ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

vanpersi

عضو جدید
ممنون از راهنمایی
هدف، انگیزه و اراده داریم اما در طول یک سال درس خوندن معمولا دو مشکل پیش میاد
یکی اینکه وسط کار آدم دلسرد میشه؛ شما برای افزایش روز افزون انگیزه چه پیشنهاداتی دارید؟
دوم اینکه وسط کار پیش میاد درس هایی که در گذشته خونده شده رو فراموش می کنیم؛ شما چه برنامه ای رو برای مرور درس ها پیشنهاد می کنید؟
در مورد سوال دومت :خلاصه نویسی بهترین راهه چون 1 ماه مونده به کنکور هر چی خوندی یادت میره .فقط خلاصه نویسیه که بهت میتونه کمک کنه. سعی کن هر فصلی رو که میخونی .قبل اینکه بری فصل بعدی خلاصش رو بنویس بزار کنار .اوایل طول میکشه ولی بعدا راه میوفتی

مستند

عضو جدید
اگه این شاهکار واقعا درست باشه من یکی باید شبانه رو هم بیخیال شم!!!!!!

آقا یکی بگه رتبه ام چند میشه واقعا نگرانم (شوخی)

زبان 85.3 :eek:
ریاضی 94.3 :eek::eek:
سیلات 83.6:eek:
جامدات 80:eek:
دینامیک 73.3:eek:

حالا یکی بیاد بگه من راست گفتم یا دروغ
نمیدونم والا ولی من یکی که با این درصدای خودم امیدم برای تبدیل تهران و شریف قطعه به یقین صفره.. میمونه امیر کبیر که تبدیلش جالب نیست.
"ریاضی 50 سیال 46 جامد 73 دینامیک 35 معدل 17.25"

Hossein_sh_s

کاربر بیش فعال
اقا یکی تو سایت مدرسان اینو نوشته به نظرتون واقعیه؟ اگه درصدا این باشه من هیچ جا قبول نمیشم.
زبان 67.3
ریاضی 93.3
سیالات 73.3
جامدات 56.89
دینامیک 48.4
اینو نمی دونم ولی یه کارنامه سال 92 اینطوری بود
ریاضی و سیالات 81
دینامیک و جامدات 66
زبان یا نزده بود یا خیلی کم زده بود
معدلشم بالای 19.5 بود
با همه اینا رتبش شده بود 2
حالا ببین رتبه 1 دیگه چی زده بوده

Hossein_sh_s

کاربر بیش فعال
درسته ولی این درصدایی که میشنوم یا دروغه! یا اگه راست باشه شانسی برای من نمیمونه...
اگه یه نگاه به نتایج هر سال بندازی میبینی اختلاف بین دهک های رتبه ها خیلی زیاده
رتبه های زیر 5 بعضا میانگین درصداشون به بالای 75 درصد هم میرسه ولی میبینیم میانگین درصد رتبه های حدود 50-60 زیر 45-50 درصد هست.
خیالت راحت، انشاءالله که شریف یا تهران بیاری البته اگه به صلاحت باشه.

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
ممنون از راهنمایی
هدف، انگیزه و اراده داریم اما در طول یک سال درس خوندن معمولا دو مشکل پیش میاد
یکی اینکه وسط کار آدم دلسرد میشه؛ شما برای افزایش روز افزون انگیزه چه پیشنهاداتی دارید؟
دوم اینکه وسط کار پیش میاد درس هایی که در گذشته خونده شده رو فراموش می کنیم؛ شما چه برنامه ای رو برای مرور درس ها پیشنهاد می کنید؟
خب دلسردی در ادامه مسیر ممکنه دلایلی داشته باشه. مثلا افکاری توی ذهن شما بیاد که آخرش که چی اینهمه درس خوندن؟ یا اینکه تحت تاثیر صحبت های اطرافیان ممکنه ایجاد بشه.ولی مطمئنا وجود این سه عامل باهم می تونه شما رو به هدفتون نزدیک کنه.ضمن اینکه مسیر قبولی در کنکور ارشد مسیر نسبتا طولانیه و باید با صبر و پشتکار سپری بشه و قید خیلی از کاراهم زده بشه. دوستانی که پیش بنده میان برای مشاوره و یا راهنمایی بنده همینارو بهشون می گم ولی متاسفانه اونایی که عمل نمیکنن موفق نمی شن.
موفق باشید

مستند

عضو جدید
اگه یه نگاه به نتایج هر سال بندازی میبینی اختلاف بین دهک های رتبه ها خیلی زیاده
رتبه های زیر 5 بعضا میانگین درصداشون به بالای 75 درصد هم میرسه ولی میبینیم میانگین درصد رتبه های حدود 50-60 زیر 45-50 درصد هست.
خیالت راحت، انشاءالله که شریف یا تهران بیاری البته اگه به صلاحت باشه.

ممنون دوست عزیز

rezahmb

عضو جدید
توی سال کنکور 2 چیز مطرحه یکی IQ و یکی EQ : خوب همه میدونیم IQ چیه ولی EQ چی هست؟EQ همون هوش هیجانی هست(کنترل احساسات-کنترل استرس-ایجاد انگیزه-درک درست شرایط-اعتماد به نفس-ارتباط صحیح با خود و .....)-طبق گفته ی روانشناسان IQ در موفقیت یک فرد 10-20 درصد تاثیر داره ولی EQ حدود 80 درصد. IQ قابل تغییر نیست ولی EQ هست. به نظر من موفقیت در کنکور به IQ بالا نیست به EQ بالاست. کسی موفقه که بتونه در تمام این مدت احساسات خودش کنترل کنه و هوش هیجانی داشته باشه.در کل هوش هیجانی خودتونو بالا ببرید.

9356769

عضو جدید
من حدود 6 ماهه که فقط صحبتای دوستان رو تو این تایپیک دنبال میکنم.....................اما تا الان پستی نزاشته بودم........

امسال ازمایشی کنکور دادم..............میخوام خودمو واسه کنکور سال اینده اماده کنم..........میدونم مسیر خیلی طولانی ای دارم............اما مشکل از سطح علمی پایین تو دروسی مثل ریاضی هست........دلیلش دیپلم فنی حرفه ای و خیلی از مشکلات دیگه که خلاصه مسیر زندگیم عوض شد...........

اما با این وجود خیلی انگیزه دارم واسه کنکور سال اینده...................یعنی تمام زندگی ایندم بستگی به این موضوع داره ............... کار من دیگه از نا امیدی و اینجور حرفا گذشته من باید نهایت تلاشمو بکنم ....چون راهی غیر از این ندارم............ وقتی مجبور باشی هر کاری میکنی.......مثل کسی که میگه پام درد میکنه و نمیتونم راه برم..........اما یه گرگ بیفته دنبالش.......مثل چی میدوئه...................

از کسایی که بتونن کمکی بکنن واقعا ممنون میشم............

bardiaxavi

عضو جدید
خب خودم گفتم خودم هم باید شروع کنم

دانشگاه فردوسی مشهد

رشته های موجود: هوا فضا- طراحی کاربردی - تبدیل انرژی - ساخت و تولید

آ

دوست عزیز استادهای ارتعاشاتی فردوسی چطور هستن ؟ میشه یکم معرفیشون بکنین ؟ خودم تو سایت 2 نفر رو دیدم که یکیشون خیلی خیلی جوون بود

saeedhashemi1371

عضو جدید
سلام

اساتیدی که تو زمینه ارتعاشات تو فردوسی کار می کنن:

دکتر انوشیروان فرشیدیان فر(صاحب اولین و تنها ترین کارخونه تولید مبدل در ایران): دهنت رو سرویس می کنه! فوق العاده سخت گیره و البته پروژه تاپ باید انجام بدی و خب مسلما رزومه خیلی شاخی هم به دست میاری چون تقریبا تو اکثر دانشگاه ها میشناسنش ....تو زیر یه نمونه از شاگردهاش رو میگم
من با ایشون ارتعاشات پاس کردم .......خیلی خوب درس میدن و البته تجربه های عملی خیلی زیادی هم دارن و میتونن خیلی کمک کنن...ولی یا باید معدل و رتبت خیلی خوب باشه یا قانعش کنی که خیلی خوب کار می کنی.....یکی از شاگردهاش که پروژه کارشناسی اون پروژه برگزیده سال کشور شده بود الان انگلیس هستش... کتاب دکتر فرشیدیان فر هم که تو زمینه ارتعاشات نوشه با هم نوشتن
http://farshid.profcms.um.ac.ir/

حمید معین فرد(شاگرد فرشیدیان فر): تازه دو سال هستش که استاد فردوسی شده... کارشناسی رو فردوسی بوده و با دکتر فرشیدیان فر پروژه رو انجام داده که نمونه کشوری شد....ارشد شریف و دکتری هم فک کنم یا تهران یا شریف.....
در زمینه علمی فک کنم خیلی خوب باشن چون با 28 تا 30 سال دکترا گرفتن از شریف و بعدش یک ضرب استاد شدن تو فردوسی تو این سال ها خیلی کم هستش و اصلا نداشتیم......... مقاله هم زیاد دادن و تو این زمینه خیلی خوب میتونن کمک کنن....با ایشون کنترل پاس کردم....تجربه کاری رو هم خیلی کم دارن ولی تو زمینه علمی خیلی خوب هستن

http://h_moeenfard.profcms.um.ac.ir/

اگر اومدی فردوسی پیشنهاد من تو زمینه کنترل یکی از این دو تا هستش

دکتر معاونیان: من یک کلاس بلا ایشون داشتم که پشیمون شدم اون درس رو پاس کردم....کلا به دانشجوی کارشناسی خیلی اهمیت نمیده شایدم برداشت من اینجوری باشه .......اینجا میگن اگه یه درس ایشون ارائه داد حتما بردار چون احتمالا بالای 18 میشی....پروژه هم میگن اگه میخای گلابی انجام بدی و ساده باشه ایشون مورد خوبی هستن
http://moaven.profcms.um.ac.ir/

اساتید خوب جامداتی دیگه ای هم هستن که تو زمینه کنترل هم کار کردن ولی خب همون دو نفر اول از بقیه بیشتر کار کردن
دکتر معین فرد چون جوون هستش وقت خوبی میتونه بزاره ولی فرشیدیان خیلی مشغله داره (سر امتحان ترم ما در کمال ناباوری رفته بود عسلویه و نیومد)

کلا به نظر من فردوسی تو زمینه جامدات خیلی خوب نیست

شرمنده طولانی شد دیگه

meko

کاربر فعال
سلام

اساتیدی که تو زمینه ارتعاشات تو فردوسی کار می کنن:

دکتر انوشیروان فرشیدیان فر(صاحب اولین و تنها ترین کارخونه تولید مبدل در ایران): دهنت رو سرویس می کنه! فوق العاده سخت گیره و البته پروژه تاپ باید انجام بدی و خب مسلما رزومه خیلی شاخی هم به دست میاری چون تقریبا تو اکثر دانشگاه ها میشناسنش ....تو زیر یه نمونه از شاگردهاش رو میگم
من با ایشون ارتعاشات پاس کردم .......خیلی خوب درس میدن و البته تجربه های عملی خیلی زیادی هم دارن و میتونن خیلی کمک کنن...ولی یا باید معدل و رتبت خیلی خوب باشه یا قانعش کنی که خیلی خوب کار می کنی.....یکی از شاگردهاش که پروژه کارشناسی اون پروژه برگزیده سال کشور شده بود الان انگلیس هستش... کتاب دکتر فرشیدیان فر هم که تو زمینه ارتعاشات نوشه با هم نوشتن
http://farshid.profcms.um.ac.ir/

اگه نتونیم داستان چی میشه ؟:D

saeedhashemi1371

عضو جدید
دکتر فرشیدیان فر سال پیش مهندس نمونه کشوری انتخاب شدن .....کلا وقت خیلی کم دارن و البته موضوعات سخت
اگه نتونین تشریف میبرین پیش یه استاد گلابی باهاش پروژه ور میدارین........!!!!!!

مستند

عضو جدید
سلام. چقدر در مورد تغییر ظرفیت ها میدونید؟ به نظرتون کم میشه؟ اگه کم شه که واقعا ما ورودیای 90 کم شانسیم.

mohammadreza1001

کاربر فعال
اقا یکی تو سایت مدرسان اینو نوشته به نظرتون واقعیه؟ اگه درصدا این باشه من هیچ جا قبول نمیشم.
زبان 67.3
ریاضی 93.3
سیالات 73.3
جامدات 56.89
دینامیک 48.4

سلام
چند وقته سرم یه خرده شلوغه نمیتونم سر بزنم.
اسم اون شخصیت بیماری که میاد چنین درصدهای خیالی رو تو سایت ها ميزاره رو نمی دونم چی بزارم. بهتون توضیح میدم چرا این درصد ها چرته. نمیدونم هدفشون خندست یا تضعیف روحیه.
از ریاضی شروع کنیم. با عددی که گفته فقط میشه گفت که همه سوالات رو جواب داده و یکیش اشتباه بوده، در این صورت درصدش میشه 93.6 نه 93.3 .
بزارید خوشبین باشیم و بگیم اشتباه شده.
به من بگید. چند تا سوال جامدات حل کنیم و چند تاش اشتباه باشه که درصد بشه 56.89 ??? من هر جور حساب میکنم به این عدد نميرسم. مثلا 12تا درست دوتا اشتباه، یا 13 تا درست 5 تا اشتباه، یا 14 تا درست 8 تا اشتباه???? که مورد آخر از لحاظ عقلی درست نیست، چون تعداد سوالات 20 تاست.
دینامیکش هم با هیچ منطقي جور در نمیاد، اگه میگفت 48.6 آدم باورش میشد.
حداقل ميخوايد دروغ بگيد یه دروغی بگید که باورمون بشه! نه این که خندمون بگیره!
این بابایی که این درصدا رو نوشته اونقدر بی سواده که از الان تو دانشگاه یاغوز آباد یه صندلی واسش رزرو کردن نه تهران!
داداش یه نصیحت برادرانه: تو صد درصد تبدیل تهران میرى ، برو به کارت برس، ببین بعدش میخوای چیکار کنی ، جوش کنکور رو هم نزن!

آخرین ویرایش:

vanpersi

عضو جدید
سلام بچه ها .بنظرتون از الان شروع کردن واسه کنکور زوده یا زمان مناسبیه؟ برنامم هم اینه روزی 2-3 ساعت تااخر اردیبهشت ریاضی عمومی بخونم بعد از اخر اردیبهشت وارد فاز دروس تخصصی بشم.ضمنا رتبه زیر 100 هم مد نظرم هست با تشکر

M.ARIABOY

عضو جدید
سلام بچه ها .بنظرتون از الان شروع کردن واسه کنکور زوده یا زمان مناسبیه؟ برنامم هم اینه روزی 2-3 ساعت تااخر اردیبهشت ریاضی عمومی بخونم بعد از اخر اردیبهشت وارد فاز دروس تخصصی بشم.ضمنا رتبه زیر 100 هم مد نظرم هست با تشکر

از الانه زوده به نظرم
شما از اول تابستون شروع کنی خیلی خوبه
روزی 2-3 ساعت و بتونی مهندسی ریاضی 1-2 و معادلات رو تموم کنی عالین
مقاومت هم درس حجیمیه

sabu

عضو جدید
سلام.خسته نباشید دوستان
یه سوال برای سایت هایی که تحریم شدیم و از طریق ip ما رو شناسایی میکنن دقیقا چه خاکی باید بر سر ریخت؟
با فیلتر شکن هم که میرم،نمیتونه ip رو تشخیص بده ولی بازهم نمیذاره بریم تو سایت.
از change ip firefox هم استفاده کردم ولی نشد.
لطفا دوستان راهنمایی کنید.
با تشکر از برنامه خوبتون:biggrin::biggrin::biggrin:

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
سلام.خسته نباشید دوستان
یه سوال برای سایت هایی که تحریم شدیم و از طریق ip ما رو شناسایی میکنن دقیقا چه خاکی باید بر سر ریخت؟
با فیلتر شکن هم که میرم،نمیتونه ip رو تشخیص بده ولی بازهم نمیذاره بریم تو سایت.
از change ip firefox هم استفاده کردم ولی نشد.
لطفا دوستان راهنمایی کنید.
با تشکر از برنامه خوبتون:biggrin::biggrin::biggrin:
سلام برای دانلود مقاله می خواهید؟
شما می تونید با داشتن اکانت داتشگاه های معتبر به سایت های دریافت مقاله و ... دسترسی نامحدود داشته باشید.اطلاعات بیشتر خواستید مطرح کنید

sabu

عضو جدید
سلام برای دانلود مقاله می خواهید؟
شما می تونید با داشتن اکانت داتشگاه های معتبر به سایت های دریافت مقاله و ... دسترسی نامحدود داشته باشید.اطلاعات بیشتر خواستید مطرح کنید
سلام مجدد
حاجی من از خونه دارم وصل میشم.اگه منظورت اینترنت دانشگاه هست باید خدمتتون عرض کنم دولت عزیز و گرامی و دوستدار صلح«آمریکا» که همه جونشون رو براش فدا میکنن برن اونجا
طبق قوانین جدید فدرال و مصوب سنای آمریکا از 9 ماه پیش اجازه نمیده ایرانی ها و کسانی که از ip ایران برای وصل شدن به اینترنت استفاده میکنند از سایتهای عمومی مهندسی که احتمل داره مطالب مفیدی در اون برای محققین و مهندسین ایرانی وجود داشته باشه، استفاده کنند. و اگر هم بخواید استفاده کنید باید ip رو عوض کنید.
و بنده هم هزاران درود برای دولتمردان عزیز و زحمتکش آمریکا ایمیل کردم.حیف که اینجا قابل گفتن نیست.
لذا اگه راهکاری برای حل این مشکل دارید بفرمایید.
متشکرم.موفق باشی

mm.caffee

عضو جدید
سلام مجدد
حاجی من از خونه دارم وصل میشم.اگه منظورت اینترنت دانشگاه هست باید خدمتتون عرض کنم دولت عزیز و گرامی و دوستدار صلح«آمریکا» که همه جونشون رو براش فدا میکنن برن اونجا
طبق قوانین جدید فدرال و مصوب سنای آمریکا از 9 ماه پیش اجازه نمیده ایرانی ها و کسانی که از ip ایران برای وصل شدن به اینترنت استفاده میکنند از سایتهای عمومی مهندسی که احتمل داره مطالب مفیدی در اون برای محققین و مهندسین ایرانی وجود داشته باشه، استفاده کنند. و اگر هم بخواید استفاده کنید باید ip رو عوض کنید.
و بنده هم هزاران درود برای دولتمردان عزیز و زحمتکش آمریکا ایمیل کردم.حیف که اینجا قابل گفتن نیست.
لذا اگه راهکاری برای حل این مشکل دارید بفرمایید.
متشکرم.موفق باشی

سلام
از چه سایتی مثلا؟
چیز خاصی رو درش اگه میخواید بگید شاید تونستم براتون پیدا کنم

mm.caffee

عضو جدید
دوست عزیز
خدمتتون عرض کنم خیلی از سایتهای مهندسی. اگه بتونیمip رو تغییر بدیم خیلی خوب میشه

والا من سایتایی که مقاله ارائه میدن تا حالا مشکلی نداشتم
اگه میتونی آدرس بعضی سایتای مد نظرتون رو بزارید تا ببینیم میشه کاری کرد یا نه

saeedhashemi1371

عضو جدید
تغییر

تغییر

با سلام
بهترین راه استفاده از افزونه anonymox تو مرورگر فایرفاکس هستش
من همین الان با این افزونه آیپی رو تغییر دادم و از سایت grabcad هم دانلود کردم بدون هیچ مشکلی
ولی برای اولین بار که استفاده می کنی باید یه فیلتر شکن رو هم باز کنی تا افزونه بتونه آیپی رو تغییر بده

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا