اس ام اس صبح بخیر دی ۹۲

emad_hs

عضو جدید
اس ام اس صبح بخیر دی ۹۲

اس ام اس صبح بخیر دی ۹۲ : برای شما اس ام اس های بسیار زیبا و خواندنی مخصوص صبحگاه آماده کرده ایم صبح خود را با جملات زیبا شروع کنید و برای دوستانتان بفرستید.برای خواندن اس ام اس صبح بخیر دی ۹۲ به ادامه مطلب بروید.

اس ام اس صبح بخیر دی ۹۲

sms sobh bekheyr

صب بخیر زشتوی من عاشق شلختگیه اول صبحتم… موی بهم ریخته چشای اینجوریت Oـo صدای گرفتت …​
.​
.​
.​
اس ام اس صبح بخیر دی ۹۲

sms sobh bekheyr

امیدوارم روزت رو با یه دنیا امید، یه بغل آرزو و یه عالمه انرژی مثبت شروع کنی… صبح نازت بخیر نانازم​
.​
.​
.​
اس ام اس صبح بخیر دی ۹۲

sms sobh bekheyr

الان که چشمای قشنگت رو باز کردی یادت باشه که دیشب یکی به یادتو چشماشو بست……….​
.​
.​
.​
اس ام اس صبح بخیر دی ۹۲

sms sobh bekheyr

صبح بخیر هستیم♥​
صبح بخیر تمام دل بستگیم♥​
صبح بخیر امید فردا ♥​
صبح بخیر تمام سهم من از دنیا♥​
.​
.​
.​
اس ام اس صبح بخیر دی ۹۲

sms sobh bekheyr

چقد زیباست چشمامو که باز میکنم اولین چیزی که میبینم صورت توء. هستیه من شبامو به عشقه دیدن تو صبح میکنم. صبحت بخیر عشقم….​
.​
.​
.​
اس ام اس صبح بخیر دی ۹۲

sms sobh bekheyr

سلام عطرگل یاس سلام هم ره هم راز صبحت بخیر.برام عزیزترینی.​
.​
.​
.​
اس ام اس صبح بخیر دی ۹۲

sms sobh bekheyr

سلام نفسم بهترین چیز نگاهی است که از حادثه عشق تر است وامروز این نگاه عاشقانه اتفاق خواهد افتاد .صبحت پراز التهابهای عاشقانه .​
.​
.​
.​
اس ام اس صبح بخیر دی ۹۲

sms sobh bekheyr

دلنشین ترین صدا برای من صدای خواب الود توست وقتی بهم صبح بخیر میگی… صبحت بخیر تنها عشقم…..​
.​
.​
.​
اس ام اس صبح بخیر دی ۹۲

sms sobh bekheyr

بی تو مهتاب تنهای دشتم بی تو خورشید سرد غروبم بی تو بی نام و بی سرگذشتم بی تو خاکسترم بی تو سلام صبح قشنگت بخیر نسیم منتظر باز شدن خورشید چشم توست.​
.​
.​
.​
اس ام اس صبح بخیر دی ۹۲

sms sobh bekheyr

سلام دلبرک شیرینم سلام ناله شبگیرم سلام همره دیرینم سلامم را تو پاسخ گو صبحت بخیر صبحت به طعم باران پاییزی.​
.​
.​
.​
اس ام اس صبح بخیر دی ۹۲

sms sobh bekheyr

زیباترین اتفاق صبح اون موقع ست که چشم باز کنی و بین تاریکی و روشنایی حضور یارت رو حس کنی.. اهسته دستش رو لمس کنی,نفس بکشی و با خودت بگی بیشتر از همه ی دنیا عاشقتم!!! “صبح زیبایت بخیر…!”​
.​
.​
.​
اس ام اس صبح بخیر دی ۹۲

sms sobh bekheyr

صبح بخیر عزیزترینم، اعتراف میکنم دیروز کمتر از امروز دوست داشتم منو ببخش.​
.​
.​
.​
اس ام اس صبح بخیر دی ۹۲

sms sobh bekheyr

ای تمام شوق زندگی سلام.ای سراپا همه خوبی سلام.ای راز جهان ری خته در چشم سیاهت سلام یاد نیلوفری تو عاشقم ساخته باز ….​
.​
.​
.​
اس ام اس صبح بخیر دی ۹۲

sms sobh bekheyr

صبحت بخیر ای تمام هستی من دل دریایی من بی تو مردابیست .سلام ای صبح سرشار ..صبحت پرازاواز نسیم​
.​
.​
.​
اس ام اس صبح بخیر دی ۹۲

sms sobh bekheyr

عشق زیبای من سلام صبحگاهان بر دختر اب و ایینه و اتش بخیر باد . نسیم بر دشت گل ارای وجودت میوزد دیوانه وار . بیا به استقبال این همه مهر که به سوی تو در هجرتند .​
.​
.​
.