اسپیکر لامپ هوشمند؛ ترکیب روشنایی و صوت

M@HY@R93

New member
طراحی حساس به لمس به معنای آن است که کاربر با ضربه زدن روی سطح سیلیکونی می تواند لامپ را روشن کند، نور آن را کم کرده و یا به طور کامل لامپ را خاموش کند.
شرکت اموی (Emoi) اسپیکر لامپ هوشمندی با برچسب قیمت 79 دلار معرفی کرده است. به گفته این شرکت، محصول جدید آنها با احساسات مردم درگیر شده و عناصر نور و صدا را به شیوه ای دوستداشتنی در هم می آمیزد.

به گزارش "گروه علم و فناوری" عصرایران، اسپیکر لامپ هوشمند یک دستگاه تولید صدا 360 درجه است که با یک لامپ سیلیکونی ترکیب شده است. اسپیکر از فناوری رادیاتور کنش‌پذیر برای بهبود باس و عملکرد فرکانس پایین و تولید صدا استفاده می کند. این اسپیکر قابلیت سازگاری با تلفن های همراه، تبلت ها، پخش کننده های MP3 و لپ تاپ ها از طریق ارتباط بلوتوث را دارد.
طراحی حساس به لمس به معنای آن است که کاربر با ضربه زدن روی سطح سیلیکونی می تواند لامپ را روشن کند، نور آن را کم کرده و یا به طور کامل لامپ را خاموش کند. همچنین، کنترل وضعیت لامپ این گجت از طریق پایه اسپیکر یا اپلیکیشن مخصوص آن امکان پذیر است. اسپیکر لامپ هوشمند از طیف نوری 2,800 تا 3,000 برخوردار است و برای بازتاب نور روشن روز، حالت سپیده دم و یا گرگ و میش قابل برنامه ریزی است.
یک اپلیکیشن اختصاصی به کاربران اجازه کنترل موسیقی، روشن و خاموش کردن نور لامپ و حتی تنظیم هشدار روی این اسپیکر را می دهد. اسپیکر لامپ هوشمند از طراحی قابل حمل سود می برد و باتری قابل شارژ آن می تواند تا 12 ساعت لامپ را روشن نگه دارد، تا هشت ساعت موسیقی پخش کند و یا برای سه ساعت و نیم هر دو عملکرد را همزمان ارائه کند.
اموی در تلاش برای تامین مالی این پروژه در کیک استارتر است و 100 حامی نخست می توانند این گجت را به قیمت 69 دلار خریداری کنند. برای حامیان دیگر این قیمت اندکی افزایش یافته و به 79 دلار می رسد. با ترکیب یک لامپ با اسپیکر 360 درجه، اموی محصولی منحصر به فرد را ارائه کرده که ترکیبی از روشنایی و موسیقی را در اختیار کاربر خود قرار می دهد.
 
بالا