ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Hossein_sh_s

کاربر بیش فعال
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon1.png
نتایج اومد ولی دلخواه نبود...:(
من کامپیوتر نرم افزار روزانه غیر مجاز شدم ولی رتبه م6000شد کسی میدونه اصفهان چه دانشگاههایی میشه قبول شد؟!!!​

بابا یکی جواب منو بده :((
اینجا تالار مکانیکه
بهتره سوالتون رو تو تالار کامپیوتر مطرح کنید.

Amirhj

عضو جدید
شریف و تهران که هیچیتربیت مدرس و علم و صنعت و خواجه نصیر هم که میارمامیر کبیر و نمیدونم! به نظرتون میارمش؟
تربیت مدرسم بعیده بیاری ولی تو تهران غیر از شریف و تربیت و تهران همه جای شانس بالای 99 درصد داری قبول شی

saeedhashemi1371

عضو جدید
یکی جواب منو نمیده!
با 225 زیر گروه 4 احتمال بیومکانیک شریف و تهران چقد هستش؟
با 204 طراحی و 244 تبدیل کجاها قبول میشم؟

Amirhj

عضو جدید
یکی جواب منو نمیده!با 225 زیر گروه 4 احتمال بیومکانیک شریف و تهران چقد هستش؟با 204 طراحی و 244 تبدیل کجاها قبول میشم؟
بیو خبر ندارم ولی میشه حدس زد اگر بگی کل دانشگاه های تهران جقد می خواد و این دانشگاه ها جند تا می خوانشما غیر از شریف و تهرانو تربیت باقی جاها 99 درصد قبولی شبانه تهران و تربیت هم میشه حساب باز کرد که ارزش ندارن پول بدی

parandme

کاربر بیش فعال
تربیت مدرسم بعیده بیاری ولی تو تهران غیر از شریف و تربیت و تهران همه جای شانس بالای 99 درصد داری قبول شی

با چه استدلالی تربیت مدرس رو بالاتر از امیرکبیر گذاشتین؟
تربیت مدرس با ارفاق تو رنج علم و صنعت و خواجه نصیر قرار میگیره. دلیل زود پر شدنش هم اینه که ظرفیتش نسبت یه دانشگاههای دیگه خیلی خیلی کمتره.(البته بازهم خیلی بعد از امیرکبیر پر میشه)
البته در زمینه مهندسی عرض کردم وگرنه در علوم پایه و سایر زمینه ها خیلی سرتر از ایناست

Amirhj

عضو جدید
[h=2]http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon1.png[/h]
نتایج اومد ولی دلخواه نبود...:(من کامپیوتر نرم افزار روزانه غیر مجاز شدم ولی رتبه م6000شد کسی میدونه اصفهان چه دانشگاههایی میشه قبول شد؟!!!​
بابا یکی جواب منو بده :((
شما باید بفرمایید از تالار کاپوتر سوال خود را مطرح کنید ولی جون پارسال دوستم نرم شرکت کرده بود با اطلاعاتی که دارم هیج شانس قبولی با رتبه 6000 نداری قبولی در نرم به مراتب سخت تر از قبولی در مکانیک است

Amirhj

عضو جدید
با چه استدلالی تربیت مدرس رو بالاتر از امیرکبیر گذاشتین؟تربیت مدرس با ارفاق تو رنج علم و صنعت و خواجه نصیر قرار میگیره. دلیل زود پر شدنش هم اینه که ظرفیتش نسبت یه دانشگاههای دیگه خیلی خیلی کمتره.(البته بازهم خیلی بعد از امیرکبیر پر میشه)البته در زمینه مهندسی عرض کردم وگرنه در علوم پایه و سایر زمینه ها خیلی سرتر از ایناست
سلام جناب مهندس عزیز شاید من اشتباه کرده باشم ولی فکر میکنم توی تبدیل حرف اول و اخر و میزنه ور تبه های برتر سریع میزننش

ehsan esf

عضو جدید
سلام بچه ها
به نظرتون با رتبه 1200 میشه دانشگاه کاشان قبول شد یا نه ؟؟
یا کلا شانس قبولی کجا هست
ممنون

محمد 435

عضو جدید
کمک!
جامداتم 3.51
چه جوری این درصد در میاد؟
دارم دیوونه میشم.
من مطمئن بودم 2 تا درست زدم 1 غلط که میشه 8.33

Hadi_Only

عضو جدید
سلام دوستان
با 2600 طراحی کاربری و 2500 تبدیل ، چه دانشگاه هایی رو میشه زد ؟ مثلا شبانه فردوسی رو میشه زد یا باید قیدش رو زد ؟ میشه بگید چه جاهایی رو میشه زد ؟ خوب باشه ها.

saeedhashemi1371

عضو جدید
سلام رتبه 106 تبدیل و 74 طراحی. تبدیل کجا میارم؟ یکی جواب بده..

با سلام و عرض تبریک خدمت شما دوست عزیز
اولا درصدهات کو مهندس! برا بچه های 95 خوبه که درصد بزاری!
بعدش پارسال با رتبه 48 شریف شبانه تبدیل قبول شدن.....
با رتبه 98 شبانه طراحی شریف
به نظر من شما به غیر از تبدیل شریف بقیه جاها رو به راحتی قبول میشی.
تبدیل تهرات رو هم لب مرز هستین!

Amirhj

عضو جدید
سلام بچه ها به نظرتون با رتبه 1200 میشه دانشگاه کاشان قبول شد یا نه ؟؟یا کلا شانس قبولی کجا هست ممنون
هم تبدیل هم طراحی شو میاری روزانه منتها من از تبدیلشو تایید میکنم بری طراحیش استادای معروف و کله شقی داره اگرم بجه کاشون نیستی هم سعی کن نری و شهر خودت بری خوابگاه هاش از سلول انفرادی زندان گوانتانامو بدتره کوچک و در میان بیابان

siavashbehzad

عضو جدید
سلام با 197 طراحی شریف میارم :razz: از همون اولم میدونستم داغون میشه ... انگار از هر درسی درصد کم میکنن ... واسه شمام همینطور بوده

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا