التماس دعا

sadaf najafpour

عضو جدید
سلام دوستان یه مریض بد حال التماس دعا داره توروخدا بین دعاهاتون فراموشش نکنید خدا دعای آبرو دارهارو مستجاب می کنه شاید یکی از شما پیش خدا آبرو داشت .ممنون

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چشم
بنده گناهکارترین هستم اینجا. اما خدا دعای گنهکاران رو هم میشنوه، شاید بهتر هم اجابت کنه.
نگران نباشید
انشالله هر چه زودتر شفا پیدا کنن
آمین

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سرنوشت همه ما دست خداست. هر چه او قضا نماید , بدیده منت. راضی هستیم به رضای او.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
انسان با سلام و صلوات طوریش نمیشه. شاید اگه خدا قبول کنه دعا بهتره. یکی مریض میشه منم میخوام با سلام دادن به نبی حالش خوب بشه. من ارتباط این دو رو نمیدونم چیه ولی با دعا کردن موافقم. دعا میکنم ایشان شفا پیدا کنند. یارب بحق خداوندیت حال ایشان را به احسن الحال بدل کن. آمین

bahargoli

عضو جدید
انسان با سلام و صلوات طوریش نمیشه. شاید اگه خدا قبول کنه دعا بهتره. یکی مریض میشه منم میخوام با سلام دادن به نبی حالش خوب بشه. من ارتباط این دو رو نمیدونم چیه ولی با دعا کردن موافقم. دعا میکنم ایشان شفا پیدا کنند. یارب بحق خداوندیت حال ایشان را به احسن الحال بدل کن. آمین
امام صادق (علیه السلام ) فرمود : هرگاه به درگاه خدا حاجت داشتید دعای خود را با صلوات شروع كنید و سپس حاجت خود را بخواهید و درآخرهم با صلوات بر محمد و آل محمد پایان دهید ؛ چون خداوند تبارك و تعالی كریم تر از آن است كه دو طرف دعا را بپذیرد و وسط دعا را واگذارد و به اجابت نرساند؛ زیرا صلوات برمحمد و آل محمد محجوب نیست و بدون برخورد بر مانعی بالا می رود ( اصول كافی ،‌ج 4،ص252)

پ.ن: ندونستن یه چیزی توسط شما دلیل بر غلط بودن اون نیست!!

پ.ن2:
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
انشالله که خدا همه ی مریضی های روحی و جسمی رو شفا بدن. مخصوصا مریض مد نظر رو

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
امام صادق (علیه السلام ) فرمود : هرگاه به درگاه خدا حاجت داشتید دعای خود را با صلوات شروع كنید و سپس حاجت خود را بخواهید و درآخرهم با صلوات بر محمد و آل محمد پایان دهید ؛ چون خداوند تبارك و تعالی كریم تر از آن است كه دو طرف دعا را بپذیرد و وسط دعا را واگذارد و به اجابت نرساند؛ زیرا صلوات برمحمد و آل محمد محجوب نیست و بدون برخورد بر مانعی بالا می رود ( اصول كافی ،‌ج 4،ص252)

پ.ن: ندونستن یه چیزی توسط شما دلیل بر غلط بودن اون نیست!!

پ.ن2:
انشالله که خدا همه ی مریضی های روحی و جسمی رو شفا بدن. مخصوصا مریض مد نظر رو
همچنانکه تفسیر به رای های شما هم نمیتونه ملاک باشه. طرف میاد و یه صلوات مینویسه و تمام. دعایی هم نمیکنه. چند تا از نظرات بالا تر رو ببینی متوجه منظورم میشید.