ارشد هوا فضا

yazdanimehr

عضو جدید
سلام من تازه عضو شدم فارغ التحصيل رشته مكانيك سيالات هستم مي خواستم براي ارشد رشته هوا فضا را بخونم يك سال وقت خوبيه؟:cry:

سیاهچاله

عضو جدید
سلام

سلام

سلام عزیزم خوبی چرا گره می کنی به نظر من که اگه واقعا بخوای می تونی تو این 1سال باقی مونده قبول شی به شرطی که اعتماد به نفستو از دست ندی و خوب درسای تخصصی و زبانتو بخونی امیدوارم که موفق باشی

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
سلام،
با توجه به اینکه شما سیالات خوندید، فهمیدن درس آیرودینامیک برای شما خیلی مشکل نیست.درس ترمودینامیک هم که فکر می کنم داشته باشید.ریاضی و زبان هم که مشترکه فقط باید یک مقدار زبان تخصصی یاد بگیرید.
میمونه، مکانیک پرواز ،طراحی و سازه.
توی سازه که مقاومت مصالح،دینامیک و ارتعاشات مشترکه فقط میمونه تحلیل سازه که اون هم تقریباً همون مقاومت مصالحه.
پس مشکل شما فقط گروه مکانیک پرواز و طراحی محسوب میشه.
به نظر من، شما درس های گروه ریاضی،آیرودینامیک و سازه رو خوب بخونید تا بتونید درصد بالا بزنید.گروه مکانیک پرواز، شامل کنترل،مکانیک 1 و 2 هستش.مکانیک 1 همش فرموله و یک سری اطلاعات پروازی هواپیما.خیلی سخت نیست خوندنش فقط حافظه قوی می خواد.اگه کتاب مکانیک پرواز صدرایی رو بتونید پیدا کنید خیلی بهتون کمک میکنه.

در کل، 1 سال زمان خیلی خوبی برای خوندن درسای هوافضاست.اگر پشتکار داشته باشید حتی وقت هم زیاد میارید.

یا علی

yazdanimehr

عضو جدید
سلام راهنمايي خيلي خوبي بود .خيلي استفاده كردم.ان شاءا.... در آينده بيشتر از شما استفاده كنم.

syd hadi

عضو جدید
سلام،
با توجه به اینکه شما سیالات خوندید، فهمیدن درس آیرودینامیک برای شما خیلی مشکل نیست.درس ترمودینامیک هم که فکر می کنم داشته باشید.ریاضی و زبان هم که مشترکه فقط باید یک مقدار زبان تخصصی یاد بگیرید.
میمونه، مکانیک پرواز ،طراحی و سازه.
توی سازه که مقاومت مصالح،دینامیک و ارتعاشات مشترکه فقط میمونه تحلیل سازه که اون هم تقریباً همون مقاومت مصالحه.
پس مشکل شما فقط گروه مکانیک پرواز و طراحی محسوب میشه.
به نظر من، شما درس های گروه ریاضی،آیرودینامیک و سازه رو خوب بخونید تا بتونید درصد بالا بزنید.گروه مکانیک پرواز، شامل کنترل،مکانیک 1 و 2 هستش.مکانیک 1 همش فرموله و یک سری اطلاعات پروازی هواپیما.خیلی سخت نیست خوندنش فقط حافظه قوی می خواد.اگه کتاب مکانیک پرواز صدرایی رو بتونید پیدا کنید خیلی بهتون کمک میکنه.

در کل، 1 سال زمان خیلی خوبی برای خوندن درسای هوافضاست.اگر پشتکار داشته باشید حتی وقت هم زیاد میارید.

یا علی

سلام
اطلاع دارید با رتبه 630 هوافضا کجا میشه قبول شد؟
میدونید سهمیه بومی امسال چطوری اعمال میشه؟