[ اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد 91 دانشگاه آزاد ]

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شهریه من با 9تا واحد 1900000 تومان! زیاده!!!گفتم ترم 1 حداکثر میشه 1500000 :razz:
شما کلا چند واحد گرفتین؟چقدر شد؟

دبگه هم رشته ندارم میام اینجا!
واقعا؟
چی کجا قبول شدی؟من 11 تا برداشتم شد1830000

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
میشه بدونم شما چی قبول شدید؟ولی خدا شکر باز شما یه چیزی قبول شدی.من انتخاب اولم طراحی فرایند تهران شما بود تا رتبه 75 برداشتن و من قبول نشدم از انتخابهای ده گانه هم من فقط ترمودینامیک و سینتیک تهران جنوب رو انتخاب کردم اونم با اختلاف 4 نفر قبول نشدم یعنی من با تراز 6303 هیچ جا قبول نشدم.کاش یک کمی عدالت رو رعایت می کردن که حق ما با ترازهای ضایع نمی شد.
ای بابا چه بد.عجیبه آخه ترازتم که خوب بود. چه حیف شد .فقط یه انتخاب کردی؟ میدونی چیه تهران شمال الان دومین سالیه که م شیمی تکمیل برنمیداره.وگرنه گرایشای اون بیشتر از جنوبه حتما قبول میشدی.ایشالله که بهمن اعلام کنن.

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
شما از کدوم دانشگاه پرسیدین؟البته می گن بستگی به دانشگاهش داره بعضی دانشگاهها برا تکمیل ظرفیت بهمن درخواست می دن ولی بعضی ها نمیدن.شاید اون دانشگاهی که شما پرسیدی دیگه نمی گیرن.

ممکنه
خداکنه همینی باشه که شما میگید و بچه ها باز شانس داشته باشن برای ارشد.

nbolouri

عضو جدید
ای بابا چه بد.عجیبه آخه ترازتم که خوب بود. چه حیف شد .فقط یه انتخاب کردی؟ میدونی چیه تهران شمال الان دومین سالیه که م شیمی تکمیل برنمیداره.وگرنه گرایشای اون بیشتر از جنوبه حتما قبول میشدی.ایشالله که بهمن اعلام کنن.

آره خودمم فهمیدم چون تماس گرفتم از مدیر گروه تهران شمال پرسیدم گفت ما نه الان و نه بهمن دیگه تکمیل نمی گیریم.ولی هنوزم امیدم به تهران جنوبه هر چی تماس گرفتم جوابمو نمی دن.آره دیگه فقط یه انتخاب تو تهران داشتم اونم ترمو سینتیک تهران جنوب بود.شما به جای من بودی دلت میومد با این تراز بری شهرستان.اگه شهرستان می زدم و قبول هم می شدم باز هم نمی رفتم.

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره خودمم فهمیدم چون تماس گرفتم از مدیر گروه تهران شمال پرسیدم گفت ما نه الان و نه بهمن دیگه تکمیل نمی گیریم.ولی هنوزم امیدم به تهران جنوبه هر چی تماس گرفتم جوابمو نمی دن.آره دیگه فقط یه انتخاب تو تهران داشتم اونم ترمو سینتیک تهران جنوب بود.شما به جای من بودی دلت میومد با این تراز بری شهرستان.اگه شهرستان می زدم و قبول هم می شدم باز هم نمی رفتم.
حق داری. وقتی درس خونده باشی باید انتظارت بیشتر باشه. سعی کن تماس بگیری یا یکی از بچه های باشگاه که تهرا ن جنوب قبولیده واست بپرسه حداقل.ایشالله که بهمن بگیرن.ولی بهت توصیه میکنم حالا که مهر نشد یکم که رو به راه شدی دوباره شروع کنی به خوندن.جدی هم بخون انگار واسه اولین بار میخوای کنکور بدی چیزیو که از دست نمیدی.نهایتش اینکه بهمن تکمیل میگیرن و قبول میشی میری.

nbolouri

عضو جدید
حق داری. وقتی درس خونده باشی باید انتظارت بیشتر باشه. سعی کن تماس بگیری یا یکی از بچه های باشگاه که تهرا ن جنوب قبولیده واست بپرسه حداقل.ایشالله که بهمن بگیرن.ولی بهت توصیه میکنم حالا که مهر نشد یکم که رو به راه شدی دوباره شروع کنی به خوندن.جدی هم بخون انگار واسه اولین بار میخوای کنکور بدی چیزیو که از دست نمیدی.نهایتش اینکه بهمن تکمیل میگیرن و قبول میشی میری.

آره والا دیگه باید دوباره شروع کنم خوندن،فقط بدیش اینه آدم سال به سال توقعش میره بالاتر دلم می خواد بشینم واسه سراسری خوندن ولی الان یه کم دیره باید از اول تابستون شروع می کردم امسال از اونجاییکه فکر می کردم آزاد قبول می شم اصلا به درس خوندن فکر نکرده بودم.ولی حداقل وجدانم راحته که شهرستان نزدم و جای یه نفر دیگرو نگرفتم که بعدا نرم و اون یه جا خالی بمونه.

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره والا دیگه باید دوباره شروع کنم خوندن،فقط بدیش اینه آدم سال به سال توقعش میره بالاتر دلم می خواد بشینم واسه سراسری خوندن ولی الان یه کم دیره باید از اول تابستون شروع می کردم امسال از اونجاییکه فکر می کردم آزاد قبول می شم اصلا به درس خوندن فکر نکرده بودم.ولی حداقل وجدانم راحته که شهرستان نزدم و جای یه نفر دیگرو نگرفتم که بعدا نرم و اون یه جا خالی بمونه.
نه مطمئن باش که دیر نشده. خوبه که به فکرشی .موفق باشی.

eli banoo

عضو جدید
شهریه من ( م.شیمی بیوتکنولوژی) علوم تحقیقات واسه 8 واحد شد 1.650 اولش باید 1م و 70 هزار واسه شهریه ثابت واریز کنی تا بتونی انتخاب واحد کنی..توی اراءه درئسش زده بود 3 واحدی 207 هزار، 2 واحدی 138 هزار تومن بود..

eli banoo

عضو جدید
شروع کلاسها فکر کنم همون مهر باشه

آره شروع از مهره. ولی خیلی بده.یعنی ما از وسط کلاسا میریم دانشگاه؟چون درس هایی که گفتن بردارم 2 تاش پره.. منم شاغلم نمیتونم هی پاشم برم دانشگاه التماس که ظرفیت بدین..شما هکر میکنین خودشون ظرفیت بدن یا من مجبورم برم دانشگاه؟

jijal

عضو جدید
سلام بچه ها
میگم ما که تکمیل ظرفیت قبول شدیم خودمون باید انتخاب واحد کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟ آخه هنوز برنامه کلاسامون مشخص نیست:question: اینجور ک خیلی عقب میوفتیم:cry:

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره شروع از مهره. ولی خیلی بده.یعنی ما از وسط کلاسا میریم دانشگاه؟چون درس هایی که گفتن بردارم 2 تاش پره.. منم شاغلم نمیتونم هی پاشم برم دانشگاه التماس که ظرفیت بدین..شما هکر میکنین خودشون ظرفیت بدن یا من مجبورم برم دانشگاه؟

درک میکنم
اما باید بری!

سرمد حیدری

مدیر تالار
نه بابا دانشگاه ما این خبرا نیست آقا سرمد تازه میخواد نصف قبولیا رو بندازه واسه بهمن!

شما که اینهمه صبر کردین. یه دو ماه دیگه هم دندون رو جیگر بذارید.
باز خوبه قبول شدید. خیلیا آرزوی همین ترم بهمن رو دارند.

mahsa_archi_arch

عضو جدید
سلام به مهندسین گرامی شیمی ......
بچه ها کسی علوم تحقیقات فارس قبول شده ؟؟؟ نمیدونید کلاسها ازکی شروع میشه ؟؟ روز شنبه کلاس هست یا نه...( برای مهندس شیمی میپرسم ) :smile:

سرمد حیدری

مدیر تالار
اره بستگی به دانشگاه داره. فعلا احتمال زیاد اکثرشون باز تکمیل ظرفیت بزنن.

s.matavos

عضو جدید
سلام به مهندسین گرامی شیمی ......
بچه ها کسی علوم تحقیقات فارس قبول شده ؟؟؟ نمیدونید کلاسها ازکی شروع میشه ؟؟ روز شنبه کلاس هست یا نه...( برای مهندس شیمی میپرسم ) :smile:
سلام. خوبی؟ واسه داداشته دیگه؟! قبول شد به سلامتی؟
کلاسا باید از همون مهر شروع شن. یه سر به سایت دانشکاه بزنن، قشنگ توصیح دادن.

nbolouri

عضو جدید
خداکنه. دوروبریای من که همه دپ شدن اونایی که قبول نشدن. خدا کنه توی بهمن قبول شن حداقل دلشون شاد شه!

ممنون از دعاتون s.matavosجان، منم قبول شدم بالاخره و دلم شاد شد،همون چیزی که دوست داشتم.گرایش طراحی فرایند تهران جنوب.

peiman66

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اینجا کسی هست دانشجوی ارشد تهران جنوب باشه؟من احتیاج به مشورت دارم

بالا