ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

savar

عضو جدید
درود بر همه. خسته نباشید تا الان.

این رشته شناور رو کسی مزیتش رو میدونه چیه؟ مثلا اگه در هیچ کدوم از گرایشات مکانیک مجاز نشدیم این ازمون شناور اخرین امید ما واسه ارشد هست؟ ایا اینطوریه؟

Antikarisma

عضو جدید
چهها پیشنهاد کاری شده بهم:-( نمیدونم اینو بگیرم یا ارشدو, اگه ارشد نداشتم عمرا این همه بهم پیشنهاد میشدا:-:)-( کلا چرخ روزگار بامخ نمیگرده ک نمیگرده:-:)-( خیلی بد شده اوضاعم یهو میبینم نیم ساعت گذشته من فقط کتابو نگاه میکنم و تو فکر کاره هستم:-:)-(
آخ آخ به شدت درکت میکنم آقا. من تو این 2 ماه اخیر اگه 24ساعت دنبال کار میگشتم اینطوری کار پیدا نمیکردم حالا اگه فقط اراده کنم برم سر کار همشون از صحنه روزگار محو میشن :D ولی یه کار کردم با خودم کنار اومدم که میخوام ارشد بخونم و الان وقت کار نیست خیالم خیلی راحت شد و انگیزم واسه ارشد بیشتر. البته این روزا خیلی از کارا فقط تلف کردن وقت و زندگی و جوونیه و نه توشون پیشرفتی هست نه راحتی نه حتی پول درست حسابی. :razz: باید ببینی با خودت چند چندی و واسه چی میخوای ارشد بخونی اگه هدفت از ارشد خوندن اینه که بری سر کار همین الان برو کار رو بگیر تا نپریده که ارشد خوندن فقط دو سال هدر دادن زندگیته ولی اگه هدف دیگه ای داری پس سفت بچسب بهش.;)

Antikarisma

عضو جدید
این آزمون 50% هم گذشت و وارد فاز بعدی شدیم من هنوز قسمتایی از کنترل و دینامیک ماشین رو نتونستم به 50% برسونم و تو این آزمون هم آنچنان نتیجه ای نگرفتم + خلاصه نویسی ها رو گذاشتم واس دو روز آخر که متاسفانه یه برنامه پیش اومد نتونستم بخونم. اینم درصدام
زبان 26.67%
ریاضی 15%
سیالات 20%
جامدات 30%
دینامیک 20%
الان فقط امیدم به اینه که بعد از 50% دوم بتونم این درصدا رو با خوندن خلاصه ها و زدن تست سالای قبل بهتر کنم راستش یکم روحیمو باختم ولی ساعت مطالعم برعکس رفته بالا تر و با دقت تر میخونم. خدا کنه هممون قبول شیم این 2 ماه باقی مونده هم بتونیم خوب بگذرونیم :(

ehsan esf

عضو جدید
دوستان اين كد دانشگاه را بايد از كوجا پيدا كرد ؟؟

من سرچ كردم چيزي پيدا نكردم

maxy

عضو جدید
سلام دوستان عزیز و درسخون

بچه ها واسه رشته شناوری همه می خواین هوا فضا رو ثبت نام کنین یا چیزه دیگه ای مدنظرتون هست؟

khorshid_mech

عضو جدید
سلام دوستان عزیز و درسخون

بچه ها واسه رشته شناوری همه می خواین هوا فضا رو ثبت نام کنین یا چیزه دیگه ای مدنظرتون هست؟

آره مکانیکا هوافضارو میزنن با معماری کشتی که واسه شما پسرا خیلی خوبه!!
من پسر بودم میرفتم خلبان جت جنگنده میشدم والا واسه چی مکانیک میخونین آخه!!! به این میگن از دست دادن فرصتا دیگه ای روزگااااااااااار:biggrin:

r.mob

عضو جدید
این انتگرال ریاضی 1 چرا تمومی نداره ؟ :(

خوبه حالا یه بار خونده بودمش .
حیفم میاد یه مطب رو حذف کنم. هر چی سوال ریاضی کنکور مکانیک هست رو آقاسی یه نمونه ازش حل کرده .
اکثر سوالای مکانیک تکراری هست و از کنکورهای سال های گذشته بقیه رشته ها هست.

ehsan esf

عضو جدید
ممنون مهندس

من اصن در جريان ثبت نام وارد نشدم برا همين از اين بي اطلاع بودم

r.mob

عضو جدید
d/dx(dy/dz)=dz/dz.d/dx(dy/dz)=dz/dx.(dy2/dz2

به نظرم میشه : dy^3/ dx dz^2
چون اگه dy/dz رو y در نظر بگیری . انگار میخوای از y نسبت به x مشتق بگیری . که میشه `y . y یعنی { dy/dz) /dx } . {dy/dz)} که میشه ( dy^3/ (dx dz^2
البته شاید هم اشتباه میکنم . ولی به نظرم اینجوریه .

آخرین ویرایش:

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان.

دلم تنگ شده بود واسه این قسمت از تالار مکانیک، گفتم بیام یه دلی باز کنم و حرفی بزنم و برم و اگه دوست داشتین نوشته من حقیر رو ببینین و شاید نوشته های من بینش کسی رو روشن کنه.البته همتون

روشنفکر هستین.

ایشالله همگی به هر چیزی که میخواین برسین و موفق باشین ولی یه چیزی بدونین اگه خدانکرده نتونستین تو این راه پر فراز و نشیب موفق بشین چیز مهمی رو از دست ندادین.

من آدم کاملی نیستم، ولی خب تو زندگیم کم تجربه تلخ و شیرین نداشتم،حرفم اینه زندگی تو این دنیا چیزای خیلی قشنگ و مهمتری داره و اگه بخواین، یاد گیری علم همیشه پار برجاست.

اگه هدف زندگیتونو تا حالا مشخص نکردین از حالا حتما بشینین و بهش فک کنین و صرف این که فقط مدرک بگیرین درس نخونین...از الان به مشکلات حال و آینده زندگیتون فک کنین،البته ایشالله که مشکلی نداشته

باشین.و به فکر راه چاره باشین....شاید فعلا برای کسی بره سربازی بهتر باشه و شاید برای کسی که بره ادامه بده بهتر باشه و....از الان خودتونو واسه همه چی آماده کنین چون دو روز دیگه صاحب زندگی میشین.

خدا و نماز رو فراموش نکنین....حتی یه خط در میون هم شده نماز بخونین....خدا خودش درستت میکنه.

امیدوارم حرفام براتون خوشایند باشه و اینم بدونین که اگه یه روزی دیدین زبونت کار رو جلو نبرد دو حالت داره(خطاب به خودم):

1.یا داری راه رو عوضی میری.

2.یا بلد نیستی حرف بزنی.

دیگه با خودتون.

موفق و سربلند باشید.

یاحق

M.ARIABOY

عضو جدید
آخ آخ به شدت درکت میکنم آقا. من تو این 2 ماه اخیر اگه 24ساعت دنبال کار میگشتم اینطوری کار پیدا نمیکردم حالا اگه فقط اراده کنم برم سر کار همشون از صحنه روزگار محو میشن :D ولی یه کار کردم با خودم کنار اومدم که میخوام ارشد بخونم و الان وقت کار نیست خیالم خیلی راحت شد و انگیزم واسه ارشد بیشتر. البته این روزا خیلی از کارا فقط تلف کردن وقت و زندگی و جوونیه و نه توشون پیشرفتی هست نه راحتی نه حتی پول درست حسابی. :razz: باید ببینی با خودت چند چندی و واسه چی میخوای ارشد بخونی اگه هدفت از ارشد خوندن اینه که بری سر کار همین الان برو کار رو بگیر تا نپریده که ارشد خوندن فقط دو سال هدر دادن زندگیته ولی اگه هدف دیگه ای داری پس سفت بچسب بهش.;)

اخه بدبختیه من اینه ک.دقیقا مربوط به رشتمم هستن طراحی تاسیسات ساختمونی تو یکی از شرکتای اشنامون,:-( گفتم بعد کنکور میام خدا کنه پر نشه خخخ البته فکرنکنم بتونن طراح هایی مثل دانشگاه ما پیدا کنن, تو کشور برترینیم
میدونی از چی میترسمم,اینکه این همه میخونم سر کنکور قاطی کنم یا چت کنم نفهمم و نتونم بزنم اینایی ک خوندمو,الان از ترس این شروع کردم دوره دوباره درسا
خداکنه قبول شیم ,خیلی خودمو باختم,ولی ساعتمام روزی شش ساعته بیشتر و کمتر نمیشه

M.ARIABOY

عضو جدید
آره مکانیکا هوافضارو میزنن با معماری کشتی که واسه شما پسرا خیلی خوبه!!
من پسر بودم میرفتم خلبان جت جنگنده میشدم والا واسه چی مکانیک میخونین آخه!!! به این میگن از دست دادن فرصتا دیگه ای روزگااااااااااار:biggrin:

اون دانشگاه افسری میخواد, با جت های فرسوده ایران میشه خودکشی,از فامیلامون هستش میگه واقعا نابودن
الان اوج جتای رهگیرمون تامکتن ک میره برا چهل سال پیش, درضمن خیلیم سخته
من بیشتر دوس دارم این جتارو بسازم تا باهاشون بپرم,من ی مهندس مکانیکم
الان شرکت صدرا کارش داره خوب میشه هرچند اب در هاون کوبیدنه ولی معماری کشتی کارخوبی داره

Hossein_sh_s

کاربر بیش فعال
سلام دوستان، یه سوال فنی درباره ثبت نام کنکور،
من تیر ماه امسال فارغ التحصیل شدم، با توضیحات موجود در دفترچه به نظر میرسه باید کد 5 رو برای نظام وظیفه انتخاب کنم، به نظر شما کد درست برای من همینه؟
با تشکر

mm.caffee

عضو جدید
اون دانشگاه افسری میخواد, با جت های فرسوده ایران میشه خودکشی,از فامیلامون هستش میگه واقعا نابودن
الان اوج جتای رهگیرمون تامکتن ک میره برا چهل سال پیش, درضمن خیلیم سخته
من بیشتر دوس دارم این جتارو بسازم تا باهاشون بپرم,من ی مهندس مکانیکم
الان شرکت صدرا کارش داره خوب میشه هرچند اب در هاون کوبیدنه ولی معماری کشتی کارخوبی داره

سلام
عزیز اینطور نیست که میگی
دوست صمیمی خودم الان مالک اشتر اصفهان میخونه
واسه ورود به بعضی کارگاه ها باید کارت های مخصوص ورود داشته باشی ولی این بنده خدا یه بار به طور اتفاقی وارد یه کارگاه مربوط هواپیماهای جنگی شده بود
اونم مثل شما فکر میکرد ولی اونو که دید میگفت باورم نمیشد ایران همچین چیزی داشته باشه.....

aydogan

عضو جدید
لطفا یکی چرخه ی برایتون را در نمودار t-s توضیح بده.
اگه از نقطه ی 1تا2پمپه پسر چرا دما هم بالا میره؟
یا اگه از 4تا 1کندانسوره پس چرا دما ثابت مونده و کاهش نیافته؟
New Bitmap Image.jpg

r.mob

عضو جدید
سلام :)

خسته نباشید بچه ها ، خوب بخونید و روند خوندنتون رو شل نکنید و طبق برنامه خودتون جلو برید .:book:

تو ریاضی 1 انتگرال سره و ناسره و تابع بتا و گاما که خیلی فرمول داره و پیچیده هست ، تو کنکور سوالی نیومده ازش . میشه حذفش کرد .

ولی بقیه قسمت های انتگرال ها رو کامل بخونید . مخصوصا کاربرد انتگرال ها سوال ازش همیشه اومده .

به نظرم کلا سطح ریاضی آقاسی از کنکور مکانیک بالاتره . چون با خوندن فقط درسنامه آقاسی میشه سوالای کنکور رو جواب داد یعنی اول درسنامه کل کتاب رو بخونید ، بعد بشینید سوالای کنکور مکانیک رو حل کنید . اگه نتونستید سوالای کنکور رو جواب بدید بعد برید سراغ تستای آخر هر فصل .

M.ARIABOY

عضو جدید
سلام
عزیز اینطور نیست که میگی
دوست صمیمی خودم الان مالک اشتر اصفهان میخونه
واسه ورود به بعضی کارگاه ها باید کارت های مخصوص ورود داشته باشی ولی این بنده خدا یه بار به طور اتفاقی وارد یه کارگاه مربوط هواپیماهای جنگی شده بود
اونم مثل شما فکر میکرد ولی اونو که دید میگفت باورم نمیشد ایران همچین چیزی داشته باشه.....

دوست عزیز ایران درحال کار برروی سخت جنگنده های جدیده فعلا ک.دارن از رو تایگر های باقی مونده شفقو میسازن همون بدنه است یکم.دستکاری کردن,
ولی ب.عنوا رشته شناور خوبه
این بحثا جاش تو خصوصیه اگه ممیخوای خصوصی بده بچهها صداشون درمیاد من خودم زیاد تو این بحثا شرکت کردم و میکنم

M.ARIABOY

عضو جدید

خسته نباشید بچه ها ، خوب بخونید و روند خوندنتون رو شل نکنید و طبق برنامه خودتون جلو برید .:book:

تو ریاضی 1 انتگرال سره و ناسره و تابع بتا و گاما که خیلی فرمول داره و پیچیده هست ، تو کنکور سوالی نیومده ازش . میشه حذفش کرد .

ولی بقیه قسمت های انتگرال ها رو کامل بخونید . مخصوصا کاربرد انتگرال ها سوال ازش همیشه اومده .

به نظرم کلا سطح ریاضی آقاسی از کنکور مکانیک بالاتره . چون با خوندن فقط درسنامه آقاسی میشه سوالای کنکور رو جواب داد یعنی اول درسنامه کل کتاب رو بخونید ، بعد بشینید سوالای کنکور مکانیک رو حل کنید . اگه نتونستید سوالای کنکور رو جواب بدید بعد برید سراغ تستای آخر هر فصل .

سلام بر مهندس عزیز
خسته نباشی خدا قوت
من واقعا س روزه شل شیه خوندنم از فردا ساعت۱۰صبح کتابخونه دانشگاه تا۱۲شب سالن مطالعه ام,خخخ
ریاضی یک چطور از رو اقاسی کجا هارو بخونم؟ واسه مشتق و انتگرال

M.ARIABOY

عضو جدید

سلام بر مهندس عزیز
خسته نباشی خدا قوت
من واقعا س روزه شل شیه خوندنم از فردا ساعت۱۰صبح کتابخونه دانشگاه تا۱۲شب سالن مطالعه ام,خخخ

violet07

عضو جدید
سلام بچه ها
خسته نباشید
میشه کمکم کنید.من رشتم مکانیک نیست.یکی از دوستم میخواد شرکت کنه تبدیل انرژی
سوالای چند سال اخیر و میخوام دانلود کنم تو سایت هست؟از کجا باید پیدا کنم؟

khorshid_mech

عضو جدید
سلام بچه ها
خسته نباشید

سلام از konkur.inبه صورت کاملا مجانی!:)

r.mob

عضو جدید
سلام بر مهندس عزیز
خسته نباشی خدا قوت

سلام و ممنون
ریاضی آقاسی اولش که نگاه میکنی یه ذره ترسناکه وقتی توی کتاب رو میبینی با اون ویراستاری و چاپ مزخرفش که توش فقط فرمول میبینی و و عدد و .... واز کل فضای هر ورقش برای پرکردن مثال و نکته و تذکر استفاده کرده ، بیشتر میترسی ازش و اولش حس بدی رو نسبت بهش پیدا میکنی .

خودم اولش پشیمون بودم که این چه کتابیه همه میگن خوبه !
اما بعدش که میخونی اولش سخت به نظر میاد . خودم هر فصلش رو 3 دور میخونم تا میفهمم چی به چیه. ولی انصافا کتاب کاملی هست و اگه بهش مسلط بشی میتونی کل سوالای ریاضی 1و2 رو جواب بدی من که درسنامه رو خوندم سوالای مکانیک رو از سال 86 به بعد نگاه کردم دیدم تو هر سال 60-70% سوالای ریاضی 1و2 یا دقیقا همون سوال درسنامه بوده یا یه چیزی تو همون مایه ها. هر چند درسنامش خیلی زیاده . هر فصلش 70-80 سوال و تست تو درسنامه داره .
البته بعضی جاهاش تو کنکور مکانیک اصلا سوال نیومده . مثلا فصل مشتقش فقط از مشتق پذیری و قضیه مقدار میانگین و قضیه رول سوال اومده.
در کل کتاب وقت گیری هست اما واقعا ارزش داره وقت زیادی رو براش بذاری .

r.mob

عضو جدید
سلام بچه ها
خسته نباشید
سلام
همونطور که مهندس خورشید گفتن تو اون سایت هست . چند صفحه قبل رو هم مرور کنید . لینک دانلودش رو با پاسخنامه تشریحی گذاشته بودم .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا