ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

محمد 435

عضو جدید
سلام
تمدید نمیشه
دوستان یه نکته ای هستش
ته مدرک همتون مهندس مکانیک میخوره
حالا تبدیل مثلا بخوره بازار کار براتون بیشتر میشه؟ خب معلومه تو استخدامی ها بیشتر هستش ولی اگه بریم و کاری بلد نباشیم حتی اگه مدرکم تبدیل شریف باشه و صاحب کار هم پدرمون بعد یه ماه عذرمون رو میخان!!!!!!!!
حرفت درسته ولی اگه تو مدرک بخوره تبدیل خواهانش زیاد میشه!

Hossein_sh_s

کاربر بیش فعال
بچه ها همه بیاید رتبتون و گرایشی که میخواهید انتخاب کنید رو بگید تا یه آمار دستمون بیاد...!

من خودم:

رتبه:
- 289 طراحی
- 504 تبدیل
- 233 هوافضا

گرایش مورد نظر:
- طراحی کاربردی (دینامیک، ارتعاشات، کنترل)

آخرین ویرایش:

savar

عضو جدید
up . . ..

من کتابهای زیر رو
اگر چاپ 93 هستن میخوام. هر کسی داره پیام خصوصی کنه لطفا:

1) ریاضیات 1 و 2 : آقاسی

2) معادلات و ریاضیات مهندسی: کریمی

3) استاتیک و مقاومت: دکتر نایی

4) دینامیک، دینامیک ماشین و ارتعاشات: ( راهیان) حسینی_صالحی

5) ترمودینامیک،انتقال حرارت و سیالات: ( راهیان) خداکرمی

sabu

عضو جدید
یکی من رو تحویل بگیره. 10 تا سوال پرسیدم دو تا جواب دادین.دمتون گرم.....

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام.قبولی شبانه مالک اشتر چقدر به مصاحبه مربوط هست؟؟؟
مثلا اگه کسی رتبه خوبی نداشته باشه ولی مصاحبه قبول بشه، قبولش میکنند؟؟؟
سلام

والا مالک هم باید تراز و رتبه حداقلی رو برسونید تا دعوت به مثاحبه کنند ولی خب چون شرایط خاص و سخت داره خیلی ها نمیزنند احتمال دعوت شدن خیلی ها هست ولیچون هر کسی رو نمی گیرند و نفرات اول داخل دانشگاه استخدام وزارت دفاع میشن کسی مصاحبه دعوت شه و مصاحبه رو رد کنه خیلی براش خوبه ولی خب زندگی آیندت رو داری تعیین میکنی با این انتخاب،در هر صورت مشخص نیست با چه رتبه ای و چه افرادی دعوت میسن چون به سابقه افراد خیلی مربوط میشه.

با سپاس

• Like
واکنش ها: sabu

dash @li

کاربر بیش فعال
حاجی دمت گرم. آلزایمر گرفتم. راست میگی شبانه رو هم گفته بودم.ببخشید...
در کل به نظرت با رتبه 4000 میشه پردیس خودگردانهای شهرتهران رو آورد؟
سلام

بله به اون فایل پاریه حتما مراجعه کنین تا 4000 روزانه انتخاب رشته میکنند بر اساس رتبه داخل کارنامه و تا9000 پردیس ها انتخاب رشته دارند و احتمال زیاد قبول شید هست ولی دوستان گفتند ترمی 4میلیون در میاد .

با سپاس

• Like

dash @li

کاربر بیش فعال
چند سوال مهم:
الان برای طراحی کاربردی چندتا کد رشته خاص هست.
دو تا روزانه مالک اشتر
یکی امام حسین
دو تا شبانه مالک اشتر
کلا فقط ازینا میشه دو کد رشته انتخاب کرد یا دو کد رشته در روزانه و دو کد رشته در شبانه؟
:surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised:
در مورد کیفیت دانشگاه امام حسین هم دوستان اگه اطلاعی دارید بفرمایید.

آدرس پردیس خودگردان امیرکبیر، تربیت مدرس ،علم و صنعت رو میشه بگید کجاست.کلاسها کجا برگزار میشه؟
مثلا دانشگاه تهران: البرز،شهید بهشتی: اکباتان؟ درسته؟
با تشکر از دوستان
سلام

با شماره تلفن صفحهات آخر دفترچه شرایط دانشگاه ها تماس بگیرید و بپرسید

با سپاس

• Like

saeed.sb

عضو جدید
دانشگاههایی که برای طراحی کاربردی زمینه تخصصی تعیین نکردند ،یعنی با توجه به پایان نامه و دروس اختیاری میتونیم هرگرایشی خواستیم انتخاب کنیم؟

sabu

عضو جدید
سلام

با شماره تلفن صفحهات آخر دفترچه شرایط دانشگاه ها تماس بگیرید و بپرسید

با سپاس

سلام. دمت گرم حاجی-پاسخ های بسیار خوبی دادی.
در کل خیلی امیدی به قبولی امسال نباید داشته باشم. من شبانه مالک رو زدم اولین انتخاب.شاید شاید شاید برای مصاحبه دعوتم کردند.
خدایی خیلی زور داره سوادت خوب باشه ولی رتبت افتضاح.اینم حال و روز من شده....:cry::cry::(
خیلی ممنون. فقط یه سوال دیگه:
اگه در انتخاب 15 که شبانه هست قبول بشم،ولی دوست نداشته باشم برم و در انتخاب 16 هم میدونم 100 درصد قبول میشم آیا راهی داره بریم انتخاب 16؟

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
بچه ها جواب سوالمو سازمان سنجش داد ، میگه با دانشگاه یا وزارت علوم تماس بگیرید .

من که هر چی تلاش کردم هیچکدوم تلفن رو جواب ندادن . اگر کسی خبر قطعی گرفت . به منم خبر بده .

behzadk2019

کاربر ممتاز
در کل خیلی امیدی به قبولی امسال نباید داشته باشم. من شبانه مالک رو زدم اولین انتخاب.شاید شاید شاید برای مصاحبه دعوتم کردند.
خدایی خیلی زور داره سوادت خوب باشه ولی رتبت افتضاح.اینم حال و روز من شده....:cry::cry::(
اگه در انتخاب 15 که شبانه هست قبول بشم،ولی دوست نداشته باشم برم و در انتخاب 16 هم میدونم 100 درصد قبول میشم آیا راهی داره بریم انتخاب 16؟

نه دیگه اگر 15 قبول بشی . سیستم انتخاب 16 رو نمیخونه برات . روی همین 15 قفل میکنه

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام

انشالله قبول شید ،آره حق دارید خب واقعا 20تا یوال تعیین کننده سطح سواد نیست ،منم رتبم خوب نشده 700ساخت و تولید مرز شبانه وروزانه هستم ولی خب امید به خدا سال پیش هم مشکل پیش اومد کنکور ندادم دانشگاه ازاد رفتم ولی کم و بیش مطالهه کردم اینش د الان قبول شم میرم ملی ازاد رو ولش میکنم،در هر صورت 100انتخاب دارید بزنید خدا بزرگه خیلی ها بد انتخاب می کنند،
در ضمن مثلا فرق من با رتبه یکی از دوستان همین جا300ساخت شدند سه تا سوال ساخت و تولیده همین ،
انشالله قبول میشید ولی اگر نشد حکمت خدا شک نکنین،ما دعا میکنیم همه قبول شن انشالله هر چی صلاح باشه

با سپاس

• Like

Hossein_sh_s

کاربر بیش فعال
سلام
اولین انتخابی که توش قبول شید برای شما ثبت میشه، بعد از چند وقت کارنامه دیگه ای میاد که میگه شما از انتخاب های بعدی تون کدومش رو قبول میشدید،
اگه انتخاب 15 قبول شید و بعدا توی کارنامه آخری بنویسه که 16 هم قبول میشدید، میتونید عوض کنید و به انتخاب 16 برید ولی دردسر و دوندگی بسیار بسیار زیادی داره که اصلا نمیارزه، بهتره همین الان فکراتونو بکنیدو اگه لازمه انتخاب 16 رو جلوتر از 15 بزنید.

• Like

محمد 435

عضو جدید
سلام
اولین انتخابی که توش قبول شید برای شما ثبت میشه، بعد از چند وقت کارنامه دیگه ای میاد که میگه شما از انتخاب های بعدی تون کدومش رو قبول میشدید،
اگه انتخاب 15 قبول شید و بعدا توی کارنامه آخری بنویسه که 16 هم قبول میشدید، میتونید عوض کنید و به انتخاب 16 برید ولی دردسر و دوندگی بسیار بسیار زیادی داره که اصلا نمیارزه، بهتره همین الان فکراتونو بکنیدو اگه لازمه انتخاب 16 رو جلوتر از 15 بزنید.
میگن باید یه ترم بری بخونی اونجا بعدش اقدام کنی درسته؟

Hossein_sh_s

کاربر بیش فعال
میگن باید یه ترم بری بخونی اونجا بعدش اقدام کنی درسته؟
اینکه باید حتما یه ترم بخونی یا نه رو نمیدونم ولی بخوای نخوای یه ترم طول میکشه تا کارت درست شه، در ضمن عملا ثابت شده که تضمینی هم برای منتقل شدن وجود نداره.

pro_designer

عضو جدید
طراحی کاربردی دانشگاه های درجه 3 مثل ولیعصر رفسنجان - حکیم سبزواری- ارومیه- صنعتی سیرجان و.... بهتره یا سیستم محرکه سهتد تبریز و تربیت دبیر شهید رجایی؟؟؟ ( بدون توجه به علاقه ی من). در ضمن تربیت دبیر شهید رجایی چطور دانشگاهیه؟ با توجه به اینکه تهرانه چرا جز اولویتهای بچه ها نیست؟

saeedhashemi1371

عضو جدید
سلام

خب لحظاتی پیش بنده هم انتخاب رشته کردم

انتخاب رشته رو به 2 دلیل میزارم اینجا!
اولا قول داده بودم بزارم! دوما دوستان نظرشون رو بگن و هم چنین بگن رو چه انتخابی به نظرشون وای میسته!

دوتای اول که شرایط خاص هستن و مصاحبه میخان ولی احتمالا نرم!
منتظر هستم

رتبه: 204 طراحی

• - 20351 || دانشگاه جامع امام حسين /ع /-تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || طراحي كاربردي || روزانه || شرايط در انتهاي دفترچه - مرد
  • 2 - 20737 || دانشگاه صنعتي شريف -تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || سيستم محركه خودرو || روزانه || شرايط در انتهاي دفترچه - بورسيه شركت مگاموتور- سايپا
  • 3 - 20380 || دانشگاه صنعتي شريف -تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || طراحي كاربردي || روزانه
  • 4 - 20381 || دانشگاه صنعتي شريف -تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || طراحي كاربردي || روزانه || در اين رشته، پروژه وبخشي ازدروس درشاخه تخصصي فرايندهاي ساخت به انجام مي رسد. مدرك فارغ التحصيلي طراحي كاربردي.
  • 5 - 20350 || دانشگاه تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || طراحي كاربردي || روزانه
  • 6 - 20382 || دانشگاه صنعتي شريف -تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || طراحي كاربردي || روزانه || دراين كدرشته،پروژه ودروس خود رادرشاخه تخصصي بيومكانيك به انجام مي رسانند.مدرك فارغ التحصيلي طراحي كاربردي،پذيرفته شدگان باپيشينه مهندسي مكانيك،به مدت يك ترم دروس جبراني خواهندگذراند.
  • 7 - 20773 || دانشگاه صنعتي شريف -تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مكاترونيك || روزانه || محل تحصيل دانشكده مهندسي مكانيك
  • 8 - 20713 || دانشگاه تهران || بيومكانيك || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي پزشكي || روزانه || محل تحصيل دانشكده علوم و فنون نوين
  • 9 - 20569 || دانشگاه صنعتي شريف -تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || تبديل انرژي || روزانه || پذيرش با عنوان مهندسي سيستم هاي انرژي گرايش سيستم هاي انرژي - با ضوابط دانشكده مهندسي انرژي، مدرك فارغ التحصيلي مهندسي سيستم هاي انرژِي - محل تحصيل دانشکده مهندسي انرژي
  • 10 - 20534 || دانشگاه تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || تبديل انرژي || روزانه || پذيرش با عنوان مهندسي سيستمهاي انرژي گرايش سيستمهاي انرژي - محل تحصيل دانشكده علوم و فنون نوين
  • 11 - 20373 || دانشگاه صنعتي اميركبير-تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || طراحي كاربردي || روزانه
  • 12 - 20399 || دانشگاه فردوسي مشهد || مجموعه مهندسي مكانيك || طراحي كاربردي || روزانه
  • 13 - 20765 || دانشگاه تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مكاترونيك || روزانه || محل تحصيل دانشكده علوم و فنون نوين
  • 14 - 20392 || دانشگاه علم وصنعت ايران -تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || طراحي كاربردي || روزانه || پذيرش با عنوان مهندسي هوافضا - سازه هاي هوايي
  • 15 - 20367 || دانشگاه صنعت نفت || مجموعه مهندسي مكانيك || طراحي كاربردي || روزانه || محل تحصيل اهواز

Hossein_sh_s

کاربر بیش فعال
سلام

خب لحظاتی پیش بنده هم انتخاب رشته کردم

انتخاب رشته رو به 2 دلیل میزارم اینجا!
اولا قول داده بودم بزارم! دوما دوستان نظرشون رو بگن و هم چنین بگن رو چه انتخابی به نظرشون وای میسته!

دوتای اول که شرایط خاص هستن و مصاحبه میخان ولی احتمالا نرم!
منتظر هستم

رتبه: 204 طراحی

• - 20351 || دانشگاه جامع امام حسين /ع /-تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || طراحي كاربردي || روزانه || شرايط در انتهاي دفترچه - مرد
  • 2 - 20737 || دانشگاه صنعتي شريف -تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || سيستم محركه خودرو || روزانه || شرايط در انتهاي دفترچه - بورسيه شركت مگاموتور- سايپا
  • 3 - 20380 || دانشگاه صنعتي شريف -تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || طراحي كاربردي || روزانه
  • 4 - 20381 || دانشگاه صنعتي شريف -تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || طراحي كاربردي || روزانه || در اين رشته، پروژه وبخشي ازدروس درشاخه تخصصي فرايندهاي ساخت به انجام مي رسد. مدرك فارغ التحصيلي طراحي كاربردي.
  • 5 - 20350 || دانشگاه تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || طراحي كاربردي || روزانه
  • 6 - 20382 || دانشگاه صنعتي شريف -تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || طراحي كاربردي || روزانه || دراين كدرشته،پروژه ودروس خود رادرشاخه تخصصي بيومكانيك به انجام مي رسانند.مدرك فارغ التحصيلي طراحي كاربردي،پذيرفته شدگان باپيشينه مهندسي مكانيك،به مدت يك ترم دروس جبراني خواهندگذراند.
  • 7 - 20773 || دانشگاه صنعتي شريف -تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مكاترونيك || روزانه || محل تحصيل دانشكده مهندسي مكانيك
  • 8 - 20713 || دانشگاه تهران || بيومكانيك || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي پزشكي || روزانه || محل تحصيل دانشكده علوم و فنون نوين
  • 9 - 20569 || دانشگاه صنعتي شريف -تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || تبديل انرژي || روزانه || پذيرش با عنوان مهندسي سيستم هاي انرژي گرايش سيستم هاي انرژي - با ضوابط دانشكده مهندسي انرژي، مدرك فارغ التحصيلي مهندسي سيستم هاي انرژِي - محل تحصيل دانشکده مهندسي انرژي
  • 10 - 20534 || دانشگاه تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || تبديل انرژي || روزانه || پذيرش با عنوان مهندسي سيستمهاي انرژي گرايش سيستمهاي انرژي - محل تحصيل دانشكده علوم و فنون نوين
  • 11 - 20373 || دانشگاه صنعتي اميركبير-تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || طراحي كاربردي || روزانه
  • 12 - 20399 || دانشگاه فردوسي مشهد || مجموعه مهندسي مكانيك || طراحي كاربردي || روزانه
  • 13 - 20765 || دانشگاه تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مكاترونيك || روزانه || محل تحصيل دانشكده علوم و فنون نوين
  • 14 - 20392 || دانشگاه علم وصنعت ايران -تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || طراحي كاربردي || روزانه || پذيرش با عنوان مهندسي هوافضا - سازه هاي هوايي
  • 15 - 20367 || دانشگاه صنعت نفت || مجموعه مهندسي مكانيك || طراحي كاربردي || روزانه || محل تحصيل اهواز
کاری به ترتیبش ندارم ولی بهتره یکم دیگه فکر کنید ببینید طراحی دوست دارید یا تبدیل یا ... ، اینا به هم نمیخورن..!

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
یه سوال فوری:
کدهای 20549--20550--بازم تبدیل انرژِی نیستن؟!من میخوام فقط تبدیلارو بزنم
کد 20391 گرایش طراحی چرا نوشته در زمینه راه آهن
لطفا زود جواب بدید

saeedhashemi1371

عضو جدید
یه سوال فوری:
کدهای 20549--20550--بازم تبدیل انرژِی نیستن؟!من میخوام فقط تبدیلارو بزنم
کد 20391 گرایش طراحی چرا نوشته در زمینه راه آهن
لطفا زود جواب بدید
اگه تو توضیحات نوشته باشه که تو مدرکت چی میزنن که خب همونه ولی اگه چیزی ننوشته باشه همون عنوان اصلی که تبدیل هستش نوشته میشه!

mech.shima

کاربر ممتاز
اگه تو توضیحات نوشته باشه که تو مدرکت چی میزنن که خب همونه ولی اگه چیزی ننوشته باشه همون عنوان اصلی که تبدیل هستش نوشته میشه!

ممنون
اما در کل منظور از سیستم انرژی همون سیستم انرژی هستش که تا پارسال جدابود درسته؟!
میتونید لطف کنید تبدیل های علم و صنعت رو نگاه کنید.یعنی هیچ کدوم از اینا تبدیل واقعی نیستن؟!

saeedhashemi1371

عضو جدید
ممنون
اما در کل منظور از سیستم انرژی همون سیستم انرژی هستش که تا پارسال جدابود درسته؟!
میتونید لطف کنید تبدیل های علم و صنعت رو نگاه کنید.یعنی هیچ کدوم از اینا تبدیل واقعی نیستن؟!

مثلا واحدهای سیستم رو نگاه کنید؟ کلا با جنبه مدیریتی داره به مبحث انرژی نگاه میشه ولی تو تبدیل داری بررسی میکنی این انرژی رو!
واقعا این رو نمیدونم! اگه دانشجویی رو بشناسید و تماس بگیرید خوبه.

peyman_beh

عضو جدید
ممنون

آره منظور همونه. ولی تبدیل علم و صنعت اگه شما توو سایتش هم برین واحدهای درسی 4 تا گرایش رو زده و سیستم انرژی علم و صنعت فرق داره با سیستم انرژی های دیگه. واحدهاش با تبدیل خیلی نزدیکه.به همین خاطر هم ردیف تبدیل انرژی های دیگه پر میشه.

behzadk2019

کاربر ممتاز
دیگه تموم شد انتخاب رشته
میگم من الان یکی از انتخابام مالک اشتر بود باید از طریق سایت دانشگاشم فرمی پر کنم ؟

king_sato

عضو جدید
دیگه تموم شد انتخاب رشته
میگم من الان یکی از انتخابام مالک اشتر بود باید از طریق سایت دانشگاشم فرمی پر کنم ؟

دوست عزیز هفته دیگه اسامی چند برابر ظرفیت اعلام میشه برای مصاحبه. نیاز نیست الان کاری انجام بدی

king_sato

عضو جدید
خیلی حس بدی دارم دوستان از یک طرف با توجه به شرایطم فکر نکنم دیگه بتونم ارشد بدم از طرف دیگه نمیدونم الان مثلا اگه صنعتی قم یا تفرش گرفت برام برم یا نه؟ آخه دانشگاهاشون خیلی داغونه. ای کاش نمیزدمشون

mech.shima

کاربر ممتاز
سلام
تازه امروز متوجه شدم کد 20391 که برای طراحی کاربردی علم و صنعت بود رو نباید میزدم توی توضیحاتش نوشته مال دانشکده مهندسی راه اهنه احتمال داره قبول شم؟شماها هیچ کدوم نزدینش؟!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا