ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

مستند

عضو جدید
بچه ها در مورد سوال خرپا که غلطه یا سوال نازل تو سیال حتما تو تاریخ اعلام شده از طرف سازمان سنجش پیام براشون بفرستید تا حذفش کنن وگرنه ضرر میکنیم.

MohammadAli.E

عضو جدید
بچه ها در مورد سوال خرپا که غلطه یا سوال نازل تو سیال حتما تو تاریخ اعلام شده از طرف سازمان سنجش پیام براشون بفرستید تا حذفش کنن وگرنه ضرر میکنیم.

هر دو سوال کاملا درست هستند. به هیچ وجه هم حذف نمیشند.

peyman_beh

عضو جدید

برای چی حذف؟؟ نازل رو کلیدش رو درست کنن، کلید سازمان سنجش هم که نیومده هنوز، شاید اونا درست زده باشن. . .

MohammadAli.E

عضو جدید
اولی لازمه جواب دادن بررسی کردن یه قلم دست گرفتنه نه اینکه فکرتو به کار ننداخته بیای اینجا واسه من کامنت بزاری>>>

دوست عزیز
اگه برخوردت مناسب بود در مورد اون 2 تا سوال باهم بحث میکردیم تا به نتیجه مطلوب برسیم ولی چون طرز صحبتت اصلا خوشآیند نیست چیزی نمیگم.

مستند

عضو جدید
حالا اون هیچی خرپا چی؟ شما چرا از اعتراض میترسید؟ اگه حق باشه حل میشه. اگه نه که اونی که سازمان سنجش هست که میفهمه...

peyman_beh

عضو جدید
حالا اون هیچی خرپا چی؟ شما چرا از اعتراض میترسید؟ اگه حق باشه حل میشه. اگه نه که اونی که سازمان سنجش هست که میفهمه...

خرپا رو موافقم، چون که خودمم سر جلسه ، همین بحث هایی که شما میکنید در باره این سوال، اومد توو ذهنم و باعث شد نزنم این تست رو.
من به شخصه نمیترسم، آزمون های پارسه هم اگه جایی اشکال داشت ایمیل میزدم ولی خب ترتیب نظر نمیدادن، حتی بدیهی ترین چیز رو. . .
البته سازمان سنجش مطمئنا اگه سوالی غلط باشه، حذف میکنه

mohammadreza1001

کاربر فعال

این طرف خیلی به عامل انتگرال ساز علاقه داشته، سوال 41 نسبت به x خطیه، راحت حل میشه، 42 هم برنولیه، y^3 تو گزینه ها یه جور راهنمایی حساب میشه.
یه توصیه به بچه های سال بعد دارم، هر معادله ای رو اول چک کنن ببینن نسبت به x یا y خطی هستن یا نه، بعدش ببینن برنولیه یا نه. چون این دو حلشون از بقیه راحتتره

saeedvalentino

عضو جدید
سعید جان کدوماش؟؟

سوال 113 جنس ابزار من حتم دارم که اشتباهست الماس برای فولاد مناسبه اصلا همه جا الماسه استفاده می کنند.
USM هم جنس ابزار درسته چون یکی از بچه ها از روی منبع معتبر دیده و الان بهم گفت.
ماشینکاری الکتروشیمیایی هم به نظرم اشتباه گفته باشه(البته اینو مطمئن نیستم)

ZOLA

عضو جدید
دوست عزیز
اگه برخوردت مناسب بود در مورد اون 2 تا سوال باهم بحث میکردیم تا به نتیجه مطلوب برسیم ولی چون طرز صحبتت اصلا خوشآیند نیست چیزی نمیگم.
اگه میشه درباره سوال 63 توضیح بده لطفا
منم گزینه 4 دفترچه c را بدست میارم اما تو جوابم اون 2 که تو مخرج صورت سوال اومده را ندارم

مستند

عضو جدید
این طرف خیلی به عامل انتگرال ساز علاقه داشته، سوال 41 نسبت به x خطیه، راحت حل میشه، 42 هم برنولیه، y^3 تو گزینه ها یه جور راهنمایی حساب میشه.
یه توصیه به بچه های سال بعد دارم، هر معادله ای رو اول چک کنن ببینن نسبت به x یا y خطی هستن یا نه، بعدش ببینن برنولیه یا نه. چون این دو حلشون از بقیه راحتتره

بازم بهتر از حل پرت مدرسانه حداقل تشریحیه...

masoudabbasi

عضو جدید
من سال دیگه کنکور دارم نوشته های شما رو که خوندم خیلی استرس گرفتم به نظرتون از الان چکار کنم براکنکور؟

میخوام تبدیل انرژی فردوسی مشهد قبول شم

amir-mehrizi

عضو جدید
سوال 113 جنس ابزار من حتم دارم که اشتباهست الماس برای فولاد مناسبه اصلا همه جا الماسه استفاده می کنند.
USM هم جنس ابزار درسته چون یکی از بچه ها از روی منبع معتبر دیده و الان بهم گفت.
ماشینکاری الکتروشیمیایی هم به نظرم اشتباه گفته باشه(البته اینو مطمئن نیستم)
ببین تو اون usm اون گزینه فرکانس ارتعاشاتم درسته خب.ببین تو usm از فرکانس 20 کیلوهرتز شروع به انجام فرایند مشه.یعنی کف فرکانس.حالا هرچی کمتر شه براده برداری هم کم میشه.حالا اگه جنس ابزار رو خیلی نرم به کار بگیریم هم نمیشه چون اصلا براده برداری اتفاق نمی افته

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا