ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

saeed.sb

عضو جدید
فقط 15 هزار نف مجازند باید بیشتر از 20هزار نفر باشه
خیلی دیر نتایج رو اعلام میکنن بازم 3 ماه باید منتظر باشیم......

mojtaba283

عضو جدید
بعلت اینکه کار میکنم مقدور نیست واسم. امسال ظرفیتا بالا رفته نسبت به پارسال. بعنوان مثال صنعتی اصفهان پارسال 15 نفر میخواست ولی امسال تو سه تا گرایش 56 نفر اگه اشتباه نکنم. شبانه هم افزایش ظرفیت داشت
کاشانو نزدی؟

mojtaba283

عضو جدید
امسال ظرفیتا بالا رفته نسبت به پارسال. بعنوان مثال صنعتی اصفهان پارسال 15 نفر میخواست ولی امسال تو سه تا گرایش 56 نفر اگه اشتباه نکنم. شبانه هم افزایش ظرفیت داشت, یکم گیج شدم
اصفهانو فکر نمیکنم . شهرکردو که حتما میارید. دیگه باید صبر کنیم تا نتیجه بیاد

mojtaba283

عضو جدید
پارسال یکی از دوستام با رتبه 1400 شبانه صنعتی آموزش محور آورد
امسال ظرفیتا بالا رفته نسبت به پارسال. بعنوان مثال صنعتی اصفهان پارسال 15 نفر میخواست ولی امسال تو سه تا گرایش 56 نفر اگه اشتباه نکنم. شبانه هم افزایش ظرفیت داشت, یکم گیج شدم

محمد 435

عضو جدید
منم حساب کردم 277نفر افزایش ظرفیت روزانه بوده که وحشتناک زیاده و سقف قبولی رو میتونه به شدت افزایش بده. ولی مثلا صنعتی که تا 1000 یا 1200 پر میشه بازم بعیده با 2200 بشه قبول شد

SoheilSmart

عضو جدید
سلام دوستان
کلید آزمون آزاد نمیاد ؟
من نجف آباد بودم , انتخاب اولمم نجف آباد زدم بخاطر سهمیه ش
میخوام مظمعن شم ببینم قبول میشم یا نه

saeedhashemi1371

عضو جدید
از دوستان کسی دانشگاه امام حسین دعوت به مصاحبه شده؟

شما تو لیست چند برابر ظرفیت که اعلام کردن هستی؟
من برا امام حسین اسمم تو سایت سنجش هستش. تو اطلاعیه هم نوشته شده که تا ده روز بعد اطلاعات دقیق رو میزارن تو سایت امام حسین

تا سال های پیش که بورسیه میگرفتن مصاحبه دو مرحله داشت:

یکی حضوری که باید میرفتی تهران و یه سری مدارک میبردی و سوالای اعتقادی و دینی و سیاسی میپرسن که به احتمال بسیار زیاد امسال هم برقرار هستش

مرحله دوم هم مصاحبه پزشکی و آمادگی جسمانی و ....بود که تو مراکز استان برگزار میشد. البته من که با چندتا از بچه ها صحبت کردم میگفتن این مخصوص بورسیه شدن و استخدام سپاه هستش و امکان داره چون امسال بورسیه نمیگیرن حذف شده باشه.

مهم ترین فاکتور به نظر میاد داشتن بسیج فعال هستش که خب متاسفانه من ندارم و احتمال زیاد رد میشم.

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام

دقیقا چه کسانی رو دعوت میکنن چون اسمم میگه نیست
نگران شدم انتخاب20 ام بود نکه هیچی قبول نشم

ما که بسیج فعالیم
با سپاس

60600

عضو جدید
شما تو لیست چند برابر ظرفیت که اعلام کردن هستی؟
من برا امام حسین اسمم تو سایت سنجش هستش. تو اطلاعیه هم نوشته شده که تا ده روز بعد اطلاعات دقیق رو میزارن تو سایت امام حسین

تا سال های پیش که بورسیه میگرفتن مصاحبه دو مرحله داشت:

یکی حضوری که باید میرفتی تهران و یه سری مدارک میبردی و سوالای اعتقادی و دینی و سیاسی میپرسن که به احتمال بسیار زیاد امسال هم برقرار هستش

مرحله دوم هم مصاحبه پزشکی و آمادگی جسمانی و ....بود که تو مراکز استان برگزار میشد. البته من که با چندتا از بچه ها صحبت کردم میگفتن این مخصوص بورسیه شدن و استخدام سپاه هستش و امکان داره چون امسال بورسیه نمیگیرن حذف شده باشه.

مهم ترین فاکتور به نظر میاد داشتن بسیج فعال هستش که خب متاسفانه من ندارم و احتمال زیاد رد میشم.
خیلی ممنون از اطلاعاتتون بله منم تو لیست هستم.شما رتبتون چند شد؟ معمولا تا 5 برابر ظرفیت دعوت به مصاحبه میشن و نتایج نهایی شهریور اعلام میشه.چون بورسیه نمیگیره مصاحبش همون مرحله اول.

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام
من رتبم700ساخته و فقط مالک اشتر رو داشتم شرایط خاصزدم،نمیدونم تو همون قسمت باید بگه،زدم میگه نیست،انتخاب چندم شما بوده،
با تشکر

ZOLA

عضو جدید
سلام
من رتبم700ساخته و فقط مالک اشتر رو داشتم شرایط خاصزدم،نمیدونم تو همون قسمت باید بگه،زدم میگه نیست،انتخاب چندم شما بوده،
با تشکر
مالک اشترا باید جز 10 انتخاب اول می زدی

pro_designer

عضو جدید
سلام
با تشکر

در توضیحات اطلاعیه مربوط به دعوت به مصاحبه هم اینطور قید شده:

آن دسته ازداوطلبانی که باتوجه به اولویت کدرشته محل ها ی انتخابی شانس قبولی دررشته های انتخابی قبل از کدرشته های شرایط خاص وبورسیه (کد رشته های موضوع این اطلاعیه )راداشته اند درفهرست معرفی شدگان چند برابرقرار نگرفته اند . بدیهی است این داوطلبان درصورت هرگونه سوال پس از اعلام نتایج نهایی(شهریور ماه )وباتوجه به کارنامه کد رشته محل های انتخابی می توانندباسازمان مکاتبه نمایند.

چه دانشگاه هایی رو قبل از مالک زدی؟

saeedvalentino

عضو جدید
سلام

دقیقا چه کسانی رو دعوت میکنن چون اسمم میگه نیست
نگران شدم انتخاب20 ام بود نکه هیچی قبول نشم

ما که بسیج فعالیم
با سپاس

سلام

دو حالت داره
یا اینکه شما در انتخابهای قبلی قبول شده اید و کار به مالک نرسیده
یا اینکه شما اصلا رتبه مورد پذیرش مالک رو نیاورده اید

در کل هیچی معلوم نیست. البته اگر اون 20 تا انتخاب اولت را بگی چی بودن شاید بشه حدس زد چیکار کردی

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام

اره ،دیگه قبلش همه روزانه ها رو ردم بعدش مالک رو روزانشو بعدش شبانه ها رو
همون فایلی گذاته بودم واسه انتخاب رشته ام همونه یکی دو تا رو طبق گفته دوستان بالا پایین کردم،انشالله همون حرفه از روزانه ها قبول شده باشم،دیگه پارسال با1000 یزد قبول شدن روزانه،
احتمال زیاد امین باشه،یه خورده ،فکرم مشغول شد اون قسمت اطلاعیه رو دوستمون گذاشت راحت شدم.روزانه قبول شدم،دیگه خیالم راحته.

با تشکر

saeedvalentino

عضو جدید
سلام

اره ،دیگه قبلش همه روزانه ها رو ردم بعدش مالک رو روزانشو بعدش شبانه ها رو
همون فایلی گذاته بودم واسه انتخاب رشته ام همونه یکی دو تا رو طبق گفته دوستان بالا پایین کردم،انشالله همون حرفه از روزانه ها قبول شده باشم،دیگه پارسال با1000 یزد قبول شدن روزانه،
احتمال زیاد امین باشه،یه خورده ،فکرم مشغول شد اون قسمت اطلاعیه رو دوستمون گذاشت راحت شدم.روزانه قبول شدم،دیگه خیالم راحته.

با تشکر

انشااله که روزانه یه جای خوب

ZOLA

عضو جدید
سلام

دو حالت داره
یا اینکه شما در انتخابهای قبلی قبول شده اید و کار به مالک نرسیده
یا اینکه شما اصلا رتبه مورد پذیرش مالک رو نیاورده اید

در کل هیچی معلوم نیست. البته اگر اون 20 تا انتخاب اولت را بگی چی بودن شاید بشه حدس زد چیکار کردی
ربطی نداشت. مالک اشتر فقط در صورتی بررسی میشه که جزء 10 انتخاب اول باشه

saeedvalentino

عضو جدید
ربطی نداشت. مالک اشتر فقط در صورتی بررسی میشه که جزء 10 انتخاب اول باشه

توجه شما رو به پرسش این بنده خدا که از سایت همگام سنجش انجام داده جلب می کنم:
پرسش : سلام وخسته نباشيد من جهت مصاحبه دانشگاه مالک اشتر دعوت شدم با توجه به اينکه رتبه 3700 ميباشد و اين دانشگاه اولويت98 ام من کيباشد البته دوره شبانش. ايا به اين معنيه که اولويت هاي قبلي را رد شدم و امکان قبولي ندارم .

saeedhashemi1371

عضو جدید
توجه شما رو به پرسش این بنده خدا که از سایت همگام سنجش انجام داده جلب می کنم:
پرسش : سلام وخسته نباشيد من جهت مصاحبه دانشگاه مالک اشتر دعوت شدم با توجه به اينکه رتبه 3700 ميباشد و اين دانشگاه اولويت98 ام من کيباشد البته دوره شبانش. ايا به اين معنيه که اولويت هاي قبلي را رد شدم و امکان قبولي ندارم .

خب جوابش چی میشه؟

dash @li

کاربر بیش فعال
در توضیحات اطلاعیه مربوط به دعوت به مصاحبه هم اینطور قید شده:

چه دانشگاه هایی رو قبل از مالک زدی؟
سلام

این کلمه شانس رو باید طلا گرفت،زد تو سر خود آدم ،که این واقعا به چه کار ما میاد،شانس قبولی در رشته های قبل را داشتید دعوت نشدید.
یعنی اینکه بقیه که قبلیاش شانس قبولی ندارن دعوت شدند.ای تو این شانس.....به شانس اعتقاد دارید. تو شانست....

با سپاس

vanpersi

عضو جدید
نه بابا ربطی نداره من انتخاب 5 زدم دعوت نشدم البته رتبم خوب نبود(بالای 2000)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا