[ استخدامی و کاریابی نقشه برداری ]

free surveyer

عضو جدید
والله خیلی خوب میدین !!
شرکت شما ، مشاور هست یا شرکت اجرایی؟؟

شرکت های مشاور اینقدر نمیدن؟!!
آقای مهندس احسان با توجه به استانداردهایی که شما ارائه دادید من ی نیروی گرید 4 و ترجیحاً 5 برای کار در میاندوآب لازم دارم که حاضرم 2.5 برابر شما هم حقوق بدم.
ناگفته نماند که شرکته هم شرکت معتبر و رتبه یک است.
تا 2 روز برای جذب همچین نیرویی فرصت دارم، علاقه مندان میتونن پیام خصوصی بدن. ضمناً داشتن مهارت کافی نیست و همکار گرامی علاقمند حداقل باید 4 الی 5 سال سابقه کار داشته و بعبارتی خاک کارگاه خورده باشه و راه و رسم چک و چونه زدن با عوامل نظارت و کارفرما را بلد باشه.

loneboys

عضو جدید
نقشه برداری فقط آزاد

نقشه برداری فقط آزاد

این جور کارا خوبه به شرطی که شرکت بزاره کاره آزاد هم بکنی.
نقشه برداری فقط آزاد چون ساعتی 70 می گیرم و روزایی که کار می کنم از 250 تا 1000 کار می کنم

Ehsan.Ha

متخصص نقشه برداری
کاربر ممتاز
این جور کارا خوبه به شرطی که شرکت بزاره کاره آزاد هم بکنی.
نقشه برداری فقط آزاد چون ساعتی 70 می گیرم و روزایی که کار می کنم از 250 تا 1000 کار می کنم
ببخشید واحد حق الزحمه ساعتی شما چیه؟ تومن؟ یعنی ساعتی 70 هزار تومن میگیرید؟ ایول! آبدارچی، نامه بر، ژالن گیر، راننده پایه دو لازم ندارید؟! ما در خدمتیم!

loneboys

عضو جدید
بله به تومن هست . اگه یک ماهم بیکار باشم هیچوقت ارزون کار نمی کنم و ایم پیشنهاد هم به شما دوستان می دم که ارزون کار نکنید . چون نقشه برداری را بایدخودمون جا بندازیم شغل سخت دقیق و .....

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
بله به تومن هست . اگه یک ماهم بیکار باشم هیچوقت ارزون کار نمی کنم و ایم پیشنهاد هم به شما دوستان می دم که ارزون کار نکنید . چون نقشه برداری را بایدخودمون جا بندازیم شغل سخت دقیق و .....

سلام .........

در تفکیک الان...........برای زمین مثلا 2000 متر مساحت اگه بخواین 15 قواره در بیارین...............بابت برداشت ، پیاده سازی ، میخکوبی و رنگریزی هر قواره چنده قیمت ............... ؟........... امسال

ma2012

عضو جدید
برای شرکت در مناقصه محدودیت مبلغ پروژه داری،یعنی میتونی کارهای خیلی کوچیک برداری.
برای شرکت در مناقصه های نقشه برداری(کارهایی با مبالغ بالا) نیاز به کسب گرید مشاور نقشه برداری داری.
اساسنامه شرکتها چون برای انجام مسائل مربوط به قانون ثبته به صورت کلی نوشته میشه و شرکتها برای فعالیت در زمینه تخصصی خودشون باید از سازمان مدیریت و برنامه ریزی گرید مربوطه رو دریافت کنند، یعنی ثبت شرکت در قوه قضائیه انجام میشه و کسب گرید در زمینه تخصصی فعالیت مربوطه در دفاتر قوه مجریه انجام میشه.........................

ma2012

عضو جدید
باورت میشه من یه خانم نقشه بردار هنگام کار دیدم !
من یک دوستی دارم که هم خودش نقشه برداره و هم خانومش،با هم میرن سر پروژه و کار میکنند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اون خانمی هم که میگه کار تو اردبیل بهش پیشنهاد شده،بهتره دنبال کارهای فتوگرامتری و GIS باشه...........

mrir65

عضو جدید
سلام
کار نقشه برداری برا ما نیست ؟؟!!
دوربین هم موجود هست

yahya66

عضو جدید
دوستان من لیسانس نقشه برداری دارم کارم هم بلدم ولی چند وقتی هست بدنبال کارم خواهشمندم اگر در تهران یا اطراف کار سراغ دارین اطلاع بدین خدا خیرتون بده

Sent from my HTC One X using Tapatalk

free surveyer

عضو جدید
استخدام نقشه بردار جهت کار در تهران

استخدام نقشه بردار جهت کار در تهران

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان و همکاران گرامی
به یک نفر مهندس یا تکنسین نقشه برداری که سابقه کار راهسازی و آشنایی کار با دوربین توتال داشته باشد جهت کار در استان تهران شهرستان دماوند نیازمندیم.
شرکت قادر به تهیه خوابگاه نیز میباشد.
جهت توضیحات تکمیلی پیام خصوصی بگذارید.

pitersongvs

عضو جدید
شروع نقشه برداری

شروع نقشه برداری

با سلام...
دوستان من دانشجوی عمران عمران هستم، ضمن کارای رشته ی خودم برام ممکنه که نقشه برداری هم انجام بدم؟ چه از نظر اطلاعات فنی، و چه از نظر مسائل قانونی. بعد اگه ممکنه، به نظرتون خوبه که یه پس انداز یا برنامه برای خرید تجهیزات نقشه برداری داشته باشم؟؟ با سپاس از همه عزیزان نقشه بردار :):gol:

shahram_anvar

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام...
دوستان من دانشجوی عمران عمران هستم، ضمن کارای رشته ی خودم برام ممکنه که نقشه برداری هم انجام بدم؟ چه از نظر اطلاعات فنی، و چه از نظر مسائل قانونی. بعد اگه ممکنه، به نظرتون خوبه که یه پس انداز یا برنامه برای خرید تجهیزات نقشه برداری داشته باشم؟؟ با سپاس از همه عزیزان نقشه بردار :):gol:
چرا امکان نداشته باشه؟!
مهندس عمران هرچی پرتر باشه قیمتش بالاتره
به نظرم خوبه تجهیزات داشته باشی اما الان نه، زمانی تهیه کن که بتونی ازشون استفاده کنی ، ینی بتونی کار بگیریو کار کنی

pitersongvs

عضو جدید
چرا امکان نداشته باشه؟!
مهندس عمران هرچی پرتر باشه قیمتش بالاتره
به نظرم خوبه تجهیزات داشته باشی اما الان نه، زمانی تهیه کن که بتونی ازشون استفاده کنی ، ینی بتونی کار بگیریو کار کنی

ممنون از شما.... والا طوری که من متوجه شدم نقشه برداری هم احتیاج به امضای نظام مهندسی داره، (قطعا مطمئن نیستم) من که رشتم عمرانه و نقشه برداری نیست، بعدا مشکلی پیش نمیاد؟ والا من از نقشه برداری در حد همون واحد درسی دانشگاه میدونم و البته علاقه دارم...
بعد اگه تجهیزات داشته باشم و صد البته بلد هم باشم کارش هست؟ با احتیاج به ارتباطات خاصی داره؟ :surprised: :smile:

Ehsan.Ha

متخصص نقشه برداری
کاربر ممتاز
ممنون از شما.... والا طوری که من متوجه شدم نقشه برداری هم احتیاج به امضای نظام مهندسی داره، (قطعا مطمئن نیستم) من که رشتم عمرانه و نقشه برداری نیست، بعدا مشکلی پیش نمیاد؟ والا من از نقشه برداری در حد همون واحد درسی دانشگاه میدونم و البته علاقه دارم...
بعد اگه تجهیزات داشته باشم و صد البته بلد هم باشم کارش هست؟ با احتیاج به ارتباطات خاصی داره؟ :surprised: :smile:
کارش هست و خیلی از کارهاش نیازی به امضا هم نداره اما به صورت عمومی به خواطر حساس بودن و گران بودن لوازم و همینطور پرمسئولیت بودن اینکار من اصلا توصیه نمی کنم که برین و لوازم بگیرید.
دوستان زیادی که مهندس عمران هستند و این کار رو کردن حتی اگه پول براشون مهم نبوده اول دوربین گرفتند بعد دیدن وقتشو ندارن دوربین رو دادن اجاره و بعد دیدن پولشونو بانک بذارن درامد بیشتری داره و یا برن ماشین بخرن.
آنالیز خرید دوربین من می گه شما باید 20 روز در ماه رو کار داشته باشی تا پول خرید دوربین به مبلغ 20 میلیون تومنت برگرده سرسال سره جاش! و الا هون یه جایی کارمندی کنی بهتره بخصوص اگه حقوق 2 به بالا داشته باشی
جالب اینه که اگه 12 روز در ماه کار داشته باشی تا آخر عمر هم هیچ وقت 20 تومن سره جاش نمیاد!

pitersongvs

عضو جدید
آنالیز خرید دوربین من می گه شما باید 20 روز در ماه رو کار داشته باشی تا پول خرید دوربین به مبلغ 20 میلیون تومنت برگرده سرسال سره جاش! و الا هون یه جایی کارمندی کنی بهتره بخصوص اگه حقوق 2 به بالا داشته باشی
جالب اینه که اگه 12 روز در ماه کار داشته باشی تا آخر عمر هم هیچ وقت 20 تومن سره جاش نمیاد!
با تشکر از جواب شما، آقا احسان، والا من که دانشجو ام، مثل عمران به نقشه برداریم علاقه دارم، به نظر شما با زدن یه شرکت نقشه برداری نمیشه اینقد کار گرفت؟؟
گفتید با 20 روز کار یک ساله پول دوربین درمیاد، منطقا با 10 روز 2 ساله پولش برمیگرده، اما شما فرمودید با 12 روز کار اصا برنمیگرده پول دوربین، که ینی ضرره... میشه بیشتر توضیح بدین؟
راستی من فک میکردم حدود 10 تومن بشه تجهیزاتش.
از وقتی که گذاشتید سپاسگذارم

Javdan226

عضو جدید
با سلام
بنده دانشجوی کارشناسی نقشه برداری هستم (دانشگاه سراسری معتبر)
آذربایجان شرقی جایی هس بهم پیشنهاد بدین اونجا کار کنم؟؟؟دوربین ندارم.اما کار بلدم و به توتال مسلطم.انتظار حقوق زیاد ندارم فقط میخام کار کنم (حداقل به عنوان کمک نقشه بردار).ممنون میشم کمک کنین

آخرین ویرایش توسط مدیر:

d.niakan

عضو جدید
با سلام
بنده دانشجوی کارشناسی نقشه برداری هستم (دانشگاه سراسری معتبر)
آذربایجان شرقی جایی هس بهم پیشنهاد بدین اونجا کار کنم؟؟؟دوربین ندارم.اما کار بلدم و به توتال مسلطم.انتظار حقوق زیاد ندارم فقط میخام کار کنم (حداقل به عنوان کمک نقشه بردار).ممنون میشم کمک کنین

سلام دوست عزیز برنامه لند بلدی؟

Javdan226

عضو جدید
به اتوکد 2012 کاملا مسلطم.civil 3d هم کار کردم اما با خود land کار نکردم.اما میتونم کارایی که ازم خواسته شده رو انجام بدم باهاش مثل رسم توپوگرافی ، پروفیل طولی و عرضی ، تعیین حجم عملیات خاکی و ...

آخرین ویرایش:

Ehsan.Ha

متخصص نقشه برداری
کاربر ممتاز
به اتوکد 2012 کاملا مسلطم.civil 3d هم کار کردم اما با خود land کار نکردم.اما میتونم کارایی که ازم خواسته شده رو انجام بدم باهاش مثل رسم توپوگرافی ، پروفیل طولی و عرضی ، تعیین حجم عملیات خاکی و ...
فقط همشهری نیستی! یکم ازم دوری!

helali2010

عضو جدید
سلام بر دوستان عزیز من جویای کار نقشه برداری هستم.میخواستم دوستان یه لطفی بکنن بگن توی این سایت مکانی برای مطرح کردن این موضوع هست؟شرمنده که سوالمو اینجا مطرح کردم.ممنون میشم راهنماییم کنین.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Ehsan.Ha

متخصص نقشه برداری
کاربر ممتاز
حداقل شهر و موقعیت و رزومه رو می گفتید. اگه مشهد تشریف دارید با بنده تماس بگیرید. متشکرم

helali2010

عضو جدید
انتخاب نکردیم انتخاب شدیم
تو مملکت ما کسی براساس علاقه درس نمیخونه
هرچی قبول بشه کلاهشم میندازه هوا :دی
یه کار کاداستر بهم پیشنهاد دادن بگو کجا؟!!
اردبیل :cry::cry::cry::cry:

سلام.به نظر من کسی که تازه میخواد وارد کار نقشه برداری بشه و کار بگیره باید هرکاری توی هر شهری باشه قبول کنه و... البته یجورایی بهتون حق میدم که به عنوان یک خانوم براتون سخت باشه که از محل سکونتتون تا محل کارتون 700-800 کیلومتر فاصله داشته باشین. یک سوال داشتم ازتون.من خودم دنبال کار نقشه برداریم میتونین راهنماییم کنین که چجوری و از کجا کار بگیرم؟اینکه میگین یه کاری پیشنهاد شده خودتون جایی مراجعه کردین یا پیشنهاد از طریق دوستان بوده؟من خودم اهل تبریزم اگه این کاری که بهتون پیشنهاد شده به هر دلایلی انجامش براتون امکان پذیر نیست اگه امکان داره شرایطشو بگین شاید من بتونم برم ( اگر چنانچه یه کاری براتون انجامش مقدور نبود (شهر دور و ... ) به من بگین ممنون میشم )

آخرین ویرایش توسط مدیر:

skyplex

کاربر فعال
برای اجبار کردن الک به دادن پول نقشه بردار شما از چه روش هایی استفاده می کنید. به غیر از مکتوب سازی قرارداد؟

Topaya

عضو جدید
کار رو کامل تحویل نمیدم.
ی کم ازش نگه دار.
مثلا مختصات بنچ ها رو نده یا رو تفکیک زمین ابعاد نزن.
یا ..........

Ehsan.Ha

متخصص نقشه برداری
کاربر ممتاز
برای اجبار کردن الک به دادن پول نقشه بردار شما از چه روش هایی استفاده می کنید. به غیر از مکتوب سازی قرارداد؟
واقعا مطلب مهمی تو حرفه ما. چون اول باید خدمات رو ارائه بدی و تا ثابت نشه کار با دقت و صحت انجام شده معمولا دلشون نمیاد حق الزحمه رو پرداخت کنن. معمولا هم چون دید هندسی و ابزار نقشه برداری ندارند معمولا یه شکی تو کار می کنن که یه زمانی لازمه تا دلشون مطمئن بشه و حق الزحمه رو واریز کنن. بستگی داره چه نوع کاری رو انجام داده باشید کاش در مورده نوعش توضیح بیشتری می دادین.

بالا