از آن روزی که سربازی به پا شد vahik

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما اگه تونستي جناب سرهنگ را در محل خدمت يه روز تحمل كني اون وقت......................

جناب سرهنگ بازنشسته هستن و خونه رو تبدیل به پادگان کردن:biggrin::biggrin::biggrin:

صبح تو میدون توپخونه جناب سرهنگ به من گیر داده که این چه طرز بستنه بنده کفشه :(:(

دقیقا هم تو خیابون تئوری بستن بند کفشو برای بار شونصد میلیون بارم گفتن هم وقتی برگشتیم خونه عملی گره زدن بند رو توضیح دادن با کلی نکات اضافه امنیتی :biggrin::biggrin:

شما پسرا خیلی سخت می گیرید سربازی خیلی هم سخت نیست که شما می گید :heart:

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
جناب سرهنگ بازنشسته هستن و خونه رو تبدیل به پادگان کردن:biggrin::biggrin::biggrin:

صبح تو میدون توپخونه جناب سرهنگ به من گیر داده که این چه طرز بستنه بنده کفشه :(:(

دقیقا هم تو خیابون تئوری بستن بند کفشو برای بار شونصد میلیون بارم گفتن هم وقتی برگشتیم خونه عملی گره زدن بند رو توضیح دادن با کلی نکات اضافه امنیتی :biggrin::biggrin:

شما پسرا خیلی سخت می گیرید سربازی خیلی هم سخت نیست که شما می گید :heart:
خب اگه سرباز خونه بود ابتدا چند روز بازداشتي براتون مي نوشتن.بعد پست تنبيهي و اضافه خدمت.
در سربازي هر چيزي را بيشتر از يه بار تكرار نمي كنن......
يه بار يه جوخه براي اينكه يكيمون بند پوتينش را نبسته بود تنبيه شديم.............
تنبيه براي همه تشويق براي يك نفر اين يه قانونه..........
در ضمن من كه سربازيم را رفتم.جايي هم خدمت كردم كه مو را به تن سرهنگهاش هم سيخ مي كنه.......

yafa 7

عضو جدید
کاربر ممتاز
OK ........
متوجه شدم ......
به سلامتی :gol:
ایشاا... خیلی زود تموم میشه و بر می گردین .........

m.e.a.r

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin:طبق نظر کارشناسان تنها راه آدم کردن پسرها سربازیه
ولی تاکنون راهی برای آدم کردن دخترا پیدا نکردن

بالا