التماس دعا..........

گلابتون

مدیر بازنشسته
دوستان عزيزم سلام:gol:

به تازگي مطلع شدم كه يكي از دوستانمون ... خانم برادرش ( هنوز نامزد هستند ) دچار بيماري تقريبا لاعلاجي شدن... دختري خوب و مهربون كه در شرف ازدواج است .
از همگي دوستان خوبم درخواست ميكنم تا براي شفاي عاجل اين دختر خوب و تمامي بيماران دست دعا برآورند ...

ام الیجیب المضطر اذا دعاه و یکشفسوء

گلابتون

مدیر بازنشسته
الهم اشفع كل مريض

دوستان متاسفانه دكترها جوابش كردن...
عاجزانه التماس دعا داريم:crying2:

هستی فرهادی

عضو جدید
خدايا...

خدايا...

نمي دونم چي بگم.
اين جور مواقع خدا خودش بهتر مي دونه داره چي کار مي کنه.ولي ما آدمها حواسمون به اون و خواسته هاشو مهربوني هاشو و لطف و رحمت بي انتهاش نيست.

خدايا به عزت و جلالت
هرچي به صلاحشه و براش خيره پيش بيار...

يادمون نره خدا بزرگ تر و توانا تر از اين حرفهاست... فقط کافيه ازش بخوايم ... از ته دل...

هستی فرهادی

عضو جدید
ختم صلوات

ختم صلوات

بيايد از فرصت ها استفاده کنيم.2 روز ديگه ولادت امام رضاست.
من پيشنهاد مي دم براي شفا و سلامتي دوستمون ختم صلوات داشته باشيم.
هر کي هر چقدر مي تونه از 140000 صلوات رو برداره ونيتش هم اول به نيت سلامتي امام زمان و بعدش هم سلامتي دوستمون باشه...
فقط کافيه از ته دل بخوايم...
هر کدوم از دوستان اين پست رو به دوستاش بده تا همه شرکت داشته باشن...

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
هر کي هر چقدر مي تونه از 140000 صلوات رو برداره ونيتش هم اول به نيت سلامتي امام زمان و بعدش هم سلامتي دوستمون باشه...
ان شاالله... من هزارتاشو بر مي دارم.. به ديگر دوستان هم اطلاع مي دم بيان يه سري بزنن...... شاد باشيد.:heart::gol::gol:

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
ایشالا که خدا شفاش میده
خدا خودش رحم کنه بهش
منم 1000 تاشو بر میدارم.
چشم به همه دوستان هم خبر میدم.

گلابتون

مدیر بازنشسته
واااااااااااااي هستي جونم... اي فدات بشه مامان گلاب ... پيشنهادت واقعا عاليه... من ميخواستم بگم ختم انعام بگيريم... ولي پيشنهاد تو بهتره گلم... باشه ... منم به همه دوستان اطلاع ميدم... ممنون عزيزدلم...فقط بايد آمارشو داشته باشيم...كه من خودم بعد از پست هر كدوم از بچه ها كه تعدادي رو متقبل شد يه پست ميزنم و تعداد رو اعلام ميكنم...
بازم متشكرم گلم....فداي اون دل مهربونت :gol::heart::gol:

hamid_a

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
انشا الله خدا شفا ش بده من هم تو حرم حضرت معصومه براش نماز شفا می خونم و از بی بی می خوام که اون شفا بده

1000 صلوات هم سهم من امیدوارم خدا همه مریضا رو شفا بده

متاسفانه این تنها کاریه که از دستمون بر می آد :cry:

دو ستان می تونیم ختم یا علی رو هم بگیریم 12000 یا علی خیلی هم زود تموم می شه

یا علی

سـعید

مدیر بازنشسته
هوالشافی

همه میدونیم که مرگ و زندگی دست خداست و حکمت خداوند هیچ شکی نیست...

من آرزو میکنم هر چه زودتر حال این دوستمون هر چه زودتر بهبود پیدا کنه و امشب به نیابت از همه بچه ها و دوستانم در حرم امام رضا (ع) چند رکعت نماز برای این دوستمون میخونم..
امیدوارم که ضامن آهو ضامن این دوست خوبمون هم بشه...

گلاب جان ممنونم که خبرم کردی...

Dr ehsan

عضو جدید
سلام به همگي
خوب منم از شنيدنش ناراحت شدم.طرحتون هم خيلي قشنگه. منم هستم... 1000 تاشم براي من.
اما يه چيزه ديگه هم دلم خواست بگم ... اين شتريه كه در خونه همه مي خوابه ... حالا تو جووني يا پيري ... كه فكر ميكنم هر وقت نوبت كسي مي شه فكر مي كنه هنوز زوده ... ولي كاش طوري زندگي كنيم كه هميشه آماده رفتن باشيم ... انقدر از خودمون راضي باشيم... انقدر خودمونو پاك بدونيم كه مرگ برامون وحشتناك نباشه ...:razz:
خدا شفاشون بده ...

گلابتون

مدیر بازنشسته
با نهايت تشكر و قدرداني از تمامي دوستاني كه تا اينجا همراهيمون كردن... به رقم 5000 تا رسيديم... اميدوارم مورد قبول ايزد منان واقع بشه عزيزانم.:crying2:

حميد جان پيشنهادت عالي .. اجازه بده اين آمارمون اگه تموم شد و دوستان هنوز مايل به ادامه بودن ختم نام علي رو هم ميگيريم گلم...:gol: