اصفهانیهاش سریع بیان تو...

نگین123

عضو جدید
سلام دوستان عزیز...:gol:
من اخیرا مهندسی معماری دانشگاه خوراسگان قبول شدم و قصد دارم برای ثبت نام اقدام نمایم.
از دوستانی که در این دانشگاه درس خوانده اند یا با این دانشگاه آشنایی دارند تقاضا دارم هر چه درباره این دانشگاه می دانند بنویسند تا من بهتر و مطمئن تر بتوانم تصمیم بگیرم.

خیلی خیلی ممنون...:heart:

سلام
منم خوراسگان معماری حوندم دانشگاه خوبیه به نظر من
استاد هاشم خوب بودن

bp1368

عضو جدید
طفلان مسلم

طفلان مسلم

طرح طفلان مسلم توسط جمعیت امام علی با هدف آزادسازی و حمایت از مددجویان کانون اصلاح و تربیت در اصفهان آغاز به کار کرد . در این طرح کودکان مظلوم کانون اصلاح و تربیت را آزاد می کنیم و صدای آن ها به هم نوعانشان فریاد می زنیم تا فریادرسی یاریشان کند . در این راه به نیرو های داوطلب دانشجویی و مردمی نیازمندیم . زمینه ها مورد نیاز :
برنامه های آموزشی و فرهنگی و هنری : کسانی که تجربه و تخصص کار با این کودکان دارند و یا مایلند کلاس ها و برنامه هایی برای این کودکان برگزار کنند مانند مهارت های زندگی - تئاتر موسیقی- شاهنامه خوانی - نقاشی و ...
وکلا و حقوقدانان : برای پیگیری پرونده های مددجویان کانون اصلاح و تربیت
تبلیغات : توانایی چاپ تیلیغات - آشنایی با شرکت های تبلیغات پیامکی - داشتن لینک در روزنامه ها خبرگزاری ها و شهرداری و صدا سیما - کمک در عکاسی و فیلم برداری برنامه های طرح - کمک در پخش تبلیغات در دانشگاه ها و سطح شهر- تبلیغات اینترنتی
مالی و حمایتی : کسانی که مایلند که دیه ها مددجویان یا بخشی از آن را بپردازند و پس از آزادی از آن ها و خانواده هایشان در ارتباط باشند تا دوباره به کانون اصلاح و تربیت باز نگردند ( اشتغال - تحصیل - مسکن و ...)
انسان هم نوع دوست : هر انسانی که در دلش برای این کودکان مظلوم می تپد و هر گوه کمکی می تواند در این راه بکند

در ضمن هر هفته سه شنبه جلسات طرح برگزار می گردد

وبلاگ طرح : teflan-esf.blogfa.com
سایت جمعیت امام علی اصفهان : www.againstpoverty.ir
روابط عمومی طرح تلفن : 09397418616

killerloop

عضو جدید
سلام منم اصفهانی هستم اما یزد درس میخونم .خوبیییییییییییییییییییییین همه اصفهانی های گل

sutak

عضو جدید
سلام.
دوست های اصفهانی. به همیاری تون نیاز داریم..
به تاپیک مخصوص جمعیت امام علی(ع) سر بزنین
امیدوارم بتونیم با هم علی وار زندگی کردن رو به همه آدمای روی زمین نشون بدیم..
www.imamali-esf.blogfa.com

sutak

عضو جدید
روستای محروم اصفهانی می شناسین؟
به تاپیک جمعیت امام علی سر بزنین

sutak

عضو جدید
برای اینکه خونواده ای رو تحت پوشش بگیریم یه فرم دو صفحه ای رو باید با مراجعه به خونه و پرسیدن سوالایی پر کنیم و بعد با نیازسنجی مشخص بشه این خونواده چه نیازهایی داره و الویت با کدوم نیازهاست
برای اینکه کاغذ بازی نشه و با توجه به اینکه ما دانشجوییم و باید با جاهای دیگه فرق داشته باشیم
یه سیستم کامپیوتری(برنامه) برای ساماندهی به پرونده خانواده ها نیاز داریم که به جای سرچ 200 تا کاغذ با تایپ چهارتا کلمه کارمون حل بشه..
دوستانی که آشنا به برنامه نویسی و یا اکسل هستند می تونن بهمون کمک کنند
خواهش می کنم در صورتی که می تونین کمک کنین با ما تماس بگیرید.. 09132112875
به تاپیک جمعیت امام علی(ع) سر بزنین

mitra_22

عضو جدید
سللللللللللللللللللللللللللللام
به برو بچ اصفهان.............................................................شهر گنبد های فیروزه ای
همه خوبید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/قربونتون

water.87

کاربر بیش فعال
سلام به همه ي دوستان عزيز اصفهاني:جمعيت امام علي (ع )همه ساله با فرارسيدن بهار مراسمي را تحت عنوان بوي عيد در بيمارستانها و ساير مراكز كودكان دردمند اجرا مي كند كه طي آن اعضا ، ضمن ايجاد فضاي شاد ، اجراي نمايش و سرود هاي كودكانه و پخش عيدي و شيريني در ميان كودكان ، سعي دارند حتي براي يك لحظه ،لبخندي هر چند كم رنگ را بر لبان اين كودكان بنشانند...با الهام از اين طرح و با هدف فراهم كردن لحظاتي شاد براي دردمندان جامعه و انهايي كه لحظاتشان را با درد و رنج سپري ميكنند اين بار تصميم به بر گزاري مراسم بوي عيد به مناسبت "عيد سعيد فطر " در مركز توانبخشي محموديه گرفتيم .به اميد انكه در اين عيد بتوانيم بوي عيد و مهرباني را به انها هديه كنيم.زمان:عيد فطر ، ساعت 16-18مكان مركز توانبخشي محموديهلازم به ذكر است كه سرويس رفت و برگشت براي دوستاني كه تمايل دارند همراه ما باشند فراهم شده و براي هماهنگي مي تونن با اين شماره تماس بگيرند: 09395861151

MEHDISH12

عضو جدید
حسنک

حسنک

[h=6][SIZE=+0][FONT=arial,helvetica,sans-serif]شب بود؛ اما حسنک هنوز به خانه نیامده بود، حسنک مدت های زیادی است که به
خانه نمی آید. او به شهر رفته و در آنجا شلوار جین و تی شرت تنگ به تن
میکند. او هر روز به جای غذا دادن به حیوانات جلوی آینه به موهایش ژل
می‌زند.. موهای حسنک دیگر مثل پشم گوسفند نیست، چون او به موهای خود گلد
می زند. دیروز که حسنک با کبری چت می کرد کبری گفت تصمیم بزرگی گرف......ته است
کبری تصمیم داشت حسنک را رها کند چون او با پطروس چت می کرد. پطروس همیشه
پای کامپیوترش نشسته بود و چت می‌کرد. روزی پطرس دید که سد سوراخ شده است

اما انگشت او درد می کرد چون زیاد چت کرده بود..او نمی‌دانست
که سد تا چند لحظه دیگر می‌شکند و ازاین رو در حال چت کردن غرق شد. برای
مراسم ختم او کبری تصمیم گرفت با قطار به آن سرزمین برود اما کوه روی ریل
ریزش کرده بود. ریز علی دید کوه ریزش کرده است اما حوصله نداشت. ریز علی
سردش بود و دلش نمی‌خواست لباسش را در آورد. او چراغ قوه داشت اما حوصله
دردسر نداشت. قطار به سنگ ها بررخورد کرد و منفجر شد تمام مسافران و کبری
مردند اما ریزعلی بدون توجه به خانه بازگشت. خانه مثل همیشه سوت و کور
بود . الان چند سالی بود که کوکب خانم همسر ریزعلی مهمان ناخوانده ندارد.
او حتی مهمان خوانده هم ندارد. او اصلاً حوصله مهمان
ندارد. او پول ندارد تا شکم مهمانان را سیرکند. او در خانه تخم مرغ و
پنیر دارد اما گوشت ندارد. آخرین باری که گوشت قرمز خرید چوپان دروغگو به
او گوشت خر فروخت. اما او از چوپان دروغگو هم گله ای ندارد چون دنیای ما
خیلی چوپان دروغگو دارد و به این دلیل است که دیگر در کتاب های دبستان آن
داستان های قشنگ دیگر وجود ندارد...
[/FONT][/SIZE][/h]

water.87

کاربر بیش فعال
به دانش آموزان مناطق محروم عشقمان را هدیه دهیم
جمعیت امام علی (ع) برای چهارمین دوره متوالی طرح تدریس عشق با هدف برقراری عدالت آموزشی برای دانش آموزان مناطق محروم برگزار می کند. در این طرح دانشجویان و داوطلبان در ایام امتحانات به صورت رایگان در مدارس مناطق محروم شهر اصفهان به یاری دانش آموزان می شتابند

همایش معرفی طرح و ثبت نام داوطلبان روز دوشنبه 30 آبان ساعت 13 در کلاس روح الامین دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان(طبقه زیرین دانشکده) برگزار می شود
لازم به تذکر است با توجه هماهنگی های به عمل آمده حضور فقط برای دانشجوبان دانشگاه اصفهان و علوم پزشکی اصفهان امکان پذیر است
دوستانی که از دانشگاه های دیگر داوطلب به همکاری هستند با شماره روابط عمومی طرح تماس بگیرند
09388630837

mohamad-hk68

عضو جدید
بابا سلام.با هم حرف بزنیم؟ 4 ساله كه بودم فكر مي كردم پدرم هر كاري رو مي تونه انجام بده . 5 ساله كه بودم فكر مي كردم پدرم خيلي چيزها رو مي دونه . 6 ساله كه بودم فكر مي كردم پدرم از همة پدرها باهوشتر. 8 ساله كه شدم ، گفتم پدرم همه چيز رو هم نمي دونه. 10 ساله كه شدم با خودم گفتم ! اون موقع ها كه پدرم بچه بود همه چيز با حالا كاملاً فرق داشت. 12ساله كه شدم گفتم ! خب طبيعيه ، پدر هيچي در اين مورد نمي دونه .... ديگه پيرتر از اونه كه بچگي هاش يادش بياد. 14 ساله كه بودم گفتم : زياد حرف هاي پدرمو تحويل نگيرم اون خيلي اُمله . 16 ساله كه شدم ديدم خيلي نصيحت مي كنه گفتم باز اون گوش مفتي گير اُورده . 18 ساله كه شدم . واي خداي من باز گير داده به رفتار و گفتار و لباس پوشيدنم همين طور بيخودي به آدم گير مي ده عجب روزگاريه . 21 ساله كه بودم پناه بر خدا بابا به طرز مأيوس كننده اي از رده خارجه 25 ساله كه شدم ديدم كه بايد ازش بپرسم ، زيرا پدر چيزهاي كمي درباره اين موضوع مي دونه زياد با اين قضيه سروكار داشته . 30 ساله بودم به خودم گفتم بد نيست از پدر بپرسم نظرش درباره اين موضوع چيه هرچي باشه چند تا پيراهن از ما بيشتر پاره كرده و خيلي تجربه داره . 40 ساله كه شدم مونده بودم پدر چطوري از پس اين همه كار بر مياد ؟ چقدر عاقله ، چقدر تجربه داره . 45 ساله كه شدم ... حاضر بودم همه چيز رو بدم كه پدر برگرده تا من بتونم باهاش دربارة همه چيز حرف بزنم ! اما افسوس كه قدرشو ندونستم ...... خيلي چيزها مي شد ازش ياد گرفت ! حالا اگه اون هست و تو هم هستی یه خورده ......

mohamad-hk68

عضو جدید
قرار بود داخل دانشگاه آزاد خمینی شهر یه همایش درباره مکانیک برگزار بشه شد؟؟؟
سطحش چه جور بود؟؟اطلاعی دارید؟؟
نه من درسم دیگه تموم شده کمتر به دانشگاه سر می زنم ولی مال سال های قبل که بودم سطحش خوب بود

MEHDISH12

عضو جدید
همه دوستان داخل تایپیک ((اصفهانیای با شگاه ..))جمع بشن چون با سابقه تر از همس !
یک جا جمع بشیم هم بهتره!!
منتظریتون هستیم

.:kamran:.

عضو جدید
همه دوستان داخل تایپیک ((اصفهانیای با شگاه ..))جمع بشن چون با سابقه تر از همس !
یک جا جمع بشیم هم بهتره!!
منتظریتون هستیم

تایپیک مورد نظر :

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/249831-اصفهانیای-باشگاه-خوب-بیاین-اینجا-دیگه