اعتراض به وضع موجود

malihe

عضو جدید
سلام به همه بچه ها
مطمئنا شما ها هم از امتحانات این ترم ناراضی هستید مخصوصا نحوه طراحی سوالا با این همه سوالای غلط:confused:
پس همه باید با هم متحد بشیم واعتراض خدمونو از وضع موجود به گوش این مسولین پیام نور که ادعای استاندارد بودن ازمونها رو دارن برسونبم
ازتون میخوام که با مراجعه به این سایت فرم اعتراضو امضا کنید petitiononline.com/PN Uexams/petition.html
تا شاید این همه ضلم در حقمون در ترمهای بدی نشه

آخرین ویرایش:

baby27784

عضو جدید
واقعا درست ميگي خيلي افتضاح بود.ولي مگه كسي رسيدگي ميكنه؟

اين همه بخون اونوقت با اين وضع امتحان گرفتن همه ي زحماتت هدر ميره...

malihe

عضو جدید
حتما بي تاثير نخواهد بود اين همه دانشجو مثل ما اومدنو رفتن ساكت نشستنو حرفي نزدن بهتر ما اينكارو شروع كنيم تا بفهمن هر كاري بخوان نميتونن كنن وما هم دانشجو هستيم

malihe

عضو جدید
حتما بي تاثير نخواهد بود اين همه دانشجو مثل ما اومدنو رفتن ساكت نشستنو حرفي نزدن بهتر ما اينكارو شروع كنيم تا بفهمن هر كاري بخوان نميتونن كنن وما هم دانشجو هستيم

malihe

عضو جدید
هر كسي اين قسمتو ميبينه ساكت نشينه ونظرشو بفرسته تا راه حلاي بهترو با هم فكري هم جستجو كنيم حتما با شماره دانشجويي امضا كنيد واصلا نترسيد

ariyayi

عضو جدید
درود دوستان
بابا اینا واقعا دیگه گندشو در اوردن
ما نمیدونیم به کی دیگه اعتراض کنیم بس رفتیم دانشگاه دعوا کردیم با همه خسته شدیم

همش میگن ما کاره ای نیستیم همه چیز دست تهرانه

اگه قانون مشروطی هم بزارن دیگه یکباره همه اخراجیم مسخره تر از این دانشگاه نمیشه نمیدونم می خواد چی رو ثابت کنه می خواد بگه مدرک الکی به کسی نمیدیم اخرش چیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی؟؟؟

malihe

عضو جدید
فعلا براي قانون جاي دلهره نيست فعلنا اجرا نميشه ولي بد به حال اوناي كه بخوان در زمان دانشجويشون اينو اعمال كنن اين حرفو براي جلب توجه زدن

hajagha

عضو جدید
سلام این لینکی که داره رو یه بار خودتون امتحان کنید ببینید درسته چون من چیزی توش برای اعتراض پیدا نکردم؟!
با تشکر

malihe

عضو جدید
با جستجوي عبارت "اعتراض كلي" در تمامي موتور هاي جستحو اولين نتيجه بدست امضاي اينترنتي فرم اعتراض به نشانهwww.petitiononline.com/PNUexams/petition.html
خواهد بود

malihe

عضو جدید
دوستان در سايت خبري تابناك ، خبري با عنوان اعتراض به شيوه آزمون‌ها در دانشگاه پيام نور گذاشته شده دوستان مي توانند درآن سايت نيز مشكلات خود را مطرح نماييد بدون شك بازتاب اعتراضات شما بيشتر به گوش مسئولان خواهد رسيد[

مدیر فردا

عضو جدید
دوستان بالاخره اعتراضات دانشجویی اثر کرد و دانشگاه پیام نور اطلاعیه ای در سایتش برای توضیح در مورد نمرات این ترم منتشر کرد ....

به نظر من دیگه اعتراضات رو تا محقق شدن وعده دانشگاه متوقف کنیم ...
و در کنار همه اعتراضاتی که به این ترم داریم این رو هم بهتره فراموش نکنیم که 10 روز بعد از امتحانات همه نمرات اعلام شد و این سرعت در طول تاریخ پیام نور بینظیر و جالبتر اینکه این ترم همه نمرات به موقع در سایت قرار گرفت و این خودش عامل مهمی در اعتراضات به موقع ما بود این رو بعنوان یک حرکت رو به جلو و گام بزرگ در جهت بهبود کیفی دانشگاه به فال نیک میگیریم...

Gole maryam

عضو جدید
سلام دوستان جدا" اعتراضا اثرداشت درس ریاضیمون که خارج از منبع سوالاشو طرح کرده بودن اعتراض دادیم ولی انگارنه انگار کلیه دانشجویان این درسو میفتن ولی مسولین زیربط به حرفامون گوش نمیدن که:cry::cry::cry::cry::cry::cry:

malihe

عضو جدید
کار بزرگی انجام ندادن که ممنونشون باشیم همون دیر تر اعلام بشه و این قضایا نباشه خیلی بهتره الان میخوایم انتخاب واحد کنیم هنوز تکلیفمون مشخص نیست :mad::cry::(

soudabe

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستش من ترم اول هستم از همون روز اول فهمیدم تو پیام نور هیچ کس جوابگو نیست
اگه هزار بار هم اعتراض کنیم کسی توجه نمی کنه

ie student

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان بالاخره اعتراضات دانشجویی اثر کرد و دانشگاه پیام نور اطلاعیه ای در سایتش برای توضیح در مورد نمرات این ترم منتشر کرد ....

به نظر من دیگه اعتراضات رو تا محقق شدن وعده دانشگاه متوقف کنیم ...
و در کنار همه اعتراضاتی که به این ترم داریم این رو هم بهتره فراموش نکنیم که 10 روز بعد از امتحانات همه نمرات اعلام شد و این سرعت در طول تاریخ پیام نور بینظیر و جالبتر اینکه این ترم همه نمرات به موقع در سایت قرار گرفت و این خودش عامل مهمی در اعتراضات به موقع ما بود این رو بعنوان یک حرکت رو به جلو و گام بزرگ در جهت بهبود کیفی دانشگاه به فال نیک میگیریم...

ميشه بگين چه اطلاعيه اي؟من كه پرتال رفتم،چيزي نبود؟

اگه خبر جديدي راجع به اعتراض ها هست،لطف كنين بگين.مرسي:gol:

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
سلام به همگي.

گرفتن ليسانس در پيام نور معادل با گرفتن فوق ليسانس در دانشگاه هاي ديگر است.

turboogle

متخصص برنامه نویسی #C
سلام دوستان.
پيام نور از همون روز اول يك توهين بود.
موافقيد؟؟؟؟؟
جدا از بد شانسي و ...اين جور حرفا 80 درصد از بچه ها گرفتار كنكور شدن و يه جورايي ....
خودمو ميگم.
من نتونستم تو كنكور نتيجه بگيرم بهم فرصت دادن برم اون رشته اي رو كه دوست دارم بخونم.
به چه بهايي؟؟.....
اينكه روزي 10 بار با كتا بام بميرم و زنده شدم....
جناب رئيس هم بياد بگه بايد سطح علمي پيام نور رو به ديگر دانشگاه ها برسونيم.
خدايش كدوم دانشگاه با اين حجم كتاب روبرو مي شه كه پيام نور در تلاش رسيدن به اون باشه.
تازه سربازيم....
انصراف يعني بد بختي..
خلاصه هرجوري هست گير افتاديم خصوصا اقايون.
گفتيم با يه معادل كارداني فرار كنيم كه گفتن ((لا يمكن الفرار من پيام نور))..
من كه دارم پرپر مي شم...

اگه راه فرار ميشناسيد همين جا اعلام كنيد .. من اول نفر در ميرم.
تازه تازه.....وسط حياط دانشگاه فرياد براورده و از اين نكبت برائت جسته و .....

..........................................

soudabe

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا به خیر کنه
همه ناراحتن ولی کی جواب میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کی توجه می کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مدیر فردا

عضو جدید
ميشه بگين چه اطلاعيه اي؟من كه پرتال رفتم،چيزي نبود؟

اگه خبر جديدي راجع به اعتراض ها هست،لطف كنين بگين.مرسي:gol:

تا چند وقت پیش تو قسمت اطلاعیه پورتال بود ، نمیدونم چرا برداشتنش
توش نوشته بود : نمرات فعلی نمره خام محسوب میشه یعنی بدون در نظر گرفتن اعتراضات و حذف سوالات غلط تصحیح شده نمره قطعی با در نظر گرفتن نمرات سوالات اشتباه چند هفته دیگه اعلام میشه

مدیر فردا

عضو جدید
بچه ها منم مثل شما انتقادات زیادی به این روش اداره پیام نور دارم اما بهتره حواسمون هم باشه که مشکل تو سیستم پیام نور نیست چون این سیستم اموزش از راه دور تو خیلی از کشورهای حتی اروپایی وجود داره و به خوبی جواب میده منتها از اونجا که مدیران ما قادر نیستند هیچ سیستمی رو بی نقص در کشور پیاده کنند در مورد پیام نور هم این طور بی کفایت عمل میکنند پس بهتره انتقادات طوری نباشه که کل سیستم و زیر سوال ببره چون بهر حال ما دانشجو همین سیستم هستیم وبه قولی تف سر بالاست شاید اگه امکانات مالی دانشگاه مثلا" آزاد نبود (که اون هم از طریق دانشجوهاش تامین میشه) اونجا هم مشکلات آموزشی و غیر استاندارد زیادی وجود داره که متاسفانه به چشم نمیاد من از یه طرف دلم میخواد اعتراض باشه ولی از طرف دیگه میبینم بعضیا دارن کل سیستم رو که ما هم جز اون هستیم زیر سوال میبرند بزرگ کردن بیش از حد مشکلات باعث میشه پیام نور از سایر دانشگاههای دولتی در جامعه جدا فرض بشه و بعنوان یه سیستم ناکارامد که نمیتونه دانشجو و کارشناس تربیت کنه تلقی بشه که دودش بعد از فارق التحصیلی تو چشمم خودمون میره ...

ie student

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا چند وقت پیش تو قسمت اطلاعیه پورتال بود ، نمیدونم چرا برداشتنش
توش نوشته بود : نمرات فعلی نمره خام محسوب میشه یعنی بدون در نظر گرفتن اعتراضات و حذف سوالات غلط تصحیح شده نمره قطعی با در نظر گرفتن نمرات سوالات اشتباه چند هفته دیگه اعلام میشه

لابد منصرف شدن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:mad:

hamideh engine

عضو جدید
:razz:
مگه میشه این سیستم رو تغییر داد به قول یکی از این دوستان مسءول این دانشگاه با هیتلر نسبتی داشته که از زجر کشیدن دیگران لذت می بره ما که دیگه آخر های این راهیم ولی توصیه می کنیم که سعی کنید تا از این دانشگاه نجات پیدا کنید بعد اون وقته که نور امید و زندگی رو می تونید مشاهده کنید
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/progress.gif:gol:

e.maani

عضو جدید
در دانشگاه پیام نور مرکز تهران تا کنون کلید بعضی درسها(ساختمان گسسته) 3 بار تغییر کرده است . و نمرات تا 5 نمره هم نزول داشته , از طرفی تصحیح برگه های تشریحی نیز جالب است مثلا 1.05 که این سوال پیش می اید که 0.05 نمره چیست!!!! در کل انتخاب واحد کاملا تکراری است .
پاسخ مدیر اموزش به اعتراض ها این بود که شما درس نمیخوانید !!! این است داستان دانشجوی ترم 5 با 60 واحد گذرانده!!!!!!

Lord HellisH

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
فلسفه پیام نور

فلسفه پیام نور

:biggrin:

پیام نور یعنی فتیش تحصیلی!!

علاوه بر تحمل کردن کتابهای سبز و مخصوصا آبیش (به قول بچه ها آبی پیام نوری!)، تمسخر مردم (و البته به حق)، امتحانای غیر استاندارد (خیلی بیش از غیر استاندارد)، مدیریت و مشاوره ضعیف (لازمه مسلم پیام نور)، چیدمان ضعیف پیش نیازها (برای طولانی تر کردن ترمها و درآمد بیشتر) باید تا آخر عمر تحمل کنیم که یک پیام نوری و در یک کلمه یک بی سواد هستیم!!

بالا