اس ام اس هاي روزانه Joke-Off-SMS

وضعیت
موضوع بسته شده است.

marjan.h

عضو جدید
کسی را که دوست داری رهایش کن.اگر سوی تو برگشت از آن توست و اگر برنگشت از اول برای تو نبود.

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
جز تو از هيچ کسي پي ام نميخوام! بي تو من ياهو مسنجر نميخوام! تو که نيستي سيستممو نميخوام! يکي پرسيد اگه آي دي ات هک بشه؟ حتي اين خيال زشتو نميخوام! من تو را ميخوام تو را ميخوام

marjan.h

عضو جدید
هر روز صبح در افریقا آهویی از خواب بیدار می شود و شیری که می داند باید از اهوتند تر بدود وگرنه از گرسنگی خواهد مرد.مهم نیست شیر باشی یا آهو مهم این است که با طلوع آقتاب با تمام توان شروع به دویدن کنی.

fonoon2

عضو جدید
یکی تو یک شب برف و بورانی داشته از سر زمین برمیگشته خونه،یهو میبینه یکجا کوه ریزش کرده، یک قطار هم داره ازون دور میاد! خلاصه جنگی لباساشودرمیاره و آتیش میزنه، میره اون جلو وامیسته. راننده قطاره هم که آتیشو میبینهمیزنه رو ترمز و قطار وا میسته. همچین که قطار واستاد، او یک نارنجک درمیاره،میندازه زیر قطار، چهل پنجاه نفر آدم لت و پار میشن! خلاصه اونو رو میگیرن میبیرنبازجویی، اونجا بازجو بهش میتوپه که: مرتیکه خر! نه به اون لباس آتیش زدنت، نه بهاون نارنجک انداختنت! آخه تو چه مرگت بود؟! طرف میزنه زیر گریه، میگه: جناب سروانبه خدا من از بچگی این دهقان فداکار و حسین فهمیده رو قاطی میکردم

fonoon2

عضو جدید
یه روز یکی می خواسته سوار آسانسور بشه میبینه اونجا نوشته: ظرفیت 12 نفر.
میگه: ای وای خدا! حالا اون 11 نفر رو از کجا بیارم!؟
:w34:

fonoon2

عضو جدید
اگر دیدی روزی به یادت گریه کردم بدان آن روز پیازی رنده کردم

fonoon2

عضو جدید
اين جمله هميشه يادت باشه : زندگي گل سرخئ است که گلبرگهايش خيالي وخارهايش واقعي است

fonoon2

عضو جدید
هرجای دنیا که باشی و هر کاری که داری میکنی
اینو بدون که یک قلب هست که همیشه واسه تو میتپه
اونم قلب خودته

fonoon2

عضو جدید
پروانه نمي ميرد چون گل به بغل دارد/اين سينه نمي ميرد چون عشق تو را دارد:w34:

fonoon2

عضو جدید
زندگی مثله بازی حکمه مهم نیست که دست خوبی نداری مهم اینه که یار خوبی داشته باشی اینطوری ممکنه بازی باخته رو هم ببری

niloofar*

عضو جدید
توی دنیای بچه ها هر کی زودتر بگه دست دارم برندس ولی توی دنیای بزرگا هر کی زودتر بگه بازندس . من زودتر می گم دوست دارم :heart:برنده بازندش فرقی نداره:smile:

niloofar*

عضو جدید
I ve been alone with u inside my mind.i kiss your lips in my mind as sometime see u pass outside my door . i can see love in your eyes.HAPPY VALENTINE S DAY:heart:

niloofar*

عضو جدید
هر کس یه نیمه ی گمشده داره پس سعس نکن واسه ساختن پازل زندگی ت تقلب کنی;)

niloofar*

عضو جدید
زیباترین لحظه ی زندگی لحظه ی دوست داشتنه و بهترین لذت وقتیه که اصلا انتظارشو نداری
پس حالا که انتظارشو نداری...............
دوست دارم:heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:

niloofar*

عضو جدید
polis ;inja mahigiri mamnooe
torke;vali inja ke tablo nazadin!!!!!
polis ; nazadim ke nazadim zood bash az balaye oun akvariom bia paieen:biggrin:

niloofar*

عضو جدید
چشمات وقتی دروغ میگی زیباتر می شه ,اگه می خوای زیباترین باشی همیشه بهم بگو دوست دارم.........................:heart:

niloofar*

عضو جدید
خوش به حال لاک پشت ها اونا هم مثل آدما عاشق می شن ولی عشقشون دیر تر ترکشون می کنه چون آروم آروم از کنارشون رد می شه:eek::surprised:

niloofar*

عضو جدید
می دونی زیباترین منحنی دنیا چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لبخندی که روی لب یه عاشق نقش می بنده تا در نهایت سکوت فریاد بزنه دوست دارم:heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:

mim-shimi

عضو جدید
کاربر ممتاز
به اولین قاصدکی که از شهر قشنگ زندگی تو بگذرد
پیغام می دهم که هیچ چیز نمی تواند مهرت را از دلم جدا کند
حتی فاصله ها

niloofar*

عضو جدید
اگه کسی رو دوست داری به او بگو چون قلبها معمولا با کلماتی که ناگفته می مونه می شکنن:heart::heart::heart:

niloofar*

عضو جدید
اسپانیایی ها میگن : عشق ساکت است اما اگر حرف بزند از هر صدایی بلندتر است
ایتالیایی ها میگن : عشق یعنی ترس از دست دادن تو
ایرانی ها :عشق سوء تفاهمی بین 2 احمق است که با یک ببخشید تمام می شود

fonoon2

عضو جدید
سپاس و ستايش دانشگاه آزاد را ، که ترکش موجب بي مدرکي است و به کلاس اندرش مزيد در به دري ، هر ترمي که آغاز مي شود موجب پرداخت زر است و چون به پايان رسد مايه ضرر ، پس در هر سال دو ترم موجود و بر هر ترمي شهريه اي واجب ..... از جيب و جان که بر آيد ...... کز عهده خرجش به در آيد

elia

عضو جدید
به يكي گفتند وجه تشابه ژيان با پيژامه چيه؟ گفت با هيچكدام تا سر كوچه نميتوان رفت.

niloofar*

عضو جدید
من و تو مثل 2 تا خط موازی هستیم که اگه بخوایم همین طوری پیش بریم به هم نمی رسیم پس من به خاطر تو می شکنم تا بهت برسم:redface:

raeng

عضو جدید
غضنفر یک اسکناس 5000 تومانی پیدا می کنه میگه ماکه از این شانسا نداریم پارش میکنه میندازش.

niloofar*

عضو جدید
پیر دختر : دختری که موفق نشده ازدواج کنه
پیر پسر : پسری که موفق شده ازدواج نکنه

niloofar*

عضو جدید
دیگران را ببخش نه به خاطر اینکه آنها سزاوار بخشش اند , تنها به این دلیل که تو سزاوار آرامشی:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.