اعتراض به کم شدن شدید ظرفیت های پذیرش کنکور کاردانی به کارشناسی

amir6969

عضو جدید
تمام کسانی که کنکور میدن و انتخاب شهر میکنن نمیرن دانشگاه مثلا شما یه دانشگاه را میزنی بعد که میری آنجا پشیمون میشی و نمیری میمونی ساله بعد کنکور بدی اینجوری اون دانشگاه چند تا ظرفیت خالی داره یا مثلا پارسال شریعتی اول دانشجو نگرفت بعد به این نتیجه رسید که جا داشته این ظرفیت های خالی قبل از شروع شدن نیمسال دوم به اسم تکمیل ظرفیت اعلام میشن. حتی اگه قبول شده باشی جایی و رفته باشی یا نرفته باشی بازم میتونی تکمیل ظرفیت شرکت کنی. یکی از دوستانم پارسال با رتبه 700 اول کوثر قبول شد بعد تو تکمیل ظرفیت دهخدا قبول شد.

پارسال تنها سالی بود که در کنکور کاردانی به کارشناسی برگذار شد تازه با کش و قوس های فراوان و پس اعتراضات شدید و آن هم به دلیل تخلفات وزیر آموزش و پرورش برگذار شد

parvaze

عضو جدید
پارسال تنها سالی بود که در کنکور کاردانی به کارشناسی برگذار شد تازه با کش و قوس های فراوان و پس اعتراضات شدید و آن هم به دلیل تخلفات وزیر آموزش و پرورش برگذار شد
پس امیدوارم امسال هم مثل پارسال باشه آخه مسخره نیست رجایی فقط 5 نفر میگیره؟

amir6969

عضو جدید
بچه ها نباید ساکت بشینیم ادامه بدین من به رهبری هم نامه نوشتم.

درسته باید ادامه داد... ما میتونیم... باید امسال دانشگاه قم و زنجان و سبزوار و زابل و میراث و ... رو بیاریم ... الان نشد واسه نیم سال دوم

zzeuss

عضو جدید
سلام
آقا تا دو سه سال دیگه دانشگاه تبریز و اردبیل هم یعنی حذف میشه ؟! کسی از دانشجوهای این دو دانشگاه میدونه ما رو هم در جریان بذاره ؟ تکلیف دانشگاه های دیگه چی شد سال دیگه دوباره دانشجو میگیرن ؟ قم و زنجان و سبزوار و... ؟

فروزان_F

کاربر بیش فعال
بچه ها الان رفتم تواین سایت ارتباطاتات مردمی قسمت شکایت.
ی نامه اعتراض مرتب میخواد چی بنویسم من نامه نویسیم خوب نیست:(