اعتراض باشگاه مهندسان ایران در پی اهانت به بنیانگذارانقلاب

sharlin

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر قشنگ به هم توهین می کنین..
چقدر بی پرده و راحت..
احسنت بر شما خواهران و برادران..

واقعا" من افتخار می کنم به این همه جوانان این مملکت..:razz:

اگه تونستین بدونه برچسب زدن به هم دیگه یه بحث منطقی کنین...
بدون دعوا و جدال..

فقط می گین شما سبزا .. شما طرفداران موسوی..
شما طرفداران دولت.. شما فلانی ها..

اگه تونستین توی یه تاپیک با نظرات همدیگه کنار بیایین و انقدر سر هیچی به هم نپرین..

Medical_eng87

عضو جدید
کاربر ممتاز
این بی احترامی را محکوم می کنیم

این بی احترامی را محکوم می کنیم

شبهه ای وجود داره که این کار را هوادران نظام و رهبری انجام دادند تا جنبش سبز را خراب کنند ، به نظر من اصلا جنبش سبز مستقلی وجود نداره ، عده ای با اهداف و طرز فکرهای مختلف که هدف های مختلفی هم دارند بعضی مواقع با عنوان جنبش سبز می خواهند اهداف خودشون را به انجام برسونند ، برای یک جنبش نیاز به یک رهبر مقتدر و افرادی دارای هدف های مشترکی هست ، کسانی که دارند از جنبش سبز استفاده می کنند دارای عقاید و هدف های مختلف هستند ، عده ای با رییس جمهور فعلی مخالفند ، عده ای با رهبری فعلی مخالفند ، عده ای با نظام مخالفند ، عده ای با اسلام مخالفند و عده ای با دشمنان همدستند و ... ، می شود گفت گروه اندکی که با نظام و اسلام مخالفند و یا با دشمنان همدستند دست به این کار زشت زده و این بی احترامی را انجام داده اند ، خودتان هم می دانید که اکثر کسانی که خود را داخل این جنبش سبز هستند کسانی هستند که با نظام و اسلام مخالف بوده و به دنبال آزادی های افراطی می باشند و اکثرا شاهد بی احترامی ها به رهبری و نظام بوده ایم ، پس بیخودی سعی نکنید این بی حرمتی را از جمعیت سبزی ها ندونید
به هرحال کاش قدرشناس بودیم و دل دشمنان را شاد نمی کردیم

روز 16 آذر روز رو شدن دست مخالفان انقلاب بود و روز آشکار شدن باطل .
واقعا باید از این رویداد ناراحت باشیم .
امام رهبر یک انقلاب کبیر بود چگونه بعضی ها به خود جسارت چنین اعمالی را می دهند.
محمد جان ورود مجدد شما رو به سایت تبریک میگم

آن را که حب:gol:سید علی:gol:نیست کافرست

گر زاهد زمانه و گر اهل راز بُوَدُُ

نمردیم و معنای کفر رو هم فهمیدیم

دوستان خوبم
کاملا مشخص شد دغدغه ی شما از ایجاد این تاپیک واقعا!!! هتک حرمت امام راحل بوده!!

حداقل کمی احترام

نکنه شما هم خودتو سبز میدونی..
...........................................................

کجان اونایی که سعی دارن ثابت کنن ما نبودیم..؟؟؟ قبول
دوستان سبز گلم کجان...؟؟؟
ما چیزی نمیگیم...

.
اشراق جان رجز می خونی؟
ما اینجاییم، من با دوستان عزیزی هم اینجا بحث کردم
من با سند حرف زدم، من مدرک آوردم، من بیانیه ی شورای عالی دانشکده ی فنی رو آوردم که اذعان داشت اراذلی غیردانشجو بودند اونایی که صدا و سیما نشون داد
بعد پیرجوی عزیز اومد به ما توهین کرد، اومد به دانشجویان این کشور تهمت زد، و بر اساس پیش فرض هایی دانشجویان رو عامل این قضیه دونست
بعد شما توقع دارید با چه استدلالی پاسخ کسی رو بدم که نتایج براش حکم فرض رو دارن؟!!

در ضمن

اشراق جان میشه بپرسم چرا شما و هم مسلکانتون اینجا غایبید؟!!
نکنه موافق فضای احساسی هستید و مخالف تحلیل؟!
نکنه موافق توهین و جنگ و جدلید و مخالف گفتگو!؟!

AminNePo

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر قشنگ به هم توهین می کنین..
چقدر بی پرده و راحت..
احسنت بر شما خواهران و برادران..

واقعا" من افتخار می کنم به این همه جوانان این مملکت..:razz:

اگه تونستین بدونه برچسب زدن به هم دیگه یه بحث منطقی کنین...
بدون دعوا و جدال..

فقط می گین شما سبزا .. شما طرفداران موسوی..
شما طرفداران دولت.. شما فلانی ها..

اگه تونستین توی یه تاپیک با نظرات همدیگه کنار بیایین و انقدر سر هیچی به هم نپرین..
موافقم
اصلا به نظرم این تاپیک باید جمع بشه!!!!!!!!!!

reza_esi13

عضو جدید
حذف اسلام از جمهوری اسلامی.. کجا رو هدف گرفته جز اسلام...
کجاست بیانیه برائت..؟؟؟؟؟؟

عذر میخوام که من دوباره جواب میدم به این تاپیک .البته چون این سوال مربوط به اصل این تاپیک نبود جواب میدم.چون بحث در مورد اصل تاپیک رو من همون دیشب تمومش کردم.

اگر چنانچه دوست عزیز کسی یا کسانی هم احیانا نظرشون جدایی اسلام از جمهوری باشه واسه اینه که توی این کشور همه به دین اسلام نیستند ما اقلیت هم داریم
و اصولا ما که معتقدیم قران بدون هیچ تحریفی بدستمون رسیده پس باید به آیه ی لا اکراه فی الدین هم که کل تکحزبی بودن و پافشاری کردن روی اون رو باطل میکنه رو هم قبول داشته باشیم.
البته من خودم مفتخرم به دینم به اینکه مسلمونم اما توقع ندارم همه به دین و شیوه و سلوک من باشن.:gol::gol:

ببخشید وقتی شما جمله قرآن را خوندی، آیا در مورد اینکه آخرین دین و کامل ترین دین اسلامه و همه ادیان باید اسلام را قبول کنن و به دین اسلام رو بیارن، وگرنه رستگار نخواهند شد و در باید جوابگو باشند را چطور نخوندی!!!!!!!!!!؟
شما چرا مطلب را میپیچونی، کجا حرف از اقلیت دینی شد که میگید حرف از جدایی شده، چون اقیلت هم داریم... اینم حرف چیه میزنید، درست فکر کنید... تنها دشمنان اسلام خواستار جدایی هستند، شما کمی در مورد دین فکر کنید و مطالعه کنید... آخرین دین و کامل ترین دین... اساس جدایی چیز دیگریه ، چرا الکی حرفای دیگه میزنید... چرا توجیه میکنید، اینم بگم هرکی اسلام را نخواد ، کفر ورزیده و علنا خود را با خدا دشمن کرده... برو تحقیق کن ...
هرکی توی این کشور میخواد بمونه ، طبق قانون و اعتقاد این کشور باید عمل کنه، همونطور که توی کشور آلمان اگه کسی از تو درخواست همجنس بازی کرد، اگه رد کنی متهم میشی... اینجا که کار غیر اخلاقی نمیخوان...

T.bita

عضو جدید
حوصله ندارم از زوایای مختلف قضیه رو شرح بدم فقط یک کلام :

مثل معاویه ، این عکس رو پیراهن عثمان کردند!!!!!

(قضیه اش رو هم که میدونید.)

حالا هی بیاید بگید توهین شده. یک نفر حالا چه از اینوریا، چه از عمد از اونوریا ،چه بیطرف الاف، یه غلطی کرده باید به حساب همه گذاشته شه؟ اصلا چرا این همه عکس خامنه ای پاره شد نشون ندادن؟؟

خيبر

عضو جدید
کاربر ممتاز
من بهت میگم جریان چیه.
این اقا به این نتیجه رسیدن که وضع خیلی خراب تر شده و اگه اینجوری ادامه پیدا کنه .ممکن هست این نظام ساقط بشه.
یادمه در جواب طرفدار ا ن که گفته بود این سبز ها نمیتونند و قدرتش را ندارند که با خ ا و نظام بجنگند و شکستش بدند.گفتش که همین جوری اگه ادامه پیدا کنه .اگر الان نشه تا 7 سال دیگه مطمئنن این اتفاق میوفته.دقیقا این جمله یادم هست.ولی مثلا در یک تاپیکی چند روز پیش در جواب به یک کاربر همون جمله ای را گفت که خودش جوابش را داده بود یعنی یک جمله ای که معنی حرف اون کاربر طرفدار ا ن بود را نوشت.
در روزی که خ ا دستور جهاد داد و فرداش باعث کشته شدن خیلی ها شد.
دقیقا جمله او یادمه که گفت خ ا دستور جهاد را داد و من دارم از ناراحتی خون گریه کنم.
ولی در همین تاپیک بالای 100 بار نوشت که خ ا ربطی به کشتن مردم نداره و کار لباس شخصی ها هست.
ابجی فرمودن پاسخ ندم .. منم گفتم چشم..
باز هم میگم..خنجر میخواین بزنید جلو روم!
من وقتی این واقعه را شنیدم، (موفق به دیدن اهانت از تلویزیون نشدم، خدا را شکر که ندیدم... آخه من 5 سالم بود که امام مرد و وقتی مرد آنچنان گریه میکردم که پدر و مادرم از گریه های من ترسیدن که چه اتفاقی افتاده، بعد از اینکه اونا هم شنیدن، مثل من و بقیه مردم ایران و مسلمونای جهان گریه و شیون کردن... ) به قدری ناراحت شدم که گفتم عامل این کار را باید به دار آویخت اونم مثل زمان مصر باستان از پا...

ولی وقتی دیروز سخنان رهبر این انقلاب را شنیدم، مثل سخنرانی نماز جمعه بعد از انتخابات، آنچنان آرامم کرد که ایمانم از دفعات قبل بیشتر و بیشتر و بیشتر شد و این دگرگونی ها را تمام شده میبینم و این را میدونم که وای به حال اون افرادی که این اعمال را تکرار کنن... چون داستان مرداب را که قبلا تعریف کردم، شروع شد و هرکی پا به این مرداب بذاره، نه تنها این دنیا را از دست میده، مطمئنا اون دنیا هم پیش خدا باید جواب پس بده... پس دیگه این تایپیک ها هم به هدف نهایی رسیدن ، پس چه بهتر به آرامش که رهبر گفت ، بپیوندیم...

والسلام
دقیقا رضا جان..
من دیشب خیلی داغون بودم..
ینی واقعا عین این ماشینهای تصادفی..
حرفهایی شده بود و بحثهایی داشتیم و کار روزانه هم به شدت سخت بود..
رسیدم خونه و ناراحت وضع مملکت بودم که یهویی از طریق یکی از بچه های این فروم یاد این افتادم که بله سخنرانی داشته رهبری..
برام جالب بود که اقای خامنه ای چه برخوردی با موضوع خواهد داشت و چه موضعی خواهد گرفت..
سخنرانی اونقد محکم بود که واقعا خستگی و ناراحتی از تنم بیرون رفت..
دیدم در عین هشدار این جرم رو از دانشجوها دور کرده..
ولی هشدار داده که این رهبران فعلی حرکات باید خودش رو از فتنه جدا کنه..
خیلی برام جالب بود..
متنش رو ذخیره کردم که چند بار بخونم.
در ضمن

اشراق جان میشه بپرسم چرا شما و هم مسلکانتون اینجا غایبید؟!!
نکنه موافق فضای احساسی هستید و مخالف تحلیل؟!
نکنه موافق توهین و جنگ و جدلید و مخالف گفتگو!؟!
کوروش جان چرا اونجا؟!
تشریف بیارین همین جا..

buddy

کاربر بیش فعال
نمردیم و معنای کفر رو هم فهمیدیم

دوستان خوبم
کاملا مشخص شد دغدغه ی شما از ایجاد این تاپیک واقعا!!! هتک حرمت امام راحل بوده!!

حداقل کمی احترام
امیدوارم نمیرین و بهش عمل هم بکنید
واسه من خیلی دردناکه که دوستام با کفر بمیرن

reza_esi13

عضو جدید
حوصله ندارم از زوایای مختلف قضیه رو شرح بدم فقط یک کلام :

مثل معاویه ، این عکس رو پیراهن عثمان کردند!!!!!

(قضیه اش رو هم که میدونید.)

حالا هی بیاید بگید توهین شده. یک نفر حالا چه از اینوریا، چه از عمد از اونوریا ،چه بیطرف الاف، یه غلطی کرده باید به حساب همه گذاشته شه؟ اصلا چرا این همه عکس خامنه ای پاره شد نشون ندادن؟؟ واسه اینکه که قداستش کم نشه!!!

واقعا که از هر دری که رانده شوید ، از در دیگر وارد میشوید... هرکاری که دشمن میکنه برای فرار از اون هم راهی میذاره... شما به جای اینکه نفرین و نفرت خود را از واقعه نشون بدین، دارید صورت مسئله را یا پاک یا عوض میکنید... دشمن هم که اینا میخواد... ولی بازم میگم و خواهم گفت و جمله امام را تکرار میکنم که آمریکا و حامیان آمریکا هیچ غلطی نمیتوانن بکنن، ما ایرانیان باید عاقل باشیم که ...هستیم.!!!

T.bita

عضو جدید
واقعا که از هر دری که رانده شوید ، از در دیگر وارد میشوید... هرکاری که دشمن میکنه برای فرار از اون هم راهی میذاره... شما به جای اینکه نفرین و نفرت خود را از واقعه نشون بدین، دارید صورت مسئله را یا پاک یا عوض میکنید... دشمن هم که اینا میخواد... ولی بازم میگم و خواهم گفت و جمله امام را تکرار میکنم که آمریکا و حامیان آمریکا هیچ غلطی نمیتوانن بکنن، ما ایرانیان باید عاقل باشیم که ...هستیم.!!!

پس پاره کردن عکس خامنه ای نیازی نداشت به نشون دادن نفرتتون؟؟؟ شایدم اون براتون مهم نبوده؟؟؟؟
هی میخوام بحث نکنم....
دوست من ، مسئله ای نیست که بخوایم پاکش کنیم یا نه...
یک نفر یه کاری کرده که اصلا معلوم نیست از چه حزب و به چه دلیلی بوده!!
اصلا عکس ایشون که دست اون وریا بوده..حالا وسط درگیری و رعوا یکی پاره کرده. وسط دعوا حلوا پخش نمیکنند که.
تازه چون اونوریا که برای زدن دانشجویان اومده بودن یک سریشون پول گرفته بودن و اعتقادی نبوده کارشون ، و خب عکس هم در دست اونا بوده ، یارو پاره کرده انداخته اونور(این یه احتماله نمیگم حتما اینطور بوده)
منظور اینکه یه نفر یه کاری کرده دارن بزرگش میکنن.

بهترین جواب همون تشبیه پیرهن عثمانه!!!

FZ.H

عضو جدید
کاربر ممتاز

S H i M A

کاربر فعال تالار شیمی
کاربر ممتاز
ای بابا هرجا میریم حرف این موضوعه!!!!!

اینم ایده بود برای درج تاپیک؟؟!

buddy

کاربر بیش فعال
من شخصا مسئولیت پاره کردن عکس امام را به عهده می گیرم تا هرآنچه قرار است در این هفته و هفته آینده اتفاق بیفتد تکلیفش از همین حالا مشخص باشد .
اعتراف می کنم که : خطا کردم . احساساتی شدم . وقتی دیدم هرکدام شما یک چیزی از امام را پاره می کنید ، من هم بچگی کردم و عکس امام را پاره کردم . دیدم شما طومار سپاه و بسیج و عزت امام را پاره کرده اید ، من به عکس او بسنده کردم .
دیدم شما نقشه راه امام را که حرمت نهادن به مردم و کرامت یک یک آنان در آن بود و هست ، پاره کرده و پاره می کنید ، زورم به عکس امام رسید .
دیدم شما وصیت نامه امام را که در آن به خیر وخوبی و عزت و سربلندی برای ایران و ایرانی تاکید شده ، پارهمی کنید ، سهم من همان عکس امام شد.
من با چشم برزخی خدا داده ام جمال مبارک امام را دیدم که به قیل و قال شما تبسم می کرد . و صدای دلنشین او را شنیدم که از یک بلندی برسرشما فریاد می زد و می فرمود : ای همه شما که برای پاره شدن عکس من گریبان می درید ، آن روز که فرزندان مرا به جرم اعتراض آرام به نتیجه انتخابات به گلوله بستند و خونشان برزمین ریختند ، چرا کفن نپوشیدید و به اسم توهین به عقل و اسلام و راه خمینی ، به شعارگویی های تند و پرتنش نپرداختید ؟
اصلا من خودم ، روح الله الموسوی الخمینی ، به محمد نوری زاد گفتم : برو و عکس مرا پاره کن تا خدا و عقل و تاریخ و آینده به شوربختی جماعتی بنگرند که استعداد خلق یک دروغ ساده را نیز ندارند .
در کشوری که فراورده های فکری و سیاسی و معرفتی و اجتماعی و فرهنگی امام توسط برجستگان حکومت به شوخی گرفته می شود ، پاره شدن عکس امام ، احترام به اوست .
من از این مضحکه ای که دوستان بپاکرده اند ، دو گرایش برآورده ام . که دومی برای اولی بستر سازی می کند . یک : احساس خطر دوستان . و دو : نیاز دوستان به عوام . که یعنی اگر در این سالهای پس از انقلاب ، صداو سیما و منبریان و مداحان ما بر رشد مردمان اصرار می ورزیدند ، امروز نمی توانستند به ضرب یک چنین ترفند کودکانه ای ، عوام را بخاطر پاره شدن یک عکس به خیابان آورند و در نقطه مقابل ، بخاطر کشته شدن جوانانمان در خانه نگهشان دارند . احساس خطر دوستان که به داستان مفصلی خیمه بسته است . حتی تصور برکناری مصدر نشینان نیز رعشه بجانشان می اندازد ، چه برسد به واقعیتی که چهار نعل پیش می تازد .

متن بالا از سایت محمد نوری زاد آوردم ، به نظرم بسیار با معنا است
اینا که ذات مقدس امام رو پاره کردن فقط عکسش مونده بود که ...
حالا خودشون مظلوم و بی گناه جلوه میدن
عاقلان دانند :biggrin: :biggrin: :biggrin:

reza_esi13

عضو جدید
پس پاره کردن عکس خامنه ای نیازی نداشت به نشون دادن نفرتتون؟؟؟ شایدم اون براتون مهم نبوده؟؟؟؟
هی میخوام بحث نکنم....
دوست من ، مسئله ای نیست که بخوایم پاکش کنیم یا نه...
یک نفر یه کاری کرده که اصلا معلوم نیست از چه حزب و به چه دلیلی بوده!!
اصلا عکس ایشون که دست اون وریا بوده..حالا وسط درگیری و رعوا یکی پاره کرده. وسط دعوا حلوا پخش نمیکنند که.
تازه چون اونوریا که برای زدن دانشجویان اومده بودن یک سریشون پول گرفته بودن و اعتقادی نبوده کارشون ، و خب عکس هم در دست اونا بوده ، یارو پاره کرده انداخته اونور(این یه احتماله نمیگم حتما اینطور بوده)
منظور اینکه یه نفر یه کاری کرده دارن بزرگش میکنن.

بهترین جواب همون تشبیه پیرهن عثمانه!!!

شما نمیتونید بحث کنید، چون همه چیز را همه کس دانند... آقای خامنه ای خودش در سخنانش اعلام کرد که اگه عکس من را پاره کردن، عکس العمل نشون ندین، وگر نه این همه لشکر به عشق رهبر میذاشتن طرف راحت قدم روی زمین خدا بذاره... شایدم الان دیگه نتونه قدم بذاره... خدا داند...

امام خمینی (ره) اسطوره تاریخ در کل جهان بود ، شخصیت همیشه جاوید ملت های مسلمان بوده و خواهد بود... توهینی که شد ، توهین به من و تو و کل ملت ایران شد... ببخشید اونی که این واقعه واسش ناراحت کننده نبود، بی هیچ ترس و شکی میگم که شاه پرست ، دشمن دوست ، بی غیرت ، غیر ایرانی بود ... !!!! حالا هرکی میخواد باشه، نوه امام باشه یا شخص اول مملکت یا روستاییه دور افتاده ...

اونیم که میخواد در مورد حرف من نظر بده ، باید طاقت شنیدن حرفای دیگرم هم داشته باشه... چون هرکس که این خیانت که پاره کردن عکس امام بود را رد کنه ، مثل بی ادبی میمونه که هرکه را نیست ادب لایق صحبت نبود...

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش ها: FZ.H

S H i M A

کاربر فعال تالار شیمی
کاربر ممتاز
واااااااااااااای آلبوم دارید شما؟!

من فکر کنم الان بک گراند شما یکی از این عکسا باید باشه!

buddy

کاربر بیش فعال
حدیثی هست بنام ثقلین که اغلب مسلمین معنی انرا میدانند اگر انرا پذیرا باشیم تشخیص حق از باطل اسانتر میشود:
روزی میر حسین نزد خمینی رفت و گفت وزرای مرا آقای خامنه ای نمی پذیرد و من میخواهم استعفا دهم و خمینی گفت استعفای توکار درستی نیست وزرایت را من تایید میکنم و از انجا کینه میر حسین در دل آقای خامنه ای جای گرفت و حتی بعد ها نخست وزیری را در چارت سازمانی دولت حذف کرد تا بعد از میر حسین دیگر کسی نتواند در برابر رئیس جمهور قد علم کند و میر حسین گوشه گیر شد تا اینکه با فشار مردم دوباره به صحنه سیاست امد او میدانست که آقای خامنه ای در برابرش خواهد ایستاد اونهم در مقام رهبری پس در مذاکرات فریاد زد من همون موسوی انقلابی قدیم و پیرو امام خمینی هستم .این کلام را شاید شما معنایش را حس نکرده باشی ولی آقای خامنه ای خوب میداند که معنی حرف موسوی اینستکه او ایشان را در مقام رهبری نپذیرفته است اما بکرات موسوی گفته است جمهوری اسلامی نه یک کلمه بیش و نه یک کلمه کم و به همین علت بسیاری از کسانیکه در دفاع از موسوی به صحنه امدند این منش را دنبال میکردند ولی قطعا وجود دارند مردمی که از سیاست های جبارانه نظام اسلامی به ستوه امده و شعارهای دیگری هم سر دادند.
همانظور که عوامل نظام شیشه های مغازه ها را شکستند و انرا بنام طرفداران موسوی عنوان نمودند همانطور دوباره تلاش میکنند تا موضوع سبز علوی را براه بیاندازند اما کوزه اسلام سیاسی ترک خورده و نشتی ان کوزه هر روز بیشتر خواهد شد.
مرگ بر ضد خرد
مرگ بر بی خرد
دوست عزیز خیلی برای شما و دیگر دوستان متأسفم که باطل به اطلاعتون رسوندن

روزی میر حسین نزد خمینی رفت و گفت وزرای مرا آقای خامنه ای نمی پذیرد

کسی که انتقاد بهش وارد نیست و دیکتاتورانه عمل میکنه نمیتونه مملکتو اداره کنه

و من میخواهم استعفا دهم

ایشون در اون زمان بحرانی حق نداشته این کارو بکنه و استفای ایشون خیانت به مردم بود

خمینی گفت استعفای تو کار درستی نیست وزرایت را من تایید میکنم
امام هم میدونستن که این آقا به درد نخست وزیری نمیخوره ولی برای برقراری ثبات و صلاح مملکت در آن زمان بحرانی این بود

انجا کینه میر حسین در دل آقای خامنه ای جای گرفت

هرکسی که اینو بهت گفته عقده ایه ، مخالف من و تو و اسلامه
هیچ کینه ای در دل رهبرمون نیست

و حتی بعد ها نخست وزیری را در چارت سازمانی دولت حذف کرد
عجبا خیلی جالبه که من نمیدونستم
قسمتی از قانون رو امام خامنه ای وضع کردن

بقیه ی چیزی که نوشتی خیلی بچگانه هست ، حتما یکی سر کارت گذاشته

بالا