اس ام اس هاي روزانه Joke-Off-SMS

وضعیت
موضوع بسته شده است.

avaye_sabz

عضو جدید
اس ام اس

اس ام اس

ای کسانی که اس ام اس نمی دهید آگاه باشید که خداوند شما را به دلیل خساست مجازات و در آخرت شما و سیمکارتتان رابا هم میسوزاند.

yanic

عضو جدید
يادت در ذهنم و عشقت در قلبم و عطر مهربانيت در تمام وجودم است عزيزم محبت را در پاکي نگاهت و صداقت را در وجود مهربانت معني کردم وبدان که زيباترين لحظه هايم در کنار تو بودن است

yanic

عضو جدید
بی تو دنیا بر سرم آوار شد
بین ما هر پنجره دیوار شد
درد ما در بودن ما ریشه داشت
رفتن و مردن علاج کار شد
آنکه نوشدارو مینمود بر لبم
زهر نیش مار شد
عیب از ما نبود از یاران نبود
تا که هرکس یار شد بیزار شد
عاقبت با حیله سوداگران
عشق هم کالای هر بازار شد

yanic

عضو جدید
چَطحیات !

یکی از بزرگان حکایت کند

اگر یک نفر نیمه شب چت کند

و با فرد بیگانه صحبت کند

و کم کم به چت کردن عادت کند

و یک ساعتش را سه ساعت کند

و هر شب به فردی محبت کند

به افراد قبلی خیانت کند

و با بی خیالی جنایت کند

نه حدّ و حدودی رعایت کند

و اچ آی وی ِ خویش مثبت کند

و این قصه را پر حرارت کند

برای رفیقش روایت کند

چنانکه رفیقش حسادت کند

و او هم رود نیمه شب چت کند

و با فرد بیگانه صحبت کند

و کم کم به چت کردن عادت کند

و یک ساعتش را سه ساعت کند

و هر شب به فردی محبت کند

به افراد قبلی خیانت کند

و با بی خیالی جنایت کند

نه حد و حدودی رعایت کند

و اچ آی وی ِ خویش مثبت کند

و این قصه را پر حرارت کند

برای رفیقش روایت کند

چنانکه رفیقش حسادت کند

و او هم رود نیمه شب چت کند

و... !

yanic

عضو جدید
«در کارگه کوزه گری رفتم دوش

دیدم دو هزار کوزه گویا وخموش »

در داخل جمله، فارغ التّحصیلی

خود داخل کوزه ، مدرکش امّا روش(!)

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
ترکه تو اتوبوس بوده همه جاها خالي بوده ولي نميشينه . راننده ميگه : آقا اين همه جاي خالي . چرا نمي شيني ؟ ميگه : 2 دقيقه ديگه همين جا هم پيدا نمي شه .

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
يه ترکه گاوداري داشته، مامور بهداشت مياد ميگه به گاوات غذا چي ميدي؟ ترکه ميگه ان، گه، پهن، پشکل! يارو کلي جريمش ميکنه. سال بعد مياد ميگه چي ميدي به گاوات؟ ترکه ميگه جوجه کباب، چلوکباب، پيتزا! يارو دوباره کلي جريمش ميکنه. سال بعد بازم مياد ميگه چي ميدي به گاوات؟ اين دفعه ترکه ميگه والا اول صبح نفري هزار تومن بهشون ميدم برن هر چي دوست دارن بگيرن بخورن يه ترکه گاوداري داشته، مامور بهداشت مياد ميگه به گاوات غذا چي ميدي؟ ترکه ميگه ان، گه، پهن، پشکل! يارو کلي جر

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
با خيال عشق تو رسواي اين منزل شدم
بي يال عشقت اي داد از زمان رسواي عالم مي شوم
با دلم سوي دلت هر بار مي آيم ولي
بي دست پر مي كشم تا شايد از غم نشكنم

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک روزعشقت را دزدیدم و برای اینکه جای مطمئنی داشته باشد آن را در قلبم پنهان کردم غافل از اینکه روزی برای پس گرفتن آن...

قلبم را خواهی شکست

reza3oot

عضو جدید
تو را چون خواب و رويا دوست دارم چو عطر پاك بنزين دوست دارم .............من آن كارت افتاد در خاك تو را چو پمپ بنزين دوست دارم

طرف بچه اش گم ميشه ميره درخواست المثني ميكنه

خدايا..... ما را همچون "بانو چويی" حسود و عنود و همانند "گيوميونگ" نارفيق و دو رو و مثل "يانگرو" بی ظرفيت و نالايق و مانند "وزير اوگيومو" ظالم و لا ابالی و مثل "پانسول چويی" پست فطرت و مانند"يولی" مكار و بد كردار مگردان

شما برنده يك دستگاه ماكسيما يك دستگاه منزل مسكوني و ماهانه 500 هزار تومان رو سراغ نداريد ؟ گفتم شايد امر خيري صورت گرفت

پروردگارا..... اگر دوست اين چنين است، پس رفيقانی فريب كار و دو رو همچون "گيوميونگ" نصيب ما مفرما و ما را يارانی راستين چون "يونسنگ" و "شين بی" عطا فرما و به ما دركی بده كه همچون "يانگوم" و "افسر مين جانگو" مثبت بيانديشيم و عاشق و معشوقی راستين براي يكديگر باشيم.

به تركه ميگن نگو باشه ميگه باشه!!!!

بار الها..... ما را همچون "يانگوم" مهربان و درستكار و چون "افسر مين جانگو" عاشق حقيقی و مانند "بانو هن" با گذشت و فداكار و مثل "بانو يونگ" حق مدار و عادل و مانند "يونسنگ" يار و ياور و دوست واقعی و مانند"شين بی" صاف و بی ريا و مانند "كنگ داگو" مشكل گشا و مثل "ملكه" واقع بين و قدر شناس و چون "ميونگی" مادری دلسوز و مانند "ينگ دوك" فهيم و همچون "پيش كار يونگ بون" حامی مظلومان قرار بده

يه تركه ورشكست ميشه,بهش ميگن برو گدايي كن ,روش نميشه, ميگن به طور غير مستقيم بكن,ميره سرچهارراه يه عالمه وقت مي ايسته يكي بهش ميگه آقا چرا نميري,ميگه:من كه پول نمي خوام.......

دو تا ترك تو خيابون سگاشونو راه ميبردن به هم كه ميرسن اولي ميگه اسم سگ من پاكوتاهه,دومي ميگه مال منم گرگيه ميخواي دعواشون بندازم؟ميگن باشه.خلاصه در يك ان پاكوتاه گرگيرو قورتش ميده غلادشو تف ميكنه بيرون صاحب گرگي كه حيرت زده مونده بوده ميگه مگه سگ تو از چه نژاديه؟اونيكي ميگه نژاد پژاد نميدونم ولي تو بعضي كشورها بهش ميگن "كروكوديل".

reza3oot

عضو جدید
براي عشق گريه كن ولي به كسي نگو. براي عشق مثل شمع بسوز ولي نگذار پروانه ببينه. براي عشق پيمان ببند ولي پيمان نشكن . براي عشق جون خودتو بده ولي جون كسي رو نگير . براي عشق وصال كن ولي فرار نكن . براي عشق زندگي كن ولي عاشقونه زندگي كن . براي عشق بمير ولي كسي رو نكش . براي عشق خودت باش ولي خوب باش

ويرانه نه آنست که جمشيد بنا کرد ويرانه نه آنست که فرهاد فرو ريخت ويرانه دل ماست که با هرنگاه تو صدبار بنا گشت و دگر بار فرو

میدونی که چه موقع می فهمی دنیا دو روزه؟ وقتی که اونی که دوستش داری بهت بگه تا آخر دنیا باهاتم

آنکه می آید لاجرم میرود، اما آنکه می خواهد، می ماند

تا توانی یک دل و یک رنگ باش / قالی از صد رنگ بودن زیر پا افتاده است

گفتمش نقاش را، نقشی بکش از زندگی / با قلم نقش حبابی بر لب دریا کشید

reza3oot

عضو جدید
در این دینا که نامردان عصا از کور می دزدن من از خوش باوری اینجا محبت آرزو کردم

همه ذرات جان پیوسته با دوست همه اندیشه ام اندیشه اوست نمی بینم به غیر از دوست اینجا خدابا این منم یا اوست اینجا ؟

هر صبح و شام چهره نهان میکنم به اشک تا ننگرم تبسم خورشید و ماه را ای سرنوشت از تو کجا می توان گریخت من راه آشیان خود از یاد برده ام یک دم مرا به گوشه راحت رها مکن با من تلاش کن که بدانم نمرده ام ای سرنوشت مرد نبردت منم بیا زخمی دگر بزن که نیفتاده ام هنوز شادم از این شکنجه خدا را مکن دریغ روح مرا در آتش بیداد خود بسوز ای سرنوشت هستی من در نبرد تست بر من ببخش زندگی جاودانه را منشین که دست مرگ ز بندم رها کند محکم بزن به شانه من تازیانه را

همه ذرات جان پیوسته با دوست همه اندیشه ام اندیشه اوست نمی بینم به غیر از دوست اینجا خدابا این منم یا اوست اینجا ؟

وقتی خاطره های آدم زیاد می شه, دیوار اتاقش پر از عکس می شه,اما همیشه دلت واسه اونی تنگ می شه که نمی تونی عکسش رو به دیوار بزنی!....

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
بر بالاي برج ميلاد با سوپر من و بتمن ايسته كرده بودم كه يك دفعه ياد تو افتادم.
گفتم يك sms برايت ول كنم ببينم چطور هستي ؟ خوبي ؟ خوشي ؟ در سلامتي كامل بسر ميبري؟ هو؟

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
زندگي چيدن سيبي است که بايد چيد و رفت
زندگي تکرار پاييز است که بايد ديد و رفت
زندگي رودي است ، جاري ، هر که آمد کوزه اي شادمان پر کرد و مشتي آب نوشيد و رفت قاصدک ، اين کولي خانه به دوش روزگار کوچه گرديهاي خود را زندگي ناميد و رفت

نسیم

عضو جدید
يادمان باشد فردا حتما ناز گل را بکشيم... حق به شب بو بدهيم... و نخنديم ديگر به ترکهاي

دل هر گلدان...!! و به انگشت نخي خواهيم بست تا فراموش نگردد فردا...! زندگي شيرين

است! زندگي بايد کرد... و بدانم که شبي خواهم رفت .... !!! و شبي هست که نباشد پس

از آن فردايي.

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
به تركه ميگن با غضنفرجمله بساز،ميگه: آدم با باباي خودش هم جمله مي سازه؟

نسیم

عضو جدید
وقتی کسی ناراحتت می کنه 42 تا ماهیچه استفاده می شه تا اخم کنی اما فقط 4 تا

ماهیچه لازمه تا دستت را دراز کنی و بزنی پس کلش .:neutral::w25:

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر خواستي و نتوانستي كه هيچ ؛
ولي اگر روزي توانستي و نخواستي
آنگاه منتظر روزي باش كه
بخواهي و نتواني !!!
نيچه

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
از كسي كه دوستش داري ساده دست نكش ،شايد ديگه هيچكسو مثل اون دوست نداشته باشي.
و از كسي كه دوستت داره بي تفاوت عبور نكن ،چون شايد هيچ وقت هيچكس تو رو مثل اون
دوست نداشته باشه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.