ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

*عماد*

اخراجی موقت
یک سوال دیگه :confused:

مثلا من داخل مکانیک رتبه ای اوردم . داخل هوا فضا رتبه ای دیگه

حالا اگه من از دو رشته انتخاب کنم . چطوری میخان بفهمن باید چندمین نفر انتخاب های من چک بشه ؟
سهمیه سوالت تموم شد !!
بر اساس بند پ !!!

king_sato

عضو جدید
یک سوال دیگه :confused:

مثلا من داخل مکانیک رتبه ای اوردم . داخل هوا فضا رتبه ای دیگه

حالا اگه من از دو رشته انتخاب کنم . چطوری میخان بفهمن باید چندمین نفر انتخاب های من چک بشه ؟

توی سیستم پیش بینی شده دیگه شما وقتی یه کد رشته از مکانیک رو زدید سیستم رتبه مکانیک رو برات چک میکنه حالا کد رشته بعدی رو مثلا از هوافضا زدی میره رو رتبه هوافضات خلاصه چک میکنه تا یکی برات بگیره دیگه

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
توی سیستم پیش بینی شده دیگه شما وقتی یه کد رشته از مکانیک رو زدید سیستم رتبه مکانیک رو برات چک میکنه حالا کد رشته بعدی رو مثلا از هوافضا زدی میره رو رتبه هوافضات خلاصه چک میکنه تا یکی برات بگیره دیگه

عجب سیستم باهوشی . هنگ نمیکنه :eek::surprised:

مستند

عضو جدید
سلام. از توزیع تبدیل انرژی امسال خبر دارید؟ من شنیدم فقط تو خواجه نصیر 25 تا زیر 50 بوده که 21 شون تبدیل انرژین... راسته؟؟؟ اگه راست باشه که تبدیلها پرشدن که!!!

king_sato

عضو جدید
سلام. از توزیع تبدیل انرژی امسال خبر دارید؟ من شنیدم فقط تو خواجه نصیر 25 تا زیر 50 بوده که 21 شون تبدیل انرژین... راسته؟؟؟ اگه راست باشه که تبدیلها پرشدن که!!!

دوست عزیز یعنی الان بچه های سایر دانشگاه های تهران کجان که مثلا دوستان خواجه همه خوب بشن. در ضمن اینطور آمارها معلومه بیشتر جو تا واقعیت

محمد 435

عضو جدید
سلام. بچه ها چه گرایش هایی از هوافضا نمیتونن دکتری برن خارج . کسی میدونه؟
خیلی برام مهمه

saeedhashemi1371

عضو جدید
خب دوستان

به ساعات پایانی انتخاب رشته نزدیک میشیم!

لطفا کمربندهای خود رو ببندید!

انتخاب رشته خودتون رو هم اینجا بزارین .!

masoudabbasi

عضو جدید
خب دوستان

به ساعات پایانی انتخاب رشته نزدیک میشیم!

لطفا کمربندهای خود رو ببندید!

انتخاب رشته خودتون رو هم اینجا بزارین .!

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور
گفته:تا ساعت 8 صبح امروز از تعداد 429 هزار و 688 داوطلب مجاز به انتخاب رشته، تعداد 88 هزار و دو داوطلب برای انتخاب رشته و ثبت کدرشته‌های امتحانی خود اقدام کردند.

:razz:
در این رابطه بیشتر بخوانید: http://www.tabnak.ir/fa/news/501825/%D8%A2%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%85%D9%87%D9%84%D8%AA-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF © www.tabnak.ir

sabu

عضو جدید
مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور
گفته:تا ساعت 8 صبح امروز از تعداد 429 هزار و 688 داوطلب مجاز به انتخاب رشته، تعداد 88 هزار و دو داوطلب برای انتخاب رشته و ثبت کدرشته‌های امتحانی خود اقدام کردند.

:razz:
در این رابطه بیشتر بخوانید: http://www.tabnak.ir/fa/news/501825/%D8%A2%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%85%D9%87%D9%84%D8%AA-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF © www.tabnak.ir
خب معلومه خل هستند
فقطسه چهار روز برای انتخاب رشته؟؟؟؟؟؟؟
اینجا 50 نفر دارن به هم مشورت میدن همه زاییدیم توش. الـــــــبـــــــــــــــــــتـــــــــــــــــــه رتبه های زیر 100 خیالشون راحته. ماها دهنمون صافه.
با عرض پوزش از ادمین خان...

sabu

عضو جدید
چند سوال مهم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

چند سوال مهم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

چند سوال مهم:
الان برای طراحی کاربردی چندتا کد رشته خاص هست.
دو تا روزانه مالک اشتر
یکی امام حسین
دو تا شبانه مالک اشتر
کلا فقط ازینا میشه دو کد رشته انتخاب کرد یا دو کد رشته در روزانه و دو کد رشته در شبانه؟
:surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised:
در مورد کیفیت دانشگاه امام حسین هم دوستان اگه اطلاعی دارید بفرمایید.

آدرس پردیس خودگردان امیرکبیر، تربیت مدرس ،علم و صنعت رو میشه بگید کجاست.کلاسها کجا برگزار میشه؟
مثلا دانشگاه تهران: البرز،شهید بهشتی: اکباتان؟ درسته؟
با تشکر از دوستان

saeed.sb

عضو جدید
چند سوال مهم:
الان برای طراحی کاربردی چندتا کد رشته خاص هست.
دو تا روزانه مالک اشتر
یکی امام حسین
دو تا شبانه مالک اشتر
کلا فقط ازینا میشه دو کد رشته انتخاب کرد یا دو کد رشته در روزانه و دو کد رشته در شبانه؟
:surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised:
در مورد کیفیت دانشگاه امام حسین هم دوستان اگه اطلاعی دارید بفرمایید.

آدرس پردیس خودگردان امیرکبیر، تربیت مدرس ،علم و صنعت رو میشه بگید کجاست.کلاسها کجا برگزار میشه؟
مثلا دانشگاه تهران: البرز،شهید بهشتی: اکباتان؟ درسته؟
با تشکر از دوستان

من یادمه پارسال اگه بیش از دو تا کد رشته خاص میزدی، سیستم خطا میداد.
امسال رو و روزانه یا شبانه و.... نظری ندارم

مستند

عضو جدید
دوست عزیز یعنی الان بچه های سایر دانشگاه های تهران کجان که مثلا دوستان خواجه همه خوب بشن. در ضمن اینطور آمارها معلومه بیشتر جو تا واقعیت
دوست عزیز من درمورد صحتش بحثی نکردم چون مطمینم. میتونید از دوستانتون که اونجان بپرسید...

Hossein_sh_s

کاربر بیش فعال
خب یعنی چی؟
یعنی من با ٢۶٠٠ طراحی به روزانه کاشان و شاهرود هم مطمین نباشم؟
روزانه کاشان پارسال تا 1500 و نهایتا 1600 گرفته، امسال مثل اینکه ظرفیت ها بیشتر شده ولی بازم با 2600 روزانه کاشان به احتمال 99% نمیارید.
در مورد شاهرود اطلاعی ندارم.

saeed.sb

عضو جدید
لطفا درخواست بدید زمان انتخاب رشته رو تمدید کنند
من که دارم دیوونه میشم اینقدر فکر کردم
خوش به حال کسایی که غرب کشورند چون هم دانشگاههای خوبی داره هم شهرها به هم نزدیکترند آدم راحت میتونه با توجه به رتبش یک دانشگاه مناسب پیدا کنه
تازه شیراز و اصفهان و تهران هرکدوم چندتا دانشگاه خوب دارند
ولی مثلا من که مشهدی ام و رتبم به فردوسی نمیخوره، یا باید برم شاهرود یا سبزوار یا بیرجند ... که این دانشگاهها هم بعضی هاش از 1300 میگیرند تا3000 البته حدودا:cry::cry::cry:

kariq

عضو جدید
روزانه کاشان پارسال تا 1500 و نهایتا 1600 گرفته، امسال مثل اینکه ظرفیت ها بیشتر شده ولی بازم با 2600 روزانه کاشان به احتمال 99% نمیارید.
در مورد شاهرود اطلاعی ندارم.

فکر کنم برای تبدیل ١۵٠٠ باشه
رتبه هایی که پارسه زده تا ٢٢٠٠ هم طراحی قبول شدن

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا