الان وضع من چجوریه و باید چیکار کنم ؟؟؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!

127128

عضو جدید
سلام خسته نباشید
من توی کنکور فراگیر سال 90 برای یکی از دانشگاه های پیام نور قبول شدم و مرحله ی ثبت نام غیرحضوری رو هم انجام دادم ولی به قسمت دادن مدارک نرفتم یعنی بی خیالش شدم ( در حین انجام سربازی بودم و بنا به چند دلیل دیگه)
الان من بواسطه ی کنکور امسال قصد دارم برم دقیقا همون مرکز پیام نور حتی انتخاب رشته هم کردم برای همون دانشگاه پیام نوری که ادامه ی ثبت نام رشته ی فراگیر سال 90 رو اونجا انجام ندادم
الان با توجه به این شرایط الان چیکار کنم که بتونم همون مرکز پیام نور برم اونم بواسطه ی انتخاب رشته ی امسال و با توجه به اینکه اون رشته ی سال 90 رو من فقط در حد ثبت نام غیر حضوری انجام دادم و بس
الان چیکار باید کنم ؟!

--------------------
با شماره ی دانشجویی که اون سال بهم دادن اونم بعد از اعلام نتایج همین الان هم میتونم برم داخل سایت گلستان اگه باطل شده چرا اینجوریه ؟ من که فقط مدارک رو بصورت غیرحضوری فرستادم یعنی همون ثبت نام غیرحضوری رو انجام دادم
یعنی باید برم انصراف بدم ؟
-------------------

من قصد ندارم همون رشته ی اون سال رو که فقط مدارک غیر حضوریش رو فرستادم ادامه بدم الان کلا سوال دارم :
1-من الان با یوزر و پسوورد کاربری که اون سال 90 بهم دادن الان هم میتونم برم توی سایت گلستان اما قصد ادامه ی تحصیل در اون رشته رو ندارم فقط نمیخوام اون مانع ثبت نام امسالم بشه چون یه رشته ی دیگه رو توی اون مرکز پیام نور انتخاب کردم که بوسیله ی کنکور امسال میخوام برم
آیا من که الان دارم با همون یوزر و پسوورد اون سال میتونم برم توی سایت گلستان یعنی ثبت نام لغو نشده ؟ اگه نشده یعنی مانع میشه من این رشته ی امسالمو برم ؟

----------------