ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
سلام

آقا دستت درد نکنه خیلی گلی یعنی روزانه قبول میشم ...خدا رو شکر

یه سوال کدوم یکی هیات علمیش بهتره و اینکه دکتری داره؟

یه سوال دیگه انتخاب رشته کی میشه؟

این دوستمون تبریک میگم(امیر مهریزی) رتبش خیلی خوب شد دلش می خواست فک کنم شبانه تهران قبول شه؟؟انشالله قبول شی داداش گلم مزد زحماتت رو گرفتی ...برای ما هم دعا کن...
خواهش می کنم.
خب بسته به فیلد کاریتون در مقطع ارشد داره. هردو تو شکلدهی قوین باید ببینید فیلد کاریتون تو ارشد چی میشه

sasan2015

عضو جدید
خواهش می کنم.
خب بسته به فیلد کاریتون در مقطع ارشد داره. هردو تو شکلدهی قوین باید ببینید فیلد کاریتون تو ارشد چی میشه

ببخشید
باز سوال میکنم نگفتین دکتری کدوم یکی ها دارن شاهرود و بیرجند و کاشان کدوم یکی بهترند....
با ز هم تشکر از اینکه جواب میدیدن....لطفتون مستدام

یه سوال ارشد چه گرایشایی داره به نظرم همین شکل دهی و ماشین کاری بیشتر هستن و اکثریت شکل دهی کار میکنن...حالا تهران بحثش فک کنم جداست استاداش همه چی ار کردن...

شکل دهی از نظر بازار کاری هم بهتره درست میگم

ZOLA

عضو جدید
سلام دوستان امیدوارم همه نتیجه مورد نظرشون رو گرفته باشند

طراحی 800
تبدیل 781
اصفهان رو کلا قبول نمیشم؟
ب نظرتون بهترین گزینه ها کدوم شهرها میشه؟
چه تبدیل چه طراحی
ممنونم
دانشگاه اصفهان که 100 درصد طراحی قبولی
دانشگاه صنعتی اصفهان هم روی مرز طراحی روزانه هستی
دوست من سال پیش با هشتصدا خورده ای طراحی صنعتی روزانه قبول شد

ehsan esf

عضو جدید
والا درست نمیدونم سطح درسیش چه طوره
ولی خب از لحاظ دانشگاه و محل دانشگاه و رفت امد و وخوابگاه فوق العاده است

یعنی دو قدم تا چهارباغ فاصله داره
والا طبق نتایج سال قبل من بهتون گفتم حالا نمیدونم امسال هم مثل قبل میشه حساب کرد روش یا نه

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
دانشگاه اصفهان که 100 درصد طراحی قبولی
دانشگاه صنعتی اصفهان هم روی مرز طراحی روزانه هستی
دوست من سال پیش با هشتصدا خورده ای طراحی صنعتی روزانه قبول شد

چه خبر خوبی در مورد صعنتی اصفهان!!!یعنی اصفهان انقد سطحش پایینه که صددرصد قبولم؟!خود اصفهان در مقایسه با تبریز و همدان چطوریه؟!

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
ببخشید
باز سوال میکنم نگفتین دکتری کدوم یکی ها دارن شاهرود و بیرجند و کاشان کدوم یکی بهترند....
با ز هم تشکر از اینکه جواب میدیدن....لطفتون مستدام

یه سوال ارشد چه گرایشایی داره به نظرم همین شکل دهی و ماشین کاری بیشتر هستن و اکثریت شکل دهی کار میکنن...حالا تهران بحثش فک کنم جداست استاداش همه چی ار کردن...

شکل دهی از نظر بازار کاری هم بهتره درست میگم
تو شهرستان هایی که گفتید فقط کاشان دکترا داره.بسته به دانشگاهتون برای انتخاب فیلد دستتون بازه. مثلا دانشگاه امیرکبیر همه فیلد های ساخت و تولید و پوشش میده و منحصر به فرده . مثلا من خودم جوشکاری کار می کنم چون شکلدهی و ماشینکاری واقعا اشباع شده و باید فیلد خاصی و انتخاب کنید.

king_sato

عضو جدید
سلام بر دوستان عزیز من رتبم داغون شده الانم واقعا بدجور ناراحتم. خواستم بپرسم با رتبه 650 ساخت کجاها روزانه شانس دارم؟

Hossein_sh_s

کاربر بیش فعال
کاش یه کسی که اطلاعاتش قویه راجع به طراحی و تبدیل راهنمایی کنه!!

به طراحی علاقه دارم ولی مثل اینکه تبدیل بهتره

واقعا نمیدونم چیکار کنم
هیچکس به جز خودتون نمیتونه بگه کدوم بهتره
علاقتون رو دنبال کنید و فکرای دیگه رو بزارید کنار، کی میدونه چند سال دیگه بازار کدوم بهتره، مواظب باشید یه وقت از اینجا مونده و از اونجا رونده نشید!
در ضمن علاقتون رو هم با مباحث درسی بسنجید، نه کلیات رشته.

ZOLA

عضو جدید
چه خبر خوبی در مورد صعنتی اصفهان!!!یعنی اصفهان انقد سطحش پایینه که صددرصد قبولم؟!خود اصفهان در مقایسه با تبریز و همدان چطوریه؟!
من درباره تبریزا همدان چیزی نمی دونم
دانشگاه اصفهانم سطحش اونقدر پایین نیست یکی از دوستام بارتبه 1147 سال پیش طراحی اصفهان قبول نشد مکاترونیکشا قبول شد البته فقط می خواست روزانه قبول بشه

mohammad 66

عضو جدید
مهندس جان میشه بگید من با 210 ساخت کدوم شبانه های تهرانو میتونم بیارم

saeed.sb

عضو جدید
بهترین دانشگاهی که میشه با 1400 تبدیل قبول شد بنظرتون کجاست؟ بنظرتون بین دانشگاههای شاهرود سمنان و صنعتی بابل کدوم بهتره؟ من مشهدی ام و نمیخوام خیلی راهم دور باشه
اصلا امکان داره توی تاپیک ارشد94 رتبه بندی دانشگاهها رو برای این گرایش بگذارید؟من گیج شدم!!!!!!!!!
در ضمن تبدیل انرژی واسه ادامه تحصیل در خارج کشور دردسرساز نیست؟؟؟

kariq

عضو جدید
ریاضی ١۵
سیالات ٢۶
جامدات ٢١

تبدیل ٢۵٠٠
طراحی ٢۶٠٠

روزانه جایی امید هست؟

fafasasa

عضو جدید
سلام
بچه ها من 2000 شدم غیر تهرانم جایی نمیتونم برم به نظرتون جایی میشه قبول شد؟ مثلا چه گرایشی؟

sasan2015

عضو جدید
تو شهرستان هایی که گفتید فقط کاشان دکترا داره.بسته به دانشگاهتون برای انتخاب فیلد دستتون بازه. مثلا دانشگاه امیرکبیر همه فیلد های ساخت و تولید و پوشش میده و منحصر به فرده . مثلا من خودم جوشکاری کار می کنم چون شکلدهی و ماشینکاری واقعا اشباع شده و باید فیلد خاصی و انتخاب کنید.

سلام

خیلی ممنون یه تحقیق کردم کاشان و بیرجند دکتری داشتن و مالک اشتر دانشگاه صنعتی مالک اشتر می تونم قبول شم کسی از این دانشگاه اطلاعاتی داره من می تونم واقعا قبول شم یا نه
و اینکه ارشد جوش فقط فک کنم امیر کبیر داره ...من که دانشگاه های تهران اصلا قبول نمیشم.
دنبال شهرستان های خوبم حدودا چند روز دیگه با توجه به سال قبل انتخاب رشته است.
و یه فیلد دیگه هست اتوماسیون شنیدم جالبه آیا این رو شناختی ازش دازین
خدا خیرت بده مهندس...

sasan2015

عضو جدید

سلام

یه تحقیق کردم بیرجند و کاشان دکتری داشتن ویه مورد دیگه اگه خودتون یا دوستان شناختی دارند بگند
دانشگاه صنعتی مالک اشتر چگونه است شرایطش و آیا با رتبه700من قبول میشم.
و یه فیلد کاری هست اتوماسیون می خواستم ببینم نظرتون چیه و آیا فیلد کامپوزیت هم هست و مواد چطور...

مهندس خیلی آقایی..

VahidMlb

عضو جدید
سلام

من با 700 طراحی کاربردی کجا میتونم قبول شم ؟
رتبه ی بیومکانیکم 500 ـه. بیومکانیک چطور؟

من قبلا با دفترچه و کلید سازمان سنجش، درصد های خودم رو حساب کرده بودم و چیزی که توی کارنامه اومده خیلی فاصله داره با درصدهایی که حساب کردم. مثلا سیالات 40 زده بودم، اومده 15. اعتراض و اینا میشه کرد ؟ چجوریه ؟

ممنون

EsteraTus

عضو جدید
سلام دوستان من پارسال رتبه تبدیلم 2579 شد طراحی 3161 . با توجه به کارنامه نهاییم اینجاها قبول شده بودم
تبدیل انرژی شبانه شاهرود
سیستم انرژی شبانه شاهرود
سیستم انرژی روزانه کاشان
تبدیل انرژی شبانه تحصیلات تکمیلی کرمان
طراحی کاربردی شبانه تحصیلات تکمیلی کرمان
انرژی های تجدید پذیر روزانه یزد
البته من دانشگاههایی مثل یاسوج ،زاهدان ،بندر عباس،رفسنجان،گلپایگان،سمنان،اردبیل ،چابهار و تفرش و بیرجند و ... نزدم و نمیدونم با این رتبه قبول میشدم یا نه.
ضمنا روزانه سیستم انرژی شاهرود هم فقط دو تا از آخرین فرد قبولی بیشتر بودم...
به دوستانی که رتبشون این حدودا یا حتی 500 تا بیشتر من شدن می خوام بگم اصلا ناامید نباشن و اگر انتخاب رشته رو با دقت انجام بدن مطمئن باشن قبولن...
تذکر:دوستانی که مثل من پارسالم کنکور دادن اگه بتونن از روی کارنامه نهایی همین اطلاعاتو بذارن هم به بقیه کمک کردن هم خودشون از اطلاعات دیگران میتونن استفاده کنن
ممنون

• Like
واکنش ها: crb7

crb7

عضو جدید
سلام به همه
با 2385 تبدیل و 2219 طراحی کاربردی به نظرتون کجا قبول میشم؟

shahrzad_m

عضو جدید
سلام
انتظار رتبه بهتری داشتم ولی مثل اینکه بد شد:cry:با 638 تبدیل و 890 طراحی ایا امیدی به روزانه تبدیل یا طراحی دانشگاه های تهران هست؟شبانه چه طور؟برا تبدیل دانشگاه شهید بهشتی بهتره یا شیراز؟در مورد سیستم های انرژی هم لطفا توضیح بدید.
ببخشید سوالام زیاد شد:que:

Hadi_Only

عضو جدید
سلام دوستان

دوره شبانه ، حتما ورودی بهمن هست ؟ بعدش رو مدرک می نوسن که نوبت شبانه یا نه ؟ به نظرتون صرفنظر از بودجه ، ببین المللی شهر بزرگ خوبه یا شبانه شهر های کوچک ؟

با تشکر.

saeedvalentino

عضو جدید
سلام

ریاضی: سفید
جامدات : سفید
ساخت: 65%

رتبه ساخت : 395

روزانه که بعید میدونم صنعتی اراک یا اراک قبول شم، بنظرتون شبانه صنعتی اراک قبول میشم؟
2سال پیش (92) رتبم شد 750 هیچ کجا حتی شبانه هم قبول نشدم

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا