اصفهانیا بیاین آخرین 5شنبه سال با هم باشیم.

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مابودیم
کلی هم خوش گذشت

ما این هفته جمعه دوباره رفتیم
جاتون خالی خیلی حال داد

کلی خندیدیم و البته بقیه رو هم خندوندیم

قرار بعدی ما بعد عید در بزرگترین گرد هم ایی اصفهانیهای اینترنتی !!!

قبل از عید خیلیا نمیتونن بیان

tifoid

عضو جدید
دوستاااااااااان
توجه توجه

تصویب شد ساعت3
یادتون نره

ساعت3
پ.ن:لطفا هر کس میاد اعلام کنه:redface:
فدات مرسی از اطلاع رسانیت.

سلام خوبی مریم خانوم؟

میگم علیرضا کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟:D:D
سلام عزیزم. اون سری نبود اینبارم مرخصی بش نمیدن بیاد

:cry::cry::cry: آقاااااااااااااااااااااا خب یعنی چی؟ من پنجشنبه صبح مسافرم دلم میخواد بیام میتیییییییییییینگ نمیشه صبر کنید من از سفر برگردم؟:cry::cry:
شما اومدی حتما باز میریم
شب بخیر دنیا جان راستی میگم تو خبر نداری چرا اینجوری شدی. این چه زلزله ای بود آخه سر مردم و برادران ناتنی و کفار اوردی دنیا جان.

انشا الله که سفرتون خوش بگذره همون طوری که سلامت میرین همونجوریم سلامت برگردین با روحیه ی بهتر .
چرا بعد عید بچه ها قرار گذاشتن هته بعد 13بدر که میشه 19 فروردین اون روزم از قظا تولد من .
آخجون شیرینی افتادیم

ما این هفته جمعه دوباره رفتیم
جاتون خالی خیلی حال داد

کلی خندیدیم و البته بقیه رو هم خندوندیم

قرار بعدی ما بعد عید در بزرگترین گرد هم ایی اصفهانیهای اینترنتی !!!

قبل از عید خیلیا نمیتونن بیان
تنهایی؟نامردااااااااااااااااااااااااااااا.:cry: تا الان که خیلیا میان. بازم بعد عید میریم:gol::redface:

tifoid

عضو جدید
دوستان تسویب شد ساعت 3. اما چنتا از دوستان(دقیقا تا الان 3 تا ) ساعت 5 میان. اما همه تون 3 بیاین می خوام تا روزه با توپ سیاهتون کنم......

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان تسویب شد ساعت 3. اما چنتا از دوستان(دقیقا تا الان 3 تا ) ساعت 5 میان. اما همه تون 3 بیاین می خوام تا روزه با توپ سیاهتون کنم......

چطور دلت میاد بدون من بری
تا حالا کجا دیدی یه دختر خانم گل بدون نامزدش بره تفریح

tifoid

عضو جدید
حالا دیگه ما شدیم خراب
دستت درد نکنه
دیگه بدم اومد
طلاقت را از همین حالا دادم
دیگه نمیشنوی که بهت بگم نامزد
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااا موفق شدم. جونم آزاد مهرم حلال

tifoid

عضو جدید
باشه خواهر سعی می کنم بیام
شهروز و سمانه هم میان؟

سمانه حتما میاد اما شهروز احتمالا جزو اوناس که دیر میاد. راستی من از پسرای اون دفه زیاد نمیشناسم آیدیاشونو داری بشون بگم؟

ie222

عضو جدید
نه زیاد
برو تو تاپیک اصفهانیا آی دی هاشونو میبینی دیگه!

Ns89

عضو جدید
:gol: سلام دوستای گلم. با چنتا از دوستان که سر دستشون علیرضا هست تصمیم گرفتیم آخرین 5 شنبه سال رو بریم بیرون هر کی میاد نظر بده:gol::gol:
بعد از اونم مهمون علیرضا میریم یه جای سنتی . ثبت نام محدود است ،زود اسم بنویسید (خرجمون نره بالا)...
ااااااااییییییییییی اصفانیبازی در میارین
قبلی کجا بود؟
الان کجا میرید؟

tifoid

عضو جدید
ااااااااییییییییییی اصفانیبازی در میارین
قبلی کجا بود؟
الان کجا میرید؟

سلام عزیزم. نه چون می خوایم برنامه ریزی کنیم تعداد مهمه. در ضمن میریم باغ غدیر ساعت 3. حتما تشریف بیارین .فقط اعلام کنید میاید یا نه

tifoid

عضو جدید
راستی قبلی هم کوه صفه بود، جاتون خالی واقعا خوش گذشت....

tifoid

عضو جدید
فردا 5شنبه ساعت 3 ورودی اصلی پارک

غدیر. همه بیاین. ولی هرکی میاد یه امار بده

saray_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خوبین؟ خوشین؟
مریم جون شما گفتین گلزار منم گفتم خب اونا که مردن خدا رحمتشون کنه شهیدم هستن دیگه خدا هواشونو داره

پس ما بریم دل زنده ها رو شاد کنیم
شرمندم که نمیتونم بیام اخه قرار خونه سالمندان و گذاشته بودم

tifoid

عضو جدید
سلام
خوبین؟ خوشین؟
مریم جون شما گفتین گلزار منم گفتم خب اونا که مردن خدا رحمتشون کنه شهیدم هستن دیگه خدا هواشونو داره

پس ما بریم دل زنده ها رو شاد کنیم
شرمندم که نمیتونم بیام اخه قرار خونه سالمندان و گذاشته بودم

خوشحال میشدم بیای. من پیشنهادشو دادم اما بچه ها گفتن نمیشه شیطونی کرد. من شرمندم

hamed_hm89

عضو جدید
سلام ظهر همه که کسی نیست فقط ظهر تیفوئید بخیر. چطولین شما؟ خب من نوعی میتونم بیام اما بچه های دیگه ساعت 3 یکم براشون زوده بعضیاشون سر کارن یا مشکل دارن .اما خوب ما سنگرا حفظ میکنیم تا خودشونا برسونن.راستی چند نفر شدیم تیفوئد جون؟

tifoid

عضو جدید
سلام ظهر همه که کسی نیست فقط ظهر تیفوئید بخیر. چطولین شما؟ خب من نوعی میتونم بیام اما بچه های دیگه ساعت 3 یکم براشون زوده بعضیاشون سر کارن یا مشکل دارن .اما خوب ما سنگرا حفظ میکنیم تا خودشونا برسونن.راستی چند نفر شدیم تیفوئد جون؟
سلام خیلیا زود میان. من گفتم میریم شیطونیامونو میکنیم تا بیان. فقط 3 نفرن دیر میان. دقیق نشکردم الان میشمرم میگم