ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

meko

کاربر فعال
باکس دینامیک وریاضی رو از چیا و چجوری خوندین؟؟؟؟؟آقای meko

ریاضی 1و2 رو کلاس آقای آقاسی بودم و کتاب های ایشون رو خوندم. برای معادلات فقط کتاب استاد آقاسی رو خوندم. برای ریاضی مهندسی کتاب آقای محمود کریمی از انتشارات نصیر.

دینامیک+دینامیک ماشین+ارتعاشات رو از کتاب استاد خودم خوندم . کتاباشم تو بازار تموم شده بود و استادم اجازه تجدید چاپ نمیده برای همین خودش چندتایی پیش خودش داشت از اونا داد بهم . میخوندم کتاباشو میزفتم پیشش رفع اشکال میکردم.

کنترل هم نخوندم

محمد 435

عضو جدید
من سوال 66 و 68 کنکور 92 رو نمیفهمم اصلا . میشه لطفا یکی یه توضیح کوچیک بده ببینم چه جوری حل میشه؟ مبحث انتقاله

nsharifi4

عضو جدید
دوستان عزیزززززز یه سوال فنی!!!!!!!!!!!!! آقا یکی اگه از الان شروع کنه میرسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin: باکس سیالات رو همین الان دارم جم میکنم! اون دوستمونم زیاد جدی نگیرید اومده اینجا تخریب روحیه کنه ، تو تاریخ کنکور تا حالا کسی جامدات 100 نزده!!! با متوسط 30 قبولید ، من تضمین میکنم!

Hossein_sh_s

کاربر بیش فعال
ریاضی 1و2 رو کلاس آقای آقاسی بودم و کتاب های ایشون رو خوندم. برای معادلات فقط کتاب استاد آقاسی رو خوندم. برای ریاضی مهندسی کتاب آقای محمود کریمی از انتشارات نصیر.
بهترین انتخاب ها برای ریاضیات همینه، به نظرم در مقایسه با این دو بزرگوار، پارسه و مدرسان شریف هیچ شانسی ندارن، البته آقای دکتر معتقدی هم بسیار محترمند ولی مخصوصا در ریاضیات مهندسی مهندس کریمی بی نظیر و بی رقیبند.

meko

کاربر فعال
دوستان عزیزززززز یه سوال فنی!!!!!!!!!!!!! آقا یکی اگه از الان شروع کنه میرسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin: باکس سیالات رو همین الان دارم جم میکنم! اون دوستمونم زیاد جدی نگیرید اومده اینجا تخریب روحیه کنه ، تو تاریخ کنکور تا حالا کسی جامدات 100 نزده!!! با متوسط 30 قبولید ، من تضمین میکنم!

طیب الله انفساتکم :D

saeedhashemi1371

عضو جدید
آقا من یه پیشنهاد دارم
دورهم جمع شیم بریم این
Hossein_sh_s
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/statusicon/user-online.png
رو تا میخوره بزنیمش فردا نرسه سر کنکور
فک کنم در تاریخ جمهوری اسلامی که هیچ شما در تمام تاریخ این جهان اولین نفری هستی که جامدات رو صد زدی!
خدایی صد زدی؟یا قصد تخریب داری؟
خب حالا که اینجوری شد من درصدهای 93 خودم رو بگم!!!!!!
ریاضی: 60
جامدات: 85
سیالات : 80
دینامیک:95
احتمالا شریف بیارم با اینا!!!!!!!!

saeedhashemi1371

عضو جدید
دعا

دعا

خارج از همه این مباحث و کنکور

امیدوارم همه اعضای این تایپک در هر جای این کره خاکی که هستن تو کاراشون موفق باشن.

کنکور اونم از نوع ارشدش فقط یه بخش خیلی خیلی جزئی از زندگی هستش...
قبول شدی خوبه قبول نشدی هم باز خوبه...

انشا الله فردا همین موقع همه از آزمونی که دادن خوشحال باشن و راضی.
.
.
.
.
.
.
ولی خدا کنه سیالاتش آسون باشه!!!!!;);)

veshki

عضو جدید
آقا من یه پیشنهاد دارم
دورهم جمع شیم بریم این
Hossein_sh_s
فک کنم در تاریخ جمهوری اسلامی که هیچ شما در تمام تاریخ این جهان اولین نفری هستی که جامدات رو صد زدی!

کم زدی که،تلاش کن به 100 برسی،مثه اینکه شدنیه :biggrin:

Hossein_sh_s

کاربر بیش فعال

طیب الله انفساتکم :D

آقا من یه پیشنهاد دارم
دورهم جمع شیم بریم این
Hossein_sh_s

کم زدی که،تلاش کن به 100 برسی،مثه اینکه شدنیه :biggrin:
با تشکر از همه ی دوستان، لطف عالی مستدام :D

بابا اولا این یه آزمون تو خونه بوده، سر جلسه خیلی فرق میکنه، ضمنا من هرچی باکس های دیگم ضعیفه جامداتتم قویه، حالا شما هم اینقد بگید که من فردا منفی بزنم.

Hossein_sh_s

کاربر بیش فعال
خارج از همه این مباحث و کنکور

امیدوارم همه اعضای این تایپک در هر جای این کره خاکی که هستن تو کاراشون موفق باشن.

کنکور اونم از نوع ارشدش فقط یه بخش خیلی خیلی جزئی از زندگی هستش...
قبول شدی خوبه قبول نشدی هم باز خوبه...

انشا الله فردا همین موقع همه از آزمونی که دادن خوشحال باشن و راضی.
.
.
.
.
.
.
ولی خدا کنه سیالاتش آسون باشه!!!!!;);)
انشاءالله
من احتمالا چند ساعت دیگه میرم حرم حضرت معصومه(س) و جمکران
نایب الزیاره همتون هستم
انشاءالله خداوند هرچی صلاحه برای هممون پیش بیاره
از همه دوستان هم التماس دعا دارم.

veshki

عضو جدید
با تشکر از همه ی دوستان، لطف عالی مستدام :D

بابا اولا این یه آزمون تو خونه بوده، سر جلسه خیلی فرق میکنه، ضمنا من هرچی باکس های دیگم ضعیفه جامداتتم قویه، حالا شما هم اینقد بگید که من فردا منفی بزنم.

امیدوارم هر کسی به اندازه ی تلاشش نتیجه بگیره

ehsan esf

عضو جدید
من كه تا خود شب باس بخونم

حسين تو كه صد زدي احتمالا شريفي يا اميركبير نيستي

والا هر چيم اسون باشه بازم صد!! (واو))

در هر حال اميدوارم از ته دل كه سر جلسه هم جامدات را صد بزني

امروز ديگه روز اخره از فردا يا بهتر بگم پس فردا فك كنم خيلي بيشتر همتون را ببينم اميدوارم كه همه خوشال باشن

meko

کاربر فعال
منم درصدامو بگم :D

زبان 100
ریاضی 100
جامدات 100
سیالات100
دینامیک 100
ساخت و تولید 100
بیومکانیک 100
مهندسی پزشکی 100
تبدیل انرژی 100
مکاترونیک 100
سازه بدنه خودرو 100
پشمک حاج عبدالله 100

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام...

برای همتون آرزوی موفقیت میکنم....و دعا میکنم به هر چی صلاحتون هست برسید....استرس نداشته باشید....همه چی درست میشه...

منم رو بی نصیب نزارید از دعاتون....

یاحق

Hossein_sh_s

کاربر بیش فعال
راستی بچه ها یه چیزیو فراموش نکنید، به خودتون اطمینان کامل داشته باشید سر جلسه، وقتتون رو سر اینکه آیا من میتونم این سوالو حل کنم یا نه هدر ندید، با اعتماد به نفس کامل شروع کنید به حل، البته بد نیست شروع هر تست 10 تا 15 ثانیه به این فکر کنید که این تست برای کدوم بخشه، کجای جزوه یا کتابه، حواشی و نکات اون بخش چیه، بعدش راحت و آسوده دست به قلم شید، من تو 4-5 روز گذشته ایمان پیدا کردم که دست به قلم شدن سخت ترین بخش حل تسته و از اون به بعد کار رو غلتک میافته.

آخرین ویرایش:

savar

عضو جدید
درود بر دوستان.

بنده بعد از 7 ماه برنامه ریزی مداوم، از کمای درسی بیرون اومدم. من پایه ام از همتون ضعیفتر بود و باید جبران میکردم که تا حدی توی این 7 ماه جبران شد. من مدرکم از علمی کاربری هپکو اراک بود جایی که در هنگام ثبت نام اسم مرکز علمی کاربردیمون نبود! زدم سایر مراکز. اینو گغتم دیگه بخونید شرح حال ما را. اما امیدم رو از دست ندادم و تا الان میخوندم اما نه کشکی. بسیار با حوصله.ریاضیات مهندسی رو کامل کنار گذاشتم ما بقی رو بسیار مفصل خوندم.

سپاس های من از همون تابستون از عزیزانی که پای ثابت اینجا بودن هست، هر روز به اینجا سر میزدم ولی تو بحث ها شرکت نمیکردم چون شما جدا خیلی قوی بودید و اظهار نظری نمیکردم، اما جدا تاپیک باحالی بود.

آرزوی موفقیت دارم واسه همه :gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

meko

کاربر فعال
درود بر دوستان.

بنده بعد از 7 ماه برنامه ریزی مداوم، از کمای درسی بیرون اومدم. من پایه ام از همتون ضعیفتر بود و باید جبران میکردم که تا حدی توی این 7 ماه جبران شد. من مدرکم از علمی کاربری هپکو اراک بود جایی که در هنگام ثبت نام اسم مرکز علمی کاربردیمون نبود! زدم سایر مراکز. اینو گغتم دیگه بخونید شرح حال ما را. اما امیدم رو از دست ندادم و تا الان میخوندم اما نه کشکی. بسیار با حوصله.ریاضیات مهندسی رو کامل کنار گذاشتم ما بقی رو بسیار مفصل خوندم.

سپاس های من از همون تابستون از عزیزانی که پای ثابت اینجا بودن هست، هر روز به اینجا سر میزدم ولی تو بحث ها شرکت نمیکردم چون شما جدا خیلی قوی بودید و اظهار نظری نمیکردم، اما جدا تاپیک باحالی بود.

آرزوی موفقیت دارم واسه همه :gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

درود بر همت و غیرتت

aydogan

عضو جدید
منم درصدامو بگم :D

زبان 100
ریاضی 100
جامدات 100
سیالات100
دینامیک 100
ساخت و تولید 100
بیومکانیک 100
مهندسی پزشکی 100
تبدیل انرژی 100
مکاترونیک 100
سازه بدنه خودرو 100
پشمک حاج عبدالله 100
آقا تبلیغ نکن.
البته پشمک شکلاتی حاجی عبدالله.:biggrin:

fayyazjahani

عضو جدید
سالاي قبل خونديم خيليم خونديم امتحان داديم امسال عشقي امتحان دادم خيلي راضي ترم سالاي قبل هرچي بيشتر ميخونديم بدتر بود.
الان ملت سر جلسه هستن من اومدم خونه هاها

khorshid_mech

عضو جدید
سلام
الان رسیدم چطوری بود؟؟؟؟
من که تا دقیقه ی آخر نوشتم باکس جامداتش خیلی هلووووو بود نه؟؟؟
ریاضی سخت
سیالات ترموش راحت سیالاتش و انتقال سخت
دینامیکم خاک تو سر طراحای گرامی!!!!!

savar

عضو جدید
سلام
الان رسیدم چطوری بود؟؟؟؟
من که تا دقیقه ی آخر نوشتم باکس جامداتش خیلی هلووووو بود نه؟؟؟
ریاضی سخت
سیالات ترموش راحت سیالاتش و انتقال سخت
دینامیکم خاک تو سر طراحای گرامی!!!!!

دقیقا هم نظر با شما اما زبانش تا 20 اسون بود با اطمینان 100 درصد، 14تا تستش رو زدم. کنترل هم سفید گذاشتم

sajadmega

عضو جدید
ساخت 14 زدم - زبان 12 تا زدم - ریاضی 8 تا زدم -تبدیل 8 زدم جامدات 7تا زدم 12 تا دینامیک زدم

sajadmega

عضو جدید
کسی ساخت زده اگه زده یه کمکی بکنه؟
من سوال 113 ساختو زدم کاربیدی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا