ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

king_sato

عضو جدید
سلام

این کلمه شانس رو باید طلا گرفت،زد تو سر خود آدم ،که این واقعا به چه کار ما میاد،شانس قبولی در رشته های قبل را داشتید دعوت نشدید.
یعنی اینکه بقیه که قبلیاش شانس قبولی ندارن دعوت شدند.ای تو این شانس.....به شانس اعتقاد دارید. تو شانست....

با سپاس

سلام دوست عزیز میشه بپرسم شما روزانه کدوم دانشگاه شهرستان (غیر از تهران) رو قبل مالک زدی؟

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام دوست عزیز میشه بپرسم شما روزانه کدوم دانشگاه شهرستان (غیر از تهران) رو قبل مالک زدی؟
سلام
من همه روزانه های مکانیک ساخت رو زودتر زدم،نمیدونم دیگه،هر کی یه چی میگه به خدا،موندیم.
سازمان اطلاعیش نوشته شانس قبولی قبلیا رو داشتی دعوت نشدی
اون یکی نوشته ربطی نداره.نمیدونم

با سپاس

king_sato

عضو جدید
سلام

شما تو سنجش جواب میدین،اون جواب هم گفته بود ربطی نداره.

خب شما تو قبلیا شانس قبولی داشتین دیگه پس دعوت به مصاحبه نشدین. من خودم اولویت 4 و 5 زدم چون به نظرم امکانات دانشگاهش عالیه و تهران بودنشم یه مزیت حساب میشه سطح علمیش هم خوبه چون بالاخره وابسته به وزارت دفاع هستش و شرایط خوبی داره. هر چند معلوم نیست اصلا من قبول بشم چون زنگ زدم بهشون گفتن پارسال روزانه ساخت آخرین نفر رتبش 530 بوده حالا امسال با توجه به افزایش ظرفیت شاید رتبه بالاتر هم بگیره. از دوستان کسی برای ساخت مالک دعوت به مصاحبه شده؟

saeedhashemi1371

عضو جدید
اصلا ربطی به گزینه های قبلی نداره

کلا تقریبا سه برابر ظرفیت رو دعوت به مطاحبه می کنن.

مثلا اگه ساخت و تولید مالک 15 نفر میگیره 45 نفر دعوت به مصاحبه میشن.

sabu

عضو جدید
سلام. یکی از دوستام پریروز رفت مصاحبه مالک اشتر(شبانه-مکانیک). خیلی منتظر شدن تا نوبتشون شده.میگن تا 6 برابر ظرفیت اعلام کردن.کسانی که نوبت صبح مصاحبه کنند خیلی مصاحبشون طول میکشه... اونیکه بعد از ظهر بوده کمتر از 15 دقیقه طول کشید.
سوالات: معرفی خودت و خانوادت-انگیزه-سیاسی(داعش-ولی فقیه)-احکام(نماز و روزه)
البته این سوالات رو از چند نفر پرسیدن. کلا فقط برای این هست که آدمای خیلی پرت(منافقین و معاندین و ....) نرن تو سیستمشون. و تقریبا همه قبول هستند.
اصل قبولی هم بر اساس رتبه هست و مصاحبه هم یه جورایی الکی هست.
موفق باشید یا علی

saeedvalentino

عضو جدید
اقا من رتبم شده 346 ساخت وليدعوت نشدم به مصاحبه.واقعا چرا اخه؟؟؟؟؟

2-آن دسته ازداوطلبانی که باتوجه به اولویت کدرشته محل ها ی انتخابی شانس قبولی دررشته های انتخابی قبل از کدرشته های شرایط خاص وبورسیه (کد رشته های موضوع این اطلاعیه )راداشته اند درفهرست معرفی شدگان چند برابرقرار نگرفته اند . بدیهی است این داوطلبان درصورت هرگونه سوال پس از اعلام نتایج نهایی(شهریور ماه )وباتوجه به کارنامه کد رشته محل های انتخابی می توانندباسازمان مکاتبه نمایند.

انتخاب چندمت بوده
قبلش کجاها رو زدی؟

saeedvalentino

عضو جدید
2-آن دسته ازداوطلبانی که باتوجه به اولویت کدرشته محل ها ی انتخابی شانس قبولی دررشته های انتخابی قبل از کدرشته های شرایط خاص وبورسیه (کد رشته های موضوع این اطلاعیه )راداشته اند درفهرست معرفی شدگان چند برابرقرار نگرفته اند . بدیهی است این داوطلبان درصورت هرگونه سوال پس از اعلام نتایج نهایی(شهریور ماه )وباتوجه به کارنامه کد رشته محل های انتخابی می توانندباسازمان مکاتبه نمایند.

saeedhashemi1371

عضو جدید

من الان نمیفهمم منظور این جمله چی هستش!

لطفا یکی به این سوالای من جواب بده

یعنی اگه کسی دعوت به مصاحبه نشده قطعا تو یکی از رشته های قبلیش قبول میشه؟
و اگه کسی دعوت به مصاحبه شده یعنی قطعا تو انتخابای قبلیش قبول نشده؟!

amir-mehrizi

عضو جدید

انتخاب چندمت بوده
قبلش کجاها رو زدی؟

سلام.انتخاب اخرم رو زدم

saeedvalentino

عضو جدید

تقریبا این چیزی که گفتی میتونه باشه

vanpersi

عضو جدید
مگه به این سرعت.سازمان سنجش غربال گری و اینکه کی کجا در اومده رو انجام داده؟به شخصه فکر کنم همون زیر انتخاب دهم و همچنین خود مالک اشتر از چه بازه ای تا چه بازه ای رو باشه دعوت میکنن.پارسال دوستم با 1200 هوافضا دعوت شد و به راحتی هم قبول شد ورفت به شخصه فکر کنم اینطور باشه

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام . من با مشاوره پارسه حرف زدم گفتم که چرا پس دعوت به مصاحبه نشدم . گفتن این نشونه خوبیه . چون که ...( همین پارگراف سنجش رو گفتن )

با سازمان سنجشم حرف زدم . باز همینو گفتن

کسی رو میشناسم که با انتخاب 4 بازم دعوت به مصاحبه نشده

saeedvalentino

عضو جدید
مگه به این سرعت.سازمان سنجش غربال گری و اینکه کی کجا در اومده رو انجام داده؟به شخصه فکر کنم همون زیر انتخاب دهم و همچنین خود مالک اشتر از چه بازه ای تا چه بازه ای رو باشه دعوت میکنن.پارسال دوستم با 1200 هوافضا دعوت شد و به راحتی هم قبول شد ورفت به شخصه فکر کنم اینطور باشه

سازمان سنجش اگه بخواد 3 سوته برگه ها را صحیح می کنه:D

خب وقتی رشته ها و دانشگاه های خاص دعوت به مصاحبه میکنند یعنی این که برگه های انتخاب رشته کاراش انجام شده فقط نمیدونم گه مرضیه میزارن آخر شهریورماه اعلام میکنند

سحرخیز

عضو جدید
بچه ها کسی رو میشناسید تو دوستاتون که الان داره با هنر کرمان می خونه ارشد مکانیک ؟
من کار فوری دارم
ممنون

60600

عضو جدید
سلام.حاجی با رتبه 4000 زده روزانه مالک اشتر طراحی کاربردی قبول شده؟؟؟؟؟؟؟
عجب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این مال چه سالی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام حتما سهمیه داشته.

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام

به نظر من زیاد تفاوتی نداره،هرچند سوالات پارسال فقط ریاضیش سخت تر بود،که برای همه بود
به نظرم تاثیری ندارد،زیاد تفاوتی نداره ،و نکته ای که به نظرم میاد افزایش ظرفیت های امسال است که تاثیرش بیشتر از سختی و آسونی سوال هاست

سوالات ساخت به نظرم تفاوت زیادی با سال پیش نداشت فقط مساله ها کمتر بود ولی علم موادش سوالات نسبتا سنگین و مساله برای هیدرولیک منطقی تر بود ولی کلی زیاد تفاوتی نداشت، خیلی ها خوب زدند ،خیلی ها هم نتونستد،ولی افزایش ظرفیت ساخت در دانشگا های تهران به شدت کمک می کند
واینکه رتبه های ساخت به هم نزدیک تر و تعداد افراد جامداتی و سیالاتی بین ساختی ها کمتر خواهد شد،ولی کلا ساخت و تولید زیاد مشخص نیست هر سال رتبه ها چگونه باشد
و کی کجا رو حتما قبول میشود،ولی سختی و آسونی بسته به دزصد ریاضی و جامدات هم دارد که تعیین کننده است.
به نظرم تفاوت زیادی با سال قبل ندارد،شاید 50 نفر رتبه ها متفاوت باشد،که بازم نمیشه گفت ،رتبه یک فرد جامداتی با رتبه جامدات 500 در ساخت شده است 300 به دلیل جامدات60 درصدی که زده است،پس قابل پیش بینی نیست.

با سپاس

آخرین ویرایش:
سلام.
بچه ها خبر دارین دانشگاه لرستان مکانیک و پلیمر داره یا نه!???!

اگه من دانشگاهی غیر از دانشگاه های مطرح مث شریف و تهران و... بخونم..

یعنی خوندنم فایده نداره و برا موفقیت حتمن باید دانشگاه های مطرح برم؟!؟

s.rezaei121

عضو جدید
سلام.
بچه ها خبر دارین دانشگاه لرستان مکانیک و پلیمر داره یا نه!???!

اگه من دانشگاهی غیر از دانشگاه های مطرح مث شریف و تهران و... بخونم..

یعنی خوندنم فایده نداره و برا موفقیت حتمن باید دانشگاه های مطرح برم؟!؟

خب قطعا اگر دانشگاه های مطرح بخونی هم سطح بالایی از تحصیلات تکمیلی را تجربه خواهی کرد و هم واسه دکتری راحت تر پذیرفته میشی

ضمن اینی که دانشگاه های شهرستان هم الان در حال توسعه هستند و بعضا اساتید قوی دارند ولی درکل همه چیز به خودت بستگی داره
برادرم فوق لیسانس دانشگاه شهرستان خوند ولی توانست چندتا مقاله ISI بده و الان هم توی یکی از دانشگاه های مطرح دکتری میخونه
پس همه چیز به خود آدم بستگی داره

12*12

عضو جدید
ارشد94

سنجش برای رشته هایی که شرایط خاص دارن براساس تجربه یه رنج خاصی از رتبه ها رو بررسی میکنه...
مثلا کسی که رتبه. اش 100یا 300 شده حتی اگه مالک اشتر انتخاب اولش باشه نمیره پس بررسی اینکه مالک زده یا نه مهم نیست یا یه عده هم رتبه اشون برای مالک زیادی پرته که اوناهم مهم نیست کی زدن اصلا بررسی نمیشن...

اینکه زدین و دعوت نشدین لزوما معنی این رو نمیده که قبلی ها رو قبول شدید(وقتی میگم لزوما اینطور نیست یعنی میتونه درست باشه)

Sent from my SM-T211 using Tapatalk

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا