اس ام اس هاي روزانه Joke-Off-SMS

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mohammadjavaad

عضو جدید
5243

5243

اگه گفتی اون لکه قرمزی که تو اسمون میبینی چیه؟!...نخیر.اون قلب من نیست که از دوریت پاره پاره شده!!....اون یه مگسه که رژ لب زده!!

elii

عضو جدید
به یکی:Dمیگن در رو ببند هوای بیرون سرده میگه مثلاً من در رو ببندم هوای بیرون گرم میشه

elii

عضو جدید
قبل از ازدواج
مرد:نميتونم منتظرت بمونم
زن:ميخواي از پيشت برم؟
مرد:نه فکرشم نکن
زن:منو دوست داري؟
مرد:البته
زن:تا حالا به من خيانت کردي؟
مرد:نه چرا اين سوال و ميپرسي
زن:منو مسافرت ميبري؟
مرد:البته
زن:منو کتک ميزني؟
مرد:به هيچ وجه
زن:ميتونم بهت اعتماد کنم؟
بعد از ازدواج همين متنو از پايين به بالا بخون

elii

عضو جدید
ميدوني پر بيننده ترين سايت تو ايران چه سايتيه؟ جواب:مشترک گرامي دسترسي به اين سايت امکان پذير نمي باشد!

JMSBeta

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
غضنفر تو جاده داشته رانندگی می كرده ، یهو میبینه یه كامیون داره از روبروش میاد،میزنه رو ترمز میبینه ترمزش نمی گیره. رفیقشو صدا می كنه می گه : اصغر اصغر پاشو تصادفو ببین.

JMSBeta

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
به علت بارش بي وفايي، جاده عشق لغزنده است، لطفا با محبت حركت كنيد !!!

JMSBeta

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
هی!!!! 3 راه بیشتر نداری:
1 با من باشی
2 با تو باشم
3 توافق کنیم که با هم باشیم

JMSBeta

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
قضنفره ميره در خونه دوستش و هر چي در ميزنه کسي درو باز نميکنه با خودش ميگه فکر کنم در خرابه بهتره زنگ بزنم

JMSBeta

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یارو میره ته استخر تا میاد بالا می گه : کاشی کاره عجب نفسی داشته !!!

JMSBeta

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
روزی صد بار با هم خداحافظی کردیم اما افسوس معنای خداحافظی را زمانی فهمیدم که تو را به خدا سپردم!

JMSBeta

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
کسی را که دوست داری آزادش بگذار !!! اگر قسمت تو باشد ٬ برمی گردد و گرنه ..... بدان که از اول قسمت تو نبوده است

JMSBeta

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
کاش تو چایی بودی و من قندون، من خودمو فدات می کردم تا تو تلخی زندگی رو احساس نکنی.

JMSBeta

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مشترك محترم !!
با سلام
لطفا گوشی خود را خاموش كنيد
چون مي خوايم مخابرات را بشوريم...

JMSBeta

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
صبر کردن دردناک است ، و فراموش کردن دردناکتر ، ولی از این دو دردناک تر این است که ندانی باید صبر کنی یا فراموش

JMSBeta

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
شبی پرسیدمش با بیقراری به غیر از من کسی را دوست داری به چشمش اشک شد از شرم ساری میان گریه هایش گفت آری

JMSBeta

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اگه تو دنیا هیچی هیچی نداشته باشی مطمئن باش سه چیز همیشه مال تو هست:خدای مهربون، فکرای قشنگ،قلب کوچیک من.

JMSBeta

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
از غضنفر مي پرسن: بلندترين برج تهرون کدومه؟ مي گه: آزاديه ديگه، معلومه که !!!
دو باره مي پرسن: پس برج ميلاد چي؟
جواب مي ده: بابا شما خبر ندارين! اگه برج آزادي لنگ هاشو ببنده، از ميلاد هم بلندتره!

JMSBeta

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
توی زندگی انتخاب دو چیز خیلی سخته:
1- همسر
2- هندوانه

JMSBeta

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بی تو هرگز...
...
...
...
با تو... مامانم نمی ذاره!

JMSBeta

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
برام دعا کن می خوام قلبمو عمل کنم. می خوام دریچه قلبم رو ببندم تا تو نتونی ازش بیای بیرون!

JMSBeta

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
در جهان هرگز نشو مدیون احساس کسی،تا نباشد رایگان مهرت گروگان کسی،گوهر خود را نرن بر سنگ هر ناقابلی،صبر کن گوهر شناس قابلی پیدا شود

نینانای

عضو جدید
این مایه ی افتخار و خوش اقبالیست

عرش از تب و تاب رنگ قرمز خالیست

آبیست تمام آسمان ای گل من !

انگار خدای ماهم استقلالیست...

کافر خداپرست

-
کاربر ممتاز
جهنم زماني است که شما داراي: اتومبيل آمريکايي، زن بريتانيايي، خانه چيني، غذاي آلماني و حقوق ايراني باشيد.

بهشت زماني است که شما داراي: حقوق آمريکايي، خانه بريتانيايي، غذاي چيني، اتومبيل آلماني، و زن ايراني باشي!

کافر خداپرست

-
کاربر ممتاز
در يک نظر سنجي از مردم دنيا خواستن نظرشونو راجع به کمبود غذا در ساير کشورها بگن. کسي جوابي نداد:
مردم افريقا نميدونستن غذا چيه, مردم آسيا نميدونستن نظر چيه, مردم اروپا نميدونستن کمبود چيه, و مردم امريکا نميدونستن ساير کشور ها چيه!

سميراذبيحي

عضو جدید
جوك بخونيد حال كنيد

جوك بخونيد حال كنيد

يكي از اهالي جهنم مي ره دم در بهشت به يكي از بهشتي ها مي گه يه ليوان آب خنك به من بده. بهشتيه مي گه نمي دم. جهنميه مي گه باشه.... فردا تو هم مياي دم در جهنم آب جوش بگيري...:biggrin:

یارو به رفيقش ميگه: همسايه‌مون خيلي بي‌شعوره، ساعت 2 نصفه‌شب با مشت مي‌كوبه به ديوارمون! حالا شانس آوردم خواب نبودم، داشتم شيپور تمرين مي‌كردم!:biggrin:
مجمع تشخيص مصلحت نظام پس از بررسى عملكرد دولت احمدى نژاد در اين چهار سال مناسب ديد كه سرود جمهورى اسلامى به آهنگ پت و مت تغيير يابد:biggrin:
کاپشن احمدی نژاد در سفر به نیویورک توسط آنجلینا جولی از پشت پاره شد:biggrin:
حداد عادل که توسط احمدی نژاد به نقض قانون متهم شده است، گفت « گرانی هست، اما در عوض امنیت ‏وجود دارد.» یکی دیگر از کارشناسان گفت: « درست است که امنیت نداریم، اما در عوض مردم ما متدین ‏هستند.» اما یک کارشناس مسائل دینی اظهار داشت: « اگر چه بسیاری از مردم مسائل دینی را رعایت نمی ‏کنند، اما خدا را شکر که استقلال داریم.» همزمان با همین اظهار نظر رئیس جمهور گفت: « مهم نیست ‏استقلال نداریم، عوضش من خوشگلم ».:biggrin:
دو نفر میرن یک رستوران کلاس بالا، ‌دو تا کوکا سفارش میدند‌، بعد هم یکی یک ساندویچ از کیفشون درمیارند، ‌شروع می‌کنند به خوردن. گارسونه میاد میگه: ‌ببخشید،‌شما نمی‌تونید اینجا ساندویچ خودتونو بخورید. اونا یک نگاهی به هم می‌کنند، ‌ساندویچاشونو باهم عوض می‌کنند!:biggrin:
چند تا بسیجی میرن عروسی عرق میخورن مست میشن.بعد یکی از بسیجی ها روجو میگیره میره میکروفن رو از دست خواننده ارکستر میگیره میخونه..."میخوام که با بوسه گل لباتو پر پر کنم"بعد بقیه بسیجی ها بهش چپ چپ نگاه میکنن جا می خوره میگه..."گلهای پرپر شده رو فدای رهبر کنم... :biggrin:
مهمه كه بتوني دختري رو پيدا كني كه باباش پولدار باشه، دختري كه خوش تيپ باشه، دختري كه دوستت داشته باشه............ ......... ......... . ولي مهم تر از همه اينه كه اين 3 تا دختر نبايد همديگر رو بشناسن :biggrin:
كدام مورد كوتاه‌تر است؟ الف) مدت خوشحالي بعد از قبول‌شدن در دانشگاه ب) عمر پدر دانشجويان دانشگاه آزاد ج) مانتوي خواهران:biggrin:

قانون پايستگي عشق نيوتون: عشق پسرها از بين نميرود بلكه از دختري به دختر ديگر منتقل مي شود:biggrin:
زنه از شوهرش مي پرسه از چيه من بيشتر خوشت مي آد؟ از صورت زيبا و يا هيکل متنا سبم؟مرده يه نگاهي به سر تا پاي زنش مي ندازه و ميگه از اعتماد به نفست:biggrin:

لاته رو میبرن کلانتری. لاته میگه: واسه چی منو آوردید اینجا؟ بهش میگن: برای عرق خوری ! لاته میگه: ا دمتون گرم پس بریز بخوریم:biggrin:

بوش و بلر و احمدی نژاد ميميرن ميرن جهنم..بعد از يه مدت دلشون براي كشورشون تنگ ميشه ميرن به شيطون ميگن بذار به كشورمون زنگ بزنيم.شيطون ميگه باشه ولي گرونه ها.
بوش ۵ دقيقه حرف ميزنه .. شيطون ميگه ۱۰۰ ميليون دلار.. بلر ۵ دقيقه حرف ميزنه شيطون مبگه 100 ميليون پوند..احمدی نژاد ميره ۲ ساعت حرف ميزنه..شيطون ميگه مجاني بود..بوش و بلر شاکی میشن میگن چرا ؟! شيطون ميگه از جهنم به جهنم داخلي میفته:biggrin:

دوستان ببخشيداگه جسارتي دركاربوده.واسه خندوندنه همش.

وضعیت
موضوع بسته شده است.