اس ام اس هاي روزانه Joke-Off-SMS

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nilofarane

کاربر بیش فعال
خوشت بیاد خوشت نیاد
اشک غم از چشات بیاد
اون سر دنیا که بری
این دل من باهات میاد:heart:

امشب نیامدی و زچشمم رمید خواب
این در به انتظار تو تا صبح باز بود:gol:

از ساعت متنفرم این اختراع غریب بشر که مدام جای خالی حضورت را به رخ دلتنگیهایم میکشد.:cry:

uneszaki

عضو جدید
2دلیل پیشرفت نکردن فوتبال بانوان
1 عمرا اگه 11 خانوم لباس یکجور بپوشن
2اگر هم بپوشن عمرا واسه بازی بعدی همون لباسو بپوشن:biggrin:

uneszaki

عضو جدید
ترکه یه گونی بلال میخوره تا خود صبح اذان میگه !
رشتیه یه زن توپ میگیره به رفیقاش میگه کوفتتون شه !
رشتیه صبح از خواب پا میشه میبینه 4تا آجر گذاشتن زیرش زنشو بردن !
به ترکه میگن میدونی امام حسین کجا دفن شده ؟ میگه نه میگن تو کربلا ، میگه نه بابا خوش به سعادتش !
هزاران نفر برای بارش باران دعا می کردن ولی غافل از اینکه خدا با کودکیست که چکمه هایش سوراخ است

kamran6026

عضو جدید
[FONT=&quot]بچه ها شوخي شوخي به گنجيشكا سنگ ميزنن ولي گنجيشكا جدي جدي ميميرن آدما شوخي شوخي به هم زخم ميزنن ولي قلبها جدي جدي ميشكنن تو شوخي شوخي به من لبخند زدي ولي من جدي جدي عاشقت شدم تو هم يه روز شوخي شوخي تنهام ميزاري منم جدي جدي بي تو ميميرم [/FONT]

eng-rafiei

عضو جدید
ترکه ميره تعليم رانندگي ،ازش ميپرسن چطور بود ؟ ميگه خوب بود اما مربيم خيلي مذهبي بود!! ميگن چطور؟؟؟ ميگه اخه هر طرف ميپيچيدم مي گفت يا حسين

eng-rafiei

عضو جدید
طرف نشسته بود سر جلسه کنکور. سؤالا رو پخش می کنن و ترکه اول یه پنج دقیقه ای مبهوت به سؤالا خیره میشه . بعد یه پنج تومنی از جیبش در میاره شروع می کنه تند تند شیر یا خط کردن و پاسخ نامه رو پر میکنه . بعد 50-40 دقیقه مراقب میبینه ترکه خیس عرق شده و مرتب یه سکه رو میندازه بالا و زیر لب فحش میده . میره جلو می پرسه داری چیکار میکنی؟ طرف می گه همه سؤالا رو جواب دادم . دارم جوابامو چک میکنم

eng-rafiei

عضو جدید
تنهايي را دوست دارم زيرا بي وفا نيست ... تنهايي را دوست دارم زيرا عشق دروغي در آن نيست ... تنهايي را دوست دام زيرا تجربه کردم ... تنهايي را دوست دارم زيرا خداوند هم تنهاست ... تنهايي را دوست دارم زيرا.... در کلبه تنهايي هايم در انتظار خواهم گريست و انتظار کشيدنم را پنهان خواهم کرد

eng-rafiei

عضو جدید
زنان به خوبي مردان ميتوانند اسرار را حفظ كنند ولي به يكديگر مي گويند تا در حفظ آن شريك باشند. داستايوفسکي

sara_r

کاربر بیش فعال
فتواي جديد به موجب قطع گاز:
تا اطلاع ثانوي آغوش هر كس كه گرم است . حلال است.

مونا

عضو جدید
اس ام اس

اس ام اس

نجوم نخوندم ، ولی می دونم تو هفت آسمون یه ستاره ندارم.

فیزیک نخوندم ، ولی می دونم هر عملی را عکس العملی است ، غیر از عشق من به تو - و می دونم که واحد اندازه گیری عشق ، ژول و کالری و وات و .... نیست.

زیست شناسی نخوندم ، ولی می دونم قلب همون دله که می تونه برای یه نفر تنگ بشه یا تند تر بزنه.

شیمی نخوندم ، ولی می دونم اگر عشق نباشه مولکولهای هیدروژن و اکسیژن نمی تونن اینقدر محکم همدیگر رو فشار بدن که اشک جفتشون در بیاد.

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای یار من ....
اگه در کوچه پس کوچه های دلم گم شدی دنبال کسی برای ادرس نگردد چون کسی غیر تو اونجا نیست

مونا

عضو جدید
قانون 22 نیوتون: عشق در پسران از بین نمیره بلکه از دختری به دختر دیگه منتقل میشه!!

مونا

عضو جدید
زندگی دفتری از خاطرهاست ... یک نفر در دل شب ، یک نفر در دل خاک ... یک نفر همدم خوشبختی هاست ، یک نفر همسفر سختی هاست ،چشم تا باز کنیم عمرمان می گذرد... ما همه همسفریم:smile:

مونا

عضو جدید
تو را براي وفاي تو دوست مي دارم
*
*
*
*
*
وگرنه دلبر پيمانه شكن فراوان است:redface:

naeim-kosha-2007

عضو جدید
هر وقت بعد 120 سال رفتي اون 2نيا وقتي خواستي از پل صراط رد شي و بهت گفتن يکي حلالت نکرده اون منم که به اين بهونه يه بار ديگه ميخوام ببينمت

naeim-kosha-2007

عضو جدید
فرهنگ لغات زنان : 1. آره يعني نه 2. نه يعني آره 3. ما با يد با هم حرف بزنيم يعني بشين فقط گوش کن 4. هر کار دوست داري بکن يعني بکن ولي بعد دهنت سرويسه 5. چقد منو دوست داري ؟ يعني يه گندي زدم مي خوام بگم 6. دو دقيقه ديگه حاضرم يعني دو ساعت علافي

naeim-kosha-2007

عضو جدید
یکی به رفیقش می گه : شنیدم تو ظرف شستن به زنت کمک می کنی؟ زن ذلیل! می گه خب مگه چیه . اونم تو رخت شستن به من کمک می کنه

naeim-kosha-2007

عضو جدید
زنان به خوبي مردان ميتوانند اسرار را حفظ كنند ولي به يكديگر مي گويند تا در حفظ آن شريك باشند

naeim-kosha-2007

عضو جدید
**** توي جبهه بيسيم چي بوده زنگ ميزنه ميگه : آقا 5 تا عراقي دستگير كردم بيايد ببريد ميگن خودت بيار .... ميگه نه شما بياين اينا نميذارن من بيام

naeim-kosha-2007

عضو جدید
افسوس که عشق جاودانه نيست.عشق گل سرخيست که طاقت طوفان را ندارد. عشق يک خاطره سبز است که از آمدن پاييز ميترسد

naeim-kosha-2007

عضو جدید
**** از دوست دخترش پشت تلفن ميپرسه:کجايي؟دختره واسش ناز ميکنه و ميگه:توي دلت،ترکه ميگه : پس چرا اين همه ريدم تو رو نديدم؟!

naeim-kosha-2007

عضو جدید
نگاهت همچون باران است و قلبم همچون کوير... و مي داني که کوير بدون باران زنده است... پس برو بمير

naeim-kosha-2007

عضو جدید
هميشه دليل شادي كسي باش نه قسمتي از شادي او، و هميشه قسمتي از غم كسي باش نه دليل غم او .اوژن استوار

naeim-kosha-2007

عضو جدید
هيچ وقت از خدا نخواه که همه ي دنيا مال تو باشه ... هميشه از خدا بخواه کسي که همه ي دنياي توست مال کسي ديگه نباشه

naeim-kosha-2007

عضو جدید
اگر کسي را دوست داري، به او بگو. زيرا قلبها معمولاً با کلماتي که ناگفته مي‌مانند، مي‌شکنن

naeim-kosha-2007

عضو جدید
اولی: دکتر به من گفته موقع کارکردن سیگار نکشم. دومی: خوب پس حالا دیگه سیگار نمی کشی. اولی: نه حالا دیگه کار نمیکنم !!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.