اعتیاد به مواد مخدر....

taranome ehsas

عضو جدید

نمیخوام مقاله بنویسم ویه عده بیان وبخونن و برن

بنگ اشک شیشه تریاک ....
نمیدونم چرا تااین حد ازخودبیگانه شدیم؟! چرا سراغ چیزی که میدونیم بد هست میریم؟! از سرتنهایی از سر کنجکاوی... یه آلوده به مواد میگفت معمولا بچه زرنگا یا آخریای خونه میرن سراغ مواد!!!

افغانستان که همسایمونه تا این حد پیشرفت نداشته تو این زمینه نهایت آلودگی که فراگیرشون شده تریاکه اما ما چی!؟؟!!!درسته کشورمون ازنظرموقعیت اقلیمی همسایه کشوریه که کشت دارن درسته که کشورمون شده سیبل آمریکا بخاطر داشتن نسلی جوان اما درسته که اینقد خودمون رو خراب کنیم؟؟!!

ساکن شیرازم مسیرم به جاهایی نمیرسه که اینجور آدما جلوم باشن اما یه اتفاقی با یه دختر معتاد آشنا شدم تنها نبودم اما اون تنها بود به دوستم گفتم میخوام حرفاشو بشنوم بزار ساعتی باهم باشیم .ساعتی یه جانشستیم بعد که جریان زندگیشو گفت ازمون خواست یه جایی نشونمون بده چون 2تابودیم واون تنها قبول کردیم وسوارماشین شدیم و با آدرسی که اون میداد پیش میرفتیم محتاطانه تا رسیدیم به یه مزرعه که زیادم دور نبود گفت اینا ماری جورنا هست که کشت میشه.سکوت کردیم وبه مسیر ادامه دادیم تارسیدیم به یه جایی که میشد شهرک اسمش گذاشت ازمون خواست باهاش بریم داخل چون از یه مسیری به بعد ماشین راه نداشت اما ترسی وجود منو دوستمو فراگرفت وبا اشاره به هم دیگه جلو نرفتیم.ازش معذرت خواهی کردیم وگفتم اونجا مگه چی داره واسه دیدن؟! فهمید که ترسیدیم اما حق داد بهمون و گفت نمیشه گفت باید دید اینجا جاییه که همه معتادن زنی هست که هر9ماه یکبار بچه به دنیا میاره اما معلوم نیست مال کیه...اینجا همه برا هم محرمن ...توخنه ای هست که 100متره اما 6تا خونواده زندگی میکنن که تعدادشون به 50تا میرسه.حرفشو قطع کردم وگفتم دروغ میگی چون جاشون نمیشه..باپوزخند گفت روزا که همه ول هستن شبا هم یه عده میرن دزدی وعده ای که خونن باهم محرم هستن و کنارهم میخوابن... دیگه حرفاشو نشنیدم تا خدافظی که کرد ورفت منم به خودم اومدم.حال من جالب نبود که بخوام بگم براتون چون به سرم کشیده شدم . از دوستم پرسیدم مگه پلیس نمیدونه همچین جایی هم وجود داره مگه شهرداری نمیتونه جمعشون کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ گفت وقتی تو تو هپروت بودی ازش پرسیدم گفت باهامون راه اومدن...یعنی میدونن و کاری نمیکنن ؟؟!!! یعنی هنوزم این جور جاهایی وجود داره؟؟!! دختره کجا رفت؟؟!!! چرا نگهش نداشتی؟؟ خب برگردیم....
اینا رو من به دوستم میگفتم اون گفت همه اینا روگفتم اما فقط گفت حوواستون به خودتون وآدمای پاک اطرافتون باشه از ما که گذشت و جای ما اینجای دنیاست...

اومدن وخواستن همه رو آلوده کنن بخصوص جوونا رو تا سر همه گرم دوده وتو خمارین بالا بکشن و برن..اینجا شیرازه واین یکی از احوالات مردم بقیه جاها رو سراغ ندارم ونمیخوام بدونم چه خبره چون گناهه که حال هموطنت رو ببینی و آروم بگیری.. خدایا قانعم به جهنمت...
یاحق

Tara- nini

عضو جدید
وای خدایا .....واقعی خودت رفتی تا محل سکونت معتادا ؟؟؟؟
خیلی خطریه بابا ... من که خیلی میترسم.....
:cry:

et-rt

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گرفتار این دردا شدن فقط نیاز به یه خلا تو زندگی داره
ولی واسه خلاصی ازش کمتر خلائی پیدا میکنین

elenaee

عضو جدید
من تهران زندگي ميكنم توي يه محله خوب اما به جرات ميتوتم بگم 80% پسرايي كه ميشناسم براي سك بارم كه شده شيشرو امتحان كردن تو خيابوناي تهران اكثر جوونا اكه نكشيده باشن ولي هم شيشرو ديدن هم پايپو ...دم خونه ما پادگان ارتشه صبحايه زود از پنجره كه نگاه كني سربازا جمع شدن شيشه ميكشن . كسايي كه ميخوان از ايرانمون دفاع كنن!!!!!افسوس

taranome ehsas

عضو جدید
من تهران زندگي ميكنم توي يه محله خوب اما به جرات ميتوتم بگم 80% پسرايي كه ميشناسم براي سك بارم كه شده شيشرو امتحان كردن تو خيابوناي تهران اكثر جوونا اكه نكشيده باشن ولي هم شيشرو ديدن هم پايپو ...دم خونه ما پادگان ارتشه صبحايه زود از پنجره كه نگاه كني سربازا جمع شدن شيشه ميكشن . كسايي كه ميخوان از ايرانمون دفاع كنن!!!!!افسوس[/اQUOTE]
آره همه جا هست حتی تودانشگاه همکلاسیم از کلاس میاد بیرون مصرف میکنه وبرمیگرده سرکلاس (یه بار از سرکنجکاوی وقتی از کلاس رفت بیرون پشت سرش منم رفتم) یا یکی دیگه از بچه های دانشگاه که همه میدونن معتاده خیلی وقتا خماره وچرت میزنه هرجاکه برسه. یا دوست خودم که دختره تو جمع همچین سیگار دست میگیره و رو حقارت نیگامون میکنه که انگار داره غنی سازی اورانیوم میکنه... تو سوپری دختر 6ساله ای که اومد پاکت سیگار گرفت و رفت پشت سرش رفتم ببینم برا باباش خریده یا نه دیدم رفت گوشه ای و داشت میکشید که محکم زدم تو گوشش نمیدونم این تو گوشی من بشه براش تلنگر یا نه...

taranome ehsas

عضو جدید
اگه به تنهاییه که،هر کسی تو مقطعی از زندگیش تنها میشه ، پس الان تقریبا باید همه مون معتاد باشیم!
;) آدما همیشه واسه کارشون بهونه تراشی میکنن.. یکی میگه از تنهایی خراب شدم یکی میگه از محبت زیادی..نمیگم بابا مامانا خوب تربیتمون کردن اما همیشه یه بهونه هست... منم تنهام پس باید 100 دور معتاد شده بودم

ستاره 20

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تهران زندگي ميكنم توي يه محله خوب اما به جرات ميتوتم بگم 80% پسرايي كه ميشناسم براي سك بارم كه شده شيشرو امتحان كردن تو خيابوناي تهران اكثر جوونا اكه نكشيده باشن ولي هم شيشرو ديدن هم پايپو ...دم خونه ما پادگان ارتشه صبحايه زود از پنجره كه نگاه كني سربازا جمع شدن شيشه ميكشن . كسايي كه ميخوان از ايرانمون دفاع كنن!!!!!افسوس[/اQUOTE]
آره همه جا هست حتی تودانشگاه همکلاسیم از کلاس میاد بیرون مصرف میکنه وبرمیگرده سرکلاس (یه بار از سرکنجکاوی وقتی از کلاس رفت بیرون پشت سرش منم رفتم) یا یکی دیگه از بچه های دانشگاه که همه میدونن معتاده خیلی وقتا خماره وچرت میزنه هرجاکه برسه. یا دوست خودم که دختره تو جمع همچین سیگار دست میگیره و رو حقارت نیگامون میکنه که انگار داره غنی سازی اورانیوم میکنه... تو سوپری دختر 6ساله ای که اومد پاکت سیگار گرفت و رفت پشت سرش رفتم ببینم برا باباش خریده یا نه دیدم رفت گوشه ای و داشت میکشید که محکم زدم تو گوشش نمیدونم این تو گوشی من بشه براش تلنگر یا نه...

ماشالا کنجکاویا دختر خطر داره زیاد سمتشون نرو

taranome ehsas

عضو جدید
ماشالا کنجکاویا دختر خطر داره زیاد سمتشون نرو

آره کنجکاوم اما محتاط هم هستم آجی... تو پست اول تاپیک که جریان خودم و دوستم ودختره رو گفتم اولش تردید داشتم اما هم حواسم به دختره بود هم گاز فلفلی همرام بود نمیترسیدم..

H S M 313

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدا رو شکر که تا حالا نه سیگار کشیدم نه اطافیانم سیگاری هستن
تو دانشگاه چرا بچه ها خیلی وضعشون خرابه

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
امان از بی عقلی. واقعا کسی که معتاد میشه عقلش زایل شده

taranome ehsas

عضو جدید
خدا رو شکر که تا حالا نه سیگار کشیدم نه اطافیانم سیگاری هستن
تو دانشگاه چرا بچه ها خیلی وضعشون خرابه
جوگیر میشن وقتی دبیرستان رو تموم میکنن و وارد یه محیط بزرگتر میشن شایدم کنترل خونواده کم شده و احساس آزادی میکنن شایدم فک میکنن کلاس داره مهمتر از اینا قدرت نه گفتن به پیشنهاد دوستاشون رو ندارن و چون دانشگاه سیبل دشمناست وهمه جونن زیاد روش وقت و کار میشه و سیستم آموزشی ما هم که ضعیفه توان مقاومت نداره....نمیدونم

میوت آهت گرفت سهمیه تشکرمو ندادنم:cry:

vahab eblis

عضو جدید
انتخاب سران برای نابودی

انتخاب سران برای نابودی

اعتیاد یعنی افراط و تفریط .در هر کاری،چیزی،مسءله ای ووووو....افراط شود تا جایی که وابستگی جسمی و روحی را موجب شود،به آن فرد مرتکب معتاد گویند.که این ناهنجاری افزایش بی حد و نصابی در این دوره و زمان به اشکال مختلف و در قشرهای مختلف هر اجتماعی دیده میشود از کوچکترین آن یعنی خانواده این نوع از نا هنجاری دیده میشود تا اجتماع بزرگ انسانها بر روی زمین.پس اعتیاد را میتوانیم نوعی از بیماری های رشد کرده در عصر کنونی نامید.که اعتیاد به مواد مخدر نه بدترین نوع آن بلکه چشم گیرترین نوع بیماری اعتیاد در بین انسانها شناخته شده است.که این نوع از بیماری( اعتیاد ) وابستگی شدید روحی و جسمی در فرد مبتلا ایجاد میکند وبه دلیل همه گیر بودن این بیماری افراد کم درآمد جامعه(افراد فقیر) بعد از مبتلا شدن برای به دست آوردن مواد مصرفی یشان به دفعات مکرر دیده شده دست به انجام هر نوع کار خلافی میزنند.(پس نتیجه میگیریم بیماران مبتلا به اعتیاد،اعتیاد به مواد مخدر در صورت قرار نگرفتن در پرسه درمانی مناسب میتوانند تبدیل به یک فرد مجرم شوند

kave8

عضو جدید
خدا خیلی منو دوست داره که تا الان توی این جای که من زندگی میکنم معتاد نشدم و ورزش کار از اب در اومدم با بچها که کنار زمین میشینیم سری یکی از بچه ها یه پک گل در میاره بار میزاه دست به دست میچرخونن
اینجا کوچه های هست(کوچه که چه عرض کنم یه راهروی باریک ودراز که توش کلی دره هر درم یه اتاق) که توی هر کوچه 300 یا400 نفر زندگی میکنن توشون معتاد.گدا.دزد....خلاصه هرجور ادمی که فکر کنی سر ظهر ها بچه ها توی اون کوچه ول میچرخند ...دیگه نمیتونم بگم این جای که من زندگی میکنم چه جور جایه اعصابم خورد شد.راستی خیلی با وجودی که تا همچین جای رفتی به قول بچه ها خیلی مردی

taranome ehsas

عضو جدید
خدا خیلی منو دوست داره که تا الان توی این جای که من زندگی میکنم معتاد نشدم و ورزش کار از اب در اومدم با بچها که کنار زمین میشینیم سری یکی از بچه ها یه پک گل در میاره بار میزاه دست به دست میچرخونن
اینجا کوچه های هست(کوچه که چه عرض کنم یه راهروی باریک ودراز که توش کلی دره هر درم یه اتاق) که توی هر کوچه 300 یا400 نفر زندگی میکنن توشون معتاد.گدا.دزد....خلاصه هرجور ادمی که فکر کنی سر ظهر ها بچه ها توی اون کوچه ول میچرخند ...دیگه نمیتونم بگم این جای که من زندگی میکنم چه جور جایه اعصابم خورد شد.راستی خیلی با وجودی که تا همچین جای رفتی به قول بچه ها خیلی مردی

ممنون داداشی.اما از وقتی رفتم خیلی به هم ریختم.
آدم وقتی ذاتش درست باشه مطمعن باش خراب یا بد نمیشه....

kave8

عضو جدید
بهت بگم به اون جا فکر نکن میبینم نمیشه به همچین جای فکر نکرد ولی سعی کن دیگه همچین جای نری ریسکه

saeid_sr11

عضو جدید
من موندم چی بگم!!

یعنی در اصل هیچی نمیشه گفت!!!!
متاسفم برای جوانای ایرانمون

من تو سربازی دیدم سربازهای که برای پاسداری میرفتن برای اینکه شب خوابشون نبره و بتونن تحمل کنن از ماده مخدری به اسم ناس استفاده
میکردن.