اسمش را چه میشه گذاشت؟

پاک نیت

عضو جدید
سلام درگذشت دوستان رو تسلیت و برای بازماندگان آروزی صبر دارم امیدوارم همه حال همه هم خوب باشند بیش از یک ماه از شروع سال تحصیلی می گذره اما وضعیت کلاس ها واقعا غیر قابل تحمل هست واقعا برای چی میان دانشگاه؟ من نفهمیدم
بعضی استاد ها توانایی اداره کلاس رو ندارن و دانشجو ها به جای همکاری بدتر کلاس را به یک جای دیگه ای تبدیل میکنند حتی نمی گذارند کسی سوالش رو بپرسه سریع کلاس شلوغ میشود اگر دانشجو بخواهد استاد بهترین درس را می دهد یک عده هم برای اینکه چند تا دختر بهشون بخنده هر چی از زبانشون در میاد سر کلاس می گن اگر به هر دلیلی دوست دارید با دختر یا پسری ارتباط بر قرار کنید اشکالی ندارد این همه فضا در دانشگاه هیچ کس هم کاری به کسی ندارد به غیر از محدودی نفراتی که تا یک نفر با یکی حرف میزنه چشمانشان از کاسه درمیاد و همه نگاه ها خیره میشه بهشون
ما 2 استاد داریم علاوه بر اینکه به کسی اجازه مسخره بازی و صحبت کردن در سر کلاس رو نمیدند درس را خیلی خوب می دهد و برخی اوقات هم برای اینکه کلاس از خشکی در بیاد خاطره ای چیزی میگن.
اما اکثریت به اسم دانشگاه میایند و واقعا کلاس را به گند کشیدند یا اون روز چند تا دختر ایستاده بودند چند تا پسر هم با هم دعواشون شد و پسره جلوی دختر مردم یک مشت حرف رکیک زد و گفت فلان جا بیا منتظریم این دانشگاه است اسمش؟ نظر شما چیه؟

irainian

عضو جدید
عزیز شما ناراحت نشو اینا دختر ندیده هستن اگه چند بار با یه دختر صحبت کرده باشن اینجور عقده ای نمیشن که دلشون بخواد چند تا دختر بهشون نگاه کنن

پاک نیت

عضو جدید
سلام عزیز باور کنید اگر کسی مخالف باشد اصلا به کسی ربطی ندارد دختری با پسری ارتباط برقرار کند چیزی هم که در این دانشگاه زیاد است فضای دانشگاه
بروید یک گوشه با هم حرفی صحبتی قراری هر چه دارید در هر موردی بگذارید به هیچ کس هم مربوط نیست چه اشکالی داره یکی با یکی دیگه میخواد ارتباط برقرار بکنه ولی در سر کلاس تا یک دختری میخواد یک سوال بپرسه سریع همهمه میشه و از 60 نفر 40 نفرش یک حرفی بهش می اندازن
یا وقتی استاد رو میده دانشجو میخواد دیگه سوار استاد بشه
اون روز هم 2 نفر که با هم دعوا داشتم یک مشت حرف رکیک زدن جلوی این همه دختر من یکی که اونجا بودم خجالت کشیدم میگفت فلانت اگر فلان ساعت فلان جا نیایی با این هیکل و سن خجالت نمیکشند در محیط دانشگاه یا خارج از آن میخواهند دعوا کنند بعد همش توقع پیشرفت جامعه و دانشگاه و این طور مسائل را دارند

آخرین ویرایش:

irainian

عضو جدید
سلام عزیز باور کنید اگر کسی مخالف باشد اصلا به کسی ربطی ندارد دختری با پسری ارتباط برقرار کند چیزی هم که در این دانشگاه زیاد است فضای دانشگاه
بروید یک گوشه با هم حرفی صحبتی قراری هر چه دارید در هر موردی بگذارید به هیچ کس هم مربوط نیست چه اشکالی داره یکی با یکی دیگه میخواد ارتباط برقرار بکنه ولی در سر کلاس تا یک دختری میخواد یک سوال بپرسه سریع همهمه میشه و از 60 نفر 40 نفرش یک حرفی بهش می اندازن
یا وقتی استاد رو میده دانشجو میخواد دیگه سوار استاد بشه
اون روز هم 2 نفر که با هم دعوا داشتم یک مشت حرف رکیک زدن جلوی این همه دختر من یکی که اونجا بودم خجالت کشیدم میگفت فلانت اگر فلان ساعت فلان جا نیایی با این هیکل و سن خجالت نمیکشند در محیط دانشگاه یا خارج از آن میخواهند دعوا کنند بعد همش توقع پیشرفت جامعه و دانشگاه و این طور مسائل را دارند
عزیز ناراحت نشو چون اینجا نرکده است ودختر کم است هر کی از اون یکی بیشتر تلاش می کنه که دل یه دختر رو بدست بیاره نارحت نشو این طوریه دیگه

M☼HAMMAD

عضو جدید
بله چطور مگر؟
من توی تاپیک های دیگه، به این قضیه شکایت کرده بودم، دوستان گفته بودند مگر 88ی ها چی کار کردند ؟!
بفرمایید، این 1 نمونه اش ( 100 البته منظورم تمام 88ی ها نیست )

آقایی که از پشت کوه اومده و با 1 دختر حتی حرف هم نزده، حالا که میاد دانشگاه و ممکنه 1 دختر بغل دستش بشینه، باهاش حرف بزنه و ... ، توقع زیادی نمیشه ازش داشت، شما هم خونِ خودتون رو مثل من کثیف نکنین ، آدم میشن همه :دی

پاک نیت

عضو جدید
من توی تاپیک های دیگه، به این قضیه شکایت کرده بودم، دوستان گفته بودند مگر 88ی ها چی کار کردند ؟!
بفرمایید، این 1 نمونه اش ( 100 البته منظورم تمام 88ی ها نیست )

آقایی که از پشت کوه اومده و با 1 دختر حتی حرف هم نزده، حالا که میاد دانشگاه و ممکنه 1 دختر بغل دستش بشینه، باهاش حرف بزنه و ... ، توقع زیادی نمیشه ازش داشت، شما هم خونِ خودتون رو مثل من کثیف نکنین ، آدم میشن همه :دی
مورد زیاده دو تاشو میگم همین چند روز پیش یکی بغل دست ما بود و بغل دستیش جاشو با یک دختری که ردیف پشتی بود عوض کرد ظاهرا اون دانشجوی دختر تابلو رو نمی دید
این بغل دستی ما تا آخر ساعت مثل گلوله تیکه می انداخت تا دختره خوشش بیاد ولی خوشم امد که دختره هم محلش نزاشت :biggrin:
یکی دیگه هم یک دختری پیش یک پسری نشسته بود ما ردیف عقب بودیم داشتن با هم صحبت می کردن حالا چند نفر عرضه نداشتن زورشون امد حسود بودن هر چی بود خودشون رو کچل کردند تا این دختر و مخصوصا پر رو ضایع کنن آخه به کسی ربطی نداره دو نفری بالای 18 سال سن دارن می دونن چی کار دارن میکنن

pnzn

عضو جدید
وای بچه ها اینا چیه در موردش بحث می کنید ؟ :)) بی خیال بابااااا :))
همه ی آدما یک روزی یک جایی بزرگ می شن و از منطق استفاده می کنن ، انقدر درگیر محیط اطرافتون نشید ، باهاش زندگی کنید اما درگیرش نشید ! ;)

پاک نیت

عضو جدید
همین طوری گفتیم و بی خیال همه چیز شدیم که روزگاری از همه کشور ها جلوتر بودیم والان از همه عقب تر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حرمت کلاس رو نگه نمیدارن طرف با موبایلش حرف میزنه همین طوری سرشون رو می اندازن میرن بیرون و میان تو.........

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فکر کنم این مشکلات رو با معاونت و ریاست دانشگاه باید مطرح کرد نه اینجا

پاک نیت

عضو جدید
امیدی برای حل مشکلات از طرف این طور افراد نمیرود:( تازه بیشتر این مورد بر می گرده به خود افراد و جامعه مثلا اشتباه گرفتن کلاس با طویله تقصیر کیست؟؟؟؟؟ یا اشتباه گرفتن دانشگاه با چاله میدان برای دعوا کردن و فحاشی :cry:

M☼HAMMAD

عضو جدید
همین طوری گفتیم و بی خیال همه چیز شدیم که روزگاری از همه کشور ها جلوتر بودیم والان از همه عقب تر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حرمت کلاس رو نگه نمیدارن طرف با موبایلش حرف میزنه همین طوری سرشون رو می اندازن میرن بیرون و میان تو.........
اینجور چیز ها مثل خیلی چیز ها براتون عادی میشه ، اینطوری بگم که باید عادی شه، چون اینطوری فقط خودتون اذیت میشین
همونطوری که واسه من و خیلی های دیگه که عقایدمون شبیه شما بود، عادی شده

مبهوت

عضو جدید
مبهوت:دوست من بحث بی خیالی نیست..ببین مشکلات روز به روز اونقدر زیادتر میشن که آدم این مشکلات واسش کمرنگ تر میشه..من وشما که نمیتونیم جو رو یه شبه عوض کنیم...خودمون خوب باشیم اگه همسایه بده....ما هیچکدوم کاری بزرگتر از تغییر خودمون فعلا ازمون برنمیاد پس اول خودمون همت کنیم:smile::gol:

As@di

عضو جدید
جوابيه

جوابيه

من دانشجوي دانشگاه شما نيستم اما تو دانشگاه ازاد از اين چيزها زياده مهم اين هست كه رئيس واحد كي باشه تا زماني كه اين اسدي رئيس دانشگاه ازاد شيراز بود اين گنده كاري ها تو شيراز بود حالا اين مردك هرجا بره همين اش وكاسه هست من اين اسدي را كاملا مي شناسم اگر از اينجا هم بره ميزارنش يه جاي ديگه پارتيش خيلي كلفته من هم خودم دانشجوي دانشگاه ازادم ولي مديريت دانشگاه ما از روزي كه عوض شد جو بهتر شد از همه نظر. اگر اطلاعاتي در مورد اين اسدي خواستين من بهتون ميدم كامل مي شناسمش خودم بزرگش كردم .........