اعلام نتايج اوليه آزمون كارشناسي ارشد در روز شنبه ششم خرداد ماه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
كاش بريم بخوابيم
چقد امروز دير گذشت
سخت گذشت

sayeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی چی میشه :confused:خدایا دارم میمیرم.چقدر انتظار بده.

arch_nsh

عضو جدید
دوستان جو اینجا خیلی استرس برانگیز شده!سخت نگیرید.زندگی همینه دیگه امروزکنکور داری فردا مصاحبه کاری پس فردا ایشالا کنکور دکترا.به خدا توکل کنید این داستانو بخونید امیدوارم بهتون ارامش بده ( به من که خیلی ارامش داد )موفق باشید

ﺳﺎﻋﺖ ﺳﺎﺯ ﻣﺜﻞ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺻﺒﺢ ﺍﻭﻝ ﻭﻗﺖ ﮐﺮﮐﺮﻩ ﻣﻐﺎﺯﻩ ﺭﺍ ﺑﺎﻻ ﮐﺸﯿﺪ.ﺍﻧﺪﮐﯽ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺷﺪ ﺍﻭﻟﯿﻦ ﻣﺸﺘﺮﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﺳﺎﻋﺘﺶ ﺭﺍ ﺭﻭﯼ ﻣﯿﺰ ﮔﺬﺍﺷﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ ﺧﺮﺍﺏ ﺷﺪﻩ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯿﺪ ﺩﺭﺳﺘﺶ ﮐﻨﯿﺪ؟ﻣﺮﺩ ﺳﺎﻋﺖ ﺳﺎﺯ ﮔﻔﺖ ﻫﺮ ﮐﺎﺭﯼ ﺍﺯ ﺩﺳﺘﻢ ﺑﺮ ﺑﯿﺎﯾﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻣﯽ ﺩﻫﻢ ﻣﺮﺩ ﺳﺎﻋﺘﺶ ﺭﺍ ﺑﺮ ﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﺑﯽ ﺍﻧﮑﻪ ﭼﯿﺰﯼ ﺑﮕﻮﯾﯿﺪ ﺍﺯ ﻣﻐﺎﺯﻩ ﺧﺎﺭﺝ ﺷﺪ.ﺍﻧﺪﮐﯽ ﺑﻌﺪ ﻣﺸﺘﺮﯼ ﺩﻭﻡ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﺳﺎﻋﺘﯽ ﺭﺍ ﺭﻭﯼ ﻣﯿﺰ ﮔﺬﺍﺷﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ ﺧﺮﺍﺏ ﺷﺪﻩ ﺍﮔﺮ ﺍﯾﻦ ﺭﺍ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﺑﮕﺬﺍﺭﯼ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺭﺍ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺭﺍ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﺩﺭﺳﺖ ﻣﯿﺸﻮﺩ ﻭ ﺳﺎﻋﺖ ﺳﺎﺯ ﻫﻤﺎﻥ ﮐﺎﺭﻫﺎ ﺭﺍ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺩﺍﺩ ﻭ ﺳﺎﻋﺖ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺖ ﻣﺸﺘﺮﯼ ﺩﺍﺩ ﻭ ﺍﻭ ﻫﻢ ﺭﻓﺖ ﻣﺪﺗﯽ ﮔﺬﺷﺖ ﻭ ﺳﻮﻣﯽ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﺳﺎﻋﺘﺶ ﺭﺍ ﺭﻭﯼ ﭘﯿﺶ ﺧﻮﺍﻥ ﮔﺬﺍﺷﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ ﺩﻭ ﺳﺎﻋﺖ ﺩﯾﮕﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﺑﺮﺩﻧﺶ ﻣﯽ ﺍﯾﻢ ﻭ ﺑﺎﻻﺧﺮﻩ ﻣﺮﺩ ﭼﻬﺎﺭﻡ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﺑﻪ ﺳﺎﻋﺖ ﺳﺎﺯ ﮔﻔﺖ ﺍﺯ ﺳﺎﻋﺖ ﺳﺎﺯﯼ ﭼﯿﺰﯼ ﺳﺮ ﺩﺭ ﻧﻤﯽ ﺍﻭﺭﻡ ﻟﻄﻔﺎ ﻫﺮ ﻭﻗﺖ ﺩﺭﺳﺖ ﺷﺪ ﺧﺒﺮﻡ ﮐﻨﯿﺪ

arch_nsh

عضو جدید
به نظر شما ساعت کدام یک از این 4نفر درست شد؟
شما چگونه درخواست هایتان را از خدا میخواهید؟

arch_nsh

عضو جدید
شما چگونه درخواست هایتان را از خدا میخواهید؟

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان جو اینجا خیلی استرس برانگیز شده!سخت نگیرید.زندگی همینه دیگه امروزکنکور داری فردا مصاحبه کاری پس فردا ایشالا کنکور دکترا.به خدا توکل کنید این داستانو بخونید امیدوارم بهتون ارامش بده ( به من که خیلی ارامش داد )موفق باشید

ﺳﺎﻋﺖ ﺳﺎﺯ ﻣﺜﻞ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺻﺒﺢ ﺍﻭﻝ ﻭﻗﺖ ﮐﺮﮐﺮﻩ ﻣﻐﺎﺯﻩ ﺭﺍ ﺑﺎﻻ ﮐﺸﯿﺪ.ﺍﻧﺪﮐﯽ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺷﺪ ﺍﻭﻟﯿﻦ ﻣﺸﺘﺮﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﺳﺎﻋﺘﺶ ﺭﺍ ﺭﻭﯼ ﻣﯿﺰ ﮔﺬﺍﺷﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ ﺧﺮﺍﺏ ﺷﺪﻩ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯿﺪ ﺩﺭﺳﺘﺶ ﮐﻨﯿﺪ؟ﻣﺮﺩ ﺳﺎﻋﺖ ﺳﺎﺯ ﮔﻔﺖ ﻫﺮ ﮐﺎﺭﯼ ﺍﺯ ﺩﺳﺘﻢ ﺑﺮ ﺑﯿﺎﯾﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻣﯽ ﺩﻫﻢ ﻣﺮﺩ ﺳﺎﻋﺘﺶ ﺭﺍ ﺑﺮ ﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﺑﯽ ﺍﻧﮑﻪ ﭼﯿﺰﯼ ﺑﮕﻮﯾﯿﺪ ﺍﺯ ﻣﻐﺎﺯﻩ ﺧﺎﺭﺝ ﺷﺪ.ﺍﻧﺪﮐﯽ ﺑﻌﺪ ﻣﺸﺘﺮﯼ ﺩﻭﻡ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﺳﺎﻋﺘﯽ ﺭﺍ ﺭﻭﯼ ﻣﯿﺰ ﮔﺬﺍﺷﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ ﺧﺮﺍﺏ ﺷﺪﻩ ﺍﮔﺮ ﺍﯾﻦ ﺭﺍ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﺑﮕﺬﺍﺭﯼ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺭﺍ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺭﺍ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﺩﺭﺳﺖ ﻣﯿﺸﻮﺩ ﻭ ﺳﺎﻋﺖ ﺳﺎﺯ ﻫﻤﺎﻥ ﮐﺎﺭﻫﺎ ﺭﺍ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺩﺍﺩ ﻭ ﺳﺎﻋﺖ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺖ ﻣﺸﺘﺮﯼ ﺩﺍﺩ ﻭ ﺍﻭ ﻫﻢ ﺭﻓﺖ ﻣﺪﺗﯽ ﮔﺬﺷﺖ ﻭ ﺳﻮﻣﯽ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﺳﺎﻋﺘﺶ ﺭﺍ ﺭﻭﯼ ﭘﯿﺶ ﺧﻮﺍﻥ ﮔﺬﺍﺷﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ ﺩﻭ ﺳﺎﻋﺖ ﺩﯾﮕﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﺑﺮﺩﻧﺶ ﻣﯽ ﺍﯾﻢ ﻭ ﺑﺎﻻﺧﺮﻩ ﻣﺮﺩ ﭼﻬﺎﺭﻡ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﺑﻪ ﺳﺎﻋﺖ ﺳﺎﺯ ﮔﻔﺖ ﺍﺯ ﺳﺎﻋﺖ ﺳﺎﺯﯼ ﭼﯿﺰﯼ ﺳﺮ ﺩﺭ ﻧﻤﯽ ﺍﻭﺭﻡ ﻟﻄﻔﺎ ﻫﺮ ﻭﻗﺖ ﺩﺭﺳﺖ ﺷﺪ ﺧﺒﺮﻡ ﮐﻨﯿﺪ
مرسی دوس جون:w14:
:w30:

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا سنجش دو تا اطلاعیه رو با هم تکرار کرده؟؟؟
قاطی کرده

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز

ﺳﺎﻋﺖ ﺳﺎﺯ ﻣﺜﻞ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺻﺒﺢ ﺍﻭﻝ ﻭﻗﺖ ﮐﺮﮐﺮﻩ ﻣﻐﺎﺯﻩ ﺭﺍ ﺑﺎﻻ ﮐﺸﯿﺪ.ﺍﻧﺪﮐﯽ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺷﺪ ﺍﻭﻟﯿﻦ ﻣﺸﺘﺮﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﺳﺎﻋﺘﺶ ﺭﺍ ﺭﻭﯼ ﻣﯿﺰ ﮔﺬﺍﺷﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ ﺧﺮﺍﺏ ﺷﺪﻩ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯿﺪ ﺩﺭﺳﺘﺶ ﮐﻨﯿﺪ؟ﻣﺮﺩ ﺳﺎﻋﺖ ﺳﺎﺯ ﮔﻔﺖ ﻫﺮ ﮐﺎﺭﯼ ﺍﺯ ﺩﺳﺘﻢ ﺑﺮ ﺑﯿﺎﯾﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻣﯽ ﺩﻫﻢ ﻣﺮﺩ ﺳﺎﻋﺘﺶ ﺭﺍ ﺑﺮ ﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﺑﯽ ﺍﻧﮑﻪ ﭼﯿﺰﯼ ﺑﮕﻮﯾﯿﺪ ﺍﺯ ﻣﻐﺎﺯﻩ ﺧﺎﺭﺝ ﺷﺪ.ﺍﻧﺪﮐﯽ ﺑﻌﺪ ﻣﺸﺘﺮﯼ ﺩﻭﻡ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﺳﺎﻋﺘﯽ ﺭﺍ ﺭﻭﯼ ﻣﯿﺰ ﮔﺬﺍﺷﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ ﺧﺮﺍﺏ ﺷﺪﻩ ﺍﮔﺮ ﺍﯾﻦ ﺭﺍ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﺑﮕﺬﺍﺭﯼ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺭﺍ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺭﺍ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﺩﺭﺳﺖ ﻣﯿﺸﻮﺩ ﻭ ﺳﺎﻋﺖ ﺳﺎﺯ ﻫﻤﺎﻥ ﮐﺎﺭﻫﺎ ﺭﺍ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺩﺍﺩ ﻭ ﺳﺎﻋﺖ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺖ ﻣﺸﺘﺮﯼ ﺩﺍﺩ ﻭ ﺍﻭ ﻫﻢ ﺭﻓﺖ ﻣﺪﺗﯽ ﮔﺬﺷﺖ ﻭ ﺳﻮﻣﯽ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﺳﺎﻋﺘﺶ ﺭﺍ ﺭﻭﯼ ﭘﯿﺶ ﺧﻮﺍﻥ ﮔﺬﺍﺷﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ ﺩﻭ ﺳﺎﻋﺖ ﺩﯾﮕﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﺑﺮﺩﻧﺶ ﻣﯽ ﺍﯾﻢ ﻭ ﺑﺎﻻﺧﺮﻩ ﻣﺮﺩ ﭼﻬﺎﺭﻡ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﺑﻪ ﺳﺎﻋﺖ ﺳﺎﺯ ﮔﻔﺖ ﺍﺯ ﺳﺎﻋﺖ ﺳﺎﺯﯼ ﭼﯿﺰﯼ ﺳﺮ ﺩﺭ ﻧﻤﯽ ﺍﻭﺭﻡ ﻟﻄﻔﺎ ﻫﺮ ﻭﻗﺖ ﺩﺭﺳﺖ ﺷﺪ ﺧﺒﺮﻡ ﮐﻨﯿﺪ

:eek::surprised:
بهش مگم

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز

:eek::surprised:
بهش مگم

arch_nsh

عضو جدید
ش؟ما چگونه درخواست هایتان را از خدا میخواهید؟

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
ش؟ما چگونه درخواست هایتان را از خدا میخواهید؟

من فك كنم اينجا بمونيم بيشتر اذيت ميشيم
توكل به خدا
ميرم شايد بتونم به يه چيز ديگه فكر كنم
موفقيت همتون ارزومه

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
12 شد و نیومد
احتمالا فردا نتایج اعلام میشه!

elahenoor

عضو جدید
فکر کنم هیچ کس تا حالا به اندازه سازمان سنجش اسکلمون نکرده بود:biggrin: