اطلاعات کوانتومی

kami_ipho

عضو جدید
سلام
من دانشجوی برق هستم که به علت علاقه میخوام تغییر رشته بدم به فیزیک.
اما اخیرا از فیلدی به نام quantom informationو کامپیوتر های کوانتومی اطلاع پیدا کردم.
فکر میکنم بین مخابرات و فیزیکه.شک کردم که 2 رشته ای کنم یا نه ؟اگر کسی در این زمینه اطلاعات به من بده ممنون میشم

lose

عضو جدید
سلام
من دانشجوی برق هستم که به علت علاقه میخوام تغییر رشته بدم به فیزیک.
اما اخیرا از فیلدی به نام quantom informationو کامپیوتر های کوانتومی اطلاع پیدا کردم.
فکر میکنم بین مخابرات و فیزیکه.شک کردم که 2 رشته ای کنم یا نه ؟اگر کسی در این زمینه اطلاعات به من بده ممنون میشم
بزرگترین اشتباه زندگیت رو میکنی که بری فیزیک بخونی . به نظر من همون برق رو بخون و در کنار اون مطالعاتی هم در فیزیک داشته باش.

eht

عضو جدید
توصیه من هم اینه که همون برق رو ادامه بده و ترجیحا گرایش قدرت و در کنارش مطالعه آزاد هم داشته باش من مثل تو علاقه شدیدی به کوانتوم دارم ولی هرگز تغییر رشته ندادم ;)

mohsen100

عضو جدید
پشيمون نه
من از نظر شغلي گفتم
به خصو ص تو اين زمونه كه كار حرف اول رو ميزنه

mohsen100

عضو جدید
پشيمون نه
من از نظر شغلي گفتم
به خصو ص تو اين زمونه كه كار حرف اول رو ميزنه

fateme23

عضو جدید
سلام همه ي ساخت هاي خيلي ريز مربوط به دنياي كوانتومه اگه مي خواي ساختاشو ياد بگيري نمي خواد بياي فيزيك ولي اطلاعات كوانتومي در سطح ببالا رو احتياج داري اگه بيشتر ازاينو خواستي خبرم كني;)

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
به نظر من برق بخون لیسانستو گرایش الکترونیک بهعد تو ارشد برو گرایش لیزر و اپتیک.گرایشه تخصصیصیه کوانتومیه.اینطوری برای آینده کاریتم بهتره.
منم همین کارو کردم

jhpi73

عضو جدید
من دبیر فیزیک هستم ولی ارشد MBA خوندم .تو هر رشته ای علاقه داری برو و قوی ادامه بده تا دکترا.

tamanna_88

عضو جدید
salam in karo nakon reshteh mohandesi behtar az payast -reshteh paye ham sakhtar va ham ayandeh namaloomi dare va vase karshansi kari joz dabiri nadareh reshteh khodeto bechasb behtare