!!! از هم اکنون تا ارشد 93 !!!

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
همایش بزرگ تخصصی انتخاب رشته و آشنایی با رشته های دانشگاهی

12 مرداد ماه 1392

محورهای همایش :
با توجه به اينكه در انتخاب رشته‌ دانشگاهی، از سوی خانواده‌ها و داوطلب، دو عامل علاقه‌مندی و توانمندی ناديده گرفته می‌شود و بدون آگاهی، رشته‌ مورد نظر انتخاب می‌شود، لزوم برگزاری همایش بزرگ انتخاب رشته و آشنایی تخصصی با رشته های دانشگاهی ضروری به نظر می‌رسد.
در اين همایش که برای اولین بار با این ابعاد و گستردگی و سطح کیفی در کشور برگزار می گردد، علاوه بر ارایه اصول و نکات مهم و ضروری انتخاب رشته توسط اساتید مجرب کشور، رشته های دانشگاهی توسط دانشجویان ممتاز دانشگاه های شریف، تهران، امیرکبیر، علم و صنعت، خواجه نصیر، علوم پزشکی تهران و شهید بهشتی به صورت کاملاَ تخصصی و کاربردی در کارگاه های جداگانه به متقاضيان معرفی می‌گردند.

http://www.razeentekhab.ir/

htninety

عضو جدید
کجایین بچه ها؟؟ :w05: هفته اول چطور بود؟؟ :smile:

ب نظر میرسه بچه ها هنگ کردن
الهی بمیرم
اینو نگا رو کتاب داره چرت میزته :razz:
حالا این نظر منه خیلی ام جواب میده تا حالا همه بچه ها راضی بودن ازش مییییییییییییییگم بیاین این چند روزو بترکونیم بعد از شنبه شروع کنیم :biggrin:

sahar_rostami2

عضو جدید
ب نظر میرسه بچه ها هنگ کردن
الهی بمیرم
اینو نگا رو کتاب داره چرت میزته :razz:
حالا این نظر منه خیلی ام جواب میده تا حالا همه بچه ها راضی بودن ازش مییییییییییییییگم بیاین این چند روزو بترکونیم بعد از شنبه شروع کنیم :biggrin:

بچه ها زیادی بی حالن... فقط یه تاپیک باز می کنن و میرن دنبال زندگیشون :razz: مگه نگفتیم تا ارشد 93؟؟ پس کجایین؟چرا همکاری نمی کنین؟ :question:

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
چقد سوت و کوره...اصن کیا میخوان ارشد بدن؟

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چقد سوت و کوره...اصن کیا میخوان ارشد بدن؟

من!!!!!!!!!!!!!:D
دارن خرخونی میکنن نمیان اینجا کهه!!!!!!!!!!!

بچه ها بیاین ی تاریخی رو مشخص کنیم بیایم اینجا باهم رفع اشکال کنیم تو روخدااااااااااااااااااااا...:cry:

من خعلیییییییی اشکال دارم..

amene.a

عضو جدید
سلام...من میخوام امسال شرکت کنم ..
ولی هنوز شروع نکردم....
احتمالا شهریور شروع کنم...

yasi70

عضو جدید
سلام به همه دوستان مهندس
من سال پیش کنکور شرکت کردم و رتبه ام شد 120 اما چون چیزی نبود که میخوام دوباره سعی خودمو میکنم
راستش اونطوری که من میخوندم با 20 واحد درس برنا مه ی درستی نداشتم البته شاید فکر کنین رتبه ی خوبیه ولی باب میل من نبود .
به هر حال تصمیم دارم شروع کنم با یه برنامه ی درست آخه من ادمش نیستم بیشتر از 8 ساعت درس بخونم
بالاخره حوصله ادم سر میره بعد نمیتونه ادامه بده
به امید موفقیت همه با هم

آخرین ویرایش:

shaina1446

عضو جدید
سلام من تقریبا از دهم تیر شروع کردم به خوندن ولی خیــــــــــلی کم میخونم یعنی حداکثر ساعات خوندنم از روزی 3ساعت تجاوز نمیکنه که البته بعضی روزا هم اصلا نمیخونم!!!! خیلی اوضاعم داغونه؟!؟!؟:cry:
من شدیدا دنبال دوستانی بودم که با هم تا کنکور رقابتی رفاقتی داشته باشیم. من که پایه ام شدید. بزن بریم;)

najme06

عضو جدید
سلام.واقعا كنكور 92 سخت بود منم روزي هفت ساعت درس خوندم ولي سر جلسه با ديدن سوالات هنگ كردم...بچه ها كي حاضره با هم درسارو پيش ببريم ...و كسي هست كه ارشد بارتبه خوب قبول شده بتونه كمك كنه واسه منابع...

yasi70

عضو جدید
سلام
انشاالله که سر همه گرمه خوندنه
موفق باشین دوستان عزیز

گذاشتن ایمیل و آدرس سایت در پستها تخلف هست .. مدیریت

یکی از دوستان دانشگاهی
مشاوره های درسیش خوب بود ولی از برنامه ریزی که میکنه بی اطلاعم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Asu

عضو جدید
سلام بچه ها.من واقعا با درس شبکه مشکل دارم.جالبه که کارم شبکه س! میتونم بیخیالش بشم ولی رتبه ی زیر50بیارم؟

Saoshiyant

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام به همه

چه خبر ؟ به کجا رسوندین؟

من که خدا رو شکر راه افتادم دارم پیش میرم این مدتم واس این نبودم که بتونم خودمو جمع و جور کن.

دارم شبکه می خونم فصل 4 کتاب کراس لایه ی شبکه

saeed_it2010

عضو جدید
سلام به همه.مخصوصا سحر خانم
خوش بحال ما که سال قبل با جدیت تمام خوندیم و اکثرمطالب تو ذهنمونه.طوری که فقط دو ماه بخونم کافیه.رتبه ارشدم 900 بوده اما معماری رو منفی زدم و سر زبان وقت کم اوردم و 5 رصد زدم.مشترم و اختصاصی رو 25 زدم.اما سطح معلوماتم در حدود رتبه 500 بود.سر جلسه خیلی استرس داشتم و نتونستم اون چیزی که تو ذهنم بود پیاده کنم.بچه ها سعی کنین از هر منبعی استفاده نکنین.از کسایی راهنمایی بخاین که رتبه خوبی کسب کردن
یه راهنمایی اشتباه میتونه نتیجه کنکورتون رو عوض کنه.یه سایتی معرفی میکنم که اعضای اون سایت رتبه های دو رقمی و حتی رتبه های برتر هستن
اگه راهنمایی میخاین از اونا بپرسین.کارشون درسته
اما یادتون باشه اونا هم مثل ما از همین کتابا شروع کردن.فکر نکنین اونا منابع جدیدی رو خوندن.همین کتابای مقسمی و پوران این چیزا میتونه شما رو به موفقیت برسونه
ضمن ارزوی موفقیت برای همتون ادرس این سایت اینهmanesht.ir
در ضمن اگه بنده غیرانتفاعی قبول شدم حتما دوباره کنکور میدم.و اگه خدمت مقدس سربازی رفتم باز هم ازمون میدم اما داخل خدمت شاید مشکلات زیادی پیش بیاد و حتی احتمالش هست شهید بشم.ههه
خوش بحال دختر خانما که اش خوری نمیرن.این عدالت نیستا

yasi70

عضو جدید
سلام به همه وشما
خوش به حالتون و وقتی این همه امید و انرژی دارین مطمئنا میتونین با کمی تلاش و پشتکار به عنوان رتبه برتر به اهدافی که دارین برسین
از معرفی سایت خیلی ممنون واقعا جای خوبیه و بچه ها اکثرا رتبه های خوبی دارن
انشاالله که از برترین ها خواهین بود تو هر زمینه ای
راستی به مشکلات احتمالی فکر نکنین انشاالله که هر مشکلی هر اتفاقی اگه قراره بیافته تو جهت حرکت به سمت موفقیت باشه
موفق باشید

خوش بحال ما که سال قبل با جدیت تمام خوندیم و اکثرمطالب تو ذهنمونه.طوری که فقط دو ماه بخونم کافیه.رتبه ارشدم 900 بوده اما معماری رو منفی زدم و سر زبان وقت کم اوردم و 5 رصد زدم.مشترم و اختصاصی رو 25 زدم.اما سطح معلوماتم در حدود رتبه 500 بود.سر جلسه خیلی استرس داشتم و نتونستم اون چیزی که تو ذهنم بود پیاده کنم.بچه ها سعی کنین از هر منبعی استفاده نکنین.از کسایی راهنمایی بخاین که رتبه خوبی کسب کردن
یه راهنمایی اشتباه میتونه نتیجه کنکورتون رو عوض کنه.یه سایتی معرفی میکنم که اعضای اون سایت رتبه های دو رقمی و حتی رتبه های برتر هستن
اما یادتون باشه اونا هم مثل ما از همین کتابا شروع کردن.فکر نکنین اونا منابع جدیدی رو خوندن.همین کتابای مقسمی و پوران این چیزا میتونه شما رو به موفقیت برسونه
در ضمن اگه بنده غیرانتفاعی قبول شدم حتما دوباره کنکور میدم.و اگه خدمت مقدس سربازی رفتم باز هم ازمون میدم اما داخل خدمت شاید مشکلات زیادی پیش بیاد و حتی احتمالش هست شهید بشم.ههه

yasi70

عضو جدید
سلامی دوباره
انشاالله که همه مشغول خوندین که وقت نمیگنین این ورا سر بزنین
من که هنوز شروع نکردم
بچه ها یه خبر داشتم
سازمان سنجش آزمون رایگان گذاشته
http://92.242.195.129/Placementarshad92/

موفق باشین

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها

برای درس هوش من از کتاب پوران میخونم تا قبل منطقها خیلی خوب بودو خوب فهمیدم..ولی این فصل منطق گزاره ای و منطق مرتبه اول رو نمیتونم تستاشو بزنم..
گفتم از رو کتاب اصلی میخونم..فعلا هم از همون شرو کردم!!ولی می خاستم بدونم کتابی رو نمیدونین ک این فصل منطقها رو خوب توضیح داده باشه؟؟؟

yasi70

عضو جدید
سلام خواهش
ممنونم رها yasi70

سلام دوست عزیز
من سال پیش برا هوش با راهیان ارشد پیش رفتم
خیلی کتاب جامع و خوبیه (البته بعضی اوقات غلط املایی داره )به طوری که من به همه سولات کنکور میتونم جواب بدم
موفق باشی
سلام بچه ها

برای درس هوش من از کتاب پوران میخونم تا قبل منطقها خیلی خوب بودو خوب فهمیدم..ولی این فصل منطق گزاره ای و منطق مرتبه اول رو نمیتونم تستاشو بزنم..
گفتم از رو کتاب اصلی میخونم..فعلا هم از همون شرو کردم!!ولی می خاستم بدونم کتابی رو نمیدونین ک این فصل منطقها رو خوب توضیح داده باشه؟؟؟

amene-h

عضو جدید
سلام و خسته نباشید
من رشتم مدیریت صنعتی بوده ولی الان میخوام ارشد ای تی شرکت کنم
کلاس زبان برای ارشد میرم که خیلی خوبه و همینطور سنجش و دانش رو کتاباشو گرفتم گاهی اوقات متوجه نمیشم ولی خوبه
اما بعضی از درسامو نمیفهمم مثل طراحی الگوریتم اگه لطف کنید شما که درستون همینه کمکم کنید ممنون میشم درضمن من تازه با این تالار اشنا شدم
ولی خیلی خوشحالم ;)

yasi70

عضو جدید
سلام
خیلی خوش اومدین
هر کجا اشکال داشته باشین میتونین تو بخش مربوطه مطرح کنین مطمئن باشین بی پاسخ نمیمونه
موفق باشید
سلام و خسته نباشید
من رشتم مدیریت صنعتی بوده ولی الان میخوام ارشد ای تی شرکت کنم
کلاس زبان برای ارشد میرم که خیلی خوبه و همینطور سنجش و دانش رو کتاباشو گرفتم گاهی اوقات متوجه نمیشم ولی خوبه
اما بعضی از درسامو نمیفهمم مثل طراحی الگوریتم اگه لطف کنید شما که درستون همینه کمکم کنید ممنون میشم درضمن من تازه با این تالار اشنا شدم
ولی خیلی خوشحالم ;)

yasi70

عضو جدید
خواهش
سلامی دوباره به همه مهندسین عزیز
دوستان برای درس شبکه به نظرتون چه کتابی خوبه ؟
راهیان ارشد ، پارسه دکنر حقیقت یا کتاب کراس ترجمه دکتر رسولی ها؟
لطفا با دلیل بگین ممنون

Saoshiyant

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
خواهش

سلامی دوباره به همه مهندسین عزیز
دوستان برای درس شبکه به نظرتون چه کتابی خوبه ؟
راهیان ارشد ، پارسه دکنر حقیقت یا کتاب کراس ترجمه دکتر رسولی ها؟
لطفا با دلیل بگین ممنون

در مورد کتابایی که خوندم نظر شخصیم اینه

کتاب کراس ترجمه خوبی نداره و به نظر مباحثی جانبی هم زیاد داره که احتمالا برا ارشد لازم نباشه . تننباوم اگه قصد مرجع خونی دارید بهتره. و برای مباحثی مثل اینترنت ، کوکی ها و TCP/IP کتاب مهندسی اینترنت احسان ملکیان واقعا کامله

و اینکه کتاب دکتر حقیقت پارسه رو هم خیلی از رتبه برتر ها توصیه کردند

موفق باشید

برا درس ساختمان داده کتاب دکتر قدسی رو بهم پیشنهاد دادند کسی در موردش نظری نداره اینطوری که من شنیدم میگن تست های پارسال از این کتاب بوده ؟؟؟!!!!

آخرین ویرایش:

yasi70

عضو جدید
یعنی برا کنکور کتاب دکتر حقیقت پارسه خوبه؟ حتی با نوع سوالای جدید؟

در مورد کتاب دکتر قدسی: خوندن کتاب دکتر قدسی هیچ ارجحیتی بر خوندن کتاب CLRS نداره چون کپی همین کتابه . اما یه مزیت داره اونم اینه که ادبیاتش‌، شما رو با ادبیات تست هایی که تو کنکور میاد آشنا می کنه . چه دکتر قدسی طراح باشند چه نباشند‌، چیزی که واضحه اینه که ادبیات تستها و تیپ سوالها مشابه همین کتابه .

در مورد کتابایی که خوندم نظر شخصیم اینه

کتاب کراس ترجمه خوبی نداره و به نظر مباحثی جانبی هم زیاد داره که احتمالا برا ارشد لازم نباشه . تننباوم اگه قصد مرجع خونی دارید بهتره. و برای مباحثی مثل اینترنت ، کوکی ها و TCP/IP کتاب مهندسی اینترنت احسان ملکیان واقعا کامله

و اینکه کتاب دکتر حقیقت پارسه رو هم خیلی از رتبه برتر ها توصیه کردند

موفق باشید

برا درس ساختمان داده کتاب دکتر قدسی رو بهم پیشنهاد دادند کسی در موردش نظری نداره اینطوری که من شنیدم میگن تست های پارسال از این کتاب بوده ؟؟؟!!!!

Saoshiyant

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
یعنی برا کنکور کتاب دکتر حقیقت پارسه خوبه؟ حتی با نوع سوالای جدید؟

در مورد کتاب دکتر قدسی: خوندن کتاب دکتر قدسی هیچ ارجحیتی بر خوندن کتاب CLRS نداره چون کپی همین کتابه . اما یه مزیت داره اونم اینه که ادبیاتش‌، شما رو با ادبیات تست هایی که تو کنکور میاد آشنا می کنه . چه دکتر قدسی طراح باشند چه نباشند‌، چیزی که واضحه اینه که ادبیات تستها و تیپ سوالها مشابه همین کتابه .

به نظرتون کتابی که برای چند سال متوالی جواب داده و بچه ها ازش استفاده کردند یدفعه میتونه بی فایده شه حتی با تغییر سوالات؟؟ چون خودم این کتابو هنوز نخوندم نمیتونم در موردش زیاد نظر بدم ولی میدونم که این کتاب رو خیلی ها توصیه کردند پس مطمئنا خوندنش خالی از لطف نیست البته میشه در کنارش کتاب دیگری رو هم خوند اخه هر چی باشه شبکه جز دروس مشترک و ضریب 4 داره

اما در مورد کتاب دکتر قدسی همین که میگید ادبیاتش فرق داره و برا کنکور بهتره ، عالیه اخه شخصا با کتاب CLRS خیلی مشکل دارم جز نوع ادبیاتش به نظرم اینکه ساختمان داده ها رو هم (مثل آرایه و پشته و ...)که با کلاس توضیح داده زیاد جالب نیست . کتاب قدسی قراره فردا به دستم برسه امیداورم همینطور که شما میگید خوب باش

farahmand-ma

عضو جدید
سلام به همگی دوستان عزیزم

من امروز وارد اینجا شدم و من هم میخوام برای ارشد IT همین روزا شروع کنم خواهش میکنم تجربیات خودتونو در اختیار منم بزارید و از این پس منم هستم.

ممنون از همگی

yasi70

عضو جدید
سلام
خوش اومدی دوست عزیز
موفق باشی

من امروز وارد اینجا شدم و من هم میخوام برای ارشد IT همین روزا شروع کنم خواهش میکنم تجربیات خودتونو در اختیار منم بزارید و از این پس منم هستم.

ممنون از همگی

Saoshiyant

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز

ممنون از همگی

سلام خوش اومدید

معمولا شروع هر کاری سخته واس خوندن از درسی شروع کنید که واستون شیرین و بهش علاقه دارید

sahar_rostami2

عضو جدید

سلام...
خب ایشالله امسال نتیجه میگیری..منم رتبم یکم بیشتر شد! :smile:

بالا