمتون واقعا بهاره خانومه،يه سوال دارم:مگه خانوما مي تونن برن قدرت؟
تا اونجايي كه من اطلاع دارم جديدا به غير از الكترونيك تو مخابرات وكنترل از خانوما پذيرش مي كنن ولي قدرت رو نمي دونم.فكر نكنم بگيرن.
ولي به هر حال به نظر من الكترونيك بخونيد ارشد هم حتما كنترل بخونيد تا لذت ببريد.
ياعلي

sajaddehghani

عضو جدید
سلام دوست عزیز ،من خودم گرایش قدرت هستم تا اونجا که میدونم قدرت برای دختر یکم مشکله نه اینکه نمی تونن چرا نه،ولی از نظر موقعیت کاری و محیطی فضای مناسبی نیست چون همینطور که دوستمون اشاره کردن با روحیه خانوم ها سازگار نیست.به نظر من برید الکترونیک یا مخابرات فوق هم کنترل،این طوری بهتره هم به قدرت نزدیکتره هم به علاقتون میرسین.موفق باشید

bahareh85

عضو جدید
سلام
اگه اسمتون واقعا بهاره خانومه،يه سوال دارم:مگه خانوما مي تونن برن قدرت؟
تا اونجايي كه من اطلاع دارم جديدا به غير از الكترونيك تو مخابرات وكنترل از خانوما پذيرش مي كنن ولي قدرت رو نمي دونم.فكر نكنم بگيرن.
ياعلي
آزاد محدوديت داره سراسري كه محدويت نداره خانوما هر رشته كه بخوان ميتونن برن.
از راهنمايي خوب همه ممنون با استادام كه مشورت كردم نظر شما هارو داشتن احتمالا ميرم الكترونيك بقيش با خداس
موفق باشيد

بالا