ارشد91

reza2224

عضو جدید
کلاً مکانیکی ها هوافضا رو جزئی از رشته ی خودشون به حساب میارن.

من ندیدم کسی رتبه مکانیکش خوب شده باشه ولی هوافضا رو انتخاب کنه، چون:

در کل مکانیک رشته مادره و هوافضا واقعاً یه شاخه ای از اون محسوب میشه، پس بیراه نیست اگه بچه های مکانیک بتونن برن ارشد هوافضا و حتی رتبه های خیلی بهتری از خود بچه های هوافضا بیارن.

کنکور امسال اینطور مکانیکی بوده که باعث شده شما این برداشت رو از هوافضا بکنی !!

مکانیک و هوافضا از ترم 4 و 5 کاملا جدا میشند و هیچ ربطی به هم پیدا نمیکنند ...

مطمئن باشید کنکور هوافضا با تحصیل در رشته هوافضا زمین تا آسمون فرق دارند !

یه توصیه هم به دوستان بکنم : فقط و فقط از روی شناخت و علاقه انتخاب رشته بکنید .

موفق باشید ...

parastoo.r

عضو جدید
من از روابط عمومی مالک اشتر و از بچه های خود دانشگاه سوال کردم گفتن دو سه سال اخیر مالک تهران خانم هم گرفته...توی دفترچه هم قید نشده فقط مرد

parastoo.r

عضو جدید
ممنونم... تربیت مدرس شبانه نداره متاسفانه. در مورد مالک شما مطمئنید پذیرش خانم نداره؟ روابط عمومیش گفت الان چند ساله دانشجوی ارشد هوافضا خانم داریم.یعنی آمار اشتباه دادن؟!!!!!

zed_vr

عضو جدید
ممنونم... تربیت مدرس شبانه نداره متاسفانه. در مورد مالک شما مطمئنید پذیرش خانم نداره؟ روابط عمومیش گفت الان چند ساله دانشجوی ارشد هوافضا خانم داریم.یعنی آمار اشتباه دادن؟!!!!!

امام حسین رو مطمئنم فقط مرد میگیره.
ولی درمورد مالک:
آخر دفترچه نوشته: پذیرش داوطلبان مرد و زن با توجه به نوع رشته در ستون ظرفیت پذیرش مشخص شده است.
اگه تو جدول قید نشده فقط مرد، پس خانم ها هم میتونن بیان.

zed_vr

عضو جدید
دوستان هوافضایی در مورد گرایش مهندسی فضایی توضیح بدن لطفاً.

mec_eng_2010

عضو جدید
آقا این تو صفحه 1دفترچه شماره 1انتخاب رشته در تبصره 2 بالا صفحه نوشته رشته دارای شرایط خاص چند برابر ظرفیت اسم میدن و گزینش داره حالا مالک اشتر هم اینطوریه؟ کسی نمیدونه زمان مصاحبش معمولا چه موقعه؟ اگر نتونی بری مصاحبه برای باقی انتخاب هات مشکلی ایجاد نمیشه؟؟؟؟ ابنطو ر که من فهمیدم اول مصاحبه میکننن و اگر قبول شدیم تازه میره برای گزینش؟؟؟ ( تشکر بابت جوابتون )

ashkan_10835

عضو جدید
دوستان هوا و فضایی لطفاً یه توضیح کامل و جامع درباره گرایش های هوا و فضا بدید!
و بگید کدوم به جامدات نزدیکتره؟

neginp

عضو جدید
کارنامه ی ارشد91

کارنامه ی ارشد91

من رتبه ی 160 می خواستم ببینم روزانه امیر کبیر قبول میشم؟ لطفا جواب بدید........

mec_eng_2010

عضو جدید
راهنمایی

راهنمایی

[h=2]http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon1.png[/h]
آقا این تو صفحه 1دفترچه شماره 1انتخاب رشته در تبصره 2 بالا صفحه نوشته رشته دارای شرایط خاص چند برابر ظرفیت اسم میدن و گزینش داره حالا مالک اشتر هم اینطوریه؟ کسی نمیدونه زمان مصاحبش معمولا چه موقعه؟ اگر نتونی بری مصاحبه برای باقی انتخاب هات مشکلی ایجاد نمیشه؟؟؟؟ ابنطو ر که من فهمیدم اول مصاحبه میکننن و اگر قبول شدیم تازه میره برای گزینش؟؟؟ ( تشکر بابت جوابتون

reza2224

عضو جدید
روزانه امیرکبیر رو خیر ولی شبانشو میتونید .

روزانه دانشگاههای دیگه تهران رو احت میارید.

موفق باشید .

reza2224

عضو جدید
دوستان هوافضایی در مورد گرایش مهندسی فضایی توضیح بدن لطفاً.

مهندسی فضایی بیشتر دروسش با رشته دینامیک پرواز و کنترل مشترک هست و زمینه های کاری مشترکی دارند .

تفاوتشون اینه که دینامیک پرواز بیشتر در زمینه های هوایی کار میکنه ولی مهندسی فضایی در زمینه های فضایی ...

eebrahimif

عضو جدید
دوستان هوا و فضایی لطفاً یه توضیح کامل و جامع درباره گرایش های هوا و فضا بدید!
و بگید کدوم به جامدات نزدیکتره؟
گرایش سازه از همه به جامدات نزدیکتره- گرایش های ایرودینامیک و پیشرانش از همه به سیالات

eebrahimif

عضو جدید
کسی که کارشناسی سیالات رو داره اگر بخواد ایرو دینامیک بره چند واحد پیش نیاز می خوره

eebrahimif

عضو جدید
کسی که کارشناسی سیالات رو داره اگر بخواد ایرو دینامیک بره چند واحد پیش نیاز می خورد

eebrahimif

عضو جدید
کسی که کارشناسی سیالات رو داره اگر بخواد ایرودینامیک بره چند واحد پیش نیاز می خوره

mec_eng_2010

عضو جدید
آقا این تو صفحه 1دفترچه شماره 1انتخاب رشته در تبصره 2 بالا صفحه نوشته رشته دارای شرایط خاص چند برابر ظرفیت اسم میدن و گزینش داره حالا مالک اشتر هم اینطوریه؟ کسی نمیدونه زمان مصاحبش معمولا چه موقعه؟ اگر نتونی بری مصاحبه برای باقی انتخاب هات مشکلی ایجاد نمیشه؟؟؟؟ ابنطو ر که من فهمیدم اول مصاحبه میکننن و اگر قبول شدیم تازه میره برای گزینش؟؟؟ ( تشکر بابت جوابتون

soroosh_1988

عضو جدید
دوستان رتبه 155 شبانه تهران يا شريف مياره ؟ هر گرايشي باشه !
اصلا" رتبه بندي دانشگاه ها به ترتيب چيه ؟
با تشكر

meh_bah2010

عضو جدید
منظور از اینکه تو شرایط دانشگاه تهران نوشته:
محل تحصیل دانشکده علوم و فنون
حالا 2 تا سوال دارم:
1-منظور همون دانشکده علوم و فنون نوین هست؟
2-اگه همون نوین باشه . چطور جایی هست.اعتبار دانشگاهی داره یا حیفه اونجا رو بزنیم ؟

مرسی از جوابتون

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
دوستان میتونید بگید کدوم گرایش به ساخت و تولید نزدیگتره؟
با توجه به این که بچه های ساخت، ترمودینامیک و سیالات رو مثل سایر گرایش های مکانیک عمیق نمی گذرونن، گرایش سازه هوافضا، گرایش نزدیک تری به این رشته هست.

اگه برید گزینش که بعدش استخدام وزارت دفاع میشید! نه، جدیداً یه مصاحبه در حد همون گزینش انجام میشه و بعدش ثبت نام قبولی هاست. سال 88 که من قبول شدم، کل فرآیند گزینش شامل پر کردن یه فرم میشد. اما الان واقعاً گزینش انجام میدن که خیلی جالب نیست. اگر نری مصاحبه، برای باقی انتخاب ها اتفاقی نمیفته.

NI.MO

عضو جدید
salam bar mohandesin
man 805 havafaza shodam.benazaretoon malek ashtar ruzane ya shabane miaram?shabaneye pishraneshe ferdowsi chi?

ye soal mohem inke malek ashtar che mazyyat ha va badihayi dare ? masalan tu emkanat asatid mahdudyathaye safare khareji va.....va kollan inke man ferdowsi mashhad mikhundam benazaretoo juri hast ke betunam beram tehran haftei va biam masalan 2ruz tehran baghyye mashhad ?ya inke barnameharo pakhsh michinan va nemishe rafto amad dasht?rasti vase karhaye pajuheshi chejuryan budje daran yana hemayat mikonan daneshju ro?vase shabane khabgah midan ?kojast khabgahashun

mammnooooooooooooooonnnnnnnn
?

NI.MO

عضو جدید
salam bar mohandesin
man 805 havafaza shodam.benazaretoon malek ashtar ruzane ya shabane miaram?shabaneye pishraneshe ferdowsi chi?

ye soal mohem inke malek ashtar che mazyyat ha va badihayi dare ? masalan tu emkanat asatid mahdudyathaye safare khareji va.....va kollan inke man ferdowsi mashhad mikhundam benazaretoo juri hast ke betunam beram tehran haftei va biam masalan 2ruz tehran baghyye mashhad ?ya inke barnameharo pakhsh michinan va nemishe rafto amad dasht?rasti vase karhaye pajuheshi chejuryan budje daran yana hemayat mikonan daneshju ro?vase shabane khabgah midan ?kojast khabgahashun

mammnooooooooooooooonnnnnnnn
?

aliali1332

عضو جدید
اتخاب رشته کارشناسی ارشد 91

اتخاب رشته کارشناسی ارشد 91

فردا آخرین مهلت انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13910312000038
دوستان عزیز با توجه به شلوغ شدن سایت در ساعات پایانی پیشهاد می شود سریعتر انتخاب رشته کنید.

hhh_the_game

عضو جدید
اگر کسی مال اشتر روزانه قبول بشه بعد نره برای سال بعد محروم می شه؟ (از اونجایی که مالک اشتر با شرایط خاص)
و اینکه این محرومیت فقط برای روزانه های سال بعد هستش یا اینکه به طور کلی محروم میشه؟

mgt4546

عضو جدید
اگر کسی مال اشتر روزانه قبول بشه بعد نره برای سال بعد محروم می شه؟ (از اونجایی که مالک اشتر با شرایط خاص) و اینکه این محرومیت فقط برای روزانه های سال بعد هستش یا اینکه به طور کلی محروم میشه؟
سلام عزیز اگر شما به عنوان معرفی شدگان چند برابر ظرفیت معرفی شدی و برای گزینش نری . این رشته از مجموعه انتخابات حذف خواهد شد. اما اگر بری مصاحبه بدی و قبول شوی با توجه به این که انتخاب چندمت بوده و در اولویت های بالایی هم قبول نشوی باید برای ثبت نام اقدام کنی در غیر این صورت با توجه به این که جزء رشته های روزانه محسوب می شود اگر نری ثبت نام کنی از آزمون سال بعد محروم خواهی شد. موفق باشید

hhh_the_game

عضو جدید
سلام عزیز اگر شما به عنوان معرفی شدگان چند برابر ظرفیت معرفی شدی و برای گزینش نری . این رشته از مجموعه انتخابات حذف خواهد شد. اما اگر بری مصاحبه بدی و قبول شوی با توجه به این که انتخاب چندمت بوده و در اولویت های بالایی هم قبول نشوی باید برای ثبت نام اقدام کنی در غیر این صورت با توجه به این که جزء رشته های روزانه محسوب می شود اگر نری ثبت نام کنی از آزمون سال بعد محروم خواهی شد. موفق باشید
اگر کسی امسال روزانه قبول بشه و نره سال بعد به طور کلی از کنکور محروم میشه یا اینکه فقط رشته های روزانه رو برای سال بعد محروم میشه( و یا در صورت قبولی در روزانه باید شهریه شبانه رو هم بده)؟